• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@pusak já mám termín taky 7.7. :slight_smile:
28. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Zatím jsem :slight_smile:! Dnes bylo nějaké lechtání,ale já už si to asi vsugerovávám,že je to ono. Každopádně kdo si počká,ten se dočká :grinning:!
28. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tý jo a já mám pocit, že jsem úplně první pohyby cítila kolem 15 - 16tt a to takovým šimráním v podbřišku, jak kdyby tam byly zaražený prdy :sunglasses: No a od 20tt to je teda pěkný kopání... Kolikrát se až leknu co je to za ránu a v noci mě nechce často nechat spát prevít jeden :slight_smile:
Jinak termín mám podle utz 4.7. a teď mi řekl, že 6.7. Podle PM to určit nejde, nevi, kdy přesně byly :unamused: A to vám holky řekl lékař kde máte placentu? To teda podle toho, jak moc cítim kopání jí mám hodně vzadu :grinning:
28. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem byla včera na Velkém ultrazvuku. Myslela jsem celou dobu, že jsem v 19. týdnu těhotenství. I v těhotenské průkazce jsem to měla napsané. Sestřička u doktora se mě ptala, jak dlouho cítím pohyby tak jsem jí to vysvětlila. Za nedlouho přišel za mnou doktor, že mám jít k němu na vyšetření. Zbalila si tašku a šla. Byla jsem úplně hotová z toho, že uvidím našeho prcka. Vyšetřil mě a řekl, že je vše v normě. Tak jsme se vrhli na ultrazvuk :grinning:. Panečku ten už je, ale opravdu velký. Trip.test dopadl dobře....Pan doktor ke konci řekl...Vy nechcete vědět, co čekáte..? Já mu řekla, ano chci to vědět... :confused: Čekáte chlapečka s větší pravděpodobností. :grinning: :grinning: řekla jsem mu, jako opravdu? On samozřejmě je to ještě tak brzo...ale viděl pitlíka :slight_smile: :wink: Pak mi řekl, že se strašně moc omlouvá, ale že můj plod vypočítával s poslední menstruace. Tak proto jsem byla v 19 týdnu....a na této prohlídce mi to odškrtnul a napsal do těhotenského průkazu 21+0...Tak to asi vypočítal podle pohybů..nebo nevím...Možná podle velikosti plodu nevím..... :sunglasses: Taktéž jsem si ztěžovala, že mám bílkoviny v moči tak mám zánět močových cest a beru antibiotika (Augmentin 1g) po 12 hodinách 1 tabletu a piju urologický čaj tak snad vše bude v pořádku..Malej je jinak hodnej :grinning: :grinning:
29. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahoj takže nakonec máš mimíska o 14 dní staršího. Proto taky už cítíš pohyby :grinning:. Já jdu na velký UTZ až 15.3 a to je ještě dlouhááááááá doba,ale už se taky těším. Dnes mě nějak divně bolí břicho po stranách,ale spíš v boku než v podbřišku,tak jen polehávám,doufám že to brzy přejde :slight_smile:. Jinak jsme se s přítelem dohodli,že koncem dubna pojedeme na týden na Šumavu,v létě asi žádná dovolená nebude,když budeme mít miminko,tak si to užijeme ještě teď. Už jsem dokonce vybrala i pension. Horší je to,že jsem od začátku těhu na neschopence kvůli těžké práci,tak prý budu muset na gyndě nahlásit změnu adresy pro případnou kontrolu ze sociálky. Snad to tedy tak půjde a na tý dovče musím dodržovat předepsané vycházky od 12 do 18h.
29. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj, jsem taky na neschopence a mě bylo řečeno, že to musim nahlásit sociálce...
29. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to jsem zvědavá, které z nás ten datum padne :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ahoj tak to se ještě optám gyndařky,jdu tam příští týden :slight_smile:! Kdyžtak bych skočila na sociálku,mám to za rohem :grinning:!
29. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak i my budeme mít červencové miminko. A datum 7.7. by vůbec nebylo špatné :wink: bo naše Lucinka je 4.4. :wink:
29. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Každý tvrdí něco jinýho, raději se optej a dej pak vědět :wink: Holky, taky se tak moc těšíte, až budete mít prdelku v náruči? Už aby to bylo... :slight_smile:
29. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo jo dám pak vědět co a jak :slight_smile:! Taky už se těším až budu po porodu s miminkem doma,ale dnes jsem si konečně udělala čas a s pomocí internetu jsem si sepsala základní výbavičku pro mimnko. Všechno jsem to sečetla dohromady a došla jsem k částce 55 tisíc a to je tedy šok :grinning:!!!! A to jsem zatím vynechala takové ty sterilizátory na lahve,el. odsávačky mléka,kojící polštář,prostě psala jsem jen ty nejdůležitější věci. Koupání,kosmetika,postýlka a její výbava,kočárek a jeho výbava,oblečení,věci pro mě(oblečení,do porodnice) a to ostatní na co jsem si vzpoměla. Je tu ještě někdo,kdo si to taky spočítal:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:???? U nás je asi největší suma kočár 24 tisíc se vším :frowning2:!
29. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To mě nenapadlo si to spočítat, ale u nás to taková suma nebude, jelikož jsme toho spousty dostali od rodiny po dětech. Tolik za kočár? Co budeš mít za kočár? Nás kočár vyjde na sedm tisíc...
Ale taky bych mohla všechno spočítat a zhrozit se nad tou částkou :grinning:
1. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jé tak už to víš jo?? mě to řekli zatím na 60 %. že to bude holčička, u těch kluků je asi snadnější to poznat, tak aspon můžeš kupovat věcičky. 60% je ještě málo na nakupování a neutrál moc kupovat nechci =o)
1. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak to ti určitě určili z velikosti prďoly, protože náš mimísek je naopak o týden menší :slight_smile:
1. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Ahojky no možné to určitě je a jsem ráda...velký je....tak ještě kupuj neutrál a pak se dozvíš později co to bude :grinning: pak určo nakupuj....hlavně at tiprdola roste :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,mužu se k vám přidat? :slight_smile: my máme termín 14.7podle posledni MS,ale ted mi doktor říkal že to vypadá až na 19.7 tak sem zvědavá.Včera sme byli na ultrazvuku se srdíčkem vše je v pořádku tak sem trošku klidnější,je to naše první mimčo.A pani doktorka nám řekla že je to holčička tak uvidíme jestli se to potvrdí :slight_smile: Jinak pohyby už cítím,je to moc krásny,přeju všem :wink:
1. bře 2012 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Ahoj :slight_smile: Já bych si tak přála holčičku.... Ale překvapení je překvapení :slight_smile:
1. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ahoj,ja sem se těšila na obojí,pro kluka už sme jméno měli to bylo jasny ale u holčičky bojujem,nemužeme se shodnout :frowning2: Od přítele v rodině sou rádi sestra má 2 kluky tak konečne přibude nějaká holčička :wink: A už nakupujete?
2. bře 2012 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee No jo, já nakupuju jak vzteklá :slight_smile: Dnes mi přišla hrazdička s hračkama a nebesa nad postýlku, s povlečením a mantinelem :slight_smile: A do toho jsme od příbuzných dostali tři plné tašky věciček, ale jelikož je toho dost zašlého a staršího, tak to šlo hned pryč. :unamused:
Kočárek budeme objednávat tak za měsíc, ten už mám vybraný :slight_smile: Sice jsem na neschopence, ale utíká mě to strašně rychle, to víš, když se vstává tak v deset :sunglasses:
A co ty? Taky nakupuješ?
2. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zatím jen hraci deku,našla sem ju nahodou na netu a musela být má :slight_smile: Od segry mam taky kupu oblečení takže to zatím neřeším.Postylku,kočarek ,mantinely už mám taky vyhlidnuty,ale zatím neobjednávám na to máme ještě čas.A jakej máte vybranej kočárek?
My ted ještě řešíme přestavbu takže na to jestě není tolik času.Malá byla neplanovaná ale sem za ni ráda,moc se těším i když mám strach jak to budem zvladát.Taky sem na neschopence,byla sem marod a dohodla sem se stejne s doktorkou aby mě nechala doma.Prodávala sem v trafice 12hodin na nohách už sem to nedavala.To máš fajn že vstáváš v 10 ja sem kolikrat vzhuru uz v 7 ale stejně nevylezu a lezu az po9 nekdy se mi stane ze az skoro v 11 :grinning:
A na neschopence si od začátku těhu?
2. bře 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Kočárek budeme mít DorJan Cross Country. Recenze má vcelku dobré, cena je velice přijatelná a vzhledově se mi moc líbí :slight_smile: Taky musíme ještě řešit přestavbu, jelikož je mimčo taky neplánovaný :sunglasses: Neplánovaný, ale chtěný, to jo... Já taky pracovala 12 hodin denně na nohách ve zwerimexu a dojížděla za prací 100km denně, takže jsem moc ráda, že mě to pan doktor napsal. Měla jsem nějakou infekci, tak mě na tý neschopence zrovna nechal :slight_smile: Jinak jsem na nesch. asi od 8 týdne.
Tak to mě taky kolikrát lump probudí pořádným kopáním už v sedm, takže pak jenom ležim a čučim na telku :sunglasses: Ale jsem ráda že kope, jelikož, když nekope, jsem z toho dost nervózní :slight_smile: Odkud jsi?
2. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jééé,tak na tem sme taky koukali,recenze měl docela dobrý ale nakonec nás uchvátil tako captiva.A tos dojížděla každej den do práce?To muselo být šílený,takže skoro od začatku,ale co radši doma hned než potom nějaký problémy.Nestojí to za to .
Taky mě ted často kope,hlavně večer,ale ted sem měla jeden den co kopala pruběžne celej,to bylo krásný :wink:
Člověk aspon ví že je vše ok,teda snad :slight_smile:
Je to strašně pěkny jednu chvilku je v pravu pak zas hned vlevo :grinning:
Bydlím v takové malé vesničce kousek od blanska,ale zachvilku se budu stěhovat,taky do vesnice teda.
A ty bydlíš ve městě nebo taky na vesnici?
Budete si kupovat i chuvičky?ja na ně pořád koukám,hledám za nějakou rozumnou cenu,ale příjde mi že sou to teda kolikrát pěkný pálky.Ted sme narazili na jednu od sencoru,recenze má docela dobrý tak ju asi zkusíme :slight_smile:
3. bře 2012 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, každý den, ale dělala jsem krátký a dlouhý týden. Žijeme právě na vesnici a tady práce neni, takže jsem musela dojíždět až do Jičína. Bydlím v Jablonci nad Jizerou - kousek od Harrachova. A proto potřebujeme kočárek, který něco vydrží a nebyly nám doporučeny otočný přední kolečka, tady v tom terénu by byly rychle vyčochtaný. Chůvičky určitě kupovat budu, ale ne nový, kouknu tady na bazárek a něco vyberu, většinou jsou po jednom dítěti a do 2000,- i o dost míň určitě seženeme. Ale určitě je to šikovná věc! V létě budeme chtít sedět venku, grilovat apod. takže budeme venku, miminko si může v klidu spinkat v postýlce a kdyby něco, tak jen vyběhnu schody :slight_smile:
Jinak dnes se mi malej otočil a kope mě celej den do močáku :unamused: Nic moc...
3. bře 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule I když recenze byli dobry na ten cross country tak nám zase docela vadilo že si maminy stěžovali že pořád strašně vrže.No uvidíme co ten náš vyhlídnutej,snad bude dobrej.Taky sme na chuvičky koukali přes bazarek ale tam mě právě nějak žádny neuchvatili třeba se do te doby něco objeví,uvidíme :slight_smile: Tak to je radost do močáku,mě dneska zase skoro vubec malá nekope tak sem z toho docela nesvá :frowning2:
3. bře 2012 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:! Koukám že řešíte kočárky,tak já už mám zase vybraný úplně jiný :grinning:! To bude ještě boj,ale jak jsem psala potřebujeme něco spíš do přírody než do města. Objevila jsem sportovní kočárky TFK Jogger,německé značky,mají nafukovací kola,jsou hodně prostorné,mají spousty kapes,je v nich pro mimi hodně místa,jen ten vzhled není žádná krása,ale musíme koukat na praktičnost a né na krásu. Posílám foto. Jinak u nás s Barborkou nic nového,pohyby stále nic,tak čekám :slight_smile:. Také teď poslední týden stále běhám na malou,máte to taky hodně:frowning2:????? Nepiju nějak extra hodně a nejvíc mě to nutí při chůzi,jme třeba někde na výletě a já jdu co 15 minut,páč mě ten močák hodně tlačí,ale moc toho nevyčůrám :grinning:.
4. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sporťák,korbička sice na jiném podvozku ale bude to tahle a sporťák se zimním fusakem :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky pořád mám problémy ze spodkem... :frowning2: jak mám zánět močových cest...bolí mě v podbříšku...asi bych měla zaject na pohotovost? Poradte?
4. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahoj, taky mě pořád bolí močák, ale nebyla jsem s tim u doktora. Jakmile málo piju, je to na zbláznění.
teddylu: A to je právě ono, když nepiju, tak mě to bolí pekelně, chodim čůrat míň, míň toho ze mě jde ven a bolí to jak čert, takže raději piju hooodně, chodim pořád, přítel se mi směje, že mi pořídí nočník. Je to děs, ale alespoň to nebolí. Nejhorší je, že pořád nepotřebuju a najednou mě mimčo kopne do močáku a já mám co dělat, abych doběhla :frowning2: Takže opravdu nejsi sama, kdo se může uběhat... Nedej bože někam jet autem, to je moje smrt :rolling_eyes:
Jinak, četla jsem, že v těhotenství se nesmí urologický čaj, ty ho Luci piješ? Já raději ne, dala jsem přednost těhotenskému. Nevim, nevim, jestli by ti na pohotovosti pomohli, zkus to vydržet do zítra a raději zajdi na gyndu, kde už ví co a jak...
4. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to máš podobný problém, taky potřebujem něco spíše do terénu a tři kolečka mi příjdou nepraktický, představ si, že tím předním najedeš na nějaký hrbol, já bych se bála, že bude mít snahu se převrátit... Ale nafukovací kolečka jsou moc dobrý a byly nám hodně doporučovány. Mě by vydilo, že neuvidím na prcka a že korbička je dost malá. Ale recenze má dobrý :slight_smile: Každé mamině se líbí neco jinýho :slight_smile:
4. bře 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už cítím pěkné kopance. Hlavně když ležím v klidu. Konečně jsme s manželem objednali kočárek. Už jsem byla ze všech zoufalá, tak mi vymysleli super novinku :grinning: Cam Dinamico, v béžové barvičce. :slight_smile: Je to trojkombinace a je fakt vychytanej. Váží jen 12 kilo. Takže i pro mouchy jako já :grinning:
4. bře 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek