• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna Já se na to ptala přímo známého primáře mojí sestřenky a ten mi narovinu řekl ať nevyhazuju peníze,že je to jen tahání peněz a že některé ženy si jím i ublíží,jak trénují. Já jsem pro něj byla taky rozhodnutá na 100% a on mi to politicky vysvětlil,tak do něj nakonec nejdu. On sám u porodů kde maminky cičily s epi-nem byl a říkal že je to tak půl napůl,takže tady té diskusi se asi moc věřit nedá :frowning2:! Kdo by taky přiznal,že mu to za 2500kč vůbec nepomohlo :frowning2:! No nevím,je to na každé z nás:slight_smile:. Já budu masírovat olejíčkem,dr říkal že je to v genech,jak už jsem psala a to se ovlivnit moc nedá,stejně jako strie,někdo maže a stejně popraská a někdo nemaže a nemá ani ťuk :slight_smile:!
22. kvě 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky :slight_smile: Právě jsem přijela z ultrazvuku, naše miminko váží 1,5kg vše je v pořádku :slight_smile: tak jsem strašně šťastná!
22. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teddylu Kdy je dobré začít mazat olejíčkem?
22. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jasně, to, že to má individuální účinnost určitě nepopírám. Nakonec to taky může dopadnout tak, že to fakt nestihnu použít nebo skončím u císaře, nebo mě stejně budou stříhat, jeden nikdy neví. Jenom to selským rozumem považuji za docela dobrý nápad, jak přírodě trochu pomoci - taky jsem se na to samozřejmě ptala doktora a ten říkal, že se mu to zdá ok, jenom mě varoval, abych byla pak opatrná a nepřesilovala to cvičení, abych se třeba nějak neporanila. Jestli je to tahání peněz? Asi taky jak pro koho, už jsem zřejmě v životě udělala i horší investice :slight_smile:.
22. kvě 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Děkuji!Určitě,dobrý pocit je důležity a třeba to trošičku přispěje,ale,co se týká balonku,tím si moc jistá nejsem.Při porodu může nastat jakákoliv komplikace,mimčo může být větší,atd...a pak stejně musí dojít k nastřižení.I když to je nepříjemné,tak se to dá učitě vydržet.Já jsem osobně byla nastřižená dost a v té chvíli jsem to ani nezaznamenala,až potom to šití,to jsem samozřejmě cítila,ale bohužel to k tomu může patřit.Zase záleží na koho kápnete a jakou má praxi :wink: .
22. kvě 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Pás už mám objednaný i s poštovným 1000kč :angry: ,snad bude stát za to :wink: .Je to potřeba stáhnout,jinak by to smysl nemělo.Mám doma klasický bederní,kupovala jsem si ho na předpis od ortopeda,tak použití znám.Jsem na ten těhotenský zvědavá,vzala jsem si 2,tak snad mi bude :unamused: .Ten co mám je dobrý a účinek splňuje,ikdyž ho používám jen při větší námaze.Jinak se nosit stále nemá,z důvodu úplného ochabnutí svalstva.
22. kvě 2012 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Jsme na tom stejně,taky jsem si plánovala,jak si vše vygruntuju atd...,jde to,ale pomalu.Není to tak,jak jsem i představovala a to mě štve :angry: .Jinak s těma debkama to mám občas stejný,někdy jsem dost rozhozená a říkám si,už,aby to bylo za mnou :unamused: .Pocity mívám stejný a můj přítel taky nic moc neřeší,na vše má dost času,je dost velký flegmouš,narozdíl ode mě :grinning: .Nic s tím nenaděláme,jako oni s námi :grinning: .Mně jednou přítel řekl,že to co mě štve na něm,ten jeho klid atd..,tak já ho zase štvu svým teperametem atd..a co chceš na to říct?Stejně je to zase na nás :angry: .
22. kvě 2012 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax No co já jsem četla,tak holky začínají kolem 36 týdne a já začnu 35,ať mám nějakého fóra :grinning:!
22. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Jak jsem psala,je to každého volba,já budu u prvního mazat olejíčkem a uvidím jak dopadnu a třeba pokud bude ještě druhé epi-no pořídím :slight_smile:! Tak ti budu přát,aby ti to pomohlo,určitě se pak pochlubíš a my ostatní ti budeme tiše závidět :grinning:.
22. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No máme doma opravdu hodně podobný exempláře :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To asi ano :slight_smile: .
22. kvě 2012 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dokouknu Růžovku :slight_smile: a jdu do hajan,tak doufám,že se alespoň trošičku vyspím :unamused: .
22. kvě 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak sem asi zdravá! už sem to nevydržela a dala si čokoládu!!!snad se to v noci nějak neprojeví :confounded:
22. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tobě to skončilo, mě to začalo.... :confounded: Ach jo....
22. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky u nás pořádně už od 17:30 hodin pořádně bouřlí a blýská se...vychr a déšť...A do teď to nepovolilo...
Dnes mého manžele tatínek (Tchán) mi dnes říká kolem 16:30 hod.... na dvoře..Oni hlásili, že má spadnout kolem 2 mm srážek....Takže je to v cajku...Půjdu dělat zítra česnek...(Pracuje u zemědělců...a ty mají počasí prej v rukovu :grinning: :grinning: )...A teď jsem vyšla ven a tam už napadlo 16 mm srážek...No chčiju z něho..hlavně, že všechno zná a všude byl...To mám, ale tchána... :grinning: :grinning: :sunglasses:
22. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eliskarenca Jojo já mám taky špatné spaní :frowning2:
22. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dnes jsem,až na malý přestávky docela spala,tak jsem ráda :wink: .Od rána tu mám veselo,dopiju kafčo,ještě si něco poklidím a na 10hodinu jedu du Janovic si zkrášlit nožky :wink: .Stavím se do obchodu,na zmrzku a pofrčím zase domů.Odpoledne jdu předat na Hrádek pěvák(vedla jsem pěvecký kroužek s klientama :grinning: ),ještě s nima v pátek odzpívám na den otevřených dveří a končím.Dnes vše ukážu holčině,která to převezme.Nevím,jak bych to pak s malou stíhala :wink: .Dnes mi taky končí neschopenka a od zítra začínám mateřskou,konečně nebudu muset hlídat hodiny,né,že bych je teda vždycky,až tak hlídala :grinning: .
23. kvě 2012 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ahoj, taky jsem spala, ty nožky bych potřebovala, nezvládnu si pomalu už ani nehty ostříhat!!! Můžeš mít při císaři nalakované nehty i neprůhleldným? Kamarádka ted byla na opepraci s kílou, a musela si to před operací odlakovat, prý se tam hlídá prokrvení nohou a na nehtech to kontrolují...
23. kvě 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu taky mi to přišlo moc, člověk si to bříško tak hlídá a najednou ho máš úplně znásilnit :grinning: , jsem zvědavá jak dopadneš, ale budeš si chvilku zvykat, zvláštˇ když to budeš mít na sobě a až od 31 tt. :wink:
23. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak mám od rána průjem :frowning2: bulím tady, protože už sem myslela, že je to dobrý a zase tohle! za hodinu jdu gyndu, tak sem zvědavá co mi řekne! Jenže už mám naobjednanou práci, tak teď nevím co s tím! Kdyby bylo na mě už s tím seknu nebo si nechám jen pár lidí, ale potřebujem peníze a ten můj chlap mi ani neřekne ať už se na to vyprdnu, když vidí, že mám furt nějaký problémy! to je fakt opora!
23. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jako záleží na nemocnici, ale průhlednej lak určitě nevadí, ani francie, tam jde o to, aby bylo vidět lůžko kvůli prokrvení, takže aby to nebylo překrytý celý barevným lakem...
23. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu chlap ti to neřekne, to musíš sama říct že už nemůžeš. Vykašli se na práci a lež, ten průjem není moc ok, atˇse neodvodníš. Já od té doby co jsem zvracela, tak to sladké prostě nevyhledávám, připadá mi že se mi to nějak vrací. A ty nohy v žaludku tomu moc nepřidávají :astonished:
Takže nějaký průhledný lak být může? No dobře že to vím, chystám se na nehtíky a měla jsem v plánu něco bláznivýho, modroželenýho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jo a Smecta, ta zabere hned a je šetrná, můžou jí i maličký miminka. Průjem skončí do 2 hodin. :wink:
23. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no já počkám co mi ta doktorka řekne a kdyžtak si ji koupím hned v lékárně....
23. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu hmm, to je trápení, co? Hlavně abys neměla nějaký bacil...ale tu smectu mi doporučovali když měl malý 2 měsíce a přes vedta dostal průjem, takže je to fakt přírodní, nějaký jíl. Ale, nechutná to moc!?!? :angry: :grinning:
23. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo to je! já mám pořád něco!!!jak si mám to těhotenství užívat, když mi pořád něco je??
23. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jejda, jaá vím, já si užívám, ale opravdu užívám až to třetí, při těch dvou mi břicho tvrdlo, špitál, otvírání, čípek krátký, špinění...jen už si to maličké moje mamka nepochová, umřela u říjnu tak zas je mi dobře jako těhotné ale smutno :cry: vydrž, to bude pak úleva až porodíš :sunglasses:
23. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,pěkné dopoledne přeji,tak sem v noci přemýšlela nad rodičovskou,že vůbec nevím,jak a co se kolem toho vyřizuje :frowning2: ikdyž vím,že je nejspíš ještě čas-to se řeší až po porodu na sociálce?nebo jak to vlastně funguje?kdy kde a co vyřizovat,vůbec nevím a z některých diskuzí sem uplně jelen :frowning2:
23. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky dneska v noci jsem pořád přemýšlela nad tím jak už malého budu mít za chvilinku doma...a co mě všechno ještě čeká...čím víc se blíží porod tím více nad tím přemýšlím...A došla jsem k tomu názoru, že se těším až to příjde..Už bych ráda chtěla vydět toho našeho prďolku...sice má 2 kg a 300 g, ale je to jenom přiměřeně...může mít více nebo i méně :frowning2: ....Jinak dneska o5 velikánský pařák od rána...se mi zase doma nic nebude chtít dělat...a tolik práce co mě ještě čeká...Tak Tomášku jen si tam klidně ještě zůstaň ty 4 týdny a já budu spokojená!...Snad to všechno s tatínkem stihneme dodělat v baráku a nakoupit ti do té doby matraci do postýlky...kterou ještě do teď nemáme :slight_smile:
23. kvě 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chezzule Ahoj hele já jsem objednaná na sociálku teď v červnu...Tam mi vše do podrobna vysvětlí na co mám a nemám nárok...:grinning:
23. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek