• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Proto se já bojím přestat úplně chodit,mě zase hrozně pomáhá ta chůze,já nemám v těhotenství se zádama zatím žádný problém! S čím ale problém mám je váha :frowning2:,dneska jsem na ní zase stoupla a to jsem neměla dělat,mám nahoře už 14 kilo,já se bojím si dát už i kostičku čokolády. Do tý mojí vysněný osmdesátky už se asi nevejdu :frowning2: :frowning2: :frowning2:! Dr říkala že dobré je přibrat tak 2 kila měsíčně,ale já už mám tento měsíc tři a kontrolu až v pátek,to bude ještě půl kila navrch. Já už nechci,ať se mi to už zastaví :grinning:!
27. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, foufám že jste měly hezký víkend a nerodily:slight_smile:
@teddylu my jsme brali i síť i křeslo z www.e-hamaky.cz není to tak drahé, myslím že je to kvalitně šité. Do křesla si lehnu já i teď s břichem, takže na kojení to určitě bude:slight_smile:
27. kvě 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To křeslo mi neprojde,to už je moc a hlavně nemůžeš si v něm lehnout:frowning2:! To spíš ta síť :slight_smile:. Jen nechápu proč je křeslo dražší než sít,když je na ní víc materiálu?
A jaký jsi měla víkend ty,jsi tu skoro nebyla,hodně práce?
27. kvě 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka děkuju :slight_smile:
@teddylu tak to já s něma trpím od začátku těhu, ale teď je to fakt nesnesitelný, hlavně už to fakt bolí v kuse a právě to chození mi asi moc nedělá dobře a to nechodím žádný tůry! večer mi pak ještě dost tvrdlo břicho, tak sem měla strach, aby se to v noci nějak nerozjelo, ale naštěstí nic! Ale s tím chozením mám prostě útrum! Ven jo, ale max někde sednout na zahrádku!
28. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj, jak píšeš, pracovní...ale už to snad bude, aspon venku. :unamused:
Ono to křeslo píšou sice křeslo, protože se do toho leze z jedné strany a sedíš po směru houpání ale ve skutečnosti si do toho lehneš, pohodlněji než do sítě, teda aspon pro mě. A taky to křeslo je na dřevě, vypracování je lepší než na síti, proto ta cena..já z té sítě fakt nevylezu :grinning: :grinning: :grinning:
Jste řešily zase váhu!!! Hupsnu na ní a písnu kolik....včera jsem si dala asi po 3 letech pohár, uvidíme co to udělalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
S těmi zády to děs je :angry: .Mě teda bolí i normálně po celý den a vždy mi to polevilo,až po dost silných analgetikách ,jak říkáš,je to na palici,kdo nezažil nedovede si to představit :frowning2: .Pro mě jsou delší procházky taky spíš utrpením,ujít kousek a sednot si,ale zase ne na dlouho,pak by to chtělo natáhnout se na záda to zase dlouho nejde kvůli páleí žáhy atd...,je to mazec :angry: .Já si myslím,že po porodu budeš mít snad klid,když jsi s tím problémy neměla :wink: .
28. kvě 2012 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Víkend jsme u nás měli pracovní,ale jinak pěkný a včera jsme ho zakončili grilováním,takže to bylo fajn :wink: .
28. kvě 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včerejší grilování supr,užili jsme si ho :grinning: .Po 9hodině už jsem byla za celý den hotová.Už od rána mě opět nepřetržitě píchá na pravý straně,tak nevím,jestli necinknu doktorce,ještě chvilku počkám,třeba to přejde :unamused: .
28. kvě 2012 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Problémy sem měla, ale ne tak hrozný a vždycky mi třeba masáž pomohla...a hlavně mě vždycky bolela spíš krční páteř a kolem lopatek a teď mě bolí dole, bedra a cítím, že je to tím břichem a tím jak se změnilo to těžiště! No opravdu doufám, že se to po porodu zlepší!
28. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To je jasný ty bedra jsou teď určitě záhul :angry: .Bude to dobrý :wink: .
28. kvě 2012 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Aha tak to jsi mi pěkně popsala,ještě kdyby tě někdo vyfotil jak v tom křesle ležíš,abych měla lepší představu,to víš naskládat tam 180cm,to asi nebude žádná hračka :frowning2:. No mě by se taky hodilo spíš to křeslo,líp by se nám na tom balkóně dalo uchytit,ale já prostě vidím jen to válení se v síti :grinning:!
Tu váhu tady řeším asi zase pořád jen já :grinning: :grinning: :grinning:! Prostě mi to nejde do hlavy,že tak hodně přibírám,když se nepřežírám :frowning2:!
28. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Neřeš tu váhu tolik ;) I kdybys měla nakonec nahoře 20kg, tak na tobě ani těch 14kg není vidět, máš malinký bříško a jsi vysoká a tak...a tělo prý potřebuje uložit tuk, aby mělo odkud brát energii na kojení ;) Prostě v klídku :slight_smile: Kámoška, která rodila v dubnu měla do 3 týdnů po porodu taky všechno dole a to přibrala taky něco kolem 20kg
28. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu takže váha 12kg+, ale už jsem téměř na váze co jsem šla ty dva rodit, takže taky nic moc, mě je to ale nějak jedno, u kluků jsem to řešila víc. Popraskané břicho už mám, kojit chci, nějak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. My to křeslo brali i jako zimní využití do pokojíčku, normálně jim to zavěsíme na skobu do stropu, bude se to využívat celoročně. Taky se už těším až sít odzkouším, ted to neriskuju :grinning: :grinning: :grinning:.
28. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já potřebuju aby byla venku dodělaná dlažba a trochu poklizeno, o víkendu mě čeká oslava tak at nemám ostudu že zvu hosty do bordelu :grinning: Masíčko bych si taky dala, co jste grilovali?
28. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já vím,ale stejně mi to pořád vrtá hlavou,večer už skoro nic nejím a včera jsem si dala řadu čokolády a pak jsem na sebe byla naštvaná :frowning2:! No a přítelovi se taky takhle líbim,že jsem prý před těhotenstvím byla jako z koncentráku :grinning:! Ale podvíživu jsem neměla BMI na spodní hranici normálu :grinning:!
28. kvě 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Hm ty už to neřešíš a já už bych to asi taky neřešila i u druhýho prcka,ale tohle je prostě první a já z toho mám ŠOK :grinning:!
Taky jsem příteli říkala,že tu sít pak pověsíme na skoby do obýváku,tak si klepal na čelo,nebo malé do pokojíku,stejně měl v plánu jí tam později koupit nějakou houpačku a tu bych já zase na balkón nedala,měla bych strach že z ní vylítne ven :frowning2:! Tak mi ještě až budeš mít čas vyfoť tu sít,ať vidím jak vypadá v reálu:slight_smile:. Máte tu pro dva né? Nebo tu rodinnou XXL?
28. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu s tím přibíráním, jestli ti můžu poradit, já nabírala u kluků ze sladkýho a mléčných výrobků, sladké ted nejím téměř vůbec, už dlouho, nechutná mi to už tak jak dřív. A mléčné výrobky už nejím ty s 10%tuku jako dřív, ale jestli si tělo dělá zásobu na kojení, tak to fakt neovlivníš, je to prostě příroda...máš už mlezivo? Já třeba bych odkojila už ted :wink:
Sít blejsknu, máme nějakou velkou, kouknu do faktury, ale je to asi ta co píšeš. ale i do toho křesla vlezu já i s klukama, je to do 120 kg. :sunglasses:

Do toho křesla když ho snížím tak vlezou od kámošky maloši i sami , mají 2 a 4 roky, takže i pro maličké děti jako odpočívárna super, a taky je to zašívárna protože ti malí tam nejsou vidět :grinning: a taky, rozhoupají se nožkama sami...
28. kvě 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Přesně tak,nemá to smysl řešit,každý to má jinak,můžeš jíst normálně a stejně budeš přibírat,je to individuální :wink: ,ikdyž je mi jasný,že tě to trošičku štve :grinning: .Se svým pohybem to dáš dolů raz dva :grinning: .
28. kvě 2012 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Tak to jo,je mi jasný,že to chceš mít v cajku :grinning: .Stále je co dělat :angry: .Maso jsme negrilovali,měli jsme k obědu knedlo,vepřo,zelo,takže jsme si dělali bílé klobásky na gril a párky :grinning: .Dnes jsme opět Lesle našli 3 klíšťáky,to je děs,je jak magnet :angry: .Co slavíte :slight_smile: ?
28. kvě 2012 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Mlezivo nevím? Udělaly se mi okolo bradavek takové malé stroupky,tak bych řekla že je to ono??? No se sladkým to máš asi pravdu,já tedy denně něco slupnu,ale spíš po obědě ke kávičce,když vím,že pak půjdu ještě ven a zase ty kalorie spálím :slight_smile:! Mléčným výrobkům moc nedám,mléko očas polotučné a jogurty tak obden jeden,ale ráno do kafe tak čtvrt hrnku 10% smetany do kávy :grinning:!
No uvidím opravdu po porodu,jak to půjde dolů :slight_smile:!
28. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca To doufám,po porodu budu běhat maratony :grinning:! Né vážně ten pohyb mi určitě pomůže,dopoledne s kočárem po městě a odpoledne s přítelem po lesích a jsem na svém do půl ročka .-)!
28. kvě 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu Mlezivo je taková mazlavá nažloutlá vodička, která vytéká z prsou...mně už asi měsíc - nejdřív to byla průsvitná vodička a zrovna dneska se to změnilo na nažloutlý mazlavý...Ale ty stroupky jsem tam měla taky, teď to spíš vypadá jako znamínka, které jsem tam předtím neměla, tak nevím, co to je...

Jooo, na pohyb po porodu s kočárem se taky těším...ačkoli pokud půjde malá císařem, tak to asi tak rychlý nebude...Ale už se tááák těším, až s tím naším krásným kočárkem vyrazím :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No zatím jsem žádnou nažloutlou ani jinou vodičku vytékat z prsa neviděla. Ale právě si myslím že ty stroupky jsou z toho,jak mi to mlezivo zaschlo. Takže už to máš s tím císařem jistý? Už není šance že se otočí hlavičkou dolů:frowning2:?
28. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No jistý to snad není, dokud nebudu mít před porodem a malá nebude otočená :slight_smile: K doktoru jdu zítra, tak uvidím, co mi poví hezkýho...ale otočená zatím není, cítím, že je tam pořád šprajcnutá ;)
No já mám zaschlý mlezivo na prsou jako takový bílý povlak...pokud je to tedy ono... :grinning: :sunglasses:
28. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já mám narozky, takovéty co nejsou kulatiny, ani polokulatiny ale slaví se hodně :grinning: bez komentáře....Já mám z grilu ráda maso, v podstatě mám celkově ráda maso :wink:
A zkoušela jsi ten spray co jsem ti psala? Ještě vyzkoušej-kup teetrea olej, nařed ho do rozprašovače a postříkej psa před vycházkou, to dělám dětem, klíštata to nesnáší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak mlezivo už máš, dobrá zpráva, patříš k těm štastnějším ženám :dizzy_face: taky mi to sem tam ukápne, dělá to docela neestetické fleky :rolling_eyes: ty stroupky po koupání nebo sprše zkus oddělávat at ti moc nezaschnou. A bradavky předpokládám taky dobrý, asi ti je doktorka dontrolovala jestli můžeš kojit?!?!
To sladké se v těhotenství jakoby víc ukládá nebo co, já při klukách milovala fidorky modré, ted nemám na sladké chut, ten pohár včera mi stačil ma další 3 roky, ale já hřeším na sýrech, ted mě mučí že ty hermelíny a jiné plísnové nesmím tak už se těším až porodím, a taky tatarák, ten mě provází při každé myšlence na jídlo :confounded:
28. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já dost dobře nechápu proč to řeší tak brzy, ty se nějak otvíráš nebo něco? Vždyt máš čas ještě měsíc na otočení!!! :wink:
28. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To já taky nevím...ale prý pokud je mimčo v příčné polože, tak se ve 37tt nastupuje do nemocnice a dělá se císař dřív, protože mi doktor řekl, že nesmím mít kontrakce, že by v téhle poloze malé mohly poškodit páteř :frowning2: Tak asi proto to řeší...jinak mi CS nekontrolovali od 27tt a to jsem měla CS0
Jo a o tataráku se mi taky už i zdá :grinning:
28. kvě 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka aha, no já měla toho jednoho hlavou nahoře dlouho, tak to je asi jiné, i když ,když se točil tak se taky mohl šprajcnout, břicho mi tvrdlo, nechápu...už jsem ti psala, taková `babská rada`hodně pít, ta plodová voda když je jí víc tak prý napomáhá tomu miminku se točit.. :wink:
28. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jj, piju a lítám na záchod :grinning: No ona i napříč už je asi cca 3 týdny, tak uvidíme :slight_smile: Jak říkám, nevzdávám se...kdybych musela na toho císaře, tak bych nemohla ani do porodnice, do který chci, protože tam se v od 24.6. do 4.7. maluje...no a to bych měla už ležet v porodnici a čekat...
28. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek