• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka to bude asi nějak komplikovaně zapříčená, nebo že bys měla třeba i tu pánev nějak malou? Měřili ti ty kosti na bocích? Mě když se pořád netočil a já jsem docela drobná, ted mám 73 kg(mám 11kg +)169 cm, tak měřili pánev takovou tou svorkou kdyby se to náhodou neotočilo jestli by šlo i koncem pánevním... :confounded:
28. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to muj je zlatej :slight_smile: pročítá si na netu vše o těhu atd :slight_smile: každý muj problém zkoumá...je fakt super :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, prsa by se vyšetřovat měla, ale mně na ně taky nikdo ještě nekoukal...

@eliskarenca To už pomalu abys příští týden šupajdila od Dr. k primáři a domluvila s ním termín...to jsem na to fakt zvědavá

@yesu No já si zatím píchat nikdy nemusela, takže mi zatím nikdo nic nevysvětloval, to až toho 15.6., tak jsem na to sama zvědavá...no dole pod pupíkem to teda nedávám, protože tam mám právě malou uloženou jako v kolíbce v té příčné poloze :-/
28. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nene, pánev mám v pohodě, ale ona tam tak blbě leží, na posledním UTZ to vypadalo, jako by měla z pánve kolébku a tam se prostě roztahuje, hlavička nalevo, nožičky s prdkou napravo...když kope do obou stran, vypadám jako bych spolkla žebřík nebo tak...jako v Tomovi a Jerrym :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@alemari
Holky tak to se na to v pátek taky zeptám na gyndě. Mě nic nekontrolovala od začátku těhotenství :frowning2:!
Taky si to musím napsat,taky vždycky všechno na co se jí chci zeptat zapomenu :grinning:!
Jinak tedy dnes malá procházka s těhu pásem a břicho tvrdlo na každém kroku:frowning2: :frowning2: :frowning2:,já mám normálně strach,asi bych měla opravdu ležet a nejvíc mě to tvrdne právě pod tím těhu pásem,asi jak tak je malá skříplá a pak se mi tam zapře třeba nožičkama,tak mě to ihned ztvrdne a bolí.

@alemari Ty stroupky se bojím odtrhnout a navíc ty prsa mačkat,to bych se počůrala bolestí!
No s tím kočárkem máš ale ještě čas né,ještě to není po slíbeném datu dodání???
28. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ty musíš mít doma dvojče toho mýho :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to máš super chlapa, toho se drž :wink: ikdyž je fakt, že ten můj se občas taky přemůže, ale rozhodně by mohl být akčnější třeba co se úklidu týče! :confounded:
@snuflinka tak oni Ti všechno řeknou a ukážou....
@teddylu ten pás bych řekla, že je spíš proti bolesti zad a ne proti tvrdnutí...já s tvrdnutím bojuju už několik dní, musela sem už vysadit to magnezko, tak to tam začalo asi pěkně pracovat, sem zvědavá co mi doktorka řekne na příští kontrole!
28. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu držím a nikomu ho nedám :slight_smile: je přesně takovej jakýho vedle sebe potřebuju :slight_smile: jen je to malý prasátko,ale to většina chlapů :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Tý jo já mám normálně strach,beru tři magneska denně,ale výsledek nevidím žádný :frowning2:! Mě už to břicho ztvrdne,když jen vstanu z gauče a jdu na záchod! Do TP mám ještě 63 dní,to nedám jen polehávat,mě z toho hrábne!!!
28. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ale dáš, já to taky do teď vydržela!!!A pokud Ti to tvrdne jak píšeš vem si jich víc, mě doktorka řekla, že můžu i 8 denně, ale brala sem 3krát denně 2 a bylo to v pohodě, k tomu fakt ležet a bude to dobrý :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To můj chlap tomu stačí to co mu řeknu.Když něco je,tak se k tomu postaví to jo,ale tím,že moc nemluví,tak já si převážne domýšlím,co se mu honí v té jeho hlavičce :wink: .Většinu iniciativy přenechává mně,ale kdybych řekla nebo nemohla,tak to strach nemám,to by se postaral.Jenomže já jsem zvyklá mít vše akorád,tak je to se mnou asi taky těžký :grinning: .A hlavně jsem si ho tak naučila :unamused: .
28. kvě 2012 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
No byla bych ráda,kdyby to tak bylo,hlavně pro můj klid :unamused: .Jem na to taky moc zvědavá,ale tentokrát jen tak od doktorky neodejdu :grinning: .
28. kvě 2012 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Zeptej se na to,jsem zvědavá,co Ti poví a já pak podám zprávu,co řekla mně.Já ty procházky moc nedávám,mně tvrdne bříško i doma a o zbytku ani nemluvím.zítra jedo do Kolína,tak nějaký to běhání bude,chtěla bych se ještě mrknot do obchodu a stavím se Dandovi nakoupit na vodu nějakou tu dobrůtku+ něco na sváču :wink: .Ty prsa mě nebolí a vypadá to,že vše je jak má být :grinning: :grinning: .
28. kvě 2012 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Vypadá to tak,alespoň v něčem určitě :grinning: .
28. kvě 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Jak píše yesu,můžeš až 8 denně.Já brala 4 a doktorka mi říkala,když někam půjdu nebo při větší námaze,ať si vezmu 2 najednou.Ten klidový režim by jsi asi dodržovat měla a neboj nezblázníš se,ale děsný to je,taky jsem s tím bojovala a vlastně bojuju doteď a že už to mám delší dobu :grinning: .Nesmíš si to tolik připouštět,ikdyž je to těžký :angry: .Něco holt obětovat musíme :confounded: .Ten pás je,aby Ti ulevil od bolesti a nepřetěžovala bedra,na tvrdnutí to vliv nemá.
28. kvě 2012 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já zas myslela,že je ten pás na nadzvednutí bříška,aby mě tak netáhlo dolů a nebolelo,když si ten pás vezmu,tak si tím to bříško pěkně nadzvednu,ale tvrdne mi i tak a jak jsem psala právě pod tím pásem,ale já ho mám asi hodně utáhlej a podle mě tam má pod tím pásem malá málo místa a tak se tam šponuje a to mě právě tlačí :frowning2:! Vzala jsem to tak nějak logicky :slight_smile:.
Takže pokud půjdu do města a že mě ještě pár pochůzek po obchodech čeká,tak zobnu radši dvě tablety magneska,ale mě to přijde že je to jen placebo bez účinku,já po něm úlevu od tvrdnutí tedy necítim :frowning2:.
28. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jestli máš bradavky v poho tak buď v klidu, a to mlezivo, já nemyslela že si je máš mačkat ale kdybys zmáčkla tak určitě je:slight_smile:
A kočík? No ještě týdfn do 12 týdnů, mě jde spíš o to abych si rovnou v tom obchodě pokoupila co mi chybí------prát jsem ještě nezačala:frowning2:((.....
28. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ten pás musí být utahnutý ani ne málo ,ale ani moc,je těžký,takhle to vysvětlovat :grinning: .Ta paní v těch zdrav.potřebách Ti to neukázala,jak by jsi to měla mít stažený?Mně to tenkrát ukazovali přímo na rehabilitaci,když jsem si pořizovala klasický bederní pás.Nesmíš se moc bát,protože jinak ten pás nemá žádný smysl :wink: .Ty 2 klidně zobni :grinning:,magnesko je hlavně kvůli předčasnému porodu.Jakmile Ti bříško ztvrdne je to známka,že by jsi si měla odpočinout.Je to těžký,mně občas tvrdne i vleže,ale po chvilce to odezní.
28. kvě 2012 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ale to já nevím jestli mám bradavky v pohodě :grinning:? Mám je dost malý,neumím posoudit jestli nám kojení půjde :frowning2:. No hned v pátek se dr zeptám ať se mi na ně jukne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:! Ale mačkat nic nebudu to néééééééééé :grinning:.
Tak určitě ti dojde příští týden,to už musí :slight_smile: a to se tam pak v obchodě vyřádíš :grinning:! Já čekám na tu podložku od paní z MMB,měla by dorazit ve středu,budu mít podložku bez kočáru pecka :slight_smile:))))))))))))))))))!
28. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak snad kočárek dorazí zavčas.zatím si teda v klidu,já mít nevypraný věcičky,tak už jsem asi na nervy :grinning: .
28. kvě 2012 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Jakou podložku myslíš :wink: ?
28. kvě 2012 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já se právě při utahování nebojím a pak jsem v tom jako ve svěrací kazajce :grinning:! Když to mám utáhlý málo,tak to bříško jakoby padá dolů. Paní ve zdrav. potřebách mi ukázala prd :frowning2:.
Z toho tvrdnutí jsem už magor,mě třeba přijde že je ztvrdutí i to,že se mi malá nahrne na jednu stranu a jakoby se tam zapasuje a mě to najednou začne hodně tlačit,já už se v ton nevyznám,co je tvrdnutí a co ne :frowning2:.
28. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu si to začínám uvědomovat že jsem tak nějak stále v klidu....co už, budu rodit a pak prát:grinning:
28. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já si objednala od paní na MMB která šije podložku do kočárku,abych jí mohla vyndat a vyprat když jí miminko zašpiní nebo třeba poblinká. Originál do mého kočárku stojí 990kč a od paní jí mám i s poštovným za 220kč :slight_smile:! Chci jí na zkoušku a pak si objednám dvě sady i s potahem na madlo a dekou ze stejné látky :slight_smile:! Ale ten kočárek budu mít až za 3 týdny :grinning:!
28. kvě 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu se zeptej na prsa a rovnou ať ti i ukáže jak ten pás přitáhnout, mě to taky doktor učil..
28. kvě 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já ještě poslední věc,mantinel do postýlky,jinak už mám taky vše vypraný,dnes dvě pračky :slight_smile:! Ještě potřebuju dobrovolníka co mi to vyžehlí. Dnes jsem žehlila hodinu pleny a stačilo mi to a tohle budu dělat každej druhej den jó??? To nevím nevím asi to naučím budoucího tatínka na střídačku :grinning:
28. kvě 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Moje dr se na pás netvářila,říkala no můžete to zkusit,ale pochybuju že bude vědět,jak to má být utažený :frowning2:!
28. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Je to těžký,ale pokud se malá zapasuje,jak říkáš,tak to bych jako tvrdnutí nebrala,takový pocit mívám taky :grinning: .Možná si to tak nepřipouštěj,ať se nenervuješ a vždycky si odpočiň a uvidíš :wink: .
28. kvě 2012 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Mohla by jsi mi poslat na paní okaz?
28. kvě 2012 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu hmmm, mě ho přichvalovali i doktoři ve špitále... Ty budeš prát pleny, jakože nebudeš používat jednorázovky?
28. kvě 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek