• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca
@alemari Taky se tím pořád uklidňuju, že má na otočku ještě čas :grinning: Ale pravda je, že místa zase až tolik nemá. Ne, že bych měla malý bříško, ale zas nějak extra velký taky není, prostě tak nějak akorát...ale je fakt, že nejsem žádný drobeček, mám širokou pánev a to bříško mám takový rozložený - mrkni na fotky, v podstatě od toho 30. týdne mám to bříško cca stejný :slight_smile: Spíš mě doktor vyděsil tím, že můžou malé kontrakce ublížit a tím, že bych měla víc odpočívat a neblbnout s procházkama...a to jsem se těšila, že si teď na mateřské doma trochu uklidím...místo toho dneska vegetím na gauči a koukám na Chirurgy :grinning:
22. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
No jo,dnes je toho docela hodně,při mým 1.porodu takový vymoženosti nebyly :angry: a je to dobře,že si teď maminy můžou ulevit,když to jde.Já to mám bez starostí,pokud mi to teda vyjde,tak jak mi to naplánují,ale z narkozy mám trošičku strach :frowning2: .Vidíš o tom obojku mi ani nic takovýho bneřekli,to je dnes děs :angry: .Přemýšlela jsem nad těma kapičkama,ale zkusím ten sprej,když ho máš vyzkoušený.Koupila jsi ho ve zverimexu nebo v lékárně?Ty teda zahradničíš :wink: ,ton já bych nemohla na záda.Včera jsem byla se zádama úplně vyřízená a je to,čím dál horší :angry: ,tak budu doufat,že mi ten pás uleví,jak na bříško,tak na záda.
22. kvě 2012 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no ten když mi to stáhl, tak jsem měla ty dětské nožky až v žaludku,na zadní straně mi to vede
přes boky a ve předu tak aby to bylo nad stydkou kostí a atáhneš,tím tu dělohu nadzvedneš, budeš mít pocit že máš tu dělohu jakoby vevzduchu. :wink: zvykneš si, moc se ti toho do žaludku sice nevejde,jinak se pozvracíš jako já už několikrát :grinning: ale budeš mít nožky nenapuchlé, žíly ti budou pěkně prudit a záda ti budou vděčná, ani se ti ta pánev tak nerozleze :sunglasses:
22. kvě 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no břicho pravda velké nemáš,ale záleží taky kolik si ta děloha udělala místa...já bych se ale nijak nevzrušovala, otočí se až bude čas, hodně pij at té vody je na otočení dost, to mi taky radili... :wink:
22. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca jestli necvičíš tak ty svaly už nejsou a všechno to táhne páteř, ten pás tě donutí se narovnat, protože ti tu dělohu vytlačí nahoru, a to nejde být zhrbená, tlačil by tě žaludek. :sunglasses:
Normálně bych nic nesadila, ale když vím že budu doma tak proč ne, to už mám i v posilovně nádherné žampiony, jen můj muž z nich není nadšený, že prý si připadá jako ve skleníku...ale až budou na másle s italským risotem a parmasánem tak mu to připomenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a kupovalal jsem to v potřebách pro zvířata.
22. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky jsem dneska byla na výpravě ve městě...A jak delší dobu stojím....Tak mi začnou natýkat nohy...a ruce...a megálně...jsem vyřízená..Máte to taky tak?....a ufuněná a utaháná ...už nemám na delší cesty cca měsíc a půl do TP no hezký! :grinning:
22. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Tak máš po sladkém alespoň dost energie :wink: .Já mám taky ráda,ale je pravda,že v dětství jsem ho spořádala víc,teď si vybírám :wink: .Miluju zmrzlinu a říkám si,že buď Eliška bude po mně nebo ji bude nenávidět,podle toho,jak se s ní v těhotenství láduju :wink: .No vidíš a já si měřila bříško přesně v prostřed,to bych tomu dala :unamused: ,takže mně musí taky stačit M.Tady u nás jsem lacinější nesehnala,tak si objednám za bodiky,ale stojí 900kč,je to docela dost,když už ho pak třeba nevynosím.Přece jenom bych měla jít za měsíc rodit.S tím epiduralem si to holky ještě rozmyslete.Dělala jsem na porodním a i teď,když jsem se ptala známé,co tam stále dělá,tak holky by si ho tam ani jedna nedala.Je to asi individuální,ale spoustu maminek,pak mají problémy s bolestí hlavy a to dlouhodobě a některé pak i musí podstoupit rehabku kvůli špatné pohyblivosti nohou.Ten vpich,když se povede na poprvé,tak to není tak strašný,ale záleží,jak je doktor šikovný,někomu se to povede až třeba na 6.pokus a to už není nic moc :angry: .Ale záleží na Vás a pak i určitě na okolnostech,v danou chvíli je to někdy řešení.Nechci Vás,ale strašit :wink: .
22. kvě 2012 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, takže at' tu neplácám ptákoviny, měřila jsem se pod břichem kudy ten pás vede,98cm a mám M velikost. Možná by stačilo i S, protože ten sucháč mám na celé, ale to bych asi pak měla ten překlop přes břicho malý, protože v pase(jestli se to dá říct pas) :grinning: mám 113cm a to mám břicho stažené. :sweat_smile:
22. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca taky bych do epidurálu nešla, co se mnou rodily a měly tak všechny musely po porodu na 3 den na vyčištění dělohy, ty normální vypuzovací reakce těla jsou tím epidurálem ovlivněny. A hlavy bolení taky, i rovnováha atd. :angry:
22. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Zatím ne a asi na to přes net prdím, spíš ještě mrknu někde v obchodě, jestli se někam dostanu, ale zatím to asi hrotit nebudu, něco určo dostanem a pak to kdyžtak dokoupím za provozu :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No to je fakt malinká...malej měl včera 2280g, ikdyž já těm odhadům nevěřím, takže podle toho se určitě neřiď!
22. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Před chvílí jsem se vrátila z města a místo mě přišla domů nateklá ufuněná koule :rolling_eyes:
22. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule z epiduralu mám strach, ale zase neříkám nikdy, protože fakt nevím jak ten porod bude probíhat a jak moc to bude bolestivý, ale pokud to půjde, chci se mu vyhnout!
@eliskarenca co se týče těch klíšťat, tak my máme nejlepší zkušenost s pipetou Frontline, je to takovej olejíček, kterej vyliješ za krk a on se během dvou dnů vsákne, vydrží to myslím tak dva měsíce a je to na blechy i klíšťata a náš pes po tom nikdy nic neměl...
@teddylu já sem taky tak na sladký :slight_smile: miluju buchty, čokoládky, zmrzku, gumový medvídky i sladký jídla, jako kdybych tohle nejedla asi bych měla postavu jak modelka, ale já si to prostě ráda dám a i tak můžu za tu váhu být ráda!!
22. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Souhlasím to jsem celá já...Už to nerozdejchám fakt..dneska jsem si koupila v Lidlu měli bílé letní pohodlné šaty asi za 129, kč...ale jsou parádní :grinning:....je to takovej hadr...ale na těhotný fakt luxus..je to jako noční košile volná..fakt supr :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli My máme lidl dost daleko, takže se tam stavujem jen když jedeme zrovna okolo...
Já jsem dneska koupila pro prdelku do porodnice pěkný hadříky, ale tady na vesnici naposled... Je to tu o půlku dražší než kdekoliv jinde... No a s nakupováním končím, už jen hyg. potřeby a pro mě zbytek do porodky... Včera jsem objednala plíny, ubrousky, pudry a krémy a dva litry v čudu....
Jinak chtěla jsem jet do města autem, ale to jsem nenastartovala, tak mě to donutilo jít pěšky :grinning:
22. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak jsem se tebou inspirovala a udělala si ty šišky s mákem :grinning: A teď se nemůžu hejbat :grinning:
22. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ježiš to bych si dala taky nebo aspoň nudle s mákem!!!Bože já mám hlad, ale musím tu dietu ještě aspoň dneska dodržet :unamused:
22. kvě 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Taky si myslím,že hračky budeš mít lepší koupit v obchodě :wink: .A postupně dokupovat,taky to tak budu dělat :wink: .Díky za radu,ve čtvrtek něco Lesli koupím a uvidím,už mě ty klí
22. kvě 2012 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
pokračování :wink: .šťáci štvou :angry: .
22. kvě 2012 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mrkněte na fotečky :wink: .
22. kvě 2012 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule nepotřebovala jsem epidurál u první,takže s ním nepočíám ani teď :slight_smile: jinak hráz se masírovala a střižená jsem byla pěkně,jenže mě Natálka potrhala i vevnitř...
přestaňte holky řešit blbosti a cpát se chemií,je to porod,každá to zvládla,zmáknete to i vy!
22. kvě 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule
To si myslím,že to vyjde dráž :frowning2: ,ale alespoň tam asi něco máte.Já jsem v Blížkách taky byla spokojená,byl tam obchůdek a tak.Tady je ,ale úplný prd :angry: ,ještě,že to mám docela blízko do Kolína a K.Hory,jinak nevím.I v Janovicích se dá nakoupit.Tak jsi si udělala radost,ne :wink: ?Kosmetika atd...vyjde to na pěknou sumičku :angry: .Já už jen tu deku do kočárku,mám 2malé a ještě bych chtěla 1větší a odsavačku na hleny.
22. kvě 2012 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já si EPI-NO pořídím. Je to sice drahé, ale pod vidinou nenatrženého/nenastřiženého orgánu mi to stojí :grinning:. Jenom doufám, že to nedopadne tak, že budu rodit dřív a nestihnu ho použít.
22. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna A to je co?
22. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je takový balonek, který si zavedeš, nafoukneš a trénuješ s ním na porod. Taky se s tím dají po porodu trénovat ochablé svaly dna pánevního. Tady na koníkovi je o něm celá docela obsáhlá diskuze.
22. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca moc hezkej kočárek, černobílá kombinace se mi líbí :slight_smile:
Jinak o epi-nu sem taky uvažovala, koupila si ho dobrá kámoška, tak sme byly domluvený, že si ho od ní pak koupím třeba za půlku, ale jak mě doktorka začala strašit tím předčasným porodem, tak sem se na to vyprdla....tady co je diskuze tak si ho holky třeba hodně chválí, ale slyšela sem třeba i názory PA a ty říkají, že to je prostě individuální, tak nevím. Ale plánuju aspoň od 36tt pít ten maliník, aspoň pro dobrej pocit :slight_smile:
22. kvě 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to je ale dost brutální stahování,já se stejně budu bát to tak utáhnout :slight_smile:! No ve čtvrtek to zkusím a kdyžtak ti napíšu jak to jde.
22. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No těch 900 za pás je fakt dost,ale zase když to máš za ty body,tak to tolik nebolí :slight_smile:! S tím epiduralem jak jsem psala,pokud bych to už nemohla vydržet a porod trval extrémě dlouho,tak bych ho možná zvažovala,jinak ne,jsme přece ženský a ty vydrží víc než člověk :grinning:! Jo ještě k tomu pásu,četla si návod od alemari??? Tak asi takhle se to musí utáhnout,já to v ten čtvrtek zkusím,jinak to je asi zbytečné nosit,snad tím malé neublížím.
22. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dneska úplně chytla "hnízdící syndrom" a do toho depku, protože na to prostě nemám síly! Teď sem tu trochu poklidila, posbírala prádlo a byla ráda, že si můžu lehnout!!A to sem měla v plánu to tělo začít víc rozhýbávat. Když já bych toho chtěla ještě tolik stihnout...sejít se s kámoškama, projít všechny moje kosmetický procedury a hlavně si vyšperkovat byt, každej koutek a každou skříňku! Jenže když zrovna nemám nějaký potíže, tak na to prostě nemám sílu :frowning2: ach jo to je fakt děs tenhle stav! nechci se rouhat, ale nevím kdo říká, že tohle je nejhezčí období v životě! Mě akorát se.., že nemůžu nic dělat, všechno mě bolí a připadám si jak v izolaci! :frowning2: ufff sorry, sem to musela ze sebe dostat! Jo a ještě mě naprosto vytáčí pohled na mýho chlapa, kterej vůbec ale vůbec nic neřeší!!!!!!!!!Já chci mít jeho povahu!!!!
22. kvě 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Ani já jsem se po obědě nemohla hejbat a pak šla ještě s kámoškou na ledovou kávu se šlehačkou a tím jsem to zazdila :grinning:! Přítel mě pak vytáhl na kratší procházku a kupodivu mi v tom vedru břicho ztvrdlo jen jednou,modlím se ať je to příští týden u dr vpořádku. Ale šišky dobrý,já si zítra asi na záchod nedojdu,to budu zacpaná z takovýho množství máku,ale když on je s máslem tak dobrej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:!
22. kvě 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek