• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Ono asi kdyby to bříško netvrdlo, tak je to OK, ale tím, jak tvrdne a mně i bolí, tak je to problém...ale tak u mě je problém ta příčná poloha, že by malé mohly kontrakce ublížit, takže se musím teď hold hlídat...a to jsem se tak těšila na tu mateřskou, až místo sezení v práci budu chodit dopoledne i odpoledne ven...
22. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Je to těžký,ale nedá se nic dělat :frowning2: .Mě to taky nebaví,být převážně doma,bývám docela znuděná.Pomalu si doma něco dělám a mezitím musím odpočívat,čtu si a občas juknu na telku,ale je to pořád dokola.Jakmile to přeženu,tak je zle :angry: .Holky musíme to vydržet :wink: .Dnes je teda takový dusno,to je děs :frowning2: .Od rána mě opět bolí hlava.Byla jsem se podívat v Bohuňovicích,mají tam velkosklad se zahradním nábytkem.Ani jsem to nevěděla,jak jsem byla u kamárádky,měla tam lehátko u bazénu,líbilo se mi,tak jsem se dozvěděla,kde si ho koupili,tak jsem se tam rozjela.Je to o nás kousek a já jsem o tom ani nevěděla.Nakonec jsem si ho koupila a k tomu na terasu stůl a židle,to bodou kluci koukat.Jen nevím,jestli se z toho lehátka vyškrábu,ale snad jo :wink: .Tak jsem si udělala radost :wink: .Mají tam i hezký pískoviště,houpačky,židličky,bazénky, apod.tak mám inspiraci pro malou na příští rok :wink: .Třeba už tolik přibýrat nebudeš,uvidíš :unamused: .Já jsem zatím na 65,5kg.Taky doufám,že mi dají termín v 38tt.
22. kvě 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Mě se dneska tak nic nechce :frowning2:
Jak jste na tom s pohybem? Já když někam jdu, tak hned začnu funit a tvrdne mě bříško, začne mě píchat v bocích a konečná :frowning2: Tchýně do mě pořád rejpe, že vůbec nechodim, ale ono to nejde, ani jsem nějak extra neztloustla... Pořád mě tlačí pupek a jak se najim, tak jsem k nepoužití úplně, připadám si furt nafouklá :confounded:
22. kvě 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ahoj, tak se mi zdá že jsme dneska všechny nějaké nedospané...nemohla jsem usnout, už atˇzačne pršet. :confounded: Prodejna stále neodpovídá, tak ty osušky koupím asi někde tu, jestli teda seženu nějaké hezké. Ti to plavání závidím, já bych se odrovnala, mě by to břicho z :rolling_eyes: tvrdlo a povolilo by až bych vylezla z vody. Ale, byla jsem na masážích tak je mi dobře :wink:
22. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Co se dá dělat,tak havně,aby jste byly s malou v pořádku.A neboj otočit se ještě může a určitě se jí to povede :wink: .Taky mě břico až bolívá a mívám křeče,hlavně tede večer i mě to budí :angry: .
22. kvě 2012 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To tady teď všechny řešíme,nakonec jsme se dostaly do fáze,že už nemůžeme kvůli tvrdnutí bříška chodit ani jedna a jen odpočívat,abychom nezačaly předčasně rodit. TAK VÍTEJ V KLUBU :grinning:!
22. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu Se z toho po...!!! :rolling_eyes:
Pořád mě každej říká, že když nebudu chodit budu mít těžkej porod, tak z toho mám strašáka...
22. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Přesně tak,jak píše teddylu :grinning: ,pocity úplně stejný,jak popisuješ :angry: .
22. kvě 2012 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca taky s klíštˇaty bojujeme, máme salašnického, chlupatého,pro klíštˇata ráj! Obojek mi nedoporučili vzhledem k tomu že já jsem těhotná a kluci jsou malí, na obojek by často sahali, což by se nemělo...mám spray Effipro, jednoduše nastříkáš, necháš púsobit, a na druhý den psa vyčešeš, má to několik týdnů ochranu.
A pás? No ten nosím od 5. měsíce, bych si ani nedovolila s tou nohou bez něj chodit, to bych nebyla schopná udělat nic, ani poklidit, ani vycházku....ty kosti se s ním tak ¨nerozklíží ¨páteř je fixovaná,dělohu to drží nad stydkou kostí, když si ho teda umíš správně nasadit :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
22. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ahoj no však jsem tu taky psala,dnes to plavání bylo za trest,myslela jsem si,že půjdu ke dnu,kolikrát jsem i musela přestat,jak mi to břicho ztvrdlo,jako bych ho měla plný kamení :frowning2:! Tak jsme tu všechny dopadly stejně,jen odpočívat a žádný procházky,cvičení ani plavání. Nedávno byla v TV ta američanka,jak skoro v termín porodu běžela ten maraton 50km a pak dvě hodinky nato porodila zdravou holčičku. To bych taky tak chtěla :slight_smile:. Přítel si ze mě dělal srandu,že porodím někde v lese a to už je teď asi minulost,do lesa až po porodu. Škoda!!!
22. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Už jsi se dívala po těch hračkách :wink: ?
22. kvě 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Když to nejde tak to prostě nejde.Každý,ať si říká co chce,Ty sama víš nejlíp,jak se cítíš :wink: .
22. kvě 2012 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No já to mám stejně :slight_smile:! Každej to je dobře že chodíš,pak ten porod bude lepší,budeš připravená,posílená a zvládneš to líp. Proto se toho taky děsim,vysedávat doma. Za ty dva měsíce,co ještě musím vydržet se mi to dole všechno povolí a pak to bude masakr :frowning2:.
22. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu Mňo, dneska musim na poštu, nakoupit pečivo, do masny a kouknout se po nějakých dupkách pro mimčo do porodky. Tak snad mě to neoddělá...
22. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka měla jsem taky syna otočeného chvilku příčně , chvilku hlavou vzhůru, až do 37 týdne. To bude ok, má dost místa mi říkali, i ted 'se mi to v tom břichu stále točí. Máš velké břicho?Říkají že když je hodně roztáhlá děloha a víc vody tak to mimina dělají. :sunglasses:
22. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ale zase je fakt, že znám několik případů, který to tak opravdu něměly....
22. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě napadlo... Necháte si dát epidural?
22. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jíte v těhu MÁK??? Já se po něm můžu v těhotenství utlouct,teď jsem spořádala k obědu bramborový šišky posypaný tak kilem máku s cukrem a máslem,kalorická boma :grinning:! Ale malá bude pěkně zfetovaná,kdyby mi teď někdo udělal test na drogy,tak jsem jasná,to byla koňská dávka opia.
22. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hm takže si nevybereš :grinning:! Prostě pohyb až po porodu,to nás ty naše prďolky budou pěkně prohánět,ještě budeme fakt rády za chvilku klidu a posezení :slight_smile:.
22. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě netvrdne moc, jen když to fakt přepísknu, ale v té vodě to ani nezkouším, protože mi to dělalo vždycky zle...včera jsem osadila truhlíky květinama do celého domu, nasadila jsem 30 rajčat a bylo mi normálně. Ted' mě ještě čeká druhá polovina, jsem to s těma rajčatama nějak přepískla,v létě budu sedět u cesty a prodávat :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale myslím, že jsem to podchytila fakt brzo s tím pásem a proto se mi mimi ještě točí, hlavička je vysoko, teda někdy vlastně zadeček!! :grinning:
22. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Těžká otázka,no to asi budu řešit až u porodu,pokud budou ty bolesti nesnesitelné a budou trvat dlouho,tak bych do něj asi šla. To vyplyne ze situace,třeba to bude brnkačka,to si pořád říkám já a pak budu nemile překvapená :grinning:.
22. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak moje tchýně, když čekala toho mýho chlapa, tak to jedla po lžicích :angry: Nakonec prý ten mák museli před ní schovávat:slight_smile: A musim říct, že je přítel vcelku v pořádku :grinning: Jen mu moc nešla škola :grinning:
A teď si mě tak navnadila, že vim, co si dneska udělám k jídlu :grinning:
22. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Když já snad nemám takovej strach z toho porodu, ale co takhle slyším a čtu o nastřihávání, tak se mě stahujou půlky už teď :zipper_mouth: Epidural prý alespoň pomůže, aby to tak nebolelo - hlavně to šití...
22. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Opravdu jsi to vychytala,tak už máš praxi. Kdyby mi někdo řekl,že ho mám nosit jako prevenci,aby mě to tvrdnutí a pokles dělohy nepotkal,udělám to,já to ale nevěděla a teď už asi stejně bude pozdě.
Přítel nám tu taky všechny okna zacpal truhlíkama s rajčatama a i nějaký bylinky. Nemůžu ani pomalu otevřít okna :frowning2:! Včera mu říkám,tak už to dej na balkóny a on že by to ještě mohlo pomrznout,je to tu jako v zahradnictví :grinning:.
22. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Tak to bude mít Barča dobrý,tak už vím že když jí to ve škole nepůjde,tak je to kvůli mě a mému mákovému obžerství v těhotenství :grinning:!
Ten nástřih už řeším od začátku,chtěla jsem ten balónek epi-no na procvičování hráze,zavedeš,nafoukneš a snažíš se vytlačit jako u porodu. Holky co s ním cvičily jsou většinou bez nástřihu i vnitřního poranění :slight_smile:! Teď ale ta horší zpráva,ten balónek stojí 2500kč,tak to je na mě moc,přítel říkal výrobní cena tak 300kč,to bych ještě byla ochotná koupit. Já jsem si včera v lékárně objednala ten olejíček na masáž hráze od Weledy a k tomu budu pít maliníkový čaj na přípravu porodních cest,tak uvidím. Znám maminy,kterým ta masáž hodně pomohla a některým zase vůbec,prostě je to v genech jako vše.
22. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já ho měla při druhém, to potom co jsem skončila ve špitále v 14tt, tvrdnutí břicha a zkrácení čípku.Můj doktor mi poradil ho pořídit a naučil mě ho zapínat. takže jestli to tehda pomohlo mě a čípek jsem už měla zkrácený v tom 14tt, tak to pomůže každému, jen se ho naučit správně zapnout. Sama bych si to břicho nikdy tak nezatáhla, měla bych strach.Rodila jsem mormálně v 40 tt. 3500g mimi. :sunglasses:
22. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nestíhám divit a dočítat co se dá všechno procvičovat! :sunglasses: Epidurál, balońky, jsem nemoderní matka :rolling_eyes:
22. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
zvládneš to :wink: ,ale je tam děsně :angry: .
22. kvě 2012 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Minulý týden jsemsi dala taky mák,ale s těstovinama a pochutnala jsem si :wink: .Ty máš ráda hodně sladký :wink: :wink: ?Prosím Tě,když jsi si objednávala ten pás,jak Ti ho paní přesně měřila,přesně přes prostředek bříška?Mám strach,abych si neobjednala moc velký,ale ani malý :unamused: ?
22. kvě 2012 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já miluju sladký už od mala. Mamka vždy nakoupila sušenky,já jse najednou všechny vzala a večer v posteli jsem je spořádala a papíry jsem házela pod postel,aby je nanašla v koši :grinning:! Teď už je sice pod postel nehážu,ale sladký jím na kila pořád. Před těhu jsem měla fakt dobrý spalování,snědla jsem denně sušenku i tabulku čokolády a nepřibrala jsem ani deko,teď jsou to ty hormóny,ale snad se to po porodu urovná.
Ten pás mi měřila těsně pod těhotenským bříškem,takže spíš boky. Ale já mám právě ten universál,ten musí být každýmu a já se právě bojím,aby mi nakonec nebyl velkej,nebo dlouhej :frowning2:,kdyžtak ho tam paní nechám a objednám od Anity velikost M.
22. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak třeba mi to tedy ještě pomůže,když ti to pomohlo i od 14 týdne,tak to ještě stojí za vyzkoušení :slight_smile:! Tak na to zapínání mi budeš muset poslat instruktážní video :grinning:! To se stahuje jako korzet né??? Já se právě bojím to dost utáhnout,když je malá už tak dole tak abych jí právě ještě něco neudělala když jí tam jakoby přiskřípnu tu hlavičku :frowning2:!
22. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek