• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule muj sice neni vorkoholik,ale maj teď tolika práce,že je tam pořád...to máme ještě malovat pokojík a ložnici ,napadlo mě,že si to udělám sama,ale s tím pupíkem to moc nepujde...:frowning2:
@teddylu natálka měla 3,35 a 49cm a potrhala mě i vevnitř...
25. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak mi nech aspoň tu naději,že budu mít s malým mimčem lehký porod :grinning:!
25. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu :grinning: promiň :grinning:
25. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@natykata Kéžby.....Byla bych bohu vděčná :grinning: :grinning: Já jsem tolik v životě nenabral :grinning:
25. kvě 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu :grinning: :grinning: To mě taky....miluju sladký...užod malička ale tolik ho nejím...no jo no to bude tou vodou...snad mi dr zavolá jak dopadli ty výsledky s té krve...a vše bude o.k :grinning: :grinning: ale to do porodu vydržím :grinning:
25. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já už to pomalu vzdávám s tím kouřením.......Pak nastane kojení a nebudu moc už vůbec kouřit...Prdím na to! :frowning2: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
25. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No já jsem si donedávna taky občas jednu dala:frowning2:,ale nějak mi to přestalo chutnat:slight_smile:,byl to spíš takovej zvyk.
25. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@teddylu Já už si tolikrát řekla, že si můžu odpustit i tu jednu denně, ale nejde to :frowning2: Kouřím tím stylem, že na dvakrát vykouřim za den jednu a když kouří přítel, tak si od něj občas dám tři prásky :grinning:
Na kojení jsem raději ještě nemyslela.....
25. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Lucí, nestresuj se tak, miminko to cítí taky... Hele, moje teta nabrala v těhu 30kg a do konce šestinedělí měla 35kg dole. Někdo má daný že prostě oteče, zavodní se, ale pak to jde rychle dolů... No a ty co naberou málo, tak to shazujou hůř...
Mě každej říkal, jak budu tlustá a ošklivá a ono ejhle, ještě jsem zhubla... Jediný co mě na těle trápí jsou ty strie a to, že nemám elastickou kůži a s největší pravděpodobností mi zůstane viset bříško...
Před těhu jsi byla hubeňoučká, tak budeš mít radost, jak to půjde dolů :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata No, mě to s tím pupíkem jít musí :frowning2: Nevim jak, ale musim si poradit, chci tu mít čisto a voňavo :angry:
Jen nevim, jak si poradim s odstěhováním mého 110litrového akvária...
On má taky přítel hodně práce a nestíhá, ale libuje si v tom... Je normální aby zedník vstával do práce v půl čtvrtý ráno??? Já myslela, že ho dneska zabiju... A domů počítám že příjde tak na osmou, jako vždy...
25. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule mám tátu zedníka a tohle teda neznám..čím později mohl do práce,tím větší měl radost a do 3-4 h. doma...já mám mechanika a ty dělaj přesčasy,protože musej mít auto rychle hotový,tak někdy přijde ve 4h. někdy až večer...a jednou i sobotu :frowning2:
25. kvě 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak to budu držet palce...je fakt, že co jsem teď doma, tak jsem si začala taky zdravěji vařit, hodně zeleninky a tak...ale stejně jsem se dneska ani včera neubránila aspoň BeBečkům :slight_smile: Nic jiného sladkého tu nemám, manžel si vzal auto a přeci jen tahat nákup radši nee...
@teddylu Já dostala děsnou chuť na sekanou s bramborovou kaší :grinning: A v neděli to taky vidím na řízeček :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Hm tak mě nedošlo že přítel si vyndal hovězí a koupil čerstvej kopr a zítra bude koprovka,tu tedy taky miluju a teď v těhotenství snad ještě víc. Hermelín bude v neděli a řízky jindy :slight_smile:!
25. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Přijď k nám,já ti něco sladkého dám :grinning:!
Moje špajzková zásobárna sladkýho,nedovedu si představit,že bych tu nic neměla,musí být narváno,ať je z čeho vybírat. Přítel se mi vždy na nákupu směje,kolik toho zase cpu do košíku a říká,to toho nemáš doma dost,ale co kdyby došlo :slight_smile:!
25. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@teddylu Jéé, koprovku miluju taky...další tip...musím si to někam napsat, příští víkend to jistí :grinning:

Tyyy jo, slušná zásoba :grinning:
25. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Ten můj chodí víkend nevíkend... Kdybychom teď neměli jeho děti ze soboty na neděli, tak jde zase do práce :cry:
25. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to bych brala taky :grinning: Takhle ujídat sladkosti joo, ale vařit je pro mě skoro zbytečný...
25. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já bych mohla jen ty sladkosti,ale to je pro miminko nezdravý :frowning2:! Já toho taky moc nenavařím,přítel vaří rád a já to mám bez práce,jen když on nemůže,tak se do toho pustím sama :slight_smile:.
25. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Přítel uměl vařit, jen když mě chtěl sbalit :grinning: Někdy mi jezdí domů na obědy, ale někdy ho vidim fakt až večer, protože mu vařej paničky u kterých dělá :grinning: A jen pro sebe se mi právě ani vařit nechce, to já nezobu jen sladký, baštim ovoce - hlavně banány :grinning: a zeleninu, to zase můžu okurku, ale musim se krotit, nadýmá pořádně :zipper_mouth: Ale toho teplýho teď moc nemám...
Ale jinak klobouk dolů, ten si tě rozmazluje :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule
@snuflinka
Holky taky mám doma bebe :grinning: jsou dobrý...ale taky málo výživný...jojo to je spíše prý na energii...:grinning: jinak budu se držet a krotit....:grinning:
25. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No já mám taky ráda ovoce i zeleninu,co nemusím jsou jogurty a mléčné výrobky,ale teď se je taky snažím konzumovat ve větším množství :slight_smile:!
Já jsem za přítele šťastná,je to ten nejlepší chlap,kterého jsem mohla potkat a bude i skvělej táta. Dělá dokonce i domácí kynutý knedlíky :grinning:! Prostě na co si vzpomenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No to ne... Takový ještě existujou??? :dizzy_face: :grinning: Tak mléčný výrobky skoro vůbec, po hrnku mlíka mi bylo po dvakrát dva dny zle jak psovi, jinak jsem ale měla mlíko ráda...

@luciemeli A co müsli tyčinky?
25. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak v téhle je to fakt pohodlíčko, i s tím břichem :sunglasses: mám Barbados Mocca od Amazonas, ve stejném dizajnu i sítˇ, to je ale království kluků :wink: koukni se na netu. No to by byla sranda kdyby to prasklo!!! To by měli škodolibí sousedé radost!!! A po tom dnešním hektickém dnu by to byl opravdu skvělý závěr...ale na balkon by se ti to určitě hodilo, i to hezky vypadá. :dizzy_face: A kočárek krásný, takový má být kočík pro mimi, veselý!!! :slight_smile: mě asi taky dneska došel!!! :sunglasses: paní mi volala že mají zásilku z německa, potvrdí mi to příští týden :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máme u rodičů kočárek, teď mě ho mamka ukazovala přez skype a je tááák krásnej....
V pondělí dovalim fotečky:slight_smile:
25. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule téda:frowning2: to je vážně vorkoholik...
jinak teda,já sladký(čokolády,bonbony...) k životu nějak nepotřebuju...ale opravdu ujíždím na sladkým ovoci :sweat_smile:
25. kvě 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak to já před těhu taky nepotřebovala :dizzy_face:
No jo, ještě chvíli a už mi tak chybět nebude :dizzy_face: :confused: :astonished: :grinning:
25. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no musim sem tu fotku dát... To je poslední minuta před odjezdem našeho kotěte.... :grinning:
25. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky nějak na Vás nemám čas! Dopo sem pracovala, pak jela na nehtíky a teď sem si teprv na chvíli sedla k pc, ale musím jít vařit :confounded: Jinak včera sem se vážila a mám nahoře 10kg, s čímž sem docela spokojená, uvidíme kolik dám ještě do porodu, podle utz mám do termínu přesně 6 týdnů! Mazec jak to uteklo! Žaludek už se snad uklidnil, tak můžu ukájet svůj hnízdící syndrom :grinning:
25. kvě 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To je super :grinning: Oba pěkně zalomení.
25. kvě 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se musím pochlubit, co jsem právě ulovila. Už jsem si teda několikrát říkala, že s nákupama končím, ale když jsem objevila něco takového... tím si kompenzuju to, že jsem doteď vlastně byla naživo jenom v jednom obchodě s dětskými věcmi a zbytek jsem pořizovala přes internet, kde si to člověk přece jenom nemůže tak osahat. No, jestli naše miminko nebude chtít být v zavinovačce, tak se do ní snad budu zavinovat sama :grinning:.
25. kvě 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek