• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna jim nevádí, že bysme se vzali, ale prostě jim přijde zbytečný dělat kvůli tomu rošádu... :confounded:
23. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jasné, to jsem pochopila :slight_smile:. Ale asi bych si to brala i tak osobně, toto prostě má být tak, jak chceš ty a přítel, ostatní mohou maximálně poradní hlas.
23. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vidím, že tady řeššíte svatbu ani já nejsem vdaná. Přítel by se ženil dávno, ale mě se do toho moc nechce(mám ho moc ráda). Skoro každou sobotu trávím na svatbě(jsem fotografka) a už to pro mě není ta slavná chvíle, ale normálka. Až se rozhodneme, tak naši svatbu vidím za 1. rodiče, svědci a pak na zahradě opéct prasátko a pozvat přátelé nebo za 2. jen svědci(rodiče bych zvážila) a ten den odjet na dovču k moři :sunglasses: To jsou mé představy :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vás lituju jak trpíte v těhotenství :frowning2: Já musím zaťukat u mě dobrý, magnésko jsem začala brát minulý týden, občas jsem v noci dostala křeč do lítka. Stále chodím do práce a na mateřskou bych chtěla nastoupit 6 týdnů před TP a ten mám 26.7. Takže 13.6. bych měla jít naposledy do práce, tak uvidím :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax tak mě by se asi líbila větší svatba s rodinou a kamarády, ale jak sem psala přítel je proti a je fakt, že by to u nás asi ani nešlo a navíc na to nejsou peníze a kdyby byly určitě bych je radši použila jinde...ale snad se podaří aspoň něco spáchat u toho moře :wink: jéé ty jsi fotografka?já to hrozně obdivuju a líbí se mi to...přítel si loni koupil zrcadlovku, ale fotit s tím neumí, tak je to celkem k ničemu :unamused: a odkud jsi?
23. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu I u toho moře to budete mít krásné a romantické :slight_smile: U nás je to tak, že moji rodiče v pohodě, ale přítelova mamka je na tom špatně se zdravím(nechodí) tak bych to vyřešila opravdu jen v menším počtu kamarádů. No a co se týká peněz, přeci jen za svatbu je to pěkná "garda" proto bych volila užít si ty penízky jinak :slight_smile: (špatně se šetří a o to rychleji jsou utracené) Jsem fotografka z Litomyšle, odkud si ty?
23. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já jsem z Brna, škoda že jsi tak daleko, bych tě možná využila :wink: pořád přemýšlím, jestli si nechat udělat nějaký profi fotky v těhu, ale chtějí za to hrozný peníze a mám pocit, že bych je stejně založila a kdo ví kdy bych se na ně zas podívala....neznáš třeba v Brně nebo okolí nějakou "neprofi" fotografku, co by to udělala třeba za lepší penízky?
23. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to je škoda, Brno je celkem daleko, tenkrát jsem tam studovala :slight_smile: Bohužel foto retro a těhu je opravdu o jiných cenách a bohužel Ti ani neporadím doporučení :frowning2: Aby Ti to nebylo líto, já taky nemám žádnou profi těhu fotku :wink: kovářova kobyla...... , ale možná něco spáchám samaještě uvidím :wink:
23. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax no zkusím tu někoho ulovit, třeba se podaří a když ne, tak snad mě aspoň přítel nafotí s břuchem :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Základ je, že máte zrcadlovku a pak využít sluneční světlo v různých kombinacích se stínem a i to jsou krásné fotky :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax no jo ale umět to!!
23. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu zkuste to k večeru kdy je měkké světlo, škoda, že nemohu moc poradit, ale tak jsou i amatérské fotky hezké
23. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax něco zkusíme :wink: je fakt, že ten foťák dělá hezký fotky, ikdyž s tím člověk fakt neumí :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca asi jsem si to už ¨vyžrala ¨a ted konečně můžu být v klidu :wink:-chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dělají ti ty záda z velkým břichem hodně problém? Já se pořád držím, kupodivu mě to nebolí, v úterý jsem byla na masážích, reflexních i normálních, to mi dělá moc dobře. :sunglasses:
24. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Svatba na dovolený,to by byla romantika :wink: .Žádost ještě určitě bude :wink: .My jsme o svatbě taky mluvili,ale až tak jsme to zatím neřešili,ikdyž o ní občas přemýšlím,no uvidíme,jestli se k něčemu dopracujeme :grinning: .Já už jsem po 1.zkušenosti opatrnější :grinning: .
24. kvě 2012 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Včera jsem nestihala,z práce jsem dorazila až v 5hodin a pak se mi udělalo špatně,takže jsem byla úplně vyřízená.Hlava,žaludek,záda atd...,děs-nepoužitelná a ke všemu jsem samozřejmě nemohla usnout,takže dneska jsem utahaná,jen,co jsem vstala :confounded: .Dnes jedu na gyndu,tak jsem zvědavá a uvidím,jestli mi budou točit monitor,už by myslím měli.Ještě musím s Dandem k jeho doktorce na vyplnění formuláře,začal si dělat řidičák na motorku a nakoupit a to už jsem teď vyřízená :unamused: .Odpoledne jdo po delší době ke kadeřnici,za ty 2dny se mi to nahromadilo :wink:.Jdu k ní poprvé,tak snad to bude v poho,chválí si jí,tak snad :wink:.
24. kvě 2012 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny přítomné :wink:
24. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no jo to by byla, určitě větší jak někde na úřadě, to prostě odmítám! Jinak já jdu dneska taky ke kadeřnici :slight_smile:
24. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak jdu k dr...ale já mu dám...co mě všechno bolí a je si bude myslet že jsem hypochondr....ZAtím CS 2...ale dnes se to o5 může změnit jsem zvědavá na našeho mimíse :grinning:
24. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@eliskarenca Tak to budete kočky,taky bych šla na nějaký melírek,ale já mám ty vlnitý vlasy a pak je mám hrozně vysušený :frowning2:! Ta moje barva je nudná a u porodu bych chtěla být kočka :grinning:!
24. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak dej vědět jak si dopadla,teď už chodíš k dr každý týden? Nebo je ještě brzo! Já jsem teprve 31,tak zatím ještě pořád po 4 týdnech.
24. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no já chodím tak max po 8 týdnech, jinak to mám hrozný a děsně se mi to mastí a teď mi to právě vychází tak blbě, že jestli porodím v temínu, budu jak strašák!
24. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já myslím, že ty prodlevy prohlídek záleží hlavně na stavu :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky pěkná nuda,v 8h jsem vstala a od té doby jen sedím u PC s nohama nahoře na velkym polštáři :frowning2:! To je fakt zábava. No ale mám tam na žehlení mimískovo body,overálky,košilky,tak nevím jak to mám udělat,když bych měla spíš sedět nebo ležet,asi si to prkno složím a položím si ho na gauč a sednu si k tomu :slight_smile:.
24. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, ke kadeřnici bych taky potřebovala zajít, nějak jsem mé vlásky zanedbávala :wink: Mě se rychleji mastí, tak každý druhý den umývám.
24. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jé já bych jednou chtěla,aby se mi vlasy zmastily,toho se já nedočkám :grinning:,mám je jak vyschlou slámu! A ty máš melírek viď? Já bych chtěla nějakej béžovej,capučino,né bílej,ale stejně se bojím,že to budu mít zničený :frowning2:. No mě dr zatím zve po měsíci,ale teď jsem tam byla s tím tvrdnutím mimořádně po 14 dnech a jdu příští pátek. Jo taky mi dala na to tvrdnutí Diazepam a já jí říkám,to jsou ale antidepresiva né :frowning2:! No a ona že je to proti křečím,úzkostnejm savům,né jen na nervy,já vůbec nevím,jestli to mám brát,prý mi to tu dělohu sklidní,ale budu po tom taková oblblá a nemůžu ani řídit a to já potřebuju. Tak vůbec nevím,mám brát půl ráno a celej na noc.
24. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax to já taky :unamused:
@teddylu jj mám melír, barva mi chytá do žluta a to se mi nelíbí! suchý vlasy asi taky nejsou výhra, ale není to taková otrava, já to musím mýt max každej druhej den, pořád sou splihlý a vyfoukaný vydrží tak půl hodiny, takže je nosím skoro pořád jen v culíku nebo drdolu! Diazepam??To sem ještě neslyšela!!Pokud vím tak na tvrdnutí je to magnezium!
24. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No to magnésko mi dala taky,mám ho brát třikrát denně,ale právě i ten diazepam,četla jsem příbalovej leták a je to tam psané,že je to na křeče a svalové napětí různého původu,kde příčina těchto stavů je přechodná,což tvrdnutí břicha v těhu je :slight_smile:! No ale stejně nevím,jestli ho brát.
24. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi mi začaly poslíčky...nebo teda nevím jestli to je ono, ale sem tam mě bolí břicho jak u MS?!
24. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jo tak to nevím...a píšou tam jestli to můžou těhotný?
24. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek