• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
Taky si teda myslím,že na gyndě o tom budou vědět prd :grinning: .
28. kvě 2012 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Jistě :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248
Písni jestli funguje,někdy mi to tady na koníkovi nejde,nevím jestli to neblokují :frowning2:!
28. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jdu do hajan :grinning:,přítel má noční,tak se můžu rozvalovat :grinning: .Dobrou noc!
28. kvě 2012 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Neblázni,plen mám jen 20ks na utírání,pod hlavičku,do kočárku,na ublinkávání atd... ale prý je to i tak málo a prát je budu často i žehlit :grinning:!
Pás ti přichvalovali jo??? Já si ho i tak pořád beru i když jdu právě jen třeba žehlit a dýl stojím :slight_smile:!
28. kvě 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Dobrou já jdu taky :slight_smile:!
28. kvě 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu podle mě děláš dobře, ta hlavička tak nesletí dolů, což je nejlepší prevence proti přečasnému porodu...
Já pleny ještě potřebuju, ale nějak se mi to co nabízí nepozdává, jsou to hadry, né pleny :cry:
29. kvě 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já když sem brala těch 6 denně a k tomu polehávala, tak to opravdu pomáhalo!
Jinak přeju dobré ráno....v noci mě tak bolely záda, že sem nemohla spát :frowning2: a to mám dnes naplánovaných dost věcí-dopo práce, pak udělat obídek, odpo uklidit a večer jdu s kámoškou do kina na Líbáš jako ďábel, tak to se těším :slight_smile:
29. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Díky bohu za moje pleny z 80. let :grinning:
29. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@teddylu Já beru 8, aníž by mi tvrdlo, vůbec bych se nebála jich zobnout víc, tím se nic nepokazí. Doktor to stejně vysadí až bude čas....a taky to tělo ten hořtík fakt potřebuje, je to prostě záhul pro organismus, i na ty bolavé záda, já ho beru i netěhu na záda :wink:
29. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já jich mám pár po klukách, proto říkám že jsou to ted hadry co prodávají...Doufám že ještě něco seženu, protože toto teda kupovat nebudu... :angry: . Chtěla bych nějaké barevné, třeba pochodím v nějakém větším obchodě. :sunglasses:
29. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no já si myslím, že teď trpím s těma zádama i kvůli tomu, že sem to vysadila....!
29. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no to teda trpíš...já když to neberu tak se mi ty vazy zádové úplně povolí a trpím taky, akorát netěhu můžu aspon cvičit...Tak třeba aspon Magnessii popíjet? Je to sice jen milerálka ale taky v ní cosi je... Tobě už to vysadili protoře se blíží porod? Jsem četla že si nějaké injekce pícháte...jsem z toho jelen, já už nevím co má mít každá mamina a co jen někdo, ani na ty testy cukru jsem nebyla...
29. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka trmtaradááá, asi už vím kde plenky koupím!!! V Olomouci v Davídku co mám kočárek objednaný mají na stránkách pleny(vše k přebalování)a i barevné, a dokonce hezké, a taky myslím že je to ta firma co jsem kupovala kdysi, i podle té ceny :confounded: :confounded: :confounded:
29. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@yesu
Dobré ránko děvčata. Tak jsem si večer zobla první diazepam,příteli jsem řekla že to zkusím,břicho jsem měla jako šutr. Vnoci příšerný živý sny,pořád mě někdo honil,já nemohla křičet ani utíkat a pak jsem se až vzbudila tím,že jsem křičela ze spaní a vzbudila tím i přítele. Ten mi ráno říkal to máš z toho prášku,já se lekl co se děje,že rodíš :frowning2:! Tak nevím,ale břicho dobrý!!!
Tak já dnes jedu také do práce a do kina bych šla taky,musím se juknout kdy to u nás dávají :slight_smile:!
Pleny jsem bílé koupila tyto:Libštátské dětské pleny Extra, 70x70cm, 10ks a nejsou sice úplně silné,ale hezky šité,řekla bych nejlepší co mám! Jo a cena za 10ks 395kč.
29. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já půjdu asi znovu do těch Tetra osušek, české, dobré, drahé :confounded: i pleny se mi zdá dělají, ono při tom koupání to chce fakt dobře proprané ty osušky a pleny aby sály, takže je stejně i nové operu aspon 5X, jednou , dvakrát to nepomůže...ale už bych měla začít :sweat_smile:
29. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty moje jsou taky česká výroba a tetra osušky mám taky. No uvidíme jaká bude u nás spotřeba a kdyžtak přikoupím :slight_smile:!
29. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no vysadila mi to i kvůli těm žaludečním problémům, ale stejně už bylo na čase, má se to brát tak do 34tt, aby zase pak začala ta děloha fungovat jako příprava na porod....injekce si budu píchat, protože mám poruchu srážlivosti krve....
29. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jj ty Libštátské pleny jsem taky koupila, mám jich dvacet a víc jich zatím kupovat nebudu. Vypadají fakt dobře. Stejné mají v Ikei, ale chtěj za dva kusy 89,- Budu používat jednorázový. Tyhle budeme mít jen na otírání pusy.
29. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Jo jo u nás to bude stejně,já mám deset bílejch a deset barevnejch do kočárku :slight_smile:! Snad tedy 20 bude stačit :grinning:!
29. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já koukám jen na tu gramáž na m2, jinak je to jedno, aby to prostě nebyla hadra..Už jsem si tam vyhlídla i ty Avent prací vložky do podprdy-6ks za 255kč, to je dobrá cena. Ještě přemýšlím nad tím lehátkem do vaničky, nikdy jsem to neměla , ale ted budou chtít asistovat u koupání i ti 2 tak to bude asi bezpečnější :grinning:. Kolik máš těch plen? Já počítám na den-1až 2 ke kojení na ublinknutí , na nošení v zavinovačce i do kočárku 2, do postýlky jednu a na koupání při mydlení 2...ale realita může být jiná, nevím
29. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu aha, tak to opatrně.... já čekám že mi to každou chvilku taky vysadí, mě ale fakt netvrdne, dal mi to z přepchozích zkušeností jak jsme vždycky skončila ve špitále....ve čtvrtek se ukáže jak pochodím na velkém utz, pak třeba taky nebudu brát nic. :wink:
29. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já ty prací vložky nekupovala. Kamarádka je měla a říkala, že je to na prd, hned mokrý a prala pořád podprsenky. Že ty jednorázový od aventu jsou lepší. Tak jsem koupila ty.
29. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já už magnezko raději vysadila minulý týden. Beru jen těhu vitamíny. Mám pocit, že mě všechno tlačí, ale to už nějak vydržím.
29. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já taky používala jednorázovky, na začátku, ale potom to docela leze do peněz a navím je to nepříjemné jak ta papírová vložky přischne na bradavce, hlavně v noci je to i bolestivé když rveš ten papír z prsa :angry:
a taky to jde i tak že když to hodně teče musíš si tam nacpat normální plenu nebo dát látkovou vložku přímo na prso a za ní chytat zbytek mléka tou papírovou...ale je to jen moje zkušenost :wink:
29. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 jejda, to ti věřím, ty konce jsou někdy děsivé, hlavně když jsi třeba drobná, já taky trpěla, děsně :confounded: nevím jestli ještě nabíráš nebo spíš z váhou stojíš nebo ubíráš, to se pak uleví jak té vody už není moc a netlačí to tolik, ale to už až při konci :wink:
29. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já si pořídila od aventu ještě ty sběrače na mlíko. Tak uvidím co mi bude vyhovovat. Mě právě přijde že ty látkový zůstanou nacucaný a prsa mám v mokru. Ale třeba jednorázový od Johnson mě škrábali :frowning2: Ty aventky jsou zatím v pohodě, ale do peněz polezou :grinning:
29. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 zběrače jsem neměla, nevím...máš pravdu že některé ty jednorázovky jsou hrozné!!!! Ty látkové jsou nacuclé, tak jak papírové,ale když už to tolik neteče tak se to fakt přilepí k tomu sladkému mléku na bradavce, děsně to bolí jak to odtrháváš, a taky ti na prsu zůstanou ty papírové chloupky, teda mě to tak dělalo...
29. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari právě že mi přijde, že malá strašně řádí. Protože mě břicho hrozně tlačí. Na velkou se mi chce 6x za den a to nemusím mít ani střevní potíže. Jako jak ten měsíc ještě vydržím, fakt nevím :frowning2: Ted mám oteklé kotníky a pořád mě pálí chodidla i když ležím. Mám je pořád spocený, ale studený. Svědí mě celý tělo....víc už toho mít fakt nemůžu :grinning: a doktorka mi řekne at se nepozoruji :grinning:
29. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari kamarádka mi právě říkala, že ten sběrač je dobrý při kojení. Že když jedním prsem kojila, tak druhý jí samo teklo. Tak třeba to k něčemu bude.... :grinning:
29. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 ještě že já už chodím ke chlapovi, taky jsem před 10 lety měla doktorku, ta to všechno viděla velmi jednoduše... :unamused: ted mám už dlouho chlapa, staršího doktora, už od dveří vidí co mi je :grinning: :grinning: :grinning: a taky je ohleduplný, taky má 2 dcery, rodil si svá vnoučata a chápe :wink:
Mě to břicho řádí, jejej skáče furt, a fakt bych řekla že se ještě stále točí,má tam dost místa... to asi i ta tvoje cácorka řádí, ted když není hořčík tak bude řádit ještě víc, a že jdeš na velkou, bud ráda!!! jsou maminy co mají 4 dny zácpu, i do špitálu na nálevy chodí, to je pak nadělení... :rolling_eyes:
29. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek