• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Holky vy už máte všechny vyprány hadříky pro miminko???????? Já nevím jestli ještě není brzy ve 30 týdnu :frowning2:! A ještě se zeptám žehlíte všechno? Co takové ty sametové kabátky a dupačky,bojím se abych to nezničila,na cedulce je sice nakreslený jeden puntík,ale i tak se bojím.
19. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tak to jsi měla dobrý :wink: .Já jsem se před otěhotněním musela trošičku hlídat,kdybych baštila všechno na o jsem měla chuť,tak nevím,nevím,jak bych vypadala :angry: .Snažila jsem si hlídat těch svých 57kg.
19. kvě 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No právě že jsem to měla dobrý a proto teď nechápu kde se ty kila berou :frowning2:! Tak 7 let jsem měla pořád svojí váhu na 63 kilech při 180cm,pro každýho jsem byla spíš vychrtlá,ale mě to vyhovovalo a teď mi teprve každej říká,že je ze mě konečně kus ženský,ale mě se to takhle rozhodně nelíbí :grinning:!
19. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já už mám vše připravený.Jednu várku hadříku jsem si chystala je to asi měsíc a minulý týden jsem nějaké dostala od známé a ty jsem si hned taky vyprala.Žehlila jsem všechno,pro malý mimčo si to určitě přežehly,ty sametový kabátky si dej na nejmíň.Raději jsem si to připravila,byla jsem z togo nervozní.tak jak jsme dodělali pokoj asložili skříňě už jsem jela :wink: ,nikdy nevíš,co se může stát a nevím jak bych si to pak připravila.Dnes si chci ještě vyprat do postýlky a kolébky prostěradla a povlečení a je to :wink: .
19. kvě 2012 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu hele já už peru druhou várku..a ty sametový kabátky a dupky jen opatrně přejedu žehličkou...kvůli spálení bacilů.. jinka brzo si myslím,že není :slight_smile: když si vezmeš,jak kolikrát holky rodí brzo (ne že bych to plánovala nebo ti to přála- top samo že ne :grinning:) ale vem si,jestli pak budou extra hici,jestli se ti bude chtít stát u žehličky....

jinka kila to věčné téma..já co si teď kvůli poruše cukru musím hlídat,co jím,tak mám dolek kilo ...ale prcek měl v 31 tt 1600,takže je to cajk
19. kvě 2012 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Neboj se,to dáš dolů :wink: .To je jasný,jak je člověk na něco zvyklá a pak je to jiný,tak se necítí.Taky si teď nepřipadám moc atraktivní :slight_smile: ,ale to asi žádná z nás :unamused: Při tvém pohybu a k tomu prcek,lítání,vstávání,ze začátku je to docela fofr,k tomu domácnost,atd... :wink: .To jsi vysoká,já jsem pravý opak,měřím 159cm.Připadala jsem si akorád,jen v obličeji jsem byla docela vychrtlá.Na moravě mi taky řikali,konečně máš alespoň nějaké tváře.Dáme se zase do kupy,jsme šikulky,ne :grinning: ?
19. kvě 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tý brďo tak to abych už tedy začala. Mám toho na praní taky požehnaně. No lepší to mít připravený,přítel mi říkal tak kdyby něco,já bych ti to taky vypral,ale to si nejsem tak jistá :grinning:! Mám tam i sytě červený a růžový věcičky a kdyby to dal dohromady s bílou,to by bylo všechno barevný. O žehlení ani nemluvě,to by asi dopadlo :frowning2:!
19. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 Jdu na to,první pračku vyperu dnes :slight_smile:! Přeci jen než to uschne a než to všechno vyžehlím a vidím to tak na 5-7 praček. Perete i zavinovačky???
Jinak já jsem si myslela že budu mít taky cukrovku,ale nakonec jsem ty hodnoty měla hrozně nízké,no možná by mě to ale i bodlo,musela bych se hlídat a skončili by mi ty sladké koláčové a buchtové snídaně. Chtěla bych se vejít do 80 kil,ale to už mi zbívá jen 5 kilo a to přiberu asi ještě víc :frowning2:! UFFF
19. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No snad se nám to zase podaří na původní váhu. Já jsem tu už psala že nemám ani tak strach že bych to potom neschodila ale jak mi hrozně roste břicho,tak mám spíš strach že mi hodně popraská a to mažu dvakrtá denně olejíčkem na strie. Popraskala jsem už v 18 letech,když jsem měla žravý období a splšily se mi hormóny a dostala jsem se na 74 kilo a všechno,boky,zadek,stehna mi popraskaly,ale jen takový slabý čárečky,když vidím známou že má po porodu centimetrový tmavě fialový jizvy na bříšku je mi jí líto,hodně se tím trápí a přitom taky mazala jako o život.
19. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já si to žehlím hezky po jedné pračce vždy...protože už mě dělá problém dělší čast stát :grinning: prala jsem i rychlozavinovačky,fleecové deky...když to tak vemu,peru vše....sice jen na 40°C,ale peru.. :grinning: no já cukrovku jako takovou nemám..měla jsem špatnou jen tu hodnotu po hodině...prý mám poruchu tolerance cukru...takže mám dietu,ale stejně hřeším :grinning: když vidím,že prcek neroste moc rychle..

jinka mě už bříško popraskalo..a to mažu taky hodně..no co...bohužel to k tomu patří..hlavně,aby byl malý zdravý :slight_smile:
19. kvě 2012 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 Tak už jsem to naházela do pračky a jdu povybalovat co mám ještě v pytlíkách,pleny,deky,ručníky atd... Budu to taky žehlit hned po uschnutí :slight_smile:! Taky jsem to dala na 40.
Já to sladký stejně budu muset omezit,teď už nemůžu mít tolik pohybu,malá je hodně nízko,tak radši prý klidnější režim,abych se nezačala otvírat a nehrozil mi předčasný porod,malá je drobounká,tak to by nebylo dobrý aby už vykoukla na svět.
19. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já vše prala na 40 krom plenek...jelikož je budu mít jen pod hlavičku a jako brindák,tak jsem je ale nevyvářela,ale dala jsem je na 60....myslím,že to bohatě stačilo ... tak ono si tělo řekne,co potřebuje..já třeba včera prostě musela sníst sušenku,protože jsem potřebovala rychlý cukr :grinning: :grinning: :grinning: ale co jsem začala hlídat tu dietu,mám kilo dole..což asi taky není dobrý..i když já mám pořád z čeho brát
19. kvě 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Přítel by to taky udělal,nic jiného by mu ani nezbylo :wink: ,ale,jak píšeš nechtěla jsem riskovat :wink: .Měla jsem toho 5 košů na žehlení a to nepočítám osušky,plenky pod hlavičku a když to viděl,tak se zhrozil :wink: .Zkusi si vyžehlit pár kousků a rozčiloval se,že mu to vůbec neubývá :slight_smile: .Teď už mám,alespoň,co se týká těchto věcí :angry: klid.Ještě ten kočárek,s kterým počítám v pondělí a finito :wink: .Jsem zvědavá,na čtvrtek,jdu na kontrolu,tak uvidím :wink: ,jak jsme na tom.
19. kvě 2012 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tak mě zatím bříško nepopraskalo,tak snad k tomu nedojde :angry: .Já mám po prvním porodu,ale taky,jak píšeš jen slabé čárečky a to na zadku,ale je to vidět jen hodně z blízka,tak uvidím.Mažu se jen tělovým mlékem,ale začínám mít hodně vysušenou pokožku a to se mažu pravidelně,tak nevím čím to je.Zkusím krém z lékarny na hodně suchou pokožku a uvidím,docela mi to vadí,nikdy jsem s tím neměla problémy :angry: .
19. kvě 2012 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 Taky vyperu vše na 40 a pleny na 60,mám jich ale jen 20ks tak jsem zvědavá jestli to bude stačit,asi budu muset ještě přikoupit. Ne přebalování ale budu používat jednorázovky.
No moje tělo už by si taky mělo z čeho brát:grinning:,ale budu jíst normálně,jen omezím trochu ty cukry :slight_smile:!
19. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak to jsem proti vam žabař,pro prcka mam cca 3 igelitky hadriku a jednu plenek a blahove si myslim,ze to bude stacit.. Tak v nejhorsim se bude dokupovat:wink: prat se taky chystam dnes,at to tpekne schne.
19. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám těch látkových 20 bílých a 5 s obrázkem...na přebalování taky budu používat jednorázovky...čas,který bych musela věnovat praní a žehlení látkovek raději věnuji malému :slight_smile: tak modrá várka visí :slight_smile: krásně fouká,tak tobude hezky schnout

@kamino hele jako já cca do půl roku mám 4 albertácky slabý tašky oblečení..takže toho taky moc nemám..dokoupit se může vždycky..a počítám,že pak návštěvy něco donesou :grinning:
19. kvě 2012 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak jako já myslela, že to je vážný,ale když mě do nemocnice neposlal, když viděl zlepšení, tak už jsem klidnější :slight_smile: A zase je to lepší než rodit cvalíčka :grinning:
19. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca A jaký kočárek budeš mít? Já jsem objednala včera u nás v prodejně, Konečně to mám z krku. Pořád jsem vybírala a pak přišla na něco co mi vadilo,vystřídala jsem nejmíň deset značek a nakonec vybrala BRIO GO. Je to spíš městský kočárek,ale je lehký,skladný,ovládá se i jednou rukou a hlavně se mi vejde do Twinga,což bylo pro mě rozhodující. Na tůry se bude malá nosti v ergonomickém nosítku Manduce a pokud by se jí tam nelíbílo,tak ještě koupíme nějaký bazarový tank na lesní cesty :grinning:!
Tady je ten náš krasavec :slight_smile:
19. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca já segedýnský guláš!! Už mám chuť:slight_smile:
19. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Prosím poraďte! Od půl 3 od rána mě bolelo na levé straně v podbříšku..Nepravidelně se střídala bolest s pícháním...Do toho křížové bolesti...Myslíte, že to jsou poslíčci? Nemohla jsem spát zabrala jsem až v půl 8 ráno..Pomáhala mi jenom teplá vana
19. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Luci, řekla bych že to jsou spíš vazy co se napínaj... Poslíčci asi bolej jináč... Ale tohle odpovídá na ty vazy...
19. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule myslíš?...ale už mě to nebolí :grinning:..ale taky bych to řekla...protože kdyby to byli poslíčci tak by mě to bolelo u prostřed né...?....A ne na levé straně v podbříšku :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já dneska peru poslední dečky :slight_smile: Pleny vyper určitě na 90, já prala to co šlo, tak na 60 a pokud tam bylo něco co se může srazit - ne bavlněnýho, tak na 40. Bylo mě řečeno, ať se toho nebojim, že to alespoň zabije všechny hajzlíky:wink: A žehlit se snažim co jde, ať to taky hubí :grinning: Vyžehli to třeba přez nějaký hadr, ideální je plína, to se ti s tím určo nic nestane :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Já když měla poslíčky, tak to je jak břicho ve svěráku...
A tohle mívám právě taky, ale na pravý straně... Prý to je normální, ale bolestivý...
Včera mě taky braly záda, ne záda, ale jakoby od zadku dolů do nohy a to mě nejde se ani předklonit, zaklonit, udělat krok nic a to mě šly pěkný slzy do očí :cry: Prostě mi nefunguje noha a já se nemůžu nikam odplazit... A strašně mě na to pomáhá sedět na tom velkym gym. míči. Mám ho u počítače, takže na něm sedim často a fakt to pomáhá :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já se bojím pleny na 90,aby sem z nich neměla kapesníky :grinning:! Radši na 60 a pak je pořádně na III puntíky přežehlím. Jinak hadříky peru na těch 40,já mám fakt strach že by se mi to srazilo :frowning2:!
19. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ti nesrazí, neboj, pleny naše mámy a babičky taky přece vyvářely v hrncích... Já teda prala všechny na těch 90 a nesrazila se ani jedna a žehlila na nejvíc. Ale to je na tobě:slight_smile:
19. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli
Určitě to mohly být poslíčci,taky to mívám,hlavně večer,když se vzbudím na záchod,tak to dost cítím :unamused: .Pak Tě to,ale přešlo,ne?
19. kvě 2012 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@bajule
Holky,určitě jsou to poslíčci :wink: .Pozor na tu vanu :angry: .
19. kvě 2012 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
S plenama se Ti nic nestane,souhlasím s bajulí :wink: .Jinak já jsem věci prala převážně na 50 a na delší praní.
19. kvě 2012 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek