• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Holky,už jdu zalehnout,dobrou noc :wink: .
21. kvě 2012 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu se budem předhánět která budeme rodit bez kočárku:slight_smile:, mě to bylo divné že bys ho měla tak rychle.... :angry: Já mám ten pás co jsem psala, a ten se dá vybrat ve velikostech, a taky má ten překlop přes celé břicho, takže pod oblečením není vidět. On ten sucháč totiž není na velké části takže ho nemáš jak přitáhnout....
21. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já jsem jí ale říkala,že bych chtěla jeden z těch který jsem měla napsaný na papíře a ty byly podle velikostí a já si myslela,že by mi také bylo M. No jak jsem psala,pokud mi bude velkej,nebo dlouhej,tak ho chtít nebudu a jinde si objednám jeden z těch co jsem našla na netu. No ten kočár snad obě stihnem,to mi neříkej. Máme ještě čas :slight_smile:!
21. kvě 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě asi dojde dřív:wink:protože už mám 9.týden... Ty osušky pohledám, hlavně aby nebyly tenké:frowning2:. Jsem zvědavá jak s tím pásem pochodíš:slight_smile:.
21. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ještě zkusím poradit, když už zase nemůžu usnout :slight_smile:. Mně pan doktor řekl, že jenom nohy nahoru nestačí, klíčové je mít nakloněnou celou pánev, pak není vyvíjen takový tlak na čípek (zřejmě by to mohlo pomoci zmírnit i Tvůj pocit tlaku hlavičky), takže pokud možno podložit postel v dolní části (to mám a je fakt, že to není moc pohodlné, ale dá se na to zvyknout). Vřele doporučený je právě odpočinek v tom "nakloněném" lehu, naopak sezení prý není moc vhodné. Je jasné, že kolik doktorů, tolik doporučení, ale toto mi znělo celkem logicky.
21. kvě 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari @teddylu Bez kočárku jsem zatím taky a jelikož jsem si vybrala takový, který má dodací dobu cca 12 týdnů, a rozhoupala jsem se k objednávce relativně pozdě, tak už to vidím tak, že miminko už bude doma a na kočár budeme pořád ještě čekat :grinning:. Měl by dorazit koncem června / počátkem července, ale to mi říkali v týdnu po objednání. Tak snad...
21. kvě 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna že by taky Hartan?:slight_smile:
21. kvě 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nee, Teutonia :slight_smile:. Doufám, že za ty prachy bude jezdit sama :grinning:.
21. kvě 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna taky jsem nad ní uvažovala, co všechno jsi objednávala? Z Německa? A jakou, mě se líbila Cosmo, ale nakonec jsem to změnila. Prý se celá fabrika stěhuje a dodávky se opožďují až 3 měsíce, je to pravda?
21. kvě 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já jsem vybrala BeYou 2012 a jelikož barevnou kombinaci, kterou jsem chtěla, neměli skladem, objednávali ji v Německu. Brala jsem sporťák s ruční brzdou, hlubokou korbičku, nánožník (byl zdarma v akci), přebalovací tašku (taky zdarma v akci), moskytiéru, pláštěnku (zdarma ke korbičce) a potah na rukojeť - ten jediný mám doma, to mi asi bude dost platné :grinning:. Autosedačku jsem brala od jiného výrobce, ne tu jejich, protože na tu jsem četla nepříliš pozitivní hodnocení (těžká, uvnitř malá, apod.). Nějaké fusaky a podobné věci jsem zatím neřešila, to budu řešit až se bude schylovat k podzimu, asi od jiné značky.
21. kvě 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo a o tom opožďování zásilek jsem taky četla - právě proto mi v obchodě říkali, ať raději počítám s dodací dobou 12 týdnů. Ale snad to nějak dopadne. V nejhorším máme objednané i nosítko Manduca (to už skladem mají :slight_smile: ) a budeme podnikat nejnutnější výpravy s ním.
21. kvě 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna na kolik to vyšlo? A prodloužení nepotřebuješ? Já to brala z Davídka, taky to objednávali z Německa. A barvičku máš klučičí?:slight_smile:
21. kvě 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, na kolik to vyšlo - kočár na cca 19tis (varianta black), hluboká korbička 5,5tis. Prodloužení zatím neřeším, to uvidím časem. Davídka mám nejblíž, ale nakonec jsem to objednávala ze Špuntíka. Barvu mám neutrální (tmavě zelenou se světle zelenými srdíčky), protože doufám, že pokud se někdy v budoucnu zmůžeme ještě na další dítě/děti, použiju zase stejný kočárek :slight_smile: .
21. kvě 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A pro dnešek se loučím, manžel už se ptal, jestli budu ještě dlouho klikat :grinning:. Že prý jestli jo, tak bude ještě pracovat a to by se zase protáhlo až do časných ranních hodin, takže to raději balím a jdu zkusit spát. I když to mi od konce prvního trimestru (kdy jsem spala skoro i ve stoje) vůbec nejde. Dobrou noc.
21. kvě 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Díky za rady :slight_smile:! Zkusím si zvednout rošt v posteli u nohou,naštěstí mám polohovací z obou stran. Ale nepohodlné to určitě bude,už teď spím špatně a až budu mít zvedlý nohy,to už nebudu spát vůbec :grinning:!
22. kvě 2012 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty osušky jsou tenčí,ale zase né tolik jako plenka.
Tak uvidíme s kočárkem komu dojde první. Já ti pořád hledám tu tašku a nemůžu se rozhodnout :grinning:! Vezmu stejně asi nakonec černou a pak na léto do sporťáku tu pinkie růžovou s dekou a vložkou,to bude bláznivej kočárek,líbí se mi i ty opice :slight_smile:! Tak jsem po snídani a jdu s Barčou na hodinku plavat :slight_smile:! Vůbec jsem v noci nespala a pořád si obracela deku,jaký mi bylo horko,pak to budu muset dohnat,tak se tu dnes už neukážu,budu mít půlnoc :grinning:!
22. kvě 2012 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste se rozjely :slight_smile:
No já krom jednoho kousátka, který koupil švagr a jednoho pískacího slona, kterýho mi dala kolegyně, taky pro malou nemám žádný hračky. Ale uklidňuju se tím, že jako úplně malá jich stejně nebude tolik potřebovat - koupím hrazdíčku, nějaké to chrastítko...no a potom, jak budou babičky kupovat a rozmazlovat, tak stejně nakonec nebude ty hračky kam dát :grinning:

Za chvíli vyrážím na kontrolu a taky už bych se měla dočkat monitorů, tak jsem na to zvědavá :grinning:
22. kvě 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já toho brala víc, korku, sporťák, nánožník,prodloužení, Kuschelnest-fusak zimní-letní, taška na rukojeť a hlavně proč jsem šla raději do tohoto kočárku-přední výměnná kola do terénu. Tak nemusím mít 2 kočárky do města a do lesa:slight_smile:. Včera jsem se taky dočkala muže v posteli, nechodím tak pozdě spát, ale asi bude pršet, to se mi den předem vždycky špatně usíná:frowning2:.
Já tímto miminkem snad končím, ale taky jsem brala neutrální barvu-kapuchino:slight_smile:.
22. kvě 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
Taky si myslím,že ze začátku těch hraček není tolik potřeba,ikdyž už nějaké mám,plyšáčkama mám v míře vyzdobený pokojík :wink: a postupně si budu dokupovat,to přijde samo a něco určitě dostaneme :wink: .Já jdu na kontrolu ve čtvrtek,tak jsem zvědává,jestli mi bude točit monitor,tak dej vědět :wink: .
22. kvě 2012 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To jsem teda zvědavá,jak to dopadne s tím pásem,teď teda nevím,jestli nemám jít do těch velikostí :unamused: .Dnes si ho chci objednat,nasadily jste mi brouka do hlavy :angry: . To jsi ranní ptáče :wink: ,taky jsem chodila ze začátku plavat,ale jakmile jsem měla CS2,tak jsem raději přestala :frowning2: .Nebuď vynervovaná,to zvládneš,já jsem už před 3týdny měla CS4,tak jsem dost zvědavá na čtvrteční kontrolu.S tím vypodložením určitě nohy a o pánvi mi nic doktorka neříkala,ale i ty nohy jsou dost nepříjemný :angry: .Chce to prostě odpočívat.
22. kvě 2012 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Pomáhá Ti ten pás?S tím kočárkem Vám holky držím palečky,snad Vám přijde zavčas :wink: .Já mám taky ještě osušky po Dandovi,ale přikoupila jsem si s potiskem i pleny-do kočárku proti sluníčku a pod hlavičku.Ale ještě si určitě přikoupím,dám si ji do kolíbky a do kočárku pod mimičo.Deku si vyberu ve čtvrtek,tak snad mi nějaká padne do oka :wink: .Ty máš pejska,máš něco vyzkoušeného proti klíšťatům,Koupila jsem obojek,ale nějak moc neúčinkuje,včera jsme byly s Leslou venku a opět má klíště,děs :angry: .
22. kvě 2012 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z kontroly, nejdřív úplně super, poprvé monitor, srdíčko krásně tluče a malé se nelíbily ty snímače a pořád do nich kopala :grinning: No a potom mi doktor potvrdil, že se Naty ještě pořád neotočila a je tedy hlavičkou nahoru, navíc v příčné poloze, takže mě poučil, že kdyby cokoli - bolesti nebo nejdej bože rasklá voda, tak okamžitě do nemocnice :frowning2: No a na procházky smím tak kolem paneláku, protože když jsem řekla, že mi při nich trochu tvrdne bříško a občas bolí, tak rovnou pan doktor hrozně zvážněl, že tím malá dává najevo, že se jí to nelíbí a musím víc ležet...ach jo...a já se těšila, že na mateřské budu chodit do lesa, který máme nedaleko...tak hold asi až s kočárkem...
22. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To já jsem si myslela taky, sem hrozně akční člověk a představa, že mě zavřou do špitálu mě ale vyděsila a fakt sem musela spoustu věcí oželet, ikdyž sem si to těhotenství třeba tak neužila, ale mimi je prostě nejdůležitější a po porodu můžu být zase akční :slight_smile: Jak už sem Ti psala dej si dva dny u televize a pokud uvidíš, že bříško netvrdne, musíš prostě zvolnit!
22. kvě 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No právě chce to víc odpočívat a ty kila pak lezou nahoru po dni,né po týdnu :frowning2:! Já prostě nejsem zvyklá dlouho nic nedělat,sedím třeba hodinku i televize a už mě všechno bolí a musím se jít protáhnout,nebo projít po bytě. No zatím při poslední kontrole jsem měla pořád CS0,tak doufám že to tak zůstalo. Uvidím příští pátek. To plavání dnes taky nic moc,bříško mi tvrdlo i při něm :frowning2:,dala jsem jen 20 bazénů a šla domů. No jo,musím to přežít,pak budu mít té akčnosti až dost a budu ráda,že si na chvilku od malé sednu :grinning:!
22. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak už i ty musíš zvolnit a spíš odpočívat. Tak mě taky tvrdne u procházek bříško,vždy zastavím a když to přejde jdu dál. Takže mě čeká stejný osud,přestat chodit a já myslela,že se ta chůze právě miminku líbí,že jí pěkně houpu a ona krásně spinká. Tak to je omyl :grinning:
22. kvě 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Je fakt,že než ležet do konce těhotenství ve špitálu,to budu radši doma odpočívat. Jen se mi ty dva měsíce teď asi neskutečně povlečou,takhle jsem ten den měla krásně rozdělenej a teď to bude dlouhý :frowning2:! Ráno jsem opět stoupla na váhu a další kilo nahoře za 3 dny :frowning2:,chtěla jsem se vejít do 80 kil to už mám jen 4 kila,tak to se tam asi nevlezu,ještě mě dr chválila,že přibírám pěkně tabulkově,co týden to půl kila,tak teď bude čučet,že za poslední měsíc budu mít nahoře místo dvou čtyři :grinning:!
22. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já se taky děsila toho, že když budu furt ležet, půjde to moc nahoru a není to tak hrozný! Tak já dám malýmu ještě tak dva týdny a začnu se zase víc hýbat, aby se mu tam zase moc nezalíbilo!!
22. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Neboj, to po porodu zhubneš (já si to tak aspoň říkám :grinning:). Jsme na tom váhově zhruba stejně, naposledy, když mě vážili v 31tt, tak jsem měla skoro 76 kg a i při výšce skoro 180 cm si připadám hrozně neohrabaně a prostě jako tank - ale přičítám to hlavně tomu, že jsem to přibrala rychle. Přece jenom, když to člověk přibere za deset let, tak si toho asi tolik nevšimne. Navíc od 20tt, kdy jsem skončila s krvácením v nemocnici (a pak mi hned začalo často tvrdnout břicho a zkracovat se čípek) převážně ležím. Mám důrazně doporučeno nevyužívat procházky k courání, jenom k vyřízení neodkladných záležitostí :unamused:. Ještě že ráda čtu, pletu a vyšívám, jinak by to bylo už na hlavu.
22. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No tak jsme na tom stejně i s výškou,měřím rovných 180cm :slight_smile:! Mě každej říká,že konečně vypadám jako ženská a že už aspoň nejsem tak vychrtlá,ale oni se s tím netahaj :grinning:,pro mě je to pěkná zátěž a připadám si jako hroch! Jestli mi dr zakáže chodit,tak se taky vrhnu na domácí práce,když jsem byla mladá,kolem 18 let,tak jsem ráda háčkovala,tak bych se do toho zase pustila a zkusila bych malé uháčkovat čepičku. Když vidím tady na koníku,jak jsou některé maminky šikovné,tak proč to nezkusit :slight_smile:!
22. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No tak už jsi taky ve 34 týdnu,pěkně jste to vydrželi :slight_smile:! Já jsem teprve 31 a malá jak jsem psala měla minulý týden teprve 1230g,je to drobeček. Já bych tak nejraději rodila v tom 38 týdnu.
22. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek