• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax Ahoj tak to je krásné že to máš vše vpořádku :slight_smile:! A kdy máš termín,musíme ho mít podobně,protože já budu taky nastupovat na mateřskou 14 června! Papíry dostanu v pátek na kontrole u dr a železo asi taky,od mladá mám nedostatek hemoglobinu a občas jsem železo dostala i od obvodního lékaře,tak myslím že teď to bude také! Kdy ti brali krev,dnes? Mě právě zatím jen jednou ve 12 týdnu a od té doby nic,což se divím,že to nekontrolujou víc :frowning2:!
29. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak mám za sebou práci a teď ležím a přítel dělá oběd, já už sem prostě nemohla! To břicho mi tvrdne úplně šíleně, dneska budu volat na výsledky streptokoka, tak nevím jestli to mám doktorce říct, ale stejně mi asi řekne, že je to normální a mám odpočívat :confounded: To je fakt na budku, já mam tolik energie a věcí, co potřebuju udělat a prostě to nejde!!!!Jinak už domlouvám fotografku, tak to asi spácháme v neděli, jestli do té doby neporodím. Přijede k nám domů, něco nafotíme tady a pak možná i něco za barákem v lese, no to sem zvědavá!
29. kvě 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu no, vymyšlelý to máš úžasně, mohla by jsi psát takovéty knížky` a žili štˇastně až do smrti` :grinning: :grinning: :grinning:

@majinka1981 Tříkolku jsme nechtěli nikdo, kluci chtěli 4X4 jako maminčino auto :grinning: :grinning: :grinning: vlastně se jim to pomalu plní, celkem těch kol máme 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdo ví kam to bude pokračovat... ty tříkolky jsou modní záležitost, i přesto že je to vratké, maminkám se děti vysypávají z kočárků při nájezdu a sjezdu z chodníku tak to kupují stále, u nás je velký trkám tříkolový kočár, černý, je jich tu mraky, jako kolečka za OBI, taky je mají černé na třech kolech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahojky, termín mám 26.7. tak to budeme mít opravdu společný TP :wink: Jinak krev mi brali asi před cca 4 týdny, jinak asi jako každá beru magnésko 5x za den.
29. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax ty jsi vybrala kkterý z těch kočárků? Máš tam 2? :wink:
29. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ten černý Bexa jsem zavrhla, má příliš nízko košík a v zimě bych s ním nemusela ani vyjet :grinning: Proto přemýšlím o tom Camarelu, chci si koupit kočárek v kamenném obchodě pro lepší klid ohledně reklamací. Litomyšl kde bydlím je na nějaké kočárky malé město a je tu jen jeden obchod :confounded: a Camarelo je tam nejhezčí. Z internetu se bojím nějakou dražší věc objednávat, když to má sloužit cca3 roky :unamused: jak si na tom ty, kde si objednávala kam. obchod nebo net?
29. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
podávám hlášení...včera se málem jelo,celý den mě štípalo v čulině a lítala jsem čůrat...kolem 22h.jsem si dala vanu a rozjelo se mi tuhnutí bříška,příšerný tlak dole,pořád jsem vysedávala na záchodě,nakonec i průjem:frowning2: stupňovalo se to,o půlnoci hnusný křížový bolesti a stříleli mi do boků,pak tuhnutí po míň jak 10minutách,už jsem chtěla budit chlapa,ale najednou klid a kolem 1.h jsem usnula...ve 4h. mě ještě vzbudil průjem a strašná bolest v pravém boku pod žebrama...ale do hoďky klid a ráno už nic...jen pořád potřebuju čůrat...................naštěstí jsem dnes měla poradnu a bylo mi řečeno,že dole je vše v pořádku CS3,což odpovídá mému týdnu,malá klesá,proto tak tlačí na močák a ten večer byli ukázkový poslíčci,příště mám zase počítat čas a do porodnice po odtoku vody,v případě krvácení nebo když budou pravidelný stahy po míň jak 10minutách...plus mi z minulých odběrů vyšlo málo krvinek,tak jsem dostala železo :-/
29. kvě 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax .:slight_smile: já měla možnost ozkoušet to camarelo a je dokonalý :slight_smile: takže ho mám v růžové :grinning: na internetu je vychvalovaný a nedivím se...takový kočárek co umí ,,všechno" :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax no právě, 3 roky, každý den, to je dlouhá doba! Ani se to nezdá, ale využiješ ho každý den, proto vyber něco bytelného at tě to potom nemrzí. Já kdybych měla koupit polský kočárek, tak jdu raději do použitého kvalitního. Měla jsme polský kočár... Chtěla jsem Hartan, Teutonia, Brio nebo Gesslein, i použitý, jde mi o tu kvalitu a pohodlí pro dítě. Nemusíš se bát že za půl roku vyjdou nějaké výsledky testů v potahu a budeš mít ftaláty či jaké ještě hnusy v těch kočárkách bývají :confounded: , to je ale můj názor, já mám Hartan, fofo dám až bude doma :sunglasses: obhlídla jsem ho na prodejně, a nakonec si nechala nacenit v jiných obchodech přes net, vyhrál Davídek Olomouc, cenově... :wink: Mám Racer GT.
Koukala jsem na www.bazos.cz mají tam krásný Hartan topline S černobílý, bezkonkurenční cena, jen já nechci na kočárku černou, jinak je můj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ty Teutonia, pul roku používané, nové za třetinové ceny, jen ty mi příjdou tvrdé, ale pořád lepší než některé nové :wink:
29. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata takže budeš první!!! :sunglasses:
29. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Taky jsem se snažila o něm zjistit hodně + a - ,ale máš pravdu poměrně samé kladné reakce :slight_smile: Jaký máš tip Camarela s tou chromovou, černou nebo hliníkovou konstrukcí..... jaká kolečka sis pořídila? :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mohu se k vám připojit? TAké rodím v červenci 2012 tak bych ráda občas s někým popovídala.
29. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Určitě máš pravdu, ale kdybych ho kupovala přes net tak se bojím reklamace, né každý značkový kočárek se povede.Pak bych musela vše posílat poštou, schánět náhradní a toho se moc bojím :frowning2: Na prodejně mě rekli, že reklamaci řeší na místě a kdyby něco mají tu dokonalý servis přímo v prodejně.
29. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tak teoreticky i dle termínu bych měla být první :grinning:
@1980martina vítej u nás :slight_smile:
@lejlax mám obědnaný ten Camarelo Q12,do konce týdne by měl přijít...oni se na něj dají vybírat kolečka? :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax já ten Olomouc nemám daleko, takže to je v pohodě, škoda že nemáš možnost pokouknout jinam.. :wink: reklamaci taky řeší na místě, dostanu náhradní kočárek :slight_smile: i náhradní díly mají. :sunglasses:
29. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji za uvítání. Koukám, že řešíte kočárek. Já naštěstí kočárek už mám.
29. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina a co máš? :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám twinx. Četla jsem na něj samou chválu tak jsem si ho koupila. zatím ho nemám vyzkoušený, ale věřím, že vše bude v pohodě. Kamarádka ho má a jen ho chválí.
29. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari To máš fakt super, na tvém místě bych to udělala stejně :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Mě je nabízeli, dva druhy
29. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Taky zdravím :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, právě mi padla a jdu domů :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina a číslo? Na netu vidím že je to barevně rozlišené :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax doufám že budem spokojení :wink:
29. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam černo bílý ten se mi mooc líbí. No já také doufám, že budu spokojená a i tomu věřím
29. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak také podávám hlášení :slight_smile: Malá je pořád napříč, ale pokrok udělala - minulý týden měla hlavu vlevo, dnes vravo...Ale ležela tak blbě, že mi nemohli ani natočit ozvy srdíčka a dělali mi je nadvakrát. Takže příští týden jdu na kontrolu zase a pokud se malá do dvou týdnů neotočí, tak pofrčím do porodky na naplánování císaře...no a s tím jsem na to zvědavá - byla jsem se v porodnici dneska podívat, fakt tam moc moc chci rodit, takže prostě spouštím mimisugesci a buď se malá otočí, nebo prostě rodíme nejdřív 4.7., až nám tu porodnici zase otevřou po vymalování...
29. kvě 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax fakt,tak to já číhnu na net o co jde :slight_smile:
@snuflinka a nic na otočení nepomáhá jo? :frowning2:teda...mě se otočila později,ale zmákla to...
29. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Zatím ne, když se otočí, tak se potom zase vrátí do tý příčný polohy :frowning2: Ale tak snad se ještě hne :slight_smile:
29. kvě 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ale pokud se točí ze strany na stranu,tak bych čekala,že to zmákne i hlavou dolu...budu držet palečky...
29. kvě 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Děkuju :slight_smile: Snad to dobře dopadne :slight_smile:
29. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek