• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu
To jo,stejně nic nevymyslím :grinning: .Snad né,nestraš,musíme doufat :wink: .Ty jsi si to magnesko vysadila sama?
28. kvě 2012 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no minulou středu sem byla u doktorky a řešili sme tu moji virózu, tak mi řekla ať už to vysadím.....stejně se to prý má brát tak do 35tt, aby před porodem zase začala ta děloha fungovat!
28. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Určitě,v tom 36tt už to je v pohodě :wink: ,třeba Ti to vyjde i tentokrát :wink: .
28. kvě 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no uvidíme...nejhorší je,že Natálka má 17.6 oslavu narozenin...a já jí je chci udělaj co nejlepší,protože příští rok bude slavit se ségrou dohromady...a mám hruzu,že jí porodím a bude slavit beze mě :frowning2:
28. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
No jo,už jsem si přesně nevybavila v jaký jsi to měla souvislosti.Mně teda funguje zřejmě i přes magnesko s mým CS :grinning: ,ale taky to nechci zbytečně protahovat.Já mám spíš trošičku obavy,kdybych ho hned vysadila,aby se mi to nerozjelo,ještě by to tak 14dní chtělo kvůli malý,Těžko říct :angry: ?A to jsme se s přítelem rozhodli,že by jsme v pátek zajeli na víkend na moravu,ale obavy trochu mám.Ikdyž se tam těším,tak bych nerada nakonec rodila ve Znojmě :grinning: .Danda jede se školou na víkend sjíždět Sázavu a já nevím,kdy se tam pak podívám.Brácha teda slíbil,že se přijedou podívat :grinning: .
28. kvě 2012 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je těžký,bohužel to neovlivníš :frowning2: ,tak snad Vám to ještě vyjde :wink: .
28. kvě 2012 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já se právě taky bála co to udělá...první dny dobrý, ale teď už tak tři dny děs! sem zvědavá, co mi doktorka řekna příští středu na kontrole!
28. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca můžu se jen modlit...ale tak pro jistotu do příprav zasvětím mámu a kdybych byla ve špitále,tak se o vše postará babička...
28. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Pokud zatím nerodíš tak je to dobrý,ikdyž příští týden už by to nevadilo,viď :grinning: ?
28. kvě 2012 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To máš fajn,že se Ti má kdo postarat :slight_smile: .Sice by si to člověk chtěl připravit sám,ale když by to nešlo,tak hlavně,že malá nepřijde o oslavu :wink: nebo by jste to odložili,až se mamča vrátí.Jestli je Natálka,ale malá,tak se bude těšit a čekat určitě na dárečky :wink: .
28. kvě 2012 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca budou jí 4roky a nemluví už o ničem jiným :slight_smile:
28. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no to ne :wink:
28. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak doktorka ,mi zatím prsa tedy nekontrolovala :frowning2:! Ani se mě na nic ohledně nich neptala! Jo a zatím jsem ani na triku nebo noční košily nenašla od toho mleziva žádný fleky,tak nevím kdy mi to ukáplo,že se utvořily ty stroupky.
Jestli se to sladký víc ukládá,tak už tedy vím z čeho ty kila jsou i když ho nekonzumuju víc než před těhu,ale to by odpovídalo :slight_smile:! No a hermelín jak jsem psala jsem celej 200gramovej snědla v neděli smaženej k obědu a ještě pěkně s hranolkama a tatarkou. Měla jsem už jeden a teď druhej,nevydržela bych to :frowning2:! Ale stejně to prý vadí hlavně v prvním trimestru,co jsem tak vyčetla,tak nevím.
28. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je ještě malá,tak to je jasný.Držím palečky,ať Vám to holky vyjde :wink: .
28. kvě 2012 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Proč né,to už by bylo v poho pro mimčo a pro Tebe taky :grinning: .
28. kvě 2012 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Děkujeme :slight_smile:

@eliskarenca No to si pak sdělíme dojmy :slight_smile: Ale taky ti mohli už říct víc, když ty máš císař jistej...

@yesu Fakt kolem pupíku? No tak to jsem na to zvědavá...ale je fakt, že zatím to břicho nemám až tak velký, že zatím nemám vytlačený pupík a vypadá to, že už mít ani nebudu, tak možná to někde nad ním půjde...

@natykata Tak to budu držet palce, abys ještě oslavu zvládla...a nebo to dopadne tak, že babička doladí přípravy a na oslavu už bude mít Natálka i sestřičku doma z porodnice :slight_smile:
28. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Mně teda doktorka prsa taky nekontrolovala,ale myslím si,že by měli :angry: .
28. kvě 2012 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
Mně jen řekla,že v 36tt-37tt mě pošle k primáři ohledně naplánování termínu na císař.Pak mi udělala prohlídku a řekla mi,že to vypadá,že rodit budu určitě dřív,tak tomu moc nerozumím,obojí bych teda zřejmě nestihla :grinning: .Příští týden se s ní musím domluvit a vyvodit nějaký závěr,protože jinak mi to nesedí :angry: .
28. kvě 2012 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@eliskarenca díky holky...ale ta verze,že bych už byla s mimčem doma se mi líbí nejvíc :grinning:
28. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak jsem se dostala k netu, jsem teď u rodičů... Dnes jsem byla na odezvách, poležela jsem si tam a málem usnula, ale srdíčko nám bije krásně :slight_smile:
A špinila jsem proto, protože jsem se pootevřela, Dr. říkal, že nahmatá hlavičku. Prý se začínám připravovat k porodu, ale ještě je brzo, tak si musim občas lupnout magnézka. CS 3 a jinak vše OK.
Byla jsem i vyplňovat porodopis, tak jsme se u toho se sestrou zasmáli, okoukla jsem čerstvě narozený prcky a už abych u sebe měla toho svýho :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky si myslím,že by někdo měl kontrolovat prsa a i víc radit pak s kojením...bohužel je čr dost pozadu:frowning2: já Natálku kojila 2roky,tak vím co a jak a je to taky poznat..už teď mi pěkně tečou a dneska i bolí
28. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca To asi jo,jinak když jsem na gyndu chodila po půl roce na prevent. prohlídky,tak mi vždy prsa prohmatala,jestli tam nemám nějaký útvar. Zajímavé že u těhotenství to neplatí :frowning2:!
28. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka a tobě neřekli jak to píchat? mě tenkrát učili kolem pupíku, ale jakoby dole jak kdybys nakreslila úsměv, tak v těch místech, ale teď mi to tam určitě nepůjde, tak to zkusím víc na bok nebo do toho stehna!
@bajule Tak aspoň, že je vše v pořádku! :slight_smile: a neřekli Ti na kdy to vidí?
28. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Mě prsa bolela ze začátku a teď o nich nevím,ty jsou,ale jediný,jinak mám snad vše :angry: .Uvidíme,jak to dopadne,snad se rozkojíme :grinning: .
28. kvě 2012 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak ještě dám malýmu tak 14 dní a začnu ho pomalu vypuzovat :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Platit by to,ale mělo,příště se ji na to zeptám,tentokrát si tosnad napíšu :grinning: .Vždy mám něco na jazyku a pak mě vše trkne,až,když jsem pryč :unamused: .Mě prsa nekontroluje ani při preventivce :frowning2: .
28. kvě 2012 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ty prsa by měl doktor zkontrolovat na začátku 2.trimestru aby jsi si ty bradavky stihla dát do správného tvaru...já ten problém neřešila, mám velké ale hodně mamin má malé nebo třeba vpáčené bradavky, to se pak musí vytahovat nebo nosit klobouček a tak. Ale asi je to doktor od doktora....pak je ale problém v porodnici když je to zanedbané. Ty stroupky to je základ že se dělají, kdybys zmáčkla tak poteče i mlezivo.... :wink: .
Stále čekám na telefon z Olomouce, a nikdo nevolá, asi tam ten můj TANK není :pensive:
28. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Přesně tak,jsem stejného názoru,ikdyž to čekání.... :angry: ,jinak to nejde :angry: .
28. kvě 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já mám taky vše :grinning: chlap je ze mě hotovej :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Můj chlap jen přihlíží a jako vždy převážně mlčí :grinning: .On má vždy na vše dost času,ale pak když k něčemu dojde,tak je vyjukanej a já to většinou zachraňuju :unamused: .
28. kvě 2012 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek