• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Holky tak se hlásím z domu :slight_smile: z krve zjistili, že mám snížený leukocyty, což znamená nějakej vir nebo zánět v těle, u mě teda asi v žaludku, dr. zvažovala, jestli si mě tam nechat, ale jelikož mě je dneska líp domluvili sme se, že budu dodržovat dietu, jíst probiotika, hodně pít a pokud budu mít teplotu víc jak 38, přijedu zpátky a nechají si mě tam!
21. kvě 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu
To není nic moc,ale zvládneš to,hlavně,že jsi doma :wink: .
21. kvě 2012 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu šetři se, mě to přešlo nějak samo, už nezvracím. :wink:
21. kvě 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca sem ráda za každej den doma! nejdřív do mě ťuklo v únoru auto, teď tohle, doufám, že do třetice pojedu do toho špitálu už fakt rodit!!!
21. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska na gyndě. V úterý už jdu naposledy. Udělaj mi ještě jaterní testy, protože mě už týden svědí celý tělo. Ale vypila jsem100% džus, tak jestli to nemám po něm. Jo po coca cole se neosypu :grinning:
21. kvě 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari a jak dlouho to trvalo?Já zatím ťuk ťuk nemám dneska teplotu, tak snad už se nevrátí, ani žaludek nezlobí, ale nesmím ho ničím rozdráždit!!!Holt budu chvilku hladovět!
21. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 mě taky s vědí tělo :astonished: , to jsem asi měla hlásit?!?!
21. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska sem si aspoň poprvé zkusila monitor, bylo to srandovní, protože sme tam seděli tři maminy a ta mašina vydává takový zvuky a když se mimi asi hýbe, tak je to hlasitější a malej tak řádil, že to tam hlučelo furt :grinning:
21. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu mě bylo blbě tak 4 dny, večer jsem vždycky zvracela a ráno mi bylo děsně slabo. Zhruba stejné stavy jako nazačátku těhu..ale teploty nebyly. To se ti ustálí, čajík nějaký a přejde to samo:slight_smile:.
21. kvě 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jj to určitě. Máma právě se mnou měla v háji játra poslední dva měsíce ležela v nemocnici a v dnešní době co jsem četla vyvolávají třeba i porod v 27.týdnu. Tak jsem to řekla doktorce a hned vypisovala žádanku.
21. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari dneska už je mě fakt líp, jen aby zas nepřišly ty teploty a vydržet tu dietu!
21. kvě 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 no vidíš! To jsem nevěděla!:slight_smile:
21. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jsem pila černý čaj, úplně studený. Pak už jsem i jedla rýži, brambor, pečivo moc ne, to mě natahovalo:frowning2: hlavně sladké mi dělá blbě a to i teď:frowning2:. Bacha na ty teploty, to není dobré, raději spočni.
21. kvě 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari nejhorší je, že už mám hlad, ale ze suchých rohlíků, piškotů a banánů se moc najíst nedá....večer zkusím aspoň rohlík se šunkou....
21. kvě 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Ahoj já to svědění měla z jahodovýho 100 % džusu, vypila jsem ho dost a jahody jsou dost agresivní,ale jaterní testy mi radši udělaly a byly v poho :slight_smile:
21. kvě 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka jj jahody jsem minulý týden taky měla, celou vaničku jsem snědla na posezení :grinning: to jsem si tedy dala :grinning:
21. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ty brambory mi udělady dobře, dušenoumrkev k tomu, to ti neuškodí. I rýži dušenou jsem jedla bez potíží. Taky to není dobré se nechat tak vyhladovět, co? piškoty mi zakázali, prý je v nich moc cukru a vajec.
21. kvě 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Aha tak o nich doktorka nic neříkala a ty mi docela jedou :slight_smile: namáčím si je do mátovýho čaje, to miluju už od dětství :slight_smile:
21. kvě 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu hlavně když ti z toho není blbě. Bereš nějaké těhu vitamíny? Ať malému něco nechybí když nejíš?
21. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásím, že jste mně nakazily s praním, jak jsem si bláhově myslela, že mám jen 3 igelitky, tak se z toho vyklubalo 5 praček !! Plíny, letní fusak, zavinovačka, deky, povlečení a už to jelo.. jsem v šoku. Ale snad už to je vše, jen sehnat nějakého otroka na žehlení.. ach jo, jdu na to :slight_smile:
21. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Neberu a ptala sem se doktorky a ta mi řekla ať sem v pohodě, že si to malej vytáhne ze mě! Těch pár dní mu fakt snad neublíží, váhu má dobrou a pak už začnu zase normálně jíst, hlavně mi říkala hodně pít, klidně i 3l denně...
21. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Tak hodně pít bys každopádně měla už jenom proto, že bereš hořčík, co jsem tady četla. Na to mě v lékárně vyloženě upozornili, když jsem si tam byla vybrat recept. Když prý nepiješ dost (říkali 2.5 - 3 litry denně), tak se hořčík vyplavuje. To jsem třeba vůbec nevěděla, i když jsem Mg brala už dřív kvůli svalovým křečím. Každopádně přeju, ať je Ti líp.
21. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ahoj magnesko právě beru,ale jen dvě denně,ještě totiž beru na křeče nohou detralex a ten obsahuje taky hořčík,tak abych se nepředávkovala. Já jsem si ten pás dnes objednala ve zdravotních potřebách,je přímo na podepření bříška a stojí 412kč,což jde,přijde mi ve čtvrtek. A jaký kočárek ti dorazil,kde máme foto :slight_smile:?
21. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No a já budu mít nakonec podobný,je přímo na nadzvednutí bříška a pod ním je taky mírně rozšířen. A za 412 to je dobrá cena. Jsem zvědavá jestli mi pomůže. A co ty,už ti odepsali s kočárem? Já už nic nehledám,koupím tu tašku,pláštěnku a doplňky do sporťáku budu kupovat až za půl roku:slight_smile:.
21. kvě 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tomu se teda říká smůla :angry: .Tak snad s tou nemocnicí to vyjde,až fakt na ten porod :wink: .Já jsem už dneska vyřízená,od rána pořád něco vymýšlím,uklízím,šla jsem s Leslou ven a pak jsme skládali kočárek.Teď si dám spršku a kašlu na všechno :angry: .Z kočárku mám,ale radost,líbí se nám a dodali vše,co slíbili,tak jsem ráda :wink: .Už mě tak bolí záda a ke všemu mě od rána šíleně pálí žaha :frowning2: ,nic mi na to nezabírá,tak nevím?Snad se Ti po
dietce uleví :wink: .
21. kvě 2012 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
To jsem teda taky nevěděla,nikdo k tomu tuhle informaci nedal :angry: ,díky za radu :wink: .
21. kvě 2012 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tak to jo.To máš s tím pásem docela rychlý,taky jsem dnes nad ním přemýšlela a obvolávala jsem Kolín a K.Horu,jak lékárny,tak zdravotnické potřeby a když ho náhodou mají v nabídce,tak jim to trvíá 10dní,nechápu.kdyby mi to na záda měla pomoc,tak bych byla nadšená,jsem teď z těch bolestí dost vyřízená,nic mě nebaví :angry: .Přemýšlím,že si ho objednám přes internet,už jsem to studovala :wink: .Jak je to s velikostí,tady z toho moc moudrá nejsem :angry: ?Fotečka bude zítra :wink: ,dnes už jsem nemohla vydržet ani stát,chytala mě šílená křeč do bederky :frowning2: .Jinak jsem s kočárkem spokojená a vše bylo v pořádku i spousta příslušenství a dáreček :wink: .
21. kvě 2012 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
A Ty jsi ke kočárku měla co za příslušenství?
21. kvě 2012 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ten můj pás je universální velikost,je na suchej zip. Já jsem ho hledala na netu,ale nevím značku :frowning2:! Ještě se juknu a kdyžtak dám fotku podobného,paní tak měla víc těhotenských pásů,ale tenhle je oravdu na nadzvednutí bříška a já jak jsem psala mám pocit,že mi pomalu padá dolů,tak to je přesně pro mě. Mají ale i bederní těhotenský pás při bolestech zad,nevím který by byl pro tebe lepší!
21. kvě 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca a jakej kočík máš??jinak ťuk ťuk celý den bez teploty a žaludek taky v pohodě, ještě aby noc byla bez teplot a snad už bude jen líp :slight_smile:
@zlatelevizeedna No vidíš to mi nikdo neřekl, ale já teda piju hodně, i mimo těhu...
21. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek