• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
My byli na utz včera a pan doktor nám řekl že malá ma asi 1800g,to me příjde zas dost když čtu kolik máte vy.To sem k tomu ještě drobná tak snad pujde vše ok a nebudu mit 5kg mimčo :slight_smile: Jinak už mám taky vypráný 3 pračky oblečku,prala sem všechno na 40 jen plínky budu prát na 60 to prý stačí no a pak se jen dokopat se k tomu žehlení to se mi moc nechce :frowning2: Kabelu do porodky už mám trošku taky nachystanou,tak sem trošku klidnější.Ale sem zvědavá kdy nám příjde kočárek už je měsíc objednanej a ještě nic :unamused:
19. kvě 2012 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Kočárek máš pěkný :wink: .Já mám černý a na něm bílá kola,jakmile mi přijde,dám fotečku :wink: .Já ho ojednávala přes internet a nevím,zda obnovili nabídku,už měli vyprodaný a z mého emailu se to yesu nezobrazilo,tak nevím :frowning2: .Už se na něj těším :wink: .Jinak já už dnes peru 3 pračku,tak snad už končím,povlékala jsem a krásně to schne,je hezky :slight_smile: .Kolébku už mám umytou,tak už jen připravit.Po obědě už se mi nechce vůbec nic dělat :angry: .
19. kvě 2012 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Taky bych ho mohla jeden den udělat,máme ho rádi a už jsme ho dlouho neměli :wink: .My jsme nakonec měli smažák a hranolky.
19. kvě 2012 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Mňam, po smažáku se mi může chlap utlouct :grinning: My měli špízy a složení bylo co lednice dala :grinning:
19. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee
@eliskarenca Holky, nám příjde kočárek konečně ve středu, ale bůh ví, kdy pro něj pojedem :frowning2: Už se na něj těším na krasavce!
19. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
U nás ho kluci taky mají moc rádi,mohli by ho mít pořád :wink: .Taky dobrý,díky za tip,už vím,co udělám zítra :slight_smile:.
19. kvě 2012 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
Tak doufám,že se pak pochlubíš :wink: ?
19. kvě 2012 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Mě to přišlo jako jednoduché jídlo, mám tu dělníky:slight_smile:, ale dala jsem si i já a mimi, jen né knedlík ale chleba-mám to tak raději:wink: mě tu holky vždycky tak doplaší, díky vám mám nakoupenou porodnici a po neděli snad začnu prát!!!!:grinning:.
19. kvě 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jj to určitě ty kila necháš v porodnice. Máš tedy drobečka 1230. Ta moje měla ve 30.týdnu 1950g :grinning:
19. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Taky ho raději baštím s chlebem :wink: .Tak to máš doma veselo,u nás se kluci najedli a jeli do lesa na dřevo a já pořád něco šudlím,ale už mě to přestává bavit,dost už cítím záda a to je už hotovo :angry: .Tak já si myslím,že je fajn,když už něco máš,alespoń toho pak nebudeš mít tolik najednou a pro klid :wink: .
19. kvě 2012 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981
To jsme na tom podobně,moje malá měla v 30tt 1900g :wink:
19. kvě 2012 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Pochlubim, určitě :slight_smile: Paní u který jsme to objednávali byl tak nadšená, že jsme vybrali tenhle,že jsme dostali i zdarma čepičku :grinning:
19. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no doufám, že to budu mít čím porodit :grinning:
19. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Tak to je fajn,každý dáreček potěší :wink: .A máš trojkombinaci :wink: ,
19. kvě 2012 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
Neboj a kdyby něco,tak od toho jsou tam doktoři a určitě něco vymyslí :wink: .Já jdu na císař,tak u mě by to snad neměl být problém :unamused: .
19. kvě 2012 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Mám, ale bez vajíčka, to už máme :slight_smile:
19. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Tak to jo.My by jsme u toho měli mít veškerý příslušenství a jako dáreček zimní fusak,tak snad na nic nezapomenou :angry: .
19. kvě 2012 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No, já jsem zvědavá, jaký budeme mít příslušenství my..
19. kvě 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskarenca jj pak už jo, jinak jsem si dala jen teplou jako takovou normální....jinak se většinou sprchuju ve vařící nebo koupu...od té doby co jste mi to řekli...tak si dávám s vařící vodou majzla!
19. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
Vy nevíte,co máte ke kočárku?
19. kvě 2012 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díváte se na hokej :wink: ?
19. kvě 2012 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
@eliskarenca
Holky vy mě plašíte,já teď koukala do tabulek a tam je 1230g v normě ve 30 týdnu :slight_smile:! Je to sice na spodní hranici,ale ještě se tam vlezu.
19. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu buď v klidu, ty váhy fakt neodpovídají, může mít i o 200g víc než ti řekli:slight_smile:
19. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Neboj, jsi ve 33tt, to je těch 1800 až 2kila standard, v klidu ;) Naše malá měla ve 30tt 1300g a prý teď mrňata přibírají 200G za týden, takže teď by měla mít určitě tak 1700g a to jsem v 32tt ;)
19. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Psala jsem,že doktoři to i špatně kolikrát změří :frowning2: .Kdyby byl problém,určitě by už něco podnikli,neboj :wink: .Určitě to doženete :wink: .
19. kvě 2012 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak nějak zhruba, ale já si právě nejsem jistá, co paní říkala že ten kočárek má a co se dá dokoupit...

@eliskarenca Hokej hroznej!!!!!!!!! :rolling_eyes:
19. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule holky, kdyby jsme ten hokej hrály my i s těma břichama tak to dopadne líp!
19. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Tak to budete mít jako překvapení :wink: .Hokej byl příšernej,kdybych se nedívala asi bych i udělala líp,nemusela bych se alespoň rozčilovat :confounded: .
19. kvě 2012 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@eliskarenca Chudák mímo, takový nervy!!!
19. kvě 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Tak jak se dneska máte?Já jsem po snídani a jdu se pomalu něco dělat :wink: .Dnes si zabalím tašku do porodnice,ať mám klid a vyperu si prostěradla do postýlky.Včera už jsem měla moc prádla,tak jsem to nechala na dnešek.Venku je hezky,tak na mi to krásně uschne :wink: .Snad se dokopu a upeču klukům buchtu,taky bych si dala,tak snad :wink: .
20. kvě 2012 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek