• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@majinka1981 hmm, tak to asi bude, já když kojila a jedno teklo tak jsme tam strčila plenu, nebo to chytala do skleničky,večer jsem to nalila do vany při koupání aby mimi nebylo vysušené z těch chlorovaných vod. To bylo pak jemnoučké bejbátko :grinning:
29. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo říkám si že jsou lepší střevní potíže než zácpa....jen se někde neposr....:grinning: Moje máti poznala že rodí, že se jí chtělo na velkou. Tak nevím jestli mám čekat co ze mě jednou vypadne :grinning:
29. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já to taky tak poznala,u obou, chtělo se mi furt na velkou, i to šlo a pak už nebylo co a furt se mi chtělo, do toho dlouhé stahy, ale neboj porodila jsem až za 13 hodit, to asi poznáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 jo a líbí se mi tvůj kočárek :wink: máte už doma?
29. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já mám plen 20ks,to bude asi málo,abych je pak nemusela prát každý den,no kdyžtak přikoupím :slight_smile:!
Lehátko do vany froté na drátěné kontrukci mám také a vaničku jsem ani nekupovala,když máme velkou rohovku,buď si k malé pěkně kleknu na dlažbu,nebo si tam k ní do vany čupnu na bobeček :grinning:!
No a do podprsenky mám jednorázové tampóny chico,doporučila mi je sestřenka,jsou prý super,je to krabice s 60ks a cena 210kč.
29. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám taky ty stejné jednorázovky, jsou jemné. Pleny ted počítám, myslím ty staré co mám, 10, to na ublinkávání stačía koupání stačí, koupím možná i ty barevné co jsou celobarevné, nějaké drahé ale líbí se mi že jsou třeba zelené nebo žluté, celé , bez obrázku. Vaničku musím taky pořešit a lehátko vemu hlavně kvůli klukům. Já koupala jen v ruce, vaničku na stole v kuchyni, bolely mě záda jak četr po porodu, asi bych si nečapla v koupelně... jejej teprve jsem se dokopala k tomu praní....
29. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No četla jsem jak si psala že ty papírové tampónky se lepí třeba přez noc k prsu :frowning2:! Tak to pak možná ještě dokoupím ty pratelné od Aventu :slight_smile:! Všechno se dá dokoupit,to není jako za totáče,když bylo vše nedostatkové zboží :grinning:. Já uvidím i s tím koupáním,se zády zatím problém díky mému chození nemám,ale uvidím co udělájí teď ty dva měsíce lenošení doma do porodu.
Jinak moje malá má teď hroznou škytavku už asi 10 minut chuděrka malá a mě úplně nadskakuje bříško :frowning2:!
29. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: :grinning: :grinning: si lokla vody, to si ještě užije až bude venku škytání...třeba nebudeš potřebovat látkové vložky , třeba si zvykneš si tam nacpat na noc plenu, taky jsem to tak dělala.
Ty látkové chytače byly 4 za 700 kč, to byla pálka , proto jsem je nekupivala...ted už se to dá, a taky to tak beru, co mi bude chybět tak dokoupíme, i s tím oblečením. Houby vím jaké bude léto, jestli mít body s krátkým či dlouhým, atd. Všechno se dá koupit i pak, lepší než mít zásoby a pak to vyhodit...a taky je dobré nechat tatínkovi nějaké povinnosti, at se taky otáčí po porodu on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to je jasné že mu nechám to nejhorší :grinning: bude žehlit a přebalovat :grinning: :grinning: :grinning:! Né on je přítel fakt zlatej a vím že mi bude pomáhat co to půjde! No a já se budu opalovat na balóně v houpací síti :sunglasses: !
29. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu žehlit a přebalovat není to nejhorší, a to já teda žehlení nesnáším :frowning2: kdo bude v noci nosit a zpívat, to bude machr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari děkuji, zatím ho máme u manželových rodičů. Ale už bych vyjela :grinning: Jsem se dala do žehlení, těch 20 plín mi stačilo :grinning: A to nechci vidět těch dalších milion oblečků co mě čeká :grinning:
29. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Přítel neumí zpívat a proto jsme malé koupili lampičku od Chica kde je spousta různých melodií od zpívání ptáčků,bublání vody až po vážnou hudbu a ještě to promítá barevné hvězdičky na strop,tak jsem zvědavá kdo u toho usne dřív :grinning: :grinning: :grinning:!
29. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 Hm já je žehlila včera a skoro hodinu,to bude super každý druhý den :grinning:! Na kočárek jsem také koukala,je to cam cortina 2012 že? Jakou máte barvu? Jen jsem ty fotky prolítla,tak nevím jestli to někde píšeš :slight_smile:!
29. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Tak už jsem na to jukla pořádně a barvička je krásná :slight_smile:!
29. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no manžel mi ji dovolil :grinning: Myslela jsem že bude chtít šedý, ale nakonec prohlásil, že vypadá dobře ten béžovej.... :grinning: mu všechno nadhodím a ono to pak vypadá jako jeho nápad a pak je spokojenej jak to vymyslel :wink: Já žehlení naprosto nesnáším :grinning: Proto nikdy nežehlím, až ted jsem začala, kvůli mimču. Vždy to vypraný tak složím, že to není poznat :grinning:
29. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 začala jsem tedˇse praním těch miniatur...asi jsem poslední... :confounded:
Jaký je ten sportˇák? Já ho nikde neviděla, jen hloboký, a ta konstrukce je černá nebo nějaká metalická?
29. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 to je cortina?
29. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no já jsem spíš zvědavá komu to poleze na nervy dřív, jestli mamince nebo Barunce :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ten sporťák je hodně prostorný, vejde se do něj i pětiletý dítě :grinning: jak jsem viděla. A potah se dá celý vyprat. Podvozek je světle šedý. Je i dobře složitelný. Nechtěla jsem nějakou velkou krávu, aby se mi to vešlo do mini auta :grinning: Je pratelný i potah na autosedačku. Líbí se mi že vypadá elegantně. Nemáme rádi sportovní věci...
29. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 barvu máme podobnu, podvozek teda bílý, ale ted koukám že ten sporták je fakt velký, úplně do lehu?
29. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo jo do lehu,cam cortina
29. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 ale nějaká čtyřkolová!! :grinning: :grinning: :grinning: tady jezdí jen ty tříkolové, tato je hezká....koukám že úplný leh to není. Berete i tu zinmí úpravu?
29. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no taková zima snad v čechách nebude :grinning: zatím jsme to nekoupili. My nechtěli tříkolku :grinning: Kamarádka má roční holčičku a vůbec sporťák nevyužije, protože malá chce jen chodit nebo nosit. Na to bych se tedy vyprdla jí tahat na ruce.
29. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsem přišla z kontroly a vše je v pořádku. Čípek je dlouhý, zatažený jen jsem chudokrevná proto mě doktor předepsal železo :slight_smile: Dnes jsem dostala papíry pro zaměstnavatele na mateřskou, termín nástupu mám 14.6. :frowning2: a pak už jen doma :wink: To bude nezvyk, snad si doma nebudu připadat taková zbytečná :astonished:
29. kvě 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Ahojky, já od té doby co jsem doma tak vůbec nic nestíhám :grinning:
29. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 no to bych se teda taky vyprdla tahat v náručí :confounded: taky máme ten sporták velký, at sedí i větší dítě. Jen u nás ty zimy jsou trochu jiné....my máme sníh od listopadu až do dubna, takže k těm aretačním kolum jsem brala i sportovní velká, to je u nas nutnost, jinak bych musela mít kočárky 2. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tříkolku bych taky nechtěla...to je hodně nestabilní do našich podmínek, a ani se mi nelíbí :confounded:
29. kvě 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Právě nám ty tříkolky přišli nestabilní. At si říká kdo chce co chce, ale čtyři kola jsou pořád stabilnější než tři :wink:
29. kvě 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Spíš mamince,nesnášim ty zvukový hračky,je to pořád dokola a rodině jsem zakázala to zatím kupovat,tohle je vyjímka,byla nám doporočena jako účinné uspávadlo :slight_smile:! Já jí to prostě zapnu a půjdu pryč,buď usne,nebo nastoupí tatínek a bude chovat a povídat pohádku :slight_smile:. Že to mám ale dobře vymyšlený ale realita bude ai někde jinde :grinning: :grinning: :grinning:!
29. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Musím také souhlasit čtyři kola je moje volba, prostě jistá stabilita a pak to přejíždění z chodníku na chodník :frowning2: to je opravdu hrůza!
29. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 tak to jsem ráda, né že bych chtěla lítat jak hadr na holi :grinning:
29. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek