• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule Ona kamaradka bydli take 30km daleko,takze bude spis na telefonu. Zvladnout to musime,kdyz jsme se na to daly:wink: snad si u nas socialka neudela sidlo:wink:
18. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@eliskarenca Holky, já si myslim, že teď už to nebude růžový pro žádnou :confounded: Teď už to bude stát čím dál tím víc za prd :rolling_eyes: Musíme to vydržet...
Já jsem zase pořád nafouklá, bolí mě břicho a nějaký hlavní jídlo? No to nejde, bych se pak už ni nehla... A neni to tak dlouho, co mi byl ze všeho pěkně zle a nezvláda jsem ani ten rohlík, jen Colu...
18. kvě 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino ježiš neblázni, to by byl extrém, to ne... :sweat_smile:
18. kvě 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No vidis,musime se snazit,aby se to nestalo. Pritel rika,ze zvirata taky nechodi do kurzu,staci se ridit rozumem:wink:
18. kvě 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino To je pravda... Ani my nejsme snad bez instinktu :slight_smile:
18. kvě 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To máš pravdu lepší už to nebude,stojí to za prdlika,bohužel :angry: .
18. kvě 2012 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@kamino
Holky to zvládnete,jen co se s tím mimčem sžijete,tak se tomu zpátky zasmějete.Ikdyž je jasný,že máte obavy,je to pochopitelný,myslím si,že horší by bylo,kdyby to bylo naopak.U 2.mimča už Vám to ani nepřijde :wink: :wink: !
18. kvě 2012 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Vzhledem k memu veku druhe asi nebude,ovsem nikdy nerikej nikdy:wink: kazdopadne to bude sok a zpoátku horror:wink:
18. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino
Jak říkám,zvládnete to :wink: .
18. kvě 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsme žádný mejdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
18. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca A nebo zahltime fora dotazy :wink:
18. kvě 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino
Taky řešení :wink: .Ikdyž je pravda,že jak na každého,tak i miminko vše platí individuálně.Ale vysechnout si rady,tím se nic nezkazí a pak to chce jen zkoušet :wink: .Obavy jsou jasný a určitě přirozený :wink: .
18. kvě 2012 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
Přesně tak :wink: !
18. kvě 2012 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je teda blbě, žaludek se trošku umoudřil, ale pořád mi dělá problém do sebe něco dostat, dala sem si zas aspoň trochu polívky a půl rohlíku, ale děsně mě třeští hlava a chvílema mě chytá zimnice :frowning2: Mám si vzít nějakej prášek nebo to jen vyležet?
18. kvě 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to mě mrzí :frowning2: .Nemáš spíš virozu?Jestli máš zimnici a bolí Tě hlava,tak si vem klasický paralen,ten je pro Tebe i mimčo neškodný.Mám to zjištěný od doktorky,když nemůžu vydržet se zády a bolí mě hlava,tak si ho beru.Snad se Ti uleví.Já dnes docela dobrý,až tedy tradičně na záda :angry: .
18. kvě 2012 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dnes nám měl dorazit kočárek a nakonec mi pošta o půl 2 poslala sms.že z technickych důvodů ho doručí jiný den.Tak se jim asi v pátek už nechtělo,docela mě to mrzelo,těšila jsem se :angry: ,tak snad v pondělí :wink: .Zítra si připravím kolébku a snad se dokopu se sbalit do porodnice :wink: .
18. kvě 2012 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca takže nejsem podlední kdo nemá kočár?:slight_smile:
18. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu mě bylo taky tak blbě, ale neměla jsem teplotu, jen jsem zvracela. Že by to byla fakt nějaká viróza? Já myslela že to mám z té nuttely:frowning2:
18. kvě 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To asi ne,ale já doufám,že v pondělí mi ho pošta doručí :angry: ,jinak tam volám a udělám humbuk :wink: .
18. kvě 2012 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky umírám zase o5 na kříž :grinning:.... :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo to mě taky,ale jen když dlouho chodím a pak si sednu, děs běs, už aby ta naše mrška byla venku :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Musím jíst sladký, aby naší malinký rostlo bříško, teda spíš se mám cpát,ale blbý je, že já mám spíš chuť na slaný :unamused: :grinning:
18. kvě 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka já bych zase mohla jen sladký. Celý život sladký miluju, takže se pro mě nic nemění. Navíc nepřibírám, takže se cpu jak o život a malá je dost velká. Tedy asi bude spíš tlusťoučká :grinning:
19. kvě 2012 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to máš dobrý, ta naše divoška asi vyžaduje víc toho slanýho :slight_smile: Ale vyčetla jsem z utz, že má 1400g to mi neořijde zas tak málo na 32. týden, tak uvidíme, co se z toho ( nebo spíš ze mě ) :grinning: vyklube :slight_smile:
19. kvě 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca :grinning: já bych moc velký humbuk nedělala, až ho budeš mít doma. Taky by ti s ním mohli tak třískat jak to vidíš ve zprávách co s těma balíkma dělají:frowning2:. Mě ho chtěli taky poslat domů, ale raději si ho pojedu vyzvednout do Olomíka až dojde ať si to překontroluju na prodejně.
19. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Tak si dej,pořád lepší,kdyby Ti nadávali za to.že jíš moc :slight_smile: ,jako spoustě maminek.Hlavní je,že to mimču pomůže.Co se týká tý váhy,tak ty jejich parametry neznám.Já jsem byla v 30tt na ultrazvuku a malá měla 1900g a doktorka mi říkala,že malá bude asi větší,ale,že taky záleží na doktorovi na ultr.,jak to miminko změří,tak nevím.Spousta maminek říká,jak jim před porodem naměřili,kolik by mimčo mělo vážit hned po porodu,a neslyšela jsem ještě,že by se trefili :angry: .Přece je to jenom jejich odhad :wink: ,akorát nás někdy straší :angry: .
19. kvě 2012 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Nemyslela jsem to tak doslova :slight_smile: ,ale určitě při převzetí poznámku utrousím,protže to není poprvé.Nechápu proč posílají sms a pak se na to vykašlou,přitom už ho na poště mají.To čekáš a nic a když bych v pondělí jela pryč,tak dorazím domů a ve schránce bude lístek.A já budu muset jed do Janovic a to máš 1cestu 8km,štve mě ten jejich přístup,jinak zas tak o nic nejde :angry: .
19. kvě 2012 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,jdu něco dělat,dokud se mi trošičku chce :wink: .Poklidím a chystám se povlíct.a půjdu se mrknout,jak mi rostou túje.Co dnes vaříte?
19. kvě 2012 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Aha tak to jo,já myslela že je to něco vážnějšího! Moje malá je taky hodně drobná,ve 30 týdnu váží 1230g,ale doktor o sladkém nic neříkal :frowning2:! Zase na druhou stranu já mám sladkého až dost :slight_smile:,tak se divím že nepřibírá.
19. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Ty se máš že se můžeš cpát a nepřibíráš :slight_smile:! Takhle jsem to měla před těhotenstvím taky,sladký jsem jedla na kila,každej den večer čokoládu a teď sním sušenku a mám nahoře snad půl kila :frowning2:. No snad se mi to pak zase srovná. Budu doufat :grinning:
19. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek