• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca No já mám podle MS 8.7. a podle UZ ve 13.týdnu 7.7 a podle tohoto termínu mi počítal i mateřskou,ale můj dr.mi zas říkal,že nejdůležitější je termín dle MS a ty ostatní jsou spíš orientační podle velikosti mimča.No a podle posledního UZ ve 32.tt mám termín 12.7.,to malá važila 1600g.No takže termínů na výběr mám dost,ale stejně to nakonec bude záležet na malé jak se rozhodne :grinning: U syna jsem měla termín dle MS 22.5. a podle UZ 17.5. a narodil se 18.5.
26. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Uvidíme,necháme se překvapit :grinning: .
26. kvě 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No ještě potřebuji dokoupit dětskou kosmetiku,něco z lékárny,nějaké plenky,vlhčené ubrousky. Pak přebalovací pult,podložku mám. No a čekám na kočárek a manducu(nosítko),oboje mám objednaný. Pro sebe už mi chybí jen ještě jedna kojící podprda,ale tu až tak týden před porodem,nevím kam ještě porostou :grinning:! Snad už mám pro mimi vše,ale i kdyby ne,tak dnes je toho všude mraky,tak by nebyl problém to po příjezdu z porodky hned dokoupit. A ty?????????? :slight_smile:
Nebo jsi myslela věcičky co jsem prala:grinning: :grinning: :grinning:,nějak mi to asi docvaklo pozdě,tak jsem psala výbavu? Ještě 3 pračky a mám hotovo,ještě kdyby to za mě někdo vyžehlil :slight_smile:!
26. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Myslela jsem věcičky,co jsi prala :slight_smile: ,ale to je jedno :wink: .To praní jde,souhlasím,ale to žehlení je děs,nebaví mě to,vždycky musím hned ráno,jinak se k tomu nedokopu :grinning: .A ty malinký věcičky jsou nekonečný :angry: ,ale milý :wink: .Já už mám snad všechno,jen se složí postýlka a dnes jsme s Dandem vybrali pro Elišku madračku :slight_smile: .Kosmetiku mám,až na líh na ošetření pupíku,ale nevím jakek má datum spotřeby,tak si ho koupím,až půjdeme z porodky+zákl.léky,kdyby něco.Toho si zásoby dělat nebudu,přece jenom je to škvrně :wink: a vše budu konzultovat s dětskou doktorkou.Když jsou děti větší,tak je to jiné.V úterý musím do Kolína,tak se kouknu po županu,mám doma saténový a 2.moc huňatý,tak se ani jeden nehodí :wink: .
26. kvě 2012 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Hm tak župan mám taky huňatý a po pravdě jsem zatím neuvažovala,jestli se hodí nebo ne :slight_smile:! No a teď je jasný,že do porodnice v červenci takového medvěda mít nemůžu :grinning:,takže ještě župan :slight_smile:!
Přítel vždycky říká psovi,který na mě kouká z gauče jak žehlím ty pidi věcičky,to víš panička bude mít živou panenku,tak už jí připravuje hadříčky,aby jí mohla parádit :slight_smile:!
26. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To víž že jo,já si to parádění taky teď užiju :wink: .
26. kvě 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No nakoupeno si myslím, že mám všechno...ale praní a žehlení. Hodně věcí jsme v zimě nechávali u našich s tím, že mamka je vypere a usuší v sušce a potom mi je dá na vyžehlení...no jenže maminka nějak nestíhá a já dneska teda chytla paniku, takže se s ní asi domluvím na předání toho zbytku, abych to měla připravený...
26. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To asi jo,už bych byla taky nervozní,přece jenom už se nám to krátí :grinning: .Já jsem od včerejšího večera a ještě ráno měla křeče v břichu,že jsem si říkala,jestli to do oběda nepřejde,tak raději pomažu,teď se to trošičku sklidnilo,tak snad to vydrží :unamused: .
27. kvě 2012 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Jak se dnes máte a co budete dobrého vařit?Já se chystám poklidit,ikdyž se mi vůbec nechce :angry: a dám píct maso a k němu bramborový knedlík a zelí.Jen doufám,že se mi udělá líp :confounded: .
27. kvě 2012 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sme si včera s přítelem užili super večer, šli sme na tu přehradu, že si tam něco dáme a půjdem domů a nakonec sme přijeli domů o půl jedné :slight_smile: Vodili sme se tam za ručičky jak čerstvě zamilovaní, dali si spoustu dobrůtek, pak za náma přišli známí, tak sme poseděli, mrkli na ohňostroj, no super :slight_smile: a dneska jdu na přehradu posedět s kamarádkama :slight_smile: Uvařeno mám, tak budu jen chvíli pokračovat v uklízení ložnice....Ale po dlouhé době bezva víkend!
27. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
To je fajn.že jste měli hezký večer,to je hned lepší nálada :wink: .O půl 1 už jsem dávno chruokala,tak dlouho bych asi se zádama nevydržela :angry: .Já jsem žehlila,zašívala a teď si chvilku odpočnu,kluci jeli opět do lesíka,tak na 3hoinu budu chystat oběd.Večer si chceme ugrilovat klobásky,pozvali jsme naše sousedy :grinning: .
27. kvě 2012 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my jsme se dnes taky pustili do úklidu,teda spíš přítel,já jsem jen utírala prach. On všude vysál a vytřel a ještě jsem vyprala pračku plín a vyžehlila další várku :slight_smile:! Teď už se chystá ten oběd,hermelín,hranolky a tatarka,jak já mám na to chuť :grinning:!

@yesu Koukám že ty sis včerejšek s ohňostroji pěkně užila,no my na chatě taky i procházku jsme kratší dali :slight_smile:!

@eliskarenca No a vy si zase užijete dnes grilovačku se sousedy :slight_smile:,tak ať se vám dobroty povedou!
Holky četly jste ten příspěvek od Bajule? Že ráno v 35 týdnu začala špinit,tak snad jela na tu pohotovost a je to vpořádku a není to ještě porod :frowning2:!
@bajule Písni nám jestli je vše OK!!!
27. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu Bylo to fajn, ikdyž ty záda mě to trošku otrávily! Zase sem trošku pokročila v uklízení ložnice a teď si dáme trošku pauzu a oběd a před druhou vyrazím za kámoškama :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je fajn,že jste si ten včerejšek užili,zkoušela jsi vodu?Taky už jsem 2pračky vyžehlila a prala jsem černé prádlo,tak ho půjdu pověsit.Já teprve vařit začnu,na 3hodinu,to se kluci nahlásili,že dorazí.Smažený hermelín děláme docela často,taky ho máme rádi.Já jsem teď chvilku odpočívala a jdo pokračovat,uklízet je pořád co,děs :grinning: .Na večer se těším,Dája si vybral bílé klobásky,tak taky ochutnám.Příspěvku jsem si od bajule nevšimla,už jsem se,ale mrkla,jsem zvědává,jak dopadne,ale na pohotovost by jed měla.Určitě to známka něčeho bude,těžko říct :angry: .Já jsem ráda,že se mi udělalo v rámci možností líp.Malá už v bříšku rošťačí a křeče mi ustoupily,už jsem začínala mít trošičku obavy :angry: .
27. kvě 2012 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak si to odpoledne užij :wink: !
27. kvě 2012 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca užiju, mám poslední dny lepší náladu a prostě si chci ten konec těhotenství aspoň trošku užít a hlavně ještě zvládnout aktivity, který pak nějakou dobu s mimčem nepůjdou :slight_smile:
Holky dostala sem kontakt na jednu holku kousek od Brna, co fotí jako amatérka za super cenu, tak se asi nakonec přemůžu a pokud se domluvíme, necháme se s melounkem zvěčnit :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Jo jo voda nebyla až tak studená,psi se koupali všichni i náš yorkšír :grinning:,máme v rodině ještě labradora a dalmatina. Já jsem tam ale vlezla opravdu jen těma nohama :slight_smile:!
Mě tam malá dnes pořádně řádí,až je to chvilkama nepříjemné,teď tu funím na gauči po tom výborném obědě a malá dělá asi kotrmelce.
Teď si dáme chvilku pauzu a pak vyrazíme na kratší procházku. Já to prostě doma nevydržím,tak snad to dr v pátek nepozná,že jsem i přes její zákaz chodila :frowning2:! Když mě je pak tak dobře na těle i na duši :slight_smile:.
27. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak si to s kámoškama užij a taky je super že jsi sehnala tu fotografku za levno,tak to jsem moc zvědavá na fotečky :slight_smile:!
27. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme s manželem po dobrém obědě převlíkli postele a už jsem si pod prostěradlo taky dala podložku, kdyby mi praskla voda :slight_smile: A teď bych to pro dnešek už viděla jen na nějaký ten relax :grinning:
27. kvě 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu
To je dobře,když Ti je líp,tak si to užij,dokud to ještě jde :grinning: .Už se těším na fotečky :wink: ,já jich zatím moc nemám,ale měli by jme něco nafotit :wink: .Chystám se,až se malá narodí a půjde to,tak si zajdeme do fotoatelieru a všichni se necháme zvěčnit :wink: .Snad to teda dopadne,asi tam budeme hodně dlouho,nejsem moc fotogenická :grinning: .
27. kvě 2012 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To teda pejsků,taky jsem chtěla labradora,ale přítel nechtěl,chtěl hlídače :wink: .Tak jsme se rozhodli pro německého ovčáka a jsem moc ráda,že ji máme,je to náš lumpík.Jela jsem si pro ni do Plzně,mámi ji z chovné stanice.Lesla vodu miluje.Je vidět,že se mají naše holky dobře :wink: .Když ti to nedělá zle,tak si myslím,že malá procházka neuškodí :grinning: .Stejně by jsi byla jako na trní :grinning: .Já jdu dovařit zelí a br.knedlíky :unamused: .Jen ty záda bych potřebovala vyměnit :angry:
27. kvě 2012 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po odpočinku u tchýně to zatím vypadá dobře, nerodim, tak je to dobrý :grinning:
Břicho mě nebolí, jen to špinění.... :unamused: Zítra půjdu k Dr. tak uvidíme, co mě na to řekne. Kdybych měla bolesti, tak bych měla půlky pěkně stáhlý, ale bolesti fakt nemám, tak snad je vše OK, malej se i hýbe jako vždy....
Do zítřka vydržim...
27. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Držím Vám palečky a zítra se ozvi,co Ti doktor řekl.Neznamená to,ale,že to nemůže ještě přijít,rodit nemusíš začít hned,co Ti začne špinění,tak buď opatrná :wink: .
27. kvě 2012 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem zpět venku a totálně ko, ty záda mě teda trápí, ale bylo to fajn :slight_smile:
27. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@bajule No myslela jsem že si jela na pohotovost,já to měla trochu jinak,když mi začalo špinění,tak jsem potratila,ale to bylo na začátku těhu,to jsem ještě necítila pohyby,tak když malého cítíš,tak je to OK. Já jsem už teď strašpitel a jela bych hned :frowning2:! Tak doufám že to zítra u dr bude vše vpořádku :slight_smile:!
27. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Děkuju...
@teddylu Já bych asi mazala, kdyby se mimčo nehýbalo, nebo kdybych měla bolesti... A já jsem na zítra i objednaná na první křivku, takže uvidíme... Ale není to poprvé, špinila jsem i ve 27tt a to jeden den a pak to bylo dobrý....
27. kvě 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Dej zítra hned vědět jak jsi dopadla a držím palce!
27. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to jo,když už se ti to stalo a bylo to dobré,tak to je něco jiného. Vím že někdo i špiní po prohlídce u dr nebo po sexu,přeci jen je ta děloha hodně prokrvená a cokoliv jí může rozdráždit. Ty jdeš tedy zítra na ozvy srdíčka? Tak to pak napiš jak to probíhá,jsem zvědavá,ale já si ještě počkám :slight_smile:!
27. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mě ty záda bolí úplně šíleně! Máte to taky? Mě trápí vlastně už celej den, hned jak vstanu a než jdu spát :frowning2: docela mě to omezuje! asi si zajdu na masáž, chodila sem, ale kvůli tomu hrozícímu porodu sem to nechtěla pokoušet, tak teď už to asi pokusím jinak se zblázním!
27. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Záda naštěstí ne,ale jak je malá napříč,bolí mě břicho...Jinak na fotce ti to moc slusi :slight_smile:

@teddylu Já bych taky plašila,špinila jsem v 8tt a vydržela jsem nejet na pohotovost 10hodin,pak jsme tam hnali...ale bylo to z překrveného čípku po sexu...tak nám zatrhli sex,já byla 5týdnů doma a pak dobrý...jo a ozvy srdíčka jsou super ;)

@bajule Držím palce,snad to bude dobrý!Určo dej pak vědět ;)
27. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek