• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
No jo,není to moc příjemné,ale vše je to od tý oáteře,takže bohužel nic s tím nenadělám :frowning2: .Dnes si musím zacvičit na tu krčku.Ve stoje to jde,ale na zádech už bohužel mám utrum :angry: .Musím se i hlídat,aby jsme ještě alespoň ty 3týdny vydržely,hlavně kvůli malý,já už bych i brala mít po všem :grinning: .
25. kvě 2012 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Já si myslím,že 3200-3500g je ideální,tak uvidíme,na kolij se nám prckové dostanou :wink: .Ještě to chce určitě,hlavně kvůli plícím.Já jsem podle PM teď 33+5tt a podle ultrazvuku 34+5tt,tak nevím,ale,jak jsem psala včera mi doktorka říkala,že to vidí tak 14dní-3týdny,tak jsem zvědavá,jestli mi ten císař vůbec stihne někdo naplánovat :angry: .Prostě,když by to začalo dřív,musím hned vyrazit,nerada bych,aby došlo ke zbytečným komplikacím :frowning2: .
25. kvě 2012 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Ty budeš první na řadě a pak už půjdem jedna po druhé :wink: mě dost otrnulo jak mi doktorka řekla, že na porod to zatím nevypadá, ale na druhou stranu se těch 14 dní ještě musím trošku hlídat! :confounded:
25. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@yesu Já jsem holky zvědavá, která z nás porodí jako první :slight_smile: Uzavřem sázky :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Kočárek je moc pěkný,tuto kombinaci barviček mám moc ráda :wink: .Já jsem dnes byla na DOD,tak jsem si dala po dlohý době na rožni udělaný prasátko a donesla ksem i klukům domů,tak jsem ani nevařila a hlavně jsme si pošmakovali :grinning: .Na víkend ještě něco musím vymyslet.Jinak já teď šíleně konzumuju každý den zmrzku a sůšu nebo čokoládovou tyčinkou taky neodmítnu,hl.oříškovou delinku :grinning: .S tím porodem si nelam hlavu,je to zbytečný u každé individuální a miminko je vždy obtížnější porodit větší a u malého,jak píše natykata,záleží,jak jde porod,ale spíš by to mělo jít líp.Záleží na okolnostech a to žádná z nás dopředu neví :angry: .
25. kvě 2012 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ti ti teda děkuji za pěknou předpověď :wink: :wink: ,uvidíme,ale zatím to tak vypadá,ale vše se může ještě obrátit :grinning: .Hlavně,aby jsme všechny to zvládly,tak nějak v rámci možností v,, pohodě'' a mimča byla zdravá :wink: Určitě,já bych taky chtěla těch 1č dní a pak už by to mohlo přijít :wink: .No,ale podle doktorky,uvidím.Bříško,jak padne 11hodina,tak už mně pernamentně zlobí :angry: .
25. kvě 2012 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Na to jsem taky zvědavá,sázky nevím,já většinou prohrávám :grinning: .
25. kvě 2012 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Super nápad :grinning: Ale tipovat si netroufnu :slight_smile: Ale zvědavá jsem taky :slight_smile:
25. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ale PAK... Pak to pojede jak na běžícím páse :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Kdybyste se radši vsadily kdo porodí poslední,tak jsem vítěz já :grinning:! Jenže to tu žádná z vás už nebude,se na mě vyprdnete,budete mít dost starostí s miminkama a sem už se ani nepodíváte a já tu zůstanu sama :frowning2: :frowning2: :frowning2:!
25. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Počkej to myslíš ten flekatý kočárek,jak jsem dávala fotku dnes??? Ten není můj,jedna paní na MMB šije stříšky,vložky,potahy na madla a pásy na různé kočárky,tak jsem dala fotečku kombinace jaké se mi líbí.
Nevím ale jestli bych do ní šla :grinning:! Já mám černej kočárek na bílé konstrukci. Prasátko ti závidím,dala bych si s hořčicí a chlebem :slight_smile:! S tím porodem v pohodě,já se naopak vůbec nebojím,beru to jako součást těhotenství a ven jít malá musí tak i tak. Dr mi řekl že to u mě vypadá na lehký porod,zřejmě stavbou těla a širší pánví s menším miminkem,prý dobrá kombinace,tak tomu věřím :slight_smile:.
25. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Neboooj, já myslím že z toho budeme my prvorodičky tak ve smyku, že budeme rády, když sem zavítáme pro rady ;) A taky se pochlubit ;)

@bajule To jo, jedna to začne a bude to jak lavina :grinning:
25. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Našla jsem tu síť za 1500kč(to je ona,ta kluků?) a křesla dvě,jedno relax a druhé belize vulcano,to vypadá pevnější,tak které máš ty? Ta síť je ale pecková :grinning:,hned jak se přítel vzbudí,tak mu jí ukážu a tu musím mít :slight_smile:.
Tak jsem zvědavá jestli budeš mít Hartana v pondělí :slight_smile:! No co jiného by to bylo než tvůj mazel?
25. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jen aby holky,né že mě tady necháte samotnou :slight_smile:!
25. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Aha :grinning: a mně to bylo trošičku divný,protože jsi mi jednou ukazovala úplně jiný kočárek,tak jsem si myslela,jestli jsi si to nakonec nerozmyslela,ikdyž Ty už ho máš objednaný,že?Je strakatější,ale proč ne,každá má jiný vkus :wink: .Určitě,zvládneš to v poho a jak píšeš,ven ty naši prďolkové jít musí :grinning: .
25. kvě 2012 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ano, to bude ono cos našla, zítra ti to vyfotím :wink: a kočárek, no doufám že v té zásilce je, protože jinak by byl zas až za 14 dní!!! :unamused:
25. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@eliskarenca No hlavně vydržet ještě těch pár týdnů a pak ať už ty prcci lezou ven :wink:
@teddylu Nezůstaneš!!Ikdyž nebude tolik času, určitě sem budem chodit drbat dál :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari To vyfoť :slight_smile:! Já už jsem příteli hlásila kde a jak bude viset a jak si tam budeme s Baruškou dopoledne lebedit až on bude v práci. Líbí se mi přesně ta mocca síť pro dva.
26. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes děvčata opět krásný den :slight_smile:! Přítel dělá koprovku a knedlíky a já odpočívám na gauči u koníka. Po obědě odjezd na chatu na buchty a možná bude i koupačka v přehradě,já tedy jen nohy :grinning:! A když už mám ten podpůrný pás pod bříško,tak i malá procházka neuškodí.
26. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ty se teda máš :wink: ,koprovku mám taky ráda.Já jsem jela ráno pro Dandu,byl v Kolíně u kamaráda,stavila jsem se v obchodě,kluci jeli teď do lesa a já se chystám uklízet :angry: .Dnes uvařím uzený s bramborovou kaší.To máš pravdu,pěkně je,tak si to užijte,ikdyž já bych teda do vody ještě nevlezla ani ty nožky,zmrzla bych :grinning: .
26. kvě 2012 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si zase dala po chvilkách hodinku na lehátku a jdu pomalu chystat obídek...no a přemýšlím, co s načatým odpolednem :slight_smile: Taky bych šla cournout aspoň ty nohy, ale k rybníku bez tvrdnutí nedojdu, ten je daleko :frowning2:
26. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Uzený bych si taky dala i tu kaši :grinning:! No uvidím s tou vodou,minulý víkend byla ještě ledová,to máš pravdu :slight_smile:! Já se spíš těším na ty buchty od přítelovo mamky a jak jinak než opět makový :grinning:.
26. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Tak to mě taky to bříško ztvrdne,ale to je po 30 týdnu normální,tedy v menší míře,já jsem včera na procházce byla a pak mi bylo krásně :slight_smile:! Tělo by mi snad dalo najevo,kdyby bylo něco špatně. Tak si můžeš dát vodu do lavoru a máš to jako v rybníce :grinning:!!!
26. kvě 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dnes 35. tyden cca 2,5kg. Ja narozena o 3 tydny pozdeji. S vahou 3,7kg. manžel 2,4 kg 35 týden. Uz se nam to blizi..Muze to prijit kazdou chvili.. :frowning2:
26. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já s těma zádama teda trpím!!!Jinak mám energie na rozdávání, ale udělala sem oběd a musela si lehnout, to mě teda štve!!! :confounded: Já to mám dnes přesně 6 týdnů do porodu! Včera sem večer trošku chytla paniku, že se mi úplně změní život a jestli to všechno zvládnu! Po obědě mi přijede na chvíli kámoška a odpo vyrazíme s přítelem na přehradu, od včera u nás začal festival ohňostrojů, tak tam bude živo :slight_smile: Myslíte, že můžu jít i večer na ohňostroj?že třeba ty rány miminku nevadí?
26. kvě 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jůůůůů my máme ohňostroje v půlce června a to budu mít taky 6 týdnů do porodu a určitě se tam půjdu podívat,myslím že miminku to nijak ublížit nemůže. Ta panika mě taky už chytá,přeci jen je mi už 32 a v termín porodu už mi bude 33 let a zvykla jsem si na ten klid a pohodu a teď se to vše obrátí a bude tu živo a řev,no ale už se na to docela těším.
26. kvě 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To jsme na tom stejně,připadám si,jak lazar,přitom mě ta práce nevadí,docela se v tom i vyžívám,ale z těch bolestí je člověk otrávený,děs :confounded: .To máte veselo,taky bych někam vyrazila,tady,ale ani není kam :angry: .Miminku ti určitě nevadí,nemusíš mít strach :wink:.
@teddylu
Holky,určitě to zvládnete,jak už jsem jednou psala,přide to samo,ale určitě už vše bude jiný,zvyknete si :wink: .Já budu mít skoro to samý a taky jsem se tím zabývala.Danda je už velký,skoro samostatný a já začnu odznova,ale už se na to vzrůšo těším,bude veselo a to já mám ráda a zase budu mít koho opečovávat :grinning: .Ale ten klid a určité pohodlí už jsem měla,i pro nás všechny to bude velká změna,tak jsem na kluky zvědavá :grinning: .
26. kvě 2012 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
S tím bříškem je to pech,ale lepší už to bohužel nebude.Mě po 11hod.tvrdne už když se jen postavím a jdu z místnosti do místnosti :frowning2: ,musíme vydržet :wink: .
26. kvě 2012 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
no právě a o to začínáme být nervoznější,jkdy to přijde,jak to bude probíhat atd... :grinning:.
26. kvě 2012 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek