• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu No tak já jsem oplácaná, takže vypadám pořád stejně a ještě před měsícem mi všichni říkali že jsem hezky zhubla :grinning: Na břiše je to taky moje nejoblíbenější poloha a jinak neusnu, takže až to nepůjde, tak se zbláznim... :unamused: Dneska jsem potkala spousty kočárků a mezi nimi i ten co chceš a opravdu vypadá dobře! No a taky jsem potkala ten co chci já :frowning2: Takových designů mají, takových barev a zrovna ten co chci já potkám na vesnici která má 1800 obyvatel, ach jo, tak nevim, jestli i přes to si ho koupit, nebo vybrat jiný... :frowning2:
6. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, dlouho jsem nazavítala do téhle diskuze a tady se to pěkně rozjelo :slight_smile:
@luciemeli moc gratuluji k chlapečkovi, říkala jsi to už od začátku a nesekla jsi se, jsi dobrá :slight_smile:

@bajule mám to úplně stejné s tím spaním na břiše......taky mám relativně hodně malé bříško, takže se ráno kolikrát probudím s tím, že jsem spala na břiše, ale taky čekám, že to za chvíli už nepůjde :slight_smile:
6. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na mě dnes zkoušeli úplně novej přístroj na 4D utz....máme pár fotek a pár krátkých videí....malinkej dnes tak řídil, že sem myslela, že se mi chce prokopnout ven :grinning: zítra nás čeká kontrola u doktorky, tak sem zvědavá kolik malej váží a měří!!
6. bře 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hm tak to je pech,ale vzala bych tu barvu,kterou chceš,vybereš jinou a za týden jí potkáš taky,to je zákon schválnosti :frowning2:! No ten můj kočár se mi moc nelíbí,ale spíš právě koukám na tu funkčnost,snad bude za ty prachy sloužit a vydrží do těch tří let:slight_smile:.
6. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny vás zdravím, ráda bych se k vám připojila. Mimčo čekáme 20. července a zítra jdeme i s partnerem a utz, kde se snad dozvíme, co to bude :slight_smile: miminko má nařízeno udělat ukázkovou roznožku přímo na obrazovku, tak snad poslechne....
6. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ahojky, tak to jsme na tom stejne...uplne...taky jsem doufala v holcicku a je to kluk jak buk...jsem aktualne v 21. tt. a termin mame 15. 7. prvne mi dr. tvrdil, ze je to na 80% holcicka, ale druhy me za tyden vyvedl z omylu, ze nene...ted to potvrdili i na velkem UTZ:slight_smile: tak si rozmazlim chlapecka:slight_smile:
problem mam hlavne se jmenem, u holcicky jsem mela naprosto jasno...
7. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu děkujeme moc :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No doufám, že se vejdu do šatů....pak jsem hodím foto :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 abych nakonec neporodila holčičku...To snad né doktor už mi to naznačoval v 16 tt a ted to potvrdil ve 21 tt. A tak budu doufat, že se nám ten pan doktor neseknul :grinning:
7. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě to čeká koncem července, snad.. Měl by to být kluk, paní doktorka mi to napsala i do zprávy, tak snad se nespletla :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já taky doufám, že se mi neseknul.....ale 2x řekl, že je to holka.......poprvé tuším v 17tt a podruhé ve 20tt......tak uvidíme.....dnes máme UTZ, tak se raději snad ještě přeptám :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa_slamova přiznám se, že bych zprvu byla asi zklamaná, kdyby mi řekl, že je to holčička a o týden později, že je to kluk..........ve finále je to jedno, hlavní je, aby to bylo zdravé......ale holčičku si přeju od mala a kdyby mi dnes řekl -nene, já se 2x spletl, je to kluk - tak by mi vážně jeblo..........mám už toho tolik nakoupeno a vše fakt v holčičím provedení........asi bych to obrečela!
7. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 snad to bude v pořádku. Teď už je moderní technika tak se sand nesekne. :wink: Jé se máš já jdu na UTZ až 27.3. Když jsem tam byla 28.2 tak mi doktor řekl, že podle velikosti plodu se sekli o jeden týden takže jsem ve 22. tt a měla jsem být ve 21. tt takže o to dřív budu mít možná porod. Vystavil mi ho na 9.7. takže jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli to se máš, že už ti aspoň řekl nějaké datum..........já nemám ještě nic jistého - mě se to od začátku neustále šoupalo - podle MS 10.7., dle UTZ u mého doktora 17.7., dle screeningu v Praze u Apolináře zase 10.7. a podle posledních slov mého dr opět 17.7. - tak si mám asi vybrat :slight_smile:
Jsem zvědavá co mi řekne dnes.....jdu po jedné na prohlídku i UTZ, tak třeba budu moudřejší.......osobně bych rodila raději dříve - zkraje července - ale je mi jasné, že si to naplánovat nemůžu :(
7. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 Nemusíš se bát malá si řekne, kdy chce jít na svět...to by snad neovlivnil ani doktor, leda že by jsi malou přenášela tam by se to mohlo skomplikovat a vyvolat porod jinak. To jsou asi podle mě termíny porodu. já to mám taktéž podle Ms jsem měla rodit 20.7. podle pohybů 9.7. Tak nevím. Dám tomu čas děti si řeknou, kdy chtějí ven :grinning:
7. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,můžu se k vám přidat??čekáme třetí dítko,neplánovaně a TP mám 19.7,dnes mám screening a tak oufám že jsme zdravý a že nám potvrdí tu slečnu,už s tím počítáme :astonished:
7. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli to ano.......ale je v tom trošku hokej :confounded: už aby byla malá venku, fakt :grinning:
7. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino držím palečky, ať vše dopadne dobře a holčička se potvrdí :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak já jsem se dnes konečně dozvěděla výsledky z genetiky.. O dva dny se to zpozdilo, tak si určitě dovedete představit, co jsem prožívala..Jenom nervy a strach, že něco není v pořádku:( Ale naštěstí je vše o.k!:slight_smile: Čekám zdravou holčičku:slight_smile: Jupí, mám strašnou radost!!! Přeju Vám všem, ať se dozvídáte jenom samé pozitivní a radostné zprávy a ať Vám miminka v bříšku pěkně rostou:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@saminomimino Určitě to všechno dobře dopadne:slight_smile: Držím pěsti!
7. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino držím palce, ale určo to bude jak má :slight_smile:
7. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem zpět z kontroly, vše je v pořádku, malej nám zas ukazoval pindíka a chytal se za hlavu :grinning: na záda mi doporučila rozpustnej vápník a mám zkusit plavání, tak s přítelem asi o víkendu vyrazíme, akorát bych chtěla zjistit jestli je v Brně bazén s mořskou vodou....Jelikož sem rh neg. příští kontrolu mi bude píchat protilátky! A mám si zajít na tu cukrovku....(Holky brňandy-kam na to jdete?Mě řekla ať si zajdu na obilňák, nemusí se tam objednávat, mám tam prostě jít kdykoli ráno a den předtím nejíst moc sladkýho :slight_smile: )
7. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Tak pindíka jo? a proč se chytal za hlavu? To má toho doktora asi plnou hlavu. Taky mi doporučili plavat je to prý dobré na záda. Tak půjdu až se oteplý... :slight_smile: přece jenom jsem nastydlá.
7. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky jsem odmala toužila po holčičce...ale všichni okolo mi tvrdí, že až budu mít kluka či dva, tak už nebudu chtít jinak...tak nevím:slight_smile: zatím ho oslovuju Ty můj chlapečku a tak to asi do porodu zůstane:slight_smile: jelikož asi nevyberem jméno...u chlapeckých je to fakt fuška!!!
7. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,díky,a všechny zdravíme,screening zamnou a čekáme zdravou holčičku na 100% paní dr nezaváhala na vteřinku,ufff jsme štastní hlavně že je vše jak má,pak hodím foto
7. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino Gratuluji !!!
7. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule díky moc :wink:
7. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino moc gratuluji k holčičce :grinning:
8. bře 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa_slamova no já kdybych měla doma dva kluky, tak budu určitě manžela otravovat, že chci ještě třetí dítko a dala bych se asi i na modlení, aby to byla holčička :slight_smile: Ale kdyby u nás nastalo že by jsme měli dvě holky, tak to pak zase bude manžel, kdo bude otravovat, že chce ještě jedno dítko - aby měl pro změnu aspoň toho jednoho kluka :slight_smile:
8. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Blahopřeji,přeji moc štěstíčka a hlavně pohodový porod :slight_smile:
8. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek