• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca já mám tu na vysavač, značku Nosátko, kámoška mi ji poradila, že je lepší jak Baby-vac, kterej se prý blbě čistí...
30. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete si psát nějaký porodní plány?
30. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,poraďte s rýchlým obědem :wink: ???Jdu něco poklidit,chtěla bych si umýt skříně a jdu si vyprat župan,ať si ho můžu přibalit do kufříku,včera jsem byla tak vyřízená,že jsem nic skoro neudělala.Jinak stále zvažuju cestu na moravu,nerada bych tam zůstala,ale to snad ne :grinning: .Dnes si uberu magnesko a uvidím,co to se mnou udělá :wink: .
30. kvě 2012 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to máš skvělou doktorku :slight_smile:! Já když jsem tak byla s tím tvrdnutím,tak zase žádnej UTZ,jen poslech srdíčka a vyšetření čípku :frowning2:.
30. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca kapky za krk! to bych jich musela koupit hned několik, naše je velká, vyzkoušej přes net, je to firma VIRBAC animal health, prostředek EFFIPRO, jinak ten teetrea olej koupíš kdekoli, v lékárně, přes avon, oriflame, zkrátka všude. Naředíš do vody v rozprašovači a máš vystaráno, můžeš to použít i na sebe když jdeš do lesa. :wink:
30. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a jak to srdíčko poslouchá?
30. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já rodím v Ostrově nad Ohří a tam se také nemusím registrovat. Včera jsem si to zrovna na stránkách nemocnice pročítala. Jen je dobré tam přijet poslední týden před termínem na kontrolní UTZ a ozvy a je tam i možnost domluvit se předem telefonicky a oni mi ukážou i porodní sály a popíšou jak celý porod probíhá,je to na hodinku,tak to také zvažuju. Ani na ten poslední UTZ a ozvy se k nim neobjednává,jen přijedu kterýkoliv den od 10-12h,tuhle dobu mají vyhrazenou jen na ty kontrolní předporodní ultrazvuky :slight_smile:!
30. kvě 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já mám dneska chut jen na štôuchané brambory s osmaženou cibulkou... :wink: a dám si k tomu kefír!!!
30. kvě 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no tak to je obdobné jako u nás. A tvoje dr tam neslouží?
30. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No takovým tím přistrojem,napatlá gel a jezdí a hledá srdíčko a poslouchá pravidelnost :slight_smile:! Je to krabička a od ní ta šňůra,něco jako když dělá venkovní UTZ. To ti dělá taky né?
30. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To víš,že to zvládneš :wink: .Jen si to teď nedovedeš představit,protože si nejsi úplně jistá,co vše bude obnášet 1.prcek :wink: .Je to jen a jen na Tobě,jak si to pak ukočíruješ,nemyslím si,že to musí být tak hrozný.My jsme už taky mluvili o druhém mimču,zkusili by jsme chlapečka,no uvidíme,ať nepředbíhám :grinning: .Já musím 2měsíce po porodu na kontrolu do Brna,tak jsem zvědavá,jak dopadnou snímky a pak se uvidí.Mám to složitější s těmi zády,nerada bych ,aby se mi sbortila páteř,což mi hrozí i teď :angry: .
30. kvě 2012 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
m
Mrknu na ni :wink: ,porodní plán já určitě né :grinning: .
30. kvě 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já u doktorky to samý,ale snad vědí,co je zapotřebí :unamused: .
30. kvě 2012 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Dobře,zkusím se mrknout na net.Do lékárny dnes cinknu,mohl by to přítel vyzvednout než pojede na noční,děkuji!!!
30. kvě 2012 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ne, to mi nedělá, zkouší pohyby a ptá se kolikrát za den je cítím. :wink:
30. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ne moje dr slouží tady v Sokolově kde bydlím a Ostrov je 30km od Sokolova,ale po dálnici jsme tam za 30 minut a je to vyhlášená porodnice,jezdí tam ze širokého okolí :slight_smile:! V Sokolově je to špatné,všichni dobří doktoři odešli a je tam samej černoch a ukrajinec :frowning2:. Málo která rodička byla teď poslední dobou v Sokolovské porodnici spokojená.
30. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já asi udělám šišky s mákem,holky mě minulý týden navnadily :grinning: .Kefír jsem měla ráno s rohlajsem,ale jahodový :grinning: .
30. kvě 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu leda bych si tam napsala pedikůru, manikůru a Káju Gotta at mi zpívá pro rychlejší průběh :grinning:
30. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Aha já myslela že to dělají všude :slight_smile:! Kdyby mi ale radši místo toho udělala občas kontrolní ultrazvuk,tak bych se nezlobila!
30. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já nemůžu sehnat mlýnek na mák, mlela jsem na srarém ručním mlýnku a ten se na mě vykašlal už před pul rokem...nikde mi nejsou schopní poradit na šem se dnes mele :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu on tam nějakou takovou škatulku má, měří s ní sestřička. Mě se ptá na pohyby a sem tam zkoukne ten utz, tam to srdíčko taky vidí...
30. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Přesně tak,zatím si to nedovedu představit,jsem zvyklá na klid a ticho,pěkně si vše naplánovat dopředu,výlety co to jde a teď přijde taková změna. A hlavně spánet,to je pro mě hodně důležítá věc,potřebuji minimálně 7 hodin,jak je nemám padám na hubu a jsem nepoužitelná,tak už se těším jak budu spát ve stoje s Barčou v náručí :grinning:! No a do toho ještě druhé,nevím nevím! A také bychom chtěli zkusit kluka,ale při mé smůle už teď vím,že to bude holčička :grinning:.
30. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jéééééééééé šišky s mákem,no já jsem měla k snídani makovej závin,tak to už nemůžu a k obědu jdu dělat játrovou omáčku,už jsem jí neměla tak půl roku.
30. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Holky já jsem na tom ještě hůř :grinning: mě teď bude 37 :grinning: a nějak to neřeším, všechny výsledky jsou v pořádku. Když jsem byla na genetice tak mě doktorka řekla, že kdyby tam nebyl napsaný můj věk, vůbec bych k ní nemusela chodit :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já dneska ráno vstala s manželem v pět, začala uklízet a v půl osmý jsem jeeště zalezla do postele na na hodinu a půl usnula :grinning: Mezitím se mi vypralo prádlo, tak jsem ho pověsila a teď hurá na další část úklidu. Má nám odpoledne na návštěvu přijít manželova babička, tak aby to tady nějak vypadalo :slight_smile:

Jinak já jsem taky radši, že půjdu do menší porodnice než do toho kolosu na výrobu dětí, co je u nás ve FN.
30. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
I já jdu do naší malé nemocnice, je hezky zařízená, pokoje jsou max po 2-3 maminkách a nebo kdo chce může si připlatit 400,kč za jednolůžko :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To je zvláštní,tady mají mlýnek normálně v domácích potřebách.Já mám ještě po mamce,ale popravdě my ten mák nemáme tak často,takže si kupuju přímo namletý :grinning: .
30. kvě 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Mně už ten ultrazvuk od 20tt taky nedělá,byla jsem už jen na těch velkých.Vím jen,že někteří doktoři ho nemají přizpůsobený od určitého tt,tak si myslím,že je to proto.alespoň ta moje to tak má.Prý by už tam to mimčo tak neviděli.Mně teda vždy dělá prohlídku+ poslouchá srdíčko a vyptává se na pohyby,jak se cítím,co záda atd...
30. kvě 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já měla právě taky starý, super, byl......Ted jsem chtěla nějaké malé udělátko, v elektru nic, domácí potřeby by asi potřebovaly dozásobit :unamused: taky kupuju ten namletý, kluci mák milují, a to je problém...
30. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax tak je to i u nás, taky se dá připlatit za samotku... :wink: jen si myslím že je leppší být na pokoji z někým, at můžeš třeba na záchod nebo tak a mimi pohlídá jiná maminka.
30. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek