• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule
Nebylo to tak hrozný,ale naštvali mě :confounded: .
20. kvě 2012 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ahoj tak já jsem teprve vstala a snídám ořechový štrůdll s kafíčkem :slight_smile:! Taky budu dnes prát další várku mimi věciček. Jen tu tašku si ještě nezbalím,páč do ní zatím nemám co dát,potřebuju dokoupit porodnické vložky,tampony do podprdy,kojící podprsenku,noční košili no mám toho ještě požehnaně,ale vrhnu se na to příští týden,tak pak koncem týdne to taky pobalím :slight_smile:! My se odpoledne chystáme někam na výlet,ale už to nebudeme přehánět,mám teď větší strach,když vím,že mám malou hodně dole,musí mi tam ještě vydržet.
20. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ahoj, já se teď chystám ven posnídat štrůdl :grinning: Je zase krásně, tak si budu kutit něco na tý mojí pidi zahrádce...
Jinak jsem dneska pěkně nevyspalá, čučim jak tydýt :rolling_eyes: :grinning:
20. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To si nakoupíš a sbalený to máš za chvilku :wink: .Já se na to chystám po obědě,dám si to do menšího kufříku a ještě budu muset dát do něčeho věci pro mimčo,asi zvlášť do tašky.Ještě si musím vyvařit dudlíky a dokoupit odsavačku na hleny,snad jsem na nic nezapomněla :unamused: .Jinak prádlo mám vypraný a zítra si to vyžehlím,budu sama doma,tak bude klidněji :wink: .I buchtu jsem zvládla,syn už ji začal pomalu,ale jistě likvidovat :slight_smile: .dneska bude teplo,ještě někam šlapat a po obědě,to bych byla vyřízená :angry: .Já prostě s těma zádama,ikdybych sebevíc chtěla,tak to teď prostě nejde,musím pomalu :angry: .Tak na sebe dávej pozor :wink: .
20. kvě 2012 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To se máš,já keště zatím zahrádku nemám,stále budujeme,tak je zatím zbytečné si ji někde připravovat.Jen ty rajčátka a 50 tújí,ty jsme nedávno přihnojovali,tak jsou pěkný :wink:,mám z nich radost.To je děs,jak se nevyspíš,já jsem na tom byla asi podobně včera,to usínání a noční stávání je mazec.Dnes to bylo o trošičku lepší,tak snad to nezakřiknu :angry:.Mě zase bolí dost hlava a pálí žáha :angry:.
20. kvě 2012 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dnes jsem doprala poslední várku oblečení pro mimíse...a už huráá vegetovat a lenošit...a připravovat se na porod :grinning: už se mi to blíži...:grinning:
20. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A já jsem právě objednala manželovi k svátku dupačky na malou s nápisem JÁ I MAMINKA MILUJEME TATÍNKA :grinning: Jak jsem je viděla, tak bylo jasný, že je musíme mít :slight_smile: A vzala jsem vel. 68, aby je malá užila, protože v 56 a 62 toho máme doooost :slight_smile:
20. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak od pátku pořád ležím, bylo mi furt zle od žaludku, v pátek už sem měla i teplotu a v noci horečku. V sobotu se žaludek zklidnil, ale pořád teplota, v noci zase horečka, dneska mi dopo bylo docela dobře, tak sem si dala oběd a už je mi zase blbě a mám teplotu....Nemám průjem ani nezvracím, ikdyž k tomu kolikrát nemám daleko, myslíte, že mám zítra zajít někam k doktorce??
20. kvě 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Určitě...přeci jen jsi těhotná a když není dobře tebe, může to mít vliv i na mimčo, tak je lepší jít třikrát k doktoru zbytečně, než potom něco za nedbat...
20. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já vím, však mám o malýho strach, zítra tam hned zajdu!
20. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Tak odpočívej a hodně pij a zítra dej vědět, co ti doktorka řekla
20. kvě 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Určitě si tam zajdi,tím nic nezkazíš a taky hlavně pro Tvůj klid :wink: .Ozvi se,jak jsi dopadla,držím palečky!
20. kvě 2012 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To je hezký,tatínek bude mít určitě radost :wink: .
20. kvě 2012 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak já mám od toho posledního UTZ taky divnej pocit,jak mi dr řekl,že mám malou narvanou až dole v podbřišku. Bříško mi tvrdne čím dál víc a i mám při chůzi takový tlak na spodek,jako by mi klesalo dolů. Dnes po obědě zajdu do zdravotních potřeb a koupím si podpůrný těhotenský pás,aby mi to bříško při chůzi trochu nadzvedával. Máte ho některá taky???
21. kvě 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu jéééje...Malé se snad ven ještě nechce?...!Má čas!...-Jinak určitě to vycítíš...když ti bude klesat dolů :grinning:...A ten pás doporučuji mám ho taky..Nestěžuju si...i To bříško mi nadzvedává a vypadám lépe! :grinning: :grinning:
21. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje,naše malá jakmile ujdu pár kroků taky spadne dolů a to je pak konec,okamžitě na wc a to mám pocit,že ze mně snad vypadne.Možná i proto to předčasné otvírání a návštěvy na rizikovce :frowning2: chci se zeptat ukapává Vám holky taky trochu plodová voda?prej je to normální.....
21. kvě 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule nevím,jestli je to plodovka,ale večer je vložka mokrá,ale prý je normální výtok,takhle před porodem...
jinak mě je den ode dne hůř :frowning2: pořád spím,hrozně mě bolí prsa a pne mi v nich,nemluvě o tom jak moc mi teče mléko...tuhnutí bříška sice ustoupilo,ale zas mě včera chytil žaludek a už jsem uvažovala nad špitálem...bože ať už je konec,opravdu začínám odpočítávat i hodiny .-)
21. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak ty už si o něco víc popředu odemně,já můžu za sebe říct,že mě nic nebolí,jen občas záda a nohy.Ale třeba prsa vůbec,jakobych je ani neměla :grinning: únava ta je celkem často,to je z toho nic nedělání,že musím furt ležet...Podle toho jak nám popisovala porodní asistentka plodovku,tak bych řekla,že to bude nejspíš ta voda a trochu moči...hlavně,aby ta naše malá ještě chvíli vydržela,do července ještě času dost.
21. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@chezzuleNo holky někdy mám taky pocit,že mi asi vypadne :frowning2:! Musím se víc šetřit,lítala jsem po lesích,kopcích a teď ujdu pár kroků a mám pocit,že mám břicho u kolen,je to nepříjemný pocit. Na záchod taky chodím častěji. No uvidím co zmůže ten pás,jestli ten tlak bude lepší. Já bych nevydržela jen ležet,to by mě zabilo!!! No ale kdyby to předešlo předčasnému porodu,nedalo by se nic dělat. Na gyndu jdu právě až za 14 dní,snad to do té doby bude vpořádku.
21. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Ale uvidíš, že vše bude o.k....a na ten záchod je to normální chodit...já jak si nachvilinku odpočinu nebo jdu spát tak lítám vnoci každou chvíli :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky!To znám,je to nepříjemný,ale nenaděláš nic :frowning2: .Bereš magnesium?Pás nemám,mám jen klasický bederní a ten nosín normálně kvůli ty svý skoliose,nosila jsem ho ze začátku těhotenství,teď už ho nedopnu a mimčo by stejně tlačil :angry: .O těhotenském jsem taky uvažovala,ale nakonec jsem si ho nepořizovala,tak nevím.Před hodinou mi dorazil kočárek,tak mám radost,konečně :wink: .
21. kvě 2012 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je nanic,když už to máš takhle rozjetý :frowning2: .Mně teda tvrdne skoro pořád bříško,bolí mě záda a pálí žáha a špatně usínám a celkově spaní nestojí za nic,ale to nás asi zlobí všechny a lepší už to nebude.Taky jsem čím dál víc unavená.Jinak já s prsy problém nemám,nohy mi taky neotékají a voda-výtok zatím nic.Nedivím se Ti,že už by jsi to chtěla mít za sebou,já taky,ale ještě alespoň 14 dní,kvůli malý.
21. kvě 2012 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já bych řekla, že ten co mám já je podobný tomu "Anita těhotenský pás 1700":slight_smile: bez něho už ani ránu:wink:
21. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jj,taky si řikám...vydržet do toho 37tt a pak už je to jedno :slight_smile: nevím,co to moje tělo blbne,u holky jsem byla bez problémů a stejně jsem rodila 36+6tt a teď tolika potíží a celý těhu jsem zralá na blázinec :frowning2:
21. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen Vás v rychlovce zdravím a jdu podat zprávy....Volala sem ráno na gyndu a ta mě poslala do špitálu, dali mě na monitor, udělali vzorky moči, pak sem šla k doktorce a ta řekla, že by si mě tam radši nechala, že to může být nějakej zánět v těle, ale já se bránila, tak mi vzali komplet krev a za dvě hoďky, že mám přijít a uvidíme, tak sem jela domů, sbalit si radši tašku a uvidíme jak to dopadne :unamused: Jinak čípek je zkrácen na 2 a malej má odhadem 2280g.
21. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Drž se, ať malej ještě chvilku vydrží!
21. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Bohužel je to individuální,já to teď taky prožívám úplně jinak než u Dandy :angry: .Na ten blázinec jsem občas zralá taky :angry: .
21. kvě 2012 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Snad Tě nechají alespoň doma,ve špitále by to bylo jednou tak nekonečný :angry:,uvidíš .Držím palečky!!!!!
21. kvě 2012 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Holky už jste překročili hranici 2000 příspěvků...Gratuluju :grinning: že se Vám moje diskuze líbí....A děkuju :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu jůůů,holka..můžeš nám pak dát vědět,kdyby jsi zustala ve špitále?ale taky držím palce,ať tě pustí domu...
21. kvě 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek