• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
U mě vyhrál tento, vzhledově i praktičností, košík dole není tak malý jak se zdá :slight_smile:
Jelikož si nenecháme říct pohlaví, tak musí být neutrální barvička a tenhle mi příjde prostě roztomilej :slight_smile:
4. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No já jsem původně měla vybraný čtyřkolový kočár,ale tohle je přímo teréňák,tak mi vyšel jako nejlepší. Zrovna včera jsme potkali na lesní cestě plný kořenů rodinku s tímhle kočárkem a taťka tu jízdu zvládal bravurně :slight_smile:! Také jsem chtěla sezení naproti mě,ale jak dlouho takhle ,mimčo vydrží sedět? Myslím že bude chtít spíš vidět dopředu než pořád koukat na maminu a na střeše kočárku je pod zipem skryté průhledné okénko,tak na mimčo dobře uvidím z vrchu. No a korbička je jedna z největších na trhu,vetšinou je vnitřní délka okolo 70cm,tohle je obr korba,ale jak píšeš každý má jiné požadavky a styl a každému se líbí něco jiného. Já už mám ale jasno :slight_smile:.
4. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Ahoj tak tuhle značku jsem měla také vyhlídlou a ta nová kolekce je krásná,mě se líbila ta šedá barvička :slight_smile:. Je to opravdu dobrej a kvalitní kočárek,tak ať vám dobře slouží :slight_smile:.
4. bře 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 kočárek je úžasný :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak co byla jsi na tý pohotovosti???? Já mám problémy s močákem i mimo těhu,tak třikrát do roka mě to chytne :frowning2:! Teď ale co jsem těhu tak piju preventivně Apo brusinky,jednou za 2 dny malou odměrku a zatím mám klid,ale když by to přišlo ATB se musí brát,aby to neohrozilo mimčo. Jak jsem už psala já teď pořád běhám na malou,ale pálení ani nic podobnýho nemám,jen jak se asi zvětšuje děloha,tak mi utlačuje močák a já mám pak častejší potřebu.
4. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Každýmu se opravdu líbí něco jiného a nemůžem mít všechny stejný, že jo :slight_smile: A brusinky jsou moc dobrá věc :sunglasses:
4. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky :slight_smile:
Mám 19.7. dle UTZ 20. 7. Je to naš první mimísek a moc se na něj těšíme :dizzy_face: . Pohyby cítím od 7.2. a kopance od pondělka :slight_smile: na velký UTz jdem zítra, tak dneska mám už nervíky zda je všechno v pořádku. Ještě nevím co to bude, snad nám to řekne zítra.
4. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu my taky přemýšleli víc o šedém, že by byl praktičtější, ale s tím šedým podvozkem ta krásná šedá zanikala :frowning2:
4. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já mám zatím favorita Bebe beni 4 runner, ale ještě čekám na veletrh jestli mě nějakej neuchvátí tam! Jinak malej kope ostošest, kolikrát se mi dělají bouličky na břiše :grinning: V úterý jdeme na 3D ultrazvuk, tak sem moc zvědavá, doufám, že se nám malej ukáže v celé své kráse :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je fotka...
4. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 To je pravda,ta šedá by zanikla,tahle vaše je nádherná,jen já vždy koukám na praktičnost,měla bych strach z ušpinění. Ale s tím do toho jdete že :slight_smile:!
4. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky moc pěknej kočárek i barvička :slight_smile:.
4. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ty potahy kromě hluboké korbičky jsou sundavací, jak se sporťáku tak a s autosedačky :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Ahojky dobrala jsem dneska antibiotika a počkám zda mi zmizí bílkovina z moči a když né zítra si zajdu k doktorovi, že mi ty antibiotika nepomohli. :frowning2: Jsem zdrcená z toho všeho...Dávám si jeden šálek urologického čaje denně, i když mám takový strach z toho že se malému něco stane :pensive: vůbec se nesmí v těhotenství pít. Doktor mi řekl, že ho mám pít...tak asi věděl do čeho jde...Jak mám zánět močáku....tak jsem si četla dikuzi na netu a tam o tom zánětu v těhotenství moc dobře nemluvili...prý může poškodit plod...a i předčasně mohu rodit.... :cry: :confounded: Už at jsem zdravá. Jinak pohotovost jsem ani včera pak neřešila....Nemůžu si hrát přeci na hérečku! A určo by si mě tam nechali....to sfouknu zítra ke gyndovi :grinning: a co ty jak jinak žiješ? a co bříško?
5. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky Vás tak trápí záda??Já teda trpím hrozně! celou noc sem nespala, už sem si chtěla jít pro nějakej prášek, ale nakonec sem to zaspala! Musím se poradit s doktorkou co s tím, to přece nemůžu vydržet až do porodu?!!
Zítra jdeme na 3D utz, tak doufám, že se nám malinkej pěkně ukáže!!
5. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No máš to s tím močákem hrozný,ale já to znám,jen se teď modlím,aby mě to nepotkalo v těhu :frowning2:! Jinak u nás s Barčou nic nového,pohyby ještě necítím a už jsem trošku nervózní,na gyndu jdu v pátek,tak uvídím co řekne dr,ale snad vše OK :slight_smile:. Pak další týden jedeme na velký ultrazvuk na genetiku,tak tam zase mimi konečně uvidíme. Dnes jsem byla v drogerce a tam je těch lákadel,koupila jsem hřebínky,teploměr do vody,dudlíky a řetízky na ně a jednu flaštičku :grinning:. Tak ti přeju ať máš ten močák brzy dobrej :slight_smile: zatím pa
5. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak já tedy o zádech vůbec nevím,mě občas akorát píchne v podbřišku jinak nic. My ale s přítelem hodně chodíme,denně tak 8km a tak se mi vždy ty záda srovnají,bolest nemá zatím šanci,ale neříkám že to ještě nepřijde :frowning2:!
5. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To takhle vycházkujete?to je super, já taky ráda chodím, ale teď mi to bohužel ty záda moc nedovolujou a přítel je lenoch :unamused: ale už se těším jak budu špacírovat s kočárkem :slight_smile: co pohyby, pořád nic?
5. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No my takhle chodíme už rok a půl,každý den za každého počasí :grinning:! Přítel měl problémy právě se zádama a já zase s kyčlí,narazila jsem na netu na jednoho fyzioterapeuta,po měsíci čtení jeho blogu a dotazů lidí jsme se za ním vydali 150km na napravení těla a on nám doporučil tu chůzi,rychlou,žádné loudání a po půl roce jsme oba zdraví jako řípa,záda ani nic ostatního nebolí. Není to ale opravdu o vycházce,je to spíš chodící maraton :grinning:,za hodinku ujdeme 6km. Tenhle víkend byl náročnější,sobota 16km a neděle 15km to už je slušné. Jinak pohyby zatím pořád nic,já mám ale terním skoro v srpnu,tak snad už to přijde brzy :slight_smile:.
5. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to klobouk dolů! To musíte mít postavičky jak ze žurnálu :slight_smile: já sem měla hodně časově náročnou práci, takže tak čtyřikrát týdně bych to určitě nedala hlavně z časových důvodů!!
5. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No ty postavy dobrý,ale teď v těhu mi to nějak moc nepomáhá,nabírám i při té chůzi a to dost a to se nepřejídám,jím normálně :frowning2:! Už chápu ty maminky,které tvrdí že přiberou i z vody,já jsem si pořád myslela,že pokud budu v těhu sportovat a jíst normálně a zdravě,tak se nikdy nemůžu dostat nad 15kilo,teď už mám ale v půlce plus 7kg,tak co bude na konci se bojím odhadnout,dr mi řekla že každé tělo je jiné a já jsem byla hodně štíhlá,tak si teď tělo vše ukládá a bude brát zase ze zásob při kojení. Já se jen bojím,abych hodně nepopraskala,když přiberu moc,o to to pak schodit mi nejde,to zvládnu,jen aby mi nezůstala památka v podobě velkých strií :frowning2:!
5. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Děkuji, že mi to přeješ. Jinak taky plánuji jít něco zase koupit malému, ale nevím kdy. Když máme teď tu svatbu. Už jen 5 dní v sobotu v 11 h. :grinning: Tak aspoň to mě drží v náladě.
5. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já mám zatím nahoře 4,5kg, ale začínala sem s pár kily navíc, takže sem ráda, že to zatím moc nejde nahoru! ale vůbec se nehlídám, jím pořád sladký a chybí mi sport, na kterej sem byla zvyklá!
5. bře 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No to je právě zajímavé,jak to má každá jinak :slight_smile:! Já se nehlídat,tak už jsem asi jako slon a musela bych chodit od rána do večera :grinning:. Já to nechápu!!!
5. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jéé ty se vdáváš, tak hodně štěstíčka a lásky :slight_smile:
5. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já se nikdy nehlídala, ale je pravda, že mi to jde pomalu ale jistě nahoru, třeba každej rok kilo....po porodu bych se chtěla dostat na nižší váhu, tak uvidíme jak to půjde!!doufám, že to ze mě malej vycucá :grinning:
5. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahojky tak s tím močákem jsme na tom stejně, já už to mám od začátku,ale myslela jsem si, že se to má postupně zlepšovat, ale ono prd :grinning: Je teda pravda, že ten náš prďola leží příčně a tím to asi bude, protože mi tlačí na močák, si teda aspoň myslím :slight_smile: Nejhorší bylo, když jsem si šla OPĚT odskočit a když jsem došla do kuchyně ( koupelna je asi 1,5 m od kuchyně ) mě to zase chytlo,ale to byl zatím největší extrém :grinning: :grinning:
6. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jé, ty se budeš vdávat s pupíkem :slight_smile: To je hezký, tak hlavně moc štěstíčka!!
6. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem od začátku těhu shodila pět kilo a z těch pěti jsem nabrala jen tři. A nejsem teda žádný drobátko :grinning: Vlastně na mě ani není poznat, že jsem těhotná, nemám skoro žádný bříško, takže v noci si ještě užívám spánek na břiše, už je to horší, ale ještě to jde :slight_smile:
6. bře 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak já sice bříško už mám a je hodně velký,to asi proto že před těhu jsem měla místo břicha obrácenej lavor :grinning:,ale v noci na břiše spím také,je to moje neoblíbenější poloha a němůžu se jí zatím vzdát i když se v noci často budím a převrátím se na bok,tak se třeba po půl hodině zase vzbudím na břiše :slight_smile:! No počkáme za měsíc,to už asi na břiše budeme mít smůlu :frowning2:.
6. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek