• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Já vůbec nic :frowning2:! Drahý kočáry většinou příslušenství nemají :grinning:,je to paradox! Musím dokoupit pláštěnky,přebalovací tašku,vložku do sporťáku,fusak,jo vlastně mám tam nánožník na sporťák :slight_smile:!
21. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jo a ten můj pás vypadá podobně jako tento,jen nemá vzádu dvojitou gumu!
21. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
na ten,co jsem si vyhlídla,tak u něj neuvádějí velikost,tak mě to zmátlo,protože u těch ostatních byla velikost uvedena,raději se ještě mrknu,než to objednám :wink: .Píšou u něj,že je na podporu bříška a má ulevit od bolesti zad.Říkala Ti paní,že mají přímo bederní,těhotenský?Cena je dobrá,tady ten by byl taky za 400kč,jinak ,co jsem se dívala na lékárnu cz,kde bych si to mohla vzít za bodíky,tak stál 820kč,to už mně přišlo docela dost :angry: .
21. kvě 2012 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Děkuji za fotečku,tak to bude on,ten,co mám vybraný je podobný a vzadu má 2gumy,tak já na něj jdu ještě kouknout a kdyžtak si ho hned objednám.Jen budu doufat,že pomůže :wink: .
21. kvě 2012 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak možná že máš vybraný ten můj :slight_smile:,taky u něj není ta velikost. Já si ho taky nebudu platit,mě to vezme přítel z jeho fondu z práce,mají to na zdravotní pomůcky,tak aspoň něco.
21. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak snad už Ti bude líp :wink: .Já doufám,že se dnes vyspím,protože včerejší noc nic moc,tak snad to dnes doženu :wink: ,Ikdyž moc tomu nevěřím :angry: .kočárek jsem dám zítra,tak jukneš :wink: .Kdy máš přijít na kontrolu?
21. kvě 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 No taky pěkný :grinning: Já jsem ty džusy měla 2 a taky mě to svědělo celý týden, tak si myslím, že máš to samý :wink:
21. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Když nebude horečka, chodit už nemám a ve středu jdu k mojí gyndařce....
21. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je docela mazec,to toho musíš dokoupit ještě docela dost :unamused: .Já tam mám tašku na mimčo,vajíčko,deštník,pláštěnku,moskytylieru,zimní fusak,tašku a tašku na zimu.
21. kvě 2012 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
je to možný :wink: ,že je stejný,Já si ho budu muset koupit,protože přítel,jak mají bodíky,tak v Kolíně jsou jen 2 lékárny,z kterých jde za ně čerpat a zrovna pásy nemají v nabídce a na netu vychází těch 820kč a to mi přijde dost :angry: .
21. kvě 2012 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to jo,snad to bude už v pohodě.Já jdu ny gyndu ve čtvrtek,tak jsem taky zvědavá :wink: .
21. kvě 2012 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sem asi krkavčí matka, ale já nemám pro malýho žádný hračky!!Teda kromě kolotoče nad postýlku, dvou plyšáků a usínáčka :unamused: ale nějak si říkám, že něco určitě dostaneme a že to mimi stejně zatím nic nepotřebuje....nebo asi něco bych pořídit měla,že?ale já vůbec nevím co!
21. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já dokoupila nějaký kousátka :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já mám taky kousátka a klasický špendlíček,ten je do ručičky tak akorát,ale ze začátku to stejně nebudeš hned potřebovat :wink: .Koupila jsem si na kočárek hračku na přichycení na takovou sponku,je to,ale docela drahý :angry: .
21. kvě 2012 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to chci taky koupit, ale nevím jestli se dostanu někam do obchodu, nevíš o nějakým dobrým internetovým....
21. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No jo s tím jsem počítala,že budu muset všechno koupit. Doplňky budu kupovat na pinkie,abych to měla v sadě a stejné barvy. Už šetřím :grinning:!
21. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Musím se tě ještě na něco zeptat :slight_smile:! Když máš CS2,míváš bolesti bříška,nebo špinění,nebo ti jen tvrdne to bříško? Já na to od toho velkého UTZ pořád myslím,když mi ten dr řekl,že mám malou hodně dole,abych se nezačala otvírat a nevěděla o tom,provází to ještě nějaké příznaky? Já jdu právě na kontrolu až za 14 dní a krom toho častého tvrdnutí mi nic není. Volala jsem to dr a ta mi jen řekla,že mám zvolnit,tak už túry nechodím :frowning2:,jen kratší procházky a budu nosit ten těhu pás na podepření bříška jak jsem tu psala.
21. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
No jo,nenaděláš nic :frowning2: .prosím Tě,mohla by jsi mi poslat odkaz na ten pás,co jsi mi posílala fotku?Ten pás,co jsem se na něj dívala stojí přes 700kč :angry: .A z té lékárny,je na velikosti,chtěla bych univerzální.Děkuji!
21. kvě 2012 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Na hračky jsem se na internetu nedívala,já jsem si to koupila v obchodě :wink: .Zkus se mrknout a třeba dáš tip :wink: .
21. kvě 2012 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu vydrž, to bude v pohodě, já beru Femibion 2x týdně, nechci aby se mi sesypala páteř a zuby:grinning: doktor mi to tak doporučil aby se mi neodvápnila pánev, měla jsem k tomu sklon dřív.:wink: hlavně při kojení, takže teď sháním Gravimilky za slušnou cenu. Bylo to k nezaplacení při nočním kojení...
21. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já už mám od 32tt CS3, ale od začátku mi kromě tvrdnutí nebylo nic...Ale fakt se nenervuj, pokud Ti doktorka naposled nic neřekla, je to v pohodě a jestli ti to břicho tvrdne víc jak desetkrát za den, tak fakt odpočívej!
21. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ta fotka je ale toho dražšího pásu s velikostma,já posílala jen podobný tomu co mám já :slight_smile:!
http://www.nejbaby.cz/tehotensky-podpurny-pas-farlin/d-72297/ Jinak je to tenhle
21. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Aha dokonce CS3 :frowning2:! No já se právě nervuju,tvrdne mi dost už i při chůzi,mám strach abych k dr nepřišla pozdě. Naposledy to bylo OK,ale ten doktor se moc netvářil. Já mám někdy pocit,že tu její hlavičku cítím u poševního vchodu :slight_smile:!
21. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A když jdeš k doktorce? Pozdě určitě nepřijdeš, musíš trošku sama vědět kdy máš dost, pokud Ti to fakt tvrdne často zkus dva dny jen ležet s podepřenýma nohama! To zabírá nejvíc....
21. kvě 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já ho mám široký celý, taky na sucháč , jen mám M velikost, ty univerzálky byly na mě hodně velké. :confounded:. Kočárek nevím, ještě mají do června čas, poslsla jsem objednávku 16.3.takže + 12 týdnů :pensive: . Já potřebuju ty plenkové osušky koupit, chtěla bych nějaké barevné, po klukách mám jen bílé. Třeba v tom Olomouci něco seženu:slight_smile:.
21. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu do hajan, držte mi palce ať sem i v noci bez teplot!!!!
21. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To mi ani neříkej že ten uni pás je hodně velkej :frowning2:! No jestli to bude extrém,tak ho tam paní nechám,ještě mi říkala že jsem hubená,tak abych to neměla obtočený dvakrát :grinning:. Já ty plenkové osušky mám od Tommy,teda myslím že je to správně napsáno :slight_smile:. No já si nakonec na kočárek taky počkám,dnes mi volala paní,že ho objednali ale dodačka je 4 týdny(jestli prý mám ještě čas),tak jí říkám že ještě dva a půl měsíce. Myslela jsem,že když mají tu akci,tak mají ty sety někde ve velkoskladě připravené a oni je snad ještě budou vyrábět :frowning2:.
21. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Držím i na nohou :slight_smile:! Dobrou noc
21. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tak se na to zkusím zítra mrknout a uvidím.Kdyžtak si objednám ten dražší,nic asi nevykoumu :wink: ,tady u nás mají prd :angry: .
21. kvě 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já nemám dost nikdy :grinning:! Né když mi to bříško ztvrdne,tak si sednu,dám nožky nahoru,nebo když zrovna jdeme,tak zastavím a prodýchám se a za chvilku to přejde. K dr jdu až za 14 dní,ale kdyby to tvrdlo hodně často,tak se tam ukážu asi dřív. Díky za rady :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek