• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu já už se taky samozřejmě těším, ale trošku se bojím i toho, že už si nebudu moc lehnout, kdy chci, zajít si kamkoli , kdy chci a tak a taky doufám, že mi přítel bude aspoň trošku pomáhat a nenechá to všechno na mě!
@eliskarenca No sem z toho pěkně otrávená, protože sem se chtěla začít víc hýbat a tak, ale ty záda mi to moc nedovolí :confounded: já sem taky takovej pečující typ, takže na to se taky těším :slight_smile:
Jinak na přehradu půjdem, dáme si tam nějakou mňamku, někde posedíme, ale pak pojedeme domů, stejně bych tam asi do večer nevydržela. Se těším hlavně na trdelník :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Uvidíš,vše si přizpůsobíš,ikdyž s tím odpočinkem už to určitě,tak horký nebude :wink: .Já jsem na přítele taky dost zvědavá,je to pohodář a má rád klid :grinning: ,ale ulehčovat mu to moc nebudu,zapojím ho :grinning: :grinning: .Tak si to na přehradě užijte :wink: .
26. kvě 2012 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No můj přítel má taky rád ten svůj klid a navíc je poslední dobou hrozně línej, tak sem na něj zvědavá! Doufám, že nebudu věechny vychajdy a výlety absolvovat s mímem sama :confounded: A zapojovat ho budu taky hned od začátku, aby si nezvykl, že budu věechno zvládat sama! On jezdí domů z práce už dopoledne, takže bude s malým hodně v kontaktu!
26. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky,já mám termín dle MS 8.7. tak bych se k vám ráda přidala. V pondělí jsem byla na kontrole a doktor mě docela vystrašil :angry: Řekl mi že mám CS3 a výrazně bych měla ubrat plyn. Nakázal ležet a zakázal vycházky :confounded: Tak se od toho pondělka plaším při každém píchnutí,hlavně v noci mě bolívá břicho jako před MS.
Na netu jsem ale četla že hodně těhulek mělo ve 34tt CS3 a nakonec rodily v termínu nebo přenášeli. Samozřejmě jsou ale i takové, které předčasně porodily,takže se snažím být poslušná a odpočívat :slight_smile: Čekám druhé mimi a syn kterého jsem rodila před 6 lety se narodil ve 40tt, tak snad ta slíbená princeznička v bříšku taky ještě vydrží. :slight_smile:
26. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@domca06 Ahoj, já už si z toho strašení od doktora nic nedělám, hrozí mi předčasný porod od 28tt a podívej dnes sem 35tt a pořád 2v1 :slight_smile: Ale je pravda, že jsem fakt ten klidovej režim dodržovala, žádný courání nikde a přes den jsem hodně ležela. Ve středu sem byla na kontrole, CS3 a dr řekla, že to na porod zatím nevypadá, takže už se začíná rozhýbávat! :slight_smile:
26. kvě 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on tam můj dr.teď nejni tak jsem musela k jinýmu a ten je takovej nějakej přísnej :grinning: se na mě tvářil jako bych něco vyvedla a že snad porodím každým dnem. Taky se snažím nestresovat, ale přeci jen to člověku hlodá v hlavě co kdyby se náhodou malá vydala na cestu dřív :slight_smile: a já mám ještě spoustu příprav,takže se snažím odpočívat,ale mezi tím trochu i něco dělám. Už tady čekám až se vrátí přítel z práce,že ho taky zaúkoluju :grinning:
Navíc jak mě postrašil s tím předčasným porodem tak mi začlo docházet jak se to strašně blíží.
26. kvě 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Zapojovat to chce a to určitě hned od začátku,jinak jak říkáš,pak by vše brali jako samozřejmost :unamused: .Můj přítel se synem mají dost práce kolem baráčku,takže jim nic jiného nezbyde než máknout,je toho hodně.A když je zaúkoluju,tak pomůžou,ikdyž občas brblají :grinning: .Sami od sebe,musím je popostrčit,ale Danda má školu ode mě,ještě když jsme byli sami,tak ho víc věcí trkne,ale přítel se taky občas snaží :grinning: .Není to jednoduchý,kdybych já pořád čekala,až mi někdo něco řekne,tak nevím,jak by to u nás kolikrát vypadalo :grinning: .
26. kvě 2012 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Ahoj!Máme podle PM stejný termín 8.7.,ale nejsem si jistá,který u mě platí,protože podle ultrazvuku mám zase 1.7.Já jsem teďpodle PM 33tt,jinak 34tt a mám CS5,takže se neboj i kdyby se malá přece jenom narodila v 36tt,tak už by to mělo být v pohodě :wink: .Já s tím taky bojuju už dlouho a zatím jsme tady,jak píše yessu 2v1.Já jsem byla na kontrole tento týden a mně teda pro změnu řekle doktorka,že to vidí na porod cca14 dní-3 týdny,tak uvidím.Taky se snažím dodržovat klidový režim,magnésko a delší procházky už jsem omezila dřív.Ale stejně určité věci zařídit musíš :grinning: .KKdybych rodila v36-37tt,tak se nezlobím :grinning: .
26. kvě 2012 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No tak to u nás jak po výbuchu! Já dneska začala uklízet skříně v ložnici, už sem zmákla půlku přítelovi a zítra budu zase pokračovat! Čekám na přítele a on stále nikde a to mi slbil, že dneska vyrazíme na tu přehradu, jestli to zas nevyjde, tak mě naštve, kamarádi, kamarádi a zase kamarádi :angry:
26. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No oni asi radši straší, abysme to nepodceňovaly...je to 50 na 50-někdo fakt porodí dřív a jiná ještě přenáší!
26. kvě 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu
@yesu holky když to tak čtu, přemýšlím co vlastně čeká mě!!! Ještě větší řev, ještě větší bordel, ještě větší hrnce s jídlem, no ještě že jsem si to třetí dítě pořídila, já bych se snad i začala nudit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo bych si i zvykla normálně se vyspát!!! To bych asi už ani nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já tě obdivuju...3 děti...já mám hrůzu jak to budem zvládat s jedním natož se třema! Už teď se mi nechce ani do druhýho, ale třeba se to časem změní....a jak máš děti starý?
26. kvě 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu 9 a 6. Oba se těší, a zvládnout? No je rozdíl jestli děti máš nebo ne, kolik jich pak je už asi tak velkou roli nehraje...pokud tatínek uživí a maminka nezešediví :grinning: :grinning: :grinning: ale ty obavy jestli se mimi narodí zdravé atd, ty jsou vždycky :unamused:
Prvního jsme čekala když mi bylo zhruba jako tobě, dvě jsem chtěla, třetí je přídavek, doufám že zdravý a štˇastný :wink:
26. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Foto došlo? To křeslo je asi trochu pohodlnější pro těhotnou, protože si tam i vlezeš a vylezeš sama, do sítě nelezu když není poblíž nějaký statečný zachránce, který by mi pomohl ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to je asi pravdu, že pak už je to celkem jedno, ale jak říkáš hodně důležitý jsou finance!!
26. kvě 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu když nejsou děti moc od sebe, tak je ten začátek v pohodě, věci dědí po sobě a ten první rok moc neutratíš, kojíš,a taky ty malé věcičky se dají pořídit za slušnou cenu pokud netrváš na vyloženě značkových hadříčkách. I když odrůstají, tak se potom ty kroužky a zábavné akce dají skloubit líp než když je ta mezera velká. Pak už jsou to spíš 2 jedináčci což si myslím že je daleko náročnější i finančně.
26. kvě 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jj ze začátku to asi na penězích moc vidět není, když jsou blízko, ale jak rostou tak to pak budou dva tábory, dvoje lyže, dvoje brusle atd atd....jsem možná sobec, ale radši dopřeju pořádně jednomu a vím, že můžem jet třeba k moři, na hory, na výlety, než abych měla třeba dvě děti a nemohla jet nikam....třeba to je blbý takhle přemýšlet, ale já to tak prostě vidím, ale samozřejmě až se malej narodí, změním třeba názor...
26. kvě 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu všechno je to o tatínkovi jak se postará a maminka jak zvládá, my jezdíme k moři, kluci lyžují závodně, starší je 5.v republice,mají kola, brusle,a jsou 2, postarají se o sebe když já musím pryč nebo jsou třeba nemocní, mají zodpovědnost jeden za druhého. Ráno do školy jsem v klidu že vstanou, nají se o blečou, jsou prostě 2. Pokud to finančně nejde tak je to jasné, horší když to ale nejde si to druhé vůbec pořídit..
..ale bijou se jak psi!!!! :grinning:
26. kvě 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Skříně už mám za sebou,tak držím palce :wink: .Tak snad dorazí zavčas a ještě vyrazíte,mně už se odpoledne většinou nikam nechce,už jsem taková k nepoužití a jak mě bolí záda.to už mě pak toho moc nebaví :angry: .Kamarádi dělají hodně :frowning2: ,ale u nás naštěstí tohle řešit nemusíme,na běžným pořádku je to u nás zase počítač :angry: .
26. kvě 2012 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@teddylu Tak to jsme na tom holky stejně...jak jsem už týden doma, tak začínám chápat, jak všechny píšete, že už chcete, aby byly ty naše dětičky už venku. Já to nechápala, ale jak je člověk doma, tak se na to už nějak nastaví a je to :slight_smile: Ale pravda je, že mě taky chytá panika...jsem zvyklá si dělat kdy chci, co chci...Taky si říkám, že s manželem to taky už nikdy nebude jako do teď...ale ono si to nějak sedne :slight_smile:

Jinak holky oznamuji vám, že moje kamarádka z VŠ už má chlapečka, narodil se o 6 týdnů dřív...což mě vyděsilo, když mám zítra 7 týdnů do TP podle MS a ve čtvrtek jsem měla 8 týdnů dle UTZ...to už fakt může být každou chvíli...a malej je v pohodě, vůbec nevypadá nedonošeně :slight_smile:
26. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka kolik váží?
26. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To nevím, to hrdej taťka nepsal...zjistím víc, až je pustí z porodky ;)
26. kvě 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka oni to stejně někdy i blbě spočítají a pak maminy poplaší, hlavně že je mimisek zdravý!!! Tat'ka bude mít zítra těžkou kocku :astonished:
26. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Jo jo došlo. No asi máš pravdu že křeslo je teď pro těhu pohodlnější na vstávání,ale ta síť je zase dobrá,že si do ní můžu lehnout celá :slight_smile:! Mohla bych tam pak ležet i s Barčou a kojit,nebo jen odpočívat,horší by to bylo,až bych lezla ven :grinning:! Tak pak vyfoť i tu síť. My jsme dnes byli juknout v OBI,mají tam jen jeden druh sítí z indie a jsou hrozně barevný a malý a cena 1200kč :frowning2:! To si připlatím a koupím si tu velkou za 1600kč.
26. kvě 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
A to jsi doma týden :slight_smile: ,já už jsem doma od 1.1. :grinning: .Hlavně,že jsou zdravý,je to dnes maminy rodí 1měsíc před termínem,ale to už by mělo být v poho :wink: .Je to individuální,už to může přijít každou chvíli,je to zvláštní pocit :grinning: .Jsem moc ráda,že už mám všechno připravený,jsem klidnější :grinning: .
26. kvě 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Není ta síť na internetu,třeba by vyšla laciněji :wink: ?
26. kvě 2012 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já právě ještě úplně připraveno nemám...tak jsem trochu zpanikařila :grinning:
26. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To zvládneš doladit :wink: ,chybí Ti toho ještě hodně?
26. kvě 2012 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ta z toho OBI určitě ano,ale já jí nehledala. Líbí se mi ta od německé firmy Amazonas Barbados Mocca a tu jsem viděla nejlevnější na netu za 1500kč,ale tam píšou neznámá dostupnost a pak už je od 1700kč nahoru,co jsem teď koukala a k tomu ještě lano na zavěšení,tak to vyjde přes 2 tisíce. Tak si jí budu přát k narozeninám o dva měsíce dopředu :grinning:!
26. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Vidíš,taky řešení :grinning: .Co věcičky,už máš připravený?
26. kvě 2012 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek