• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu ono není moc co ukázat, je to jen běžná údržba :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Tak to jo :slight_smile:!
24. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Nevím,jestli by fotečky stály za to :slight_smile: .Je to docela dost,ale já vím,že musím odpočívat,ale říkala,že sama vím,jak se cítím apole toho se taky chovat.Nechodit na dlouhé procházky,ale žádné velké zákazy mi nedala,tak nevím,těžko říct :angry: .Vyzvedla jsi si ten pás?Mně už dnes přišel,tak ho hned zítra vyzkouším,snad mi uleví :grinning: ,jinak mi velikostně sedne.
24. kvě 2012 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliskarenca Ou nezávidím ti teď CS 5....Sice mám taky problémy, ale CS mám 2 naštěstí...Tak držím palečky ať se tam miminko ještě dopeče :wink:
24. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Jo jo pás už mám a hned jak jsem si ho nandala,tak se mi ulevilo,to bříško mi to pěkně zvedlo a netáhne mě tolik dolů. Já se taky řídim podle svýho těla,když mi začně tvrdnout bříško okamžitě si sedám a jinak jsem i včera večer byla na chvilku pomalinku na procházce a dnes jdu zase po 22h večer,to už je krásnej vzduch :slight_smile:! Mě taky sedne,mám ten universál,ale není to taková hrůza.
24. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hezky vecer je tu nekdo??
24. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli
Děkuji,stačilo by nám 14dní až 3týdny a bylo by to v pohodě,myslím si,že to s Eliškou zvládneme.Váhu by měla mít,tak uvidíme :wink: .
25. kvě 2012 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
To je fajn,že Ti sedne a hlavně,že se Ti ulevilo :wink: .Já mám tu 2,prvně jsem si říkala,že by mi stačila i 1,ale když jsem si to utáhla i zezadu,tak je to fajn.Je to těžký,když jsi to nemůžeš vyzkoušet :angry: .
25. kvě 2012 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Mě bolí záda bohužel pořád i tak,ale teď,jak jsem přibrala,ikdyž ne moc,tak mně to stačí,každý kilo je znát.Na fyzioterapii jsem docházela pravidelně,ale teď už ty 3měsíce mi bederku nedělá,protože má strach a ta mě zlobí nejvíc.Ale u mě je to spíš takový udržování :angry: ,aby to moc nepostupovalo.Cvičit teď taky moc nemůžu,jak si lehnu na zem,tak mě pálí žáha,tak se snažím v rámci možností cvičit alespoň krčku,tam mám zúžený páteřní kanálek,takže 2dny neprocvičím a s bolestí hlavy je to děs :angry: .A hlavně mně pomáhaly od bolesti léky a ty teď neberu.Už to musím vydržet a pak uvidím :grinning: .
25. kvě 2012 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavelice
moje malá měla v 30tt 1900g,tak uvidíme.Uvidíš,jak se to dál bude vyvíjet,včera mi doktorka zase říkala,že se ten váhový přírustek může pozastavit a že si myslí,že se vejdeme do 3500g,ale jsou to jen jejich odhady,skutečnost může být úplně jiná :grinning: .
25. kvě 2012 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčata jak se dnes máte:slight_smile:???????? U mě opět nuda na gauči,ale teď natáhnu těhu pás a jdu dát do pračky pleny a žehlit jednu miminkovskou várku. Už tu sedím hodinu a už mě to nebaví :grinning:. Malá má v bříšku rozcvičku,pěkně se tam mele.
25. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné dopoledne holky, my jsme zas dneska držely basu s taťkou a vstávaly jsme v 5:00 (já bych se klidně otočila na druhý bok a spala, ale Naty začala kopat a bylo po spánku :slight_smile: ), tak jsem tu něco zase poklidila, dala jsem prát prádlo a půjdu si na chvíli sednout na balkon, než mě vyžene sluníčko. Musím říct manželovi, aby mi tam hodil lehátko, na těch zahradních židličkách už to není žádný odvaz :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca ta hlava ti povím musí být záhul? Já na to teda netrpím, ale ze začátku mě fakt bolela a bylo to únavné a náročné, jen mě na tyto problémy zabírá obyč voda s citronem, hodně citronu.. :unamused: .
Já mám cviky hlavně ve stoje, ty v leže jsou momentálně neproveditelné!!!! :grinning: Na břichu, nebo nohy na baloně a hlava dole, to bych se asi opět pozvracela :astonished:, nebo bych poprvé zažila co je to pálení žáhy, ještě jsem to nikdy neměla :grinning:. Ale ty ve stoje, ty mě dělají dobře, takovéto zatahování břicha, a podsazení pánve, asi máš obdobné, jen ted je to docela zábavné, když to břicho mám zatáhnout a nedívám se na něj tak se mi fakt zdá že ho tam nemám, ovšem ten pohled dolů mě rozesměje :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Včera jsem řešila totéž,když sedím tak mě tlačí bříško,chtělo by to lehátko :slight_smile:! Dnes se asi zajedeme podívat do OBI,třeba tam něco za slušnou cenu seženeme. Já jsem vyžehlila prádlo a teď půjdu věšet další a pak příde odměna v podobě poháru na balkóně :grinning:! No není ten život krásnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:! Jen to chození mi chybí k úplné spokojenosti.
25. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky já teď vstávala a je mi fajn :grinning:....Taky tak dlouho chrápete ?....Jsem nikdy takhle dlouho nespala...až najednou v těhu :grinning:
25. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Já chci taky pohár!!! a balkoń, a hlavně dodělanej :grinning: já mám holky skvělé nové závesné křeslo, něco ůžasného pro těhotné a nejspíš pak i pro mě a mimi!!! Je to nenáročné na prostor, jakmile do něj zalezu , usínám.Jen mi ted visí na stromě za větev :grinning: :grinning: :grinning: a navíc za větev na stromě který mi ted při těch mrazech pomrzl... :grinning: :grinning: :grinning: je to spíš sušák na zmrzlé listí. :grinning:
25. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Joo, to závěsné křeslo bych chtěla časem taky :slight_smile:

@teddylu Nakonec jsem si tam to lehátko dala a hodinu a půl tam medila a četla jsem si Maminku. Hezky pofukoval vítr, no mít u sebe moře, tak ideální dovolená dneska :grinning: Ale teď už vařím obídek a přemýšlím, co budu vařit o víkendu...

@luciemeli Já bych spala, ale ráno se budím cca kolem pátý, Natálka začne kopat a jen včera se mi povedlo, že jsem pak v sedm ještě usnula, ale jinak hotovo :frowning2: No a následkem toho spím odpoledne a večer odpadám nejdýl ve 22:00 :frowning2: Kdy máš jít na další kontrolu, aby se rozhodlo, jestli musíš do nemocnice?
25. kvě 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Ježíš tak ať se to s tebou neurve,snad jen pomrzla a neztrouchnivěla :grinning:! A co je to za křeslo a odkud,mě by šlo něco takového taky pověsit na balkón :slight_smile:! Přítel mi chtěl koupit houpací síť,ale máme starou na chatě a neleží se mi v ní zrovna pohodlně :frowning2:.
25. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Tak já mám dnes ještě vařeno od včera,ale víkend taky nevím :frowning2:! Ale asi to risknu a zítra si dáme obalovaný hermelín s hranolkama a tatarkou,mám na něj děsnou chuť :grinning:! Neděle zřejmě klasika řízky a brambor. Jinak my tu dnes sice máme sluníčko,ale je podstatně chladněji než včera,tak jsem si nakonec zasloužený pohár dala na gauči,venku bych se zmrzlinou zmrzla :slight_smile:.
25. kvě 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli ahoj :slight_smile: já spím celý těhu..spím víc jak 4letá dcera :grinning: chudák si tu občas musí hrát sama...
holky,já musím nanukáč každý den,jinak se potím a třeští mi hlava,tyhle vedra jsou ničivý,vůbec nejím,jen ovoce a zeleninu,děs,ještě před porodem zhubnu a chudák Káča bude maličká:frowning2:
25. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Dala jsem ti tu fotku sem,nevím kam jinam :frowning2:! Kravičková :grinning:
25. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@natykata Tý jo tak to já mám hlad pořád,vedro nevedro. Ale už bych taky nemusela moc přibírat :slight_smile:! Zmrzliny nebo nanuky jím ale taky denně,mimo všeho dalšího :grinning:. Když bude Kačenka menší,budeš mít snad i lehčí porod,to je zase pozitivní né :slight_smile:?
25. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snuflinka Do 2 týdnu cca....Takže to je 7. 6. Pak se rozhodne...Jsem zvědavá..No já v noci zase nenaspím nic Tomášek kope...a k ránu to doháním až do dopoledních hodin :grinning:...Jinak dnes už je to lepší nohy mi pomalinku s rukama splaskávají a dávají se dohromady :grinning:...Takže to magnésko opravdu pusobí...ale co ta váha...?Přeci nemůžu přestat jíst úplně, abych nepřibírala..Tomášek taky musí papat...Takže mám vyváženou stravu...chjo a né moc sladkého :confounded:
25. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@natykata To bych potřebovala já..zhubnout...Hih.....A taky baštím zeleninu a ovoce to jsou plnooo vytamínů... :grinning:
25. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliskarenca No můj má taky jakš takš váhu, ale byla bych ráda za ty 3 kg :grinning:...nejsou ani moc ani málo tak akorát...Ale ať si tam ještě ty naše drobkévé pobudou a dopečou se...Stejně to máme za pár..já už jedu zítra 35. týden :grinning:
25. kvě 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Já kdybych nemusela, tak nejím vůbec.... Nemám na nic chuť a když už jí na něco dostanu, tak jsem toho hned přežraná a je mi z toho akorát zle...
Jinak mě každej říká, že nemít bříško, tak jsem pěkně zhubla...
25. kvě 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli :grinning: jdi ty,tobě ta váha naskočila zavodněním,porodem ti toho pujde hóódně dolu :slight_smile:
@teddylu no,ona je Kačka malá od začátku,takže jsem čekala,že jí teď ke konci vykrmím.myslím,že váha na porod vliv nemá,pokud to nejsou extrémy a co maminy píšou,tak čím menší,tim horší porod...
25. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mám doma vorkoholika a nejraději bych ho zabila!!!!
Včera nám odjelo poslední kotě a já tu jsem už úplně sama a než se narodí mimi, tak se tu zblázním a ukoušu nudou!
Potřebuju toho ještě tolik doma udělat a tomu mýmu jelitu to je úplně jedno... Takže to vidim, že si budu muset sama vymalovat obývák, ach jo :rolling_eyes:
25. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Hlavně že to pomohlo to magnesko na ty otoky :slight_smile:,tak snad nebudeš muset do nemocnice a do porodu to vydržíš doma! Ty kila dáš pak dolů,hlavně že malej má z tebe dost živin,jen to sladký jak píšeš chce omezit,to jsou prázdný kalorie a žádnou výživu ani vitamín miminku nedávají :frowning2:! Ale mě se to kecá,já nevydržím bez sladkýho ani dvě hodiny :grinning:!
25. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata No to né,malé miminko nenadělá v mamince takovou neplechu jako velké,říkal mi to teď na posledním velkém UTZ primář a já mu věřím :grinning:! Moje Barča je taky malinká,teď ve 31 týdnu má tak odhadem 1430g :slight_smile:.
25. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek