• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu nějakého kolemjdoucího poprosím at mě blejskne, a pak pomůže vylézt neohrabané ženské :grinning: :grinning: :grinning:
S tou doktorkou, někdy stačí trochu postrašit, ona si dá víc bacha, a jestli ne tak jsou i jiné :unamused:
29. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No já jí řeknu že s krví a nedostatkem barviva mám problémy docela často,tak abychom něco nezanedbaly,když mi brala krev jen jednou! A co ty ozvy,jak si to měla ty??? Od kdy si na ně chodila a k doktorce,nebo u ž do porodnice?
29. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No mě neřekla že by mě objednala. Radši tam zítra zavolám. Snad se dovolám.
29. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 já si myslím že to si soukromě nejde objednat.. To musí dr. Kdyby tak člověk věděl nebo to bylo někde napsané, co?:wink:
29. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu máš to v kartě napsané? Doktor se vždycky ptá na problémy v rodině nemoci atd... Já měla KTG-srdíčko od 34 týdne. Teď uvidíme kdy mě pošle,je to asi podle toho posledního utz, jak je mimi velké a vyzrálé, možná i podle toho tvdrnutí břicha. Ale už bys měla chodit každý týden k dr, já do ted chodila co 14 dní. :sunglasses:Jo a chodila jsem od 34 k doktorovi, a od 39 do nemocnice, ale je to 6 let, kdo ví jak zo teď je....
29. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari já mám pokyn na papíře z nemocnice...ted jsem ho našla :slight_smile: že se mám sama objednat po 36 týdnu. Tak tam zítra cinknu a uvidím co se dozvím. Registrovaná tam jsem k porodu, tak se mnou počítat musí.
29. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 ježkovy zraky to se mám taky zaregistrovat!!! :grinning: :grinning: :grinning: to jdeš asi do nějaké větší porodnice, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Nemám,já jsem nemoci říkala jen na genetice u dr nic :frowning2:! Ale nedostatek hemoglobinu jsem nebrala jako nemoc,jen když jsem šla jednou za 2 roky k obvoďákovi na prev. prohlídku,tak mi z krve zjistil jeho nedostatek a předepsal mi dvě balení železa. Dál už to pak ale neřešil! Já myslím že každý týden se chodí až od 36 týdne :frowning2:! Jen jsem právě nevěděla jsetli budu chodit i k dr,nebo jen do tý nemocnice.
29. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu tos měla hlásit že míváš problém s krví. A od 36 se chofí každý týden, ale většinou maminám tvrdne břicho nebo je jiný problém tak se chodí každý i klidně od 32tt. Záleží vždycky na dr. :wink:
29. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Tak to tedy taky nechápu co to je za počty :unamused: Divím se, když jsi už předtím brala železo, tak teď by jsi ho měla brát tuplovaně!
29. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@natykata Jasně mrkni :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari To bych byla moc ráda :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!Tak na chvilku jsem tady :wink: Od rána jsem lítala po Kolíně a dorazila jsem domů až ve 3 hodiny,úplně vyřízená.Chytli mě takový křeče do břicha,že jsem zbytek odpoledne proležela.Koupila jsem si ještě podložky na přebalování,mantinel do postýlky a kolotoč+ hrazdičku,tak jsem si udělala radost a taky župánek do porodky :grinning: .Dnes jste toho zase dost prodiskutovaly :wink: .
29. kvě 2012 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Já jdu na ozvy poprvé v 35tt (podle PM) a podle ultr.36tt a už bych měla chodit n kontrolu po týdnu.Krev berou snad i podle faktoru,doktorka mi říkala,že tím,že mám Rh negativní,tak to častěji kontrolují,celkem jsem byla 4krát + na těhotenskou cukrovku a to jsem byla přímo na odběrovém centru.To se na to tedy zeptej :wink: .Jinak děkuji za odkaz,v pohodě se mi zobrazil :slight_smile: .
29. kvě 2012 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@1980martina
Vítej mezi námi :wink: !
29. kvě 2012 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
V Kolíně se taky registruje od 36tt,tak se raději na to zeptej :grinning: .
29. kvě 2012 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Já jdu na první ozvy 26.6. a mám je u svého doktora vždy po týdnu celkem 5 návštěv.
29. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax
@eliskarenca
Díky za informace děvčata,tak to mám tedy ještě čas :slight_smile:! No já jsem nedočkavá.
Já mám faktor pozitivní a byla jsem právě jen jednou,plus tedy na cukrovku. Zaptám se a i proto že už nejsem nejmladší :grinning:! Při porodu už mi bude 33 let uffff
29. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vrátila sem se z kina a bylo to fajn, jen už se snažím přes hodinu usnout a nic :unamused: udělala sem si před kinem ještě radost a koupila si kabelku, docela drahou, ale už sem si dlouho nic nekoupila, tak sem si prostě udělala radost :slight_smile: Zhruba sem Vás dočetla, ale už nevím na co všechno reagovat..železo beru necelej týden...k doktorce chodím kvůli tomu tvrdnutí od 28tt každých 14 dní, pokaždé mi dělá rychlej utz, mimi změří, udělá ten váhovej odhad, sáhne na čípek a ještě to tam zkontroluje tím vnitřním utz a srdíčko taky vždycky poslouchá, zatím mi nic neříkala ať se objednám do porodky na monitor, ale příště se jí na to zeptám...
@teddylu co ty, sekáš latinu a odpočíváš? :wink:
30. kvě 2012 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata No teda ty už se pěkně připravuješ!!Mě teda poslední dny tvrdne břicho šíleně jak sem vysadila to magnezko, tak sem zvědavá jak to tam dole bude vypadat, do toho záda a sem tam trošku bolest jak u MS, občas mám pocit, že se každou chvíli rozpadnu!!a CS3 je v pohodě, to já už mám skoro měsíc :slight_smile: no sem zvědavá, kdo půjde první!! :wink:
@snuflinka To je naprd, že malá je furt tak blbě...nedívala ses na net jaký tam jsou rady, aby se mimi otočilo?různý cviky a tak...
30. kvě 2012 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu @eliskarenca @majinka1981
Takže nevím kde rodíte vy ale já se nikde registrovat nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě se sestřička smála že oni už mě znají a mám VIP pokoj připravený :grinning:. Ted vážně, to se registruje jen v některých porodkách :wink: .
30. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari no do Motola, tam se registruje do 14.týdne.
30. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majinka1981 to jsem si myslela že rodíš ve velké porodnici, tady je 500 porodů ročně :wink:
30. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Jasný,zeptej se :wink: .Mně u porodu bude 34let,takže můžeš být v klidu :grinning: ,ale my to zvládneme :wink: :wink: :
30. kvě 2012 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari tak jsem se tam právě objednala. Jdu příští středu. Jestli tam bude milion ženských jak jsem tam jednou viděla, když jsem tam omylem vešla, tak se rovnou zastřelím. Sedělo jich tam v čekárně snad čtyřicet. Jsem na to zvědavá co my řeknou kdy bude ten porod :grinning: když se jim to tak rozchází :grinning: Manžel už by mě nejraději držel doma pod zámkem a aby mě někdo hlídal. No policajt se nezapře :grinning:
30. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Myslím si to,že se registruje jen někde :wink: .Stejně,když to na nás přijde kdekoliv,měli by vzít :grinning: .Prosím Tě včera jsem se ptala v pěti zverimexech a nikde tuto značku prostě nevedou :angry: ,nakonec jsem chtěla vyzkoušet ještě jeden na konci Kolína,s tím,že už tam něco koupím a obchod zrušený,síla.Takže nemám nic,ale dnes vezu Dáju na brigádu do Janovic,tak tam musím něco vzít.Včera jsme Lesle vynfali 4klíšťata,já nevím,že se na ní tak lepí.Zkoušela jsi ty kapičky za krk?
@teddylu Jinak s těma plenama to je fakt,někde přes ně člověk vidí,až kdoví kam :angry: .Já mám asi 150 plen ještě,co jsem dostala od mamky,Danda mi je vylovil z úložáku a já jsem si jich zatím 20vyvařila a uvidím,jakou budeme mít spotřebu :slight_smile: .Pak jsem si koupila v obchodě 10 plen s potiskem+osošky pod hlavičku,do kočárku a tak.Jen ještě pořád přemýšlím nad přikrývkou do kočárku,ikdyž deku mám,pořád něvo vymýšlím.
30. kvě 2012 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu No skoro :grinning:! Opravdu spíš odpočívám a když se cítím dobře,tak obejdu barák. Uvidím v pátek na kontrole,kdyby něco,tak zalehnu a už z tý postele nevylezu,ale myslím že to bude dobré. Jo a musím pochválit ten diazepam i když jsem se ho bála,tak jsem si předevčírem večer jeden vzala,protože mi tvrdlo břicho jen co jsem z gauče vsala na záchod a tvrdnutí přestalo i včera jsem ho cítila minimálně:slight_smile:,tak to asi opravdu funguje a oblblá si po něm zatím nepřipadám :grinning: :grinning: :grinning:!
30. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,jakou máte tu odsavačku na hleny?Já přemýšlím,že si objednám tu na vysavač dost si ji chválí :grinning: .
30. kvě 2012 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 povolání ho zahltilo :grinning:.... tady je to v pohodě,klídek, to je kouzlo malých nemocnic,maximálně mě může vytočit když dojde cikánka s celou famílií a budou mít naspěch :angry: asi do práce či kam se ženou :grinning: :grinning: :grinning: .
Jsou tu 3 přípravné pokoje, asi 2 porodní sály, prostě malinké...Personál v pohodě, a taky můj doktor tu má taky služby, pokaždé mi píchal vodu před porodem i si mě hlídal, takže spokojenost. :wink:
30. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Zvládnem,ale já bych pak chtěla za dva roky ještě jednoho prcka a to už bude s tím zvládáním horší :grinning:! Určitě by byl lepší delší rozestup,abych Barču na to další miminko mohla dobře připravit a všechno jí vysvětlit,ale čas mě tlačí a nechci pak rodit ve čtyřiceti :frowning2:. Když jsem ale četla tady na koníkovi diskusi o dětech dva roky po sobě,tak to je horor,teda jak u koho,ale většinou ten první rok totální maraton a to nevím jestli v tom pokročilém věku zvládnu. Holt kdybych potkala současného partnera dřív,už bychom měli aspoň tři děti :grinning:!
30. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek