• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka
Malá má ještě čas,ale jsou to nervy,jestli to stihne,viď ?Kdyby jsi musela na císař,dáš si epidurál?
28. kvě 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No císař se dělá normálně při umrtvení, ne?
28. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Nevím přesně,kdy je máš,tak popřeji raději hned :grinning: .Všechno nej..,nej..,hlavně hodně štěstíčka,zdravíka,lásky a osobní pohodičku :wink: .Na ten sprej jsem naposled zapomněla,ale zítra jedu do Kolína k zubařce,tak se pro něj musím zastavit nebo mě z toho klepne :grinning: .Moc se mi k ní nechce,myslím si,že si u ní užiju :angry: .Zuby mě začínají pěkně zlobit,kanálky atd...,tak jsem zvědavá.
28. kvě 2012 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Buď při celkové narkoze nebo při částečném umrtvení.od pasu dolů.
28. kvě 2012 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já někde četla, že to záleží podle komplikací, že standardně se dělá s umrtvením od pasu dolu, jhen když se něco po..., tak tě uspí úplně...je fakt, že jsem to zatím moc neřešila, pořád věřím, že budu rodit normálně :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Taky věřím,že se Ti snad malá ještě otočí :wink: .Já jsem to probírala s doktorkou a díky mému nálezu mi částečnou nedoporučuje,ale ještě se chci zeptat přímo primáře.Je pravda,že já to budu mít celkově jinak :angry: .je možný,že v normálním případě, to dělají s částečným nebo jestli taky nezáleží na porodnici a pak určitě na situaci :wink: .
28. kvě 2012 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já uvidím, co zítra MUDr, ale protože vím, že se malá neotočila a on bude mít teď od příštího týdne dovču, tak to s ním chci taky probrat...no říkám si, že všechno bude tak, jak má...Já si od 15. budu navíc píchat heparin na ředění krve, takže kdo ví, jak to se mnou ještě vymňouknou :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka nevzdávej to, mimina se točí i při začátku porodu.... Já uvidím jak to mám v břichu seřazené, až ve čtvrtek:wink:. Třeba to bude taky opačně:frowning2:.
28. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca zubař u nás probíhá v poho, ještě nemám plombu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Když neseženeš ten sprej vyzkoušej ten teetrea, je to zaručené.
A děkuji za přání, hlavně mimi ať se narodí zdravé...
28. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Třeba se mimouš ještě umoudří a dá si říct :slight_smile: Jinak já začínám s píchání injekcí teď v pátek :unamused:
28. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky...koukám všechny ještě 2v1 jsem ráda,že držíte :slight_smile: já jsem konečně maximálně spokojená,koupila jsem si nový kočárek a tak už mám vše :slight_smile: huráááá,prostě mám božího chlapa,co mě teď neustále obskakuje a plní každé přání :grinning:...
jinak teda,jsem to asi o víkendu přehnala s pohybem,protože mám bříško už uplně dole a zas ty svý častý poslíčky a teď už i s bolestí podbřišku:frowning2: nemluvě o čůrání,malá mi doslova leží na močáku,tak čekám co se dozvím zítra v poradně :frowning2: chjo...teď vůbec netuším jak plánovat Natálce narozeniny,abych jí náhodou neporodila :frowning2:
28. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No podle toho, co mi říkal doktor, tak malá na tom začátku porodu ani nedostane šanci. Spousta mamin psalo, že se jim děti kontrakcema dotočili, ale naše je tam tak blbě, že prostě zatím kontrakce mít ani nesmím, tak nevím, snad dostane rozum sama o sobě :slight_smile:

@yesu No taky doufám :slight_smile: Jéé, tak to budeš v pátek referovat, já jsem zvědavá, jak to zvládnu, píchat si injekce do bříška...

@natykata A jaký máš kočárek? Ukecala jsi manžela na tu Roan Maritu, nebo máte jiný?
28. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jak jsi dopadla dneska u Dr.?
28. kvě 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já už si je píchala po trombóze a pak vždycky, když sem někam letěla, takže v tom mám praxi, ale teď se děsím jak to budu píchat do toho nafouklýho břicha! :unamused:
28. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka bohužel ten mi neprošel,ale hledala jsem s otočnýma kolama a odpružený,tak mi byl na netu doporučen Camarelo Q12,má ho známá,tak jsem měla možnost ozkoušet a je super a tak jsem ho našla v růžové :slight_smile:
28. kvě 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Jééé, ten je taky super :slight_smile:

@yesu No to mi povídej, taky mám strach, kde tam budu nabírat tu řasu kůže...navíc jsem si ještě nepíchala, lítání jsem měla vždy v pohodě a při zánětu žil mi stačily prášky. Mám k tromboze jen vrozenou dispozici, ale píchání se prostě nevyhnu :frowning2:
28. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To jsem zvědavá,co Ti zítra řekne :wink: ,dej pak vědět.Já jdu na kontrolu příští týden,tak jsem taky zvědavá na bližší info ohledně císaře.Přesně tak,dopadnout to musí :grinning: .
28. kvě 2012 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Uvidím,co seženu :grinning: .S mimčem to je bezdebat :wink: .
28. kvě 2012 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka no jako má se to píchat kolem pupíku, ale tam si teď fakt tu řasu neudělám, tak mi doktorka ukázala, že to můžu píchnout i víc na boku a jak mi tam tu kůži chytla, malej ju hned nakopl!!!!ještě se to dá i do stehna, ale tam to bolí, ale asi to tam zase zkusím, protože do toho břicha mám fakt strach!
Holky mě od včera pořád trvrdne břicho, stačí se jen zvednout ze sedačky! Asi to tam zase začalo pěkně pracovat jak sem vysadila to magnezium, do toho ty záda a navíc mě přijde, že cítím malýho snad úplně dole, mám pocit, že se každou chvíli rozpadnu!
28. kvě 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je fajn,že už máš kočárek,to jsi určitě klidnější :wink: .S těmi poslíčky to mám taky tak,už třetí den mě dost bolí břicho+křeče a ráno to je to samý,už už,aby jsme to měly za sebou :grinning: .
28. kvě 2012 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@yesu
S těma injekcema Vám holky držím palečky :wink: !
28. kvě 2012 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já mám starší kočár po Natálce,ale pořád jsem chtěla něco nového,tak to nakonec vyšlo :slight_smile: a jj,už aby to bylo...já melu z posledního a sotva chodím...
28. kvě 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já má s malou chvilkama pocit,že mě dole snad propíchává,je to mazec :angry:.Magnesium budu brát do středy a vysazuji a uvidím :grinning: .
28. kvě 2012 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já furt čekám, jak kdyby se to mělo už rozjet! A začínám se bát, že to ani nepoznám!
28. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Je to čím dál horší a ještě asi bude :confounded: .Já pokud nechodím moc dlouho,tak s tím problém nemám,jestli teda myslíš zadýchávání.U mě jsou to spíš ty záda :confounded: .Ty máš jen jeden TP?
28. kvě 2012 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Neboj se,určitě to poznáš, z toho strach mít nemusíš :wink: .Já si taky myslím,že už to nebude dlouho trvat,tak doufám,že mě to nepřekvapí,to bych se asi zbláznila :frowning2: ,někdy už jsem dost nervozní.Ještě bych,ale chtěla znát bližší info ohledně toho císaře,tak uvidím,jestli to stihnu nebo ne.S kartičkou nosím i papír,co mi poslali z Brna,ohledně doporučeného porodu,tak doufám,že to bude stačit.Kdybych měla rodit normálně,tak bych nrbyla v takové nejistotě :angry: .
28. kvě 2012 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jj,jak termín dle MS tak ultrazvuk mám na 1.7 :slight_smile: no...dýchání už mám v pohodě,jak malá klesá dolu...ale nohy nezvládaj,doslova mě neunesou,takže mám křeče a bolesti chodidel:frowning2:
28. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no jo ty to máš vlastně s tím císařem složitější! No jako jestli bude tenhle stav trvat ještě měsíc, tak to asi nevydržím!!!
28. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
tak to máš dobrý,že máš jeden termín.Já mám podle ultr.taky 1.7.a podle PM 8.7.,týdenní rozdíl,tak nevím.Minulý týden doktorka říkala,že to bude určitě dřív 14dní až 3 týdny,prý už mám hrdlo dost měký,tak uvidíme.To čekání je snad nejhorší :angry: .
28. kvě 2012 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já u holky měla termín jen dle ultrazvuku,nevěděla jsem,jak byla MS...a narodila se 36+6tt a byla normálně donošený zdravý miminko...
28. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek