• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@yesu Tak to tě chápu...! A držím palečky ať ti to všechno dopadne dobře u doktora...s malým!...Ale taky už to moc nepřeháněj s tou prací! :slight_smile: Peníze tady budou vždycky mi tady nebudeme... :unamused: :wink:
23. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem zpět z gyndy, malej je v pořádku, hlavičkou dolů, 2240g, stále CS3...jinak mám pořád dodržovat dietu, hodně pít a kdyby ten průjem trval víc dní, jet do špitálu!
23. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak i já jsem dnes byla na gyndě. Nedalo mi to spát a dost mi tvrdlo bříško. CS 1. Malá je také jako u
@yesu hlavičkou dolů a doktorka jí dokonce při kontrole čípku nahmatala,ale říkala,že tam ještě není napevno zaklíněná,že se dá ještě pěkně vypinknout nahoru. Jinak čípek dlouhej a otevřená zatím nejsem,tak díky bohu. Leč i tak nesmím chodit:frowning2: :frowning2: :frowning2: a mám mít klidový režim,ani to prádlo nemůžu pověsit,prostě nic. Takže už se řadím mezi vás odpočívající. ACH JO!
23. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Dnes jsem byla na gyndě,psala jsem tu jak jsem dopadla,už taky nemůžu chodit ani plavat :frowning2:! Ptala jsem se dr na ten pás a říkala že mi neuškodí,ale že tomu moc nefandí a ať ho moc nestahuju,kvůli nízko položené hlavičce miminka :frowning2:! Tak jsem z toho jelen. Nu což vyzvednu ho zítra ale doma ho nosit spíš nemá,tak nevím kde mi bude platnej,když už nemůžu ani na procházku. Dr mě strašila,že jestli neposlechnu a budu i tak chodit,že na to přijde a pošle mě do nemocnice!
23. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No vidíš já Ti říkala, že prostě musíš zvolnit, ale chápu, že jsi to musela slyšet od doktora, tak teď už fakt lež a žádný tůry!!!
23. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Masírovat hráz taky budu, teď si natírám břicho, nohy, zadek a záda olejíčkem od Hippu a v návodu má napsané, že je ideální právě i na masáž hráze, tak tomu zkusím věřit :slight_smile:. Chystám se pořídit i ten maliník na čaj. Prostě se budu snažit udělat maximum, aby malý vyklouznul hladce a rychle :grinning: :grinning: :grinning:. Je mi už předem jasné, že jsem odsouzená ke zklamání - jestli by nebylo lepší se na všechny přípravy vykašlat a nechat tomu volný průběh. Ale vždycky jsem to tak měla, když se na všechno pečlivě připravuju, tak mám tak nějak lepší pocit.
23. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní noc byla za trest, skoro nic jsem nenaspala... Přítel chrápal jak motorovka, pořád se převaloval a zaléhal mě, pod oknem řvala naše bláznivá kočka, která nemůže pochopit, že tou sítí v okně opravdu neproskočí :rolling_eyes: A kdo opravdu snad nespal vůbec bylo moje dítě.... Jelikož mě je od včerejška zase zle, tak jsem pila Colu, takže asi proto malej nespal :confused:
@yesu Takže úplně teď cítím s tebou, mám zase průjem jak hrom, pomažu do lékárny pro nějaký uhlíčko :angry:
Do toho, jak mám bolavý bříško z průjmu, tak malej jakoby to věděl a tlačí mě pořádně do žeber, aby toho nebylo málo :rolling_eyes: Že jo... :sweat_smile:
23. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nic si z toho nedělej, já jsem to taky ze začátku dost těžko snášela, když jsem dostala naordinované ležení. Hrozně jsem se těšila, jak budu chodit na dlouhé procházky, jak budu chodit cvičit a prd... ale zvyknout se na to dá a kvůli miminku to vydržíš.
23. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ježiš co nám se děje, já to zatím řeším jen tou dietou a čajem, ale doktorka říkala, že kdyby to fakt trvalo třeba dva dny, mám jet do špitálu, že by to taky mohlo vyvolat porod...
23. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Četla jsem na netu, že je kravina dodržovat dietu, že na ty střeva to je větší záhul, než jí držet...
Já zas nechci hysterčit, aby na mě nekoukali jak na blázna... Dr jsem to minule říkala a nic mě na to neřekl, jen že mám jíst pravidelně, zdravě a nic co nadýmá :frowning2:
23. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule tak mě aspoň není blbě, když tu dietu dodržuju....ale fakt bych to nepodceňovala, pokud máš průjem už několik dní, někam si zajdi....
23. kvě 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hmmmmmmmmmm to se lehko řekne :frowning2:! Pro mimi všechno,to je jasný :slight_smile:. Sedím tu tři hodiny s podloženýma nohama a už jsem celá polámaná,jak to mám vydržet ještě dva měsíce????
23. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu vydržíš :wink: já už to držím měsíc a půl :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Mám to stejně,taky radši pro to něco udělám,než si pak vyčítat,že jsem ani nic nezkusila :slight_smile:! Já taky mažu dvakrát denně olejíčkem,jsem z toho pěkně vymaštěná :grinning:! No už abychom to měly zasebou,ty přípravy jsou nejhorší :frowning2:.
Já jsem teď i bulela kvůli tomu zákazu vycházek,nějak mě to dostalo když jsem to volala přítelovi! A venku je tak krásně! Stejně to ale nejde do porodu sedět doma,já toho musím ještě tolik zařídit :frowning2:! Matriku,oběhnout dětské doktory,ještě žádného nemám a po telefonu mě vždy jen odfláknou,že mají plný stav,osobní kontakt bude asi lepší. Potřebuju ještě dokoupit i věci do porodky. Zkrátka každý týden si naplánuju jednu věc a budu chodit pomalounku jako důchodce o hůlčičkách.
23. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jsi zkrátka dobrá a už to máš za pár,jen abys nakonec ještě nepřenášela :grinning:! No ale jak si psala když za 14 dní zase pomalu začneš chodit,tak to pak malá půjde jako po másle.
23. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď posílala do zaměstnání papír s žádostí o rodičovský příspěvek a Dr. mi napsal očekávaný termín porodu 21.6. Tak já jsem z toho jelen, kdy mám vlastně rodit? Takže já budu od 21.6 do 6.7. jak na trní každý den, že budu rodit... Závidím těm co mají TP jedno datum... :pensive:
23. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tý jo, tak to ti moc nezávidim, jestli si zvyklá chodit :cry:
23. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Prosím tě a rodičák je těch 70% z platu a kdy se pak žádá o mateřskou,až za ten půlrok? Já už jsem z toho pitomá :frowning2:! To mi ale asi přijdou nějaké papíry domů,né? A budu si moct vybrat jednu z těch tří variant délky mateřské. Vím že mi dá dr nějakej papír a ten zanesu do práce a o víc se prý nemám starat.
Jinak já mám jen jeden termín porodu a radši bych měla dva :slight_smile:! Ty to máš ale pořádně od sebe,to už je taky za chvilku :grinning:!
23. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No právě chodíme už skoro dva roky denně minimálně 7 kilometrů,hodně nám to pomohlo od různejch bolestí a už to máme jako drogu. Když třeba hodně lilo a my jsme nešli,byli jsme z toho hotový a druhej den si naložili třeba 15 km :grinning:! Snad se za ty dva měsíce nerozpadnu a pak to doženu, chůze je pro mě relax,každej si ho dopřává jinak.
23. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No já předpokládám, že to co mi řeknou u Dr. tak stačí a zatim se moc o víc nezajímám, stejně po porodu budem muset na sociálku, tak se tam musíme optat jak to vlastně je... Zeptej se u Dr. jak to je, taky se budu ptát :grinning: Hlavně něco nezanedbat, víme jak to dneska s těma úřadama je, že...
NO PRÁVĚ, že to je za chvilku :confused: Nesedí mě poslední MS a UTZ...
23. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to teď vydržet a po porodu můžete řádit s kočárkem :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tou mateřskou je teď hromada změn...zajděte si na sociálku...
23. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Už teď??? A co jim tam mám říct? Nebo až dostanu od mudry ten papír do práce? :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Já jsem dostala papír na poslání a víc po mě nikdo nechce... Na sociálku půjdu, až mě tam někdo pošle :grinning:
23. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj, pokud mám správné informace ... Tak na mateřskou jdeš 8 či 6 týdnů před předpokládaným termínem porodu. Mateřská trvá 28 týdnů. Když chceš na mateřskou nastoupit, tak musíš do své práce přinést žádost od Tvého gynekologa. Mateřská činí 70% z platu. Po ukončení mateřské musíš zajít na sociálku zažádat o rodičovský příspěvek. Celkem můžeš vyčerpat 220 000,- Kč ... jak dlouho je budeš čerpat závisí na tobě :slight_smile: Maximum jsou 4 roky :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli
Se spaním je to špatný a už to asi nedohoníme :angry: .
23. kvě 2012 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Dorazila jsem o půl 1 úplně vyřízená,ale nožky mám hotový,tak mám alespoň dobrý pocit :grinning: .S těma nehtíkama je mi jasný,že při operacích musí být odlakovaný a určitě záleží i na nemocnici,až půjdu k primáři,tak se na to zeptám,pro sichr :wink: .Zatím je mám nalakovaný krásnou tmavou barvičkou :wink: .Mně by ten pás měl dorazit zítra,tak jsem zvědavá a hned ho vyzkouším.Za tu cenu :angry: ,zítra jdu na kontrolu,tak se taky zeptám doktorky na názor,ale určitě ho budu používat,ze zádama teď dost zkusím a nemůžu si nic vzít :unamused: .Jinak já jsem na tom s mamkou stejně,mně už zemřela,letos to bude 7let :frowning2: .Při Dandovi mi moc pomohla,když jsem se rozvedla bydleli jsme u ní.Chybí mi a teď to pociťuji ještě víc,určitě by měla z dalšího vnoučátka velkou radost,Danda byl pro ni vším.
23. kvě 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Haha, to maš pravdu, už je to v pr..... Na hodně let :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu samozřejmně s papírem...teda,pokud je těhule zaměstnaná,tak to dá rovnou zaměstnavateli...ale mi nemakačenka musíme na sociálku :grinning:
23. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Hlavní je,že je malý v pořádku :wink: .Ten průjem,to není nic moc,snad se Ti ti sklidní.Já ho mívala ze začátku těhotenství a trval mi s malýma pauzama skoro 2 měsíce,byl to děs :angry:,zatím mám klid,musím to zaťukat.Ke všewm potížím,co máme ještě tohle,jakoby toho bylo málo :angry:.Co se týká tý práce,tak se na to už vyprdni,taky jsem dělala ještě k mý práci pojišťování a úpravy a už se mi dávno nechce,jen když někdo přijde a chce poradit nebo upravit smlouvy,tak se do toho pustím,ale s přemáháním,nemám na to ke všemu vůbec náladu a to pak ani nebaví.Přítel Ti to asi nepoví,mně vždy řekne odpočni si,ale za chvilku o tom ani zřejmě neví,protože by to vypadalo jinak :angry:.Řekni si sama dost a jen mu to oznam,já už to tak dělám a funguje to,tak snad i u Tebe :wink:.Ty sama víš nejlíp,jak se cítíš abýt u nehtíků ohlá není určitě nic moc.Je to o penězích,ale zdraví je přednější :wink:!!!
23. kvě 2012 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek