• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Zdravím všechny červencovky,já byla na kontrole v pondělí,k výrazné změně nedošlo,čípek se trochu zkrátil,ale CS pořád 3,tak mi zas trochu otrnulo :grinning: Musím trochu něco dělat,protože mě chytá panika, když tady čtu jak už všechny perete,žehlíte,máte sbaleno do porodky,kočárky doma.... :slight_smile: Já začla prát teprv tento týden,vyžehlený nemám nic,tašku sbalenou taky nemám a kočárek je připravený v Pardubiccíh na prodejně,ale chtěla bych si ho vyzvednout osobně,tak jestli se dočkám 37.tt tak tam pak pro něj zajedem.
Rodit budu v Ústí nad Orlicí a myslím si,že tam se registrovat nemusím.U prvního těhu jsem se taky neregistrovala,ale je fakt že jsme tam tenkrát byli s přítelem na předporodním kurzu a ten už znovu absolvovat nebudem.
30. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Neboj se,vše je o zvyku a jak si to přizpůsobíš :wink: .Na hubu možná budeme padat všechny :grinning: ,uvidíme.Až prckové povyrostou,tak to bude zase o něco lepší.No a třeba nás překvapí a budeme mít andílky :grinning: !?Taky si nejsem jistá,jestli by to byl kluk. Jedině zajít ke kartářce :grinning: .Já jsem tam teda nikdy nebyla,ale sposta lidí i známých tvrdí,že se jim to vyplnilo,tak nevím.Já teda taky jen tak něčemu a někomu nevěřím,život mě naučil dávat si pozor :grinning: .Ale pravdou je,když jsem řekla tetě,s kterou mám moc pěkný vztah(mamčina sestra,měly se nejraději),že jsem těhotná,tak mi hned říkala,že je zvědavá,jestli to bude ta holčička.Mamka prý byla 1u kartářka a ta jí prý řekla,že po delší době od Dandy se mi narodí ještě holčička a budu šťastná.Tak nevím,je to náhoda :grinning: ?
30. kvě 2012 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Játra mi nemusíme,ty se u nás nepapají :grinning: .
30. kvě 2012 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já pořád uvažuju jestli odsávačku na hleny pořídit nebo ne,protože u syna jsem ji neměla a naštěstí ani nepotřebovala.Teď jsem koukala na netu na tu o které píšeš ty,tak se chci zeptat máš s plastovou koncovkou nebo se skleněnou?
30. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Tak to je fajn,že máš vše v pořádku :slight_smile: ,já to taky až tak neřeším :grinning: .Na plodový vodě jsi nebyla?
30. kvě 2012 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To jsi ranní ptáče :wink: .Já jsem byla taky vzhůru od půl 6,mě vždy probere přírel,když přijde z noční,ale ještě jsem usnula :grinning: .
30. kvě 2012 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Přesně jak píšeš, taky bych nechtěla být na pokoji sama, ráda si pokecám, vyměním názory a je větší sranda :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
V Kolíně jsou pokoje po dvou a pak mají 2 nadstandarty-300kč/den.Přemýšlela jsem o nadstandartu,ale ještě nevím :grinning: a taky záleží,jestli je pak volný.
30. kvě 2012 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak se zeptej,jestli by Ti ho neobjednali,určitě ho musí mít nějaký dodavatel v nabídce :grinning: .
30. kvě 2012 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax sranda je když tvoje dítě v noci spí, ty bys mohla taky ale řve cizí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si pak říkáš jaké máš hodné miminko......ale u nás sestřička ty křiklouny odnáší k sbě aby se maminky vyspaly, apon trošku, mě je taky vždycky odtáhla na separaci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca no dneska se chystám, vystartuju na ně s tím břichem a budu řvát že mám děsnou chut na mák :grinning: mletý!!!
30. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Na plodové vodě jsem nebyla, doktorka řekla mi řekla, že všechny výsledky jsou perfektní, samozřejmě rozhodnout jsem se musela sama. Pro další jistotu mě udělali ještě jednou další vyšetření a potvrdilo se, že je vše v pořádku :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Záleží na tom zda máš raději svůj klid, návštěvy příjdou je za tebou .....je to na zvážení :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No, to máš taky pravdu je to o zvážení, ale pokud jsou setřičky takhle ochotné, je to super :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu naštěstí můžu říct,že dneska je mi krásně :slight_smile: skvěle jsem se vyspala a nic mě nebolí,tak snad to vydrží :slight_smile:
@eliskarenca mám tu odsávačku na vysavač už po Natálce a je to luxus :slight_smile: jen se pak toho vysavače bála,tak bacha...
30. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari Tak přesně z tohodle důvodu uvažuju o nadstandartu,pokud teda bude volný.... Můj syn spinkal jako andílek,ale holčička co s náma byla na pokoji s prominutím řvala jak tur ve dne v noci :grinning: A pak taky kvůli návštěvám,na pokoj návštěvy nesmí,takže se chodilo do té společné místnosti a mně by vyhovovalo kdyby za mnou mohli spíš na ten pokoj,což jde jen u nadstandartu.Takže pokud bude volný tak bych ho chtěla.
30. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06
@lejlax já myslím že je to spíš výhoda být na pokoji z někým, u nás můžou návštěvy na pokoj, sestřička dítě na noc pokud řve odnáší a taky člověk má srovnání když vidí ty ostatní kdy se z mimin dostane smolka, kdy které přibírá, kolik atd. Asi bych miminko na pokoji nenechala samotné, i kdybych šla jen na WC nebo pro něco do bufáče...to se pak asi musí volat sestřička... :wink:
30. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás v nemocnici můžou taky návštěvy na pokoj a nemusí do společenské místnosti :slight_smile:
30. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 My to máme stejně :slight_smile: Ale manžel tam pracuje, takže i kdyby nadstandard nebyl zrovna volný, tak je to stejně v pohodě :slight_smile:
30. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Ahoj, neboj se já mám vypráno a vyžehleno tak polovinu věcí, ještě potřebuji v lekárně koupit všechny mastičky, krémy, kalhotky.... :slight_smile: "Trochu" jsem pozadu s kočárkem, ten musím objednat, stále jsem na vážkách :wink:
30. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No asi pak záleží na tom s kým na tom pokoji jsi.Tady nemůžou návštěvy na pokoj z důvodu soukromý druhé spolubydlící,když chce kojit nebo odpočívat.... Já nevím,ale doma si malou taky na wc ani do sprchy brát nebudu :grinning: A už v porodnici mají všechny miminka dýchací podložky,takže si myslím že na pokoji chvíli sami vydržej.Po prvním porodu jsem byla na dvojlůžáku a když jsme šli se spolubydlící na jídlo tak jsme taky mimča nechávali na pokoji.No asi taky záleží jak je to v jaké porodnici zařízené.
30. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 já peru jen proto že tu perou všechny maminky :grinning: včera jsem začala, opráno je, žehlení zvládnu dnes a hotovo :sunglasses: kočárek bude v pátek pokud se tam dostanu a už budu jen uklízet maltu, cement....... :grinning:
30. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 aha, tak u nás se i jí na pokoji! A miminko se tam nechat nesmí samotné, to je nějaký předpis. A podložky tehdy ještě nebyly, ted netuším... A s tím kojením, to snad nemůže nikomu vadit když kojí a někdo sedí u vedlejší postele...nebo to je zákaz z porodnice ty návštěvy s ohledemm na soukkromí?
30. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahojky já mám termín 6.7 v pátek jsme v 35tt :slight_smile:
30. kvě 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Rodila jsem před 6 lety,takže se třeba taky něco změnilo...nevím,ale tenkrát dýchací podložky byli,jedlo se v jídelním koutku kam jsme si mimča brát nesměli.Pro návštěvy tady je nebo aspoň byla společná místnost,už na tom kurzu nám říkali,že je to z důvodů soukromý spolubydlící a já si myslím že na tom něco je.Za mnou furt někdo chodil a za spolubydlící taky.... s kojením jsem docela bojovala takže mně by to moc příjemné nebylo kojit před cizíma :grinning: Když jsme šli na to jídlo a nechali děti samotné tak nám to taky trochu vadilo,můj malej ten furt spal ale holčička od druhé maminky ta plakala hodně a tenkrát jí teda nikdo nenabízel že si ji odveze aby se vyspala,ale říkám je to 6 let tak nevím co se na tomhle třeba změnilo...Je to určo věc názoru,mám kámošku co je těhotná a taky chce nadstandart,ale mám i kámošky kterým to přišlo jako zbytečné vyhazování peněz a taky chtěli být spíš s někým než sami...
30. kvě 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katerinahele Ahoj vítám tě tu mezi námi...Blahopřeji k miminku. Já mám termín 7.7. :grinning:...Ale myslím si, že se nám vyklube teď v červnu miminko....Tak snad tu v naší diskuzi najdeš plno pochopení a rad...holky ti určo tady poradí :grinning: Vše co budeš potřebovat vědět o všem... :grinning: Jsme tu jako rodina :grinning:
30. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky hele normálně mě to svědění nechce povolit..a když se namažu mastičkou tak je to zachvíli znova o5 tady se uškrábu k smrti...(svědí mě břicho, dlaně, nohy, krk, paže...atd..) Já už brečím...Pak už jenom straším o půlnoci na MK a hledám ještě zbytek rad zda je to normální...Teď mi psala jedna maminka, že jí svěděla pokožka a hnedka se jí blížil porod...Že je to příprava už na něj..Ou není ještě brzo za 2 dny jsem 36. týden...a to se mi rodit ještě nechce :grinning:...JSem strašná co?...Ale já si myslím, že to mám s magnésia mě to nedělá dobře... :confused:
30. kvě 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak já mám třeba suprovou kartářku, u které se mi vyplnilo tak 80%, ale řekla mi, že první budu mít holčičku a do pěti let kluka a to se teda sekla :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak na druhou stranu Luci ve chvíli, kdy budeš v 36tt, tak už je to jen měsíc do termínu a to se Tomášek fakt může narodit ;) Ptala ses na to doktora? Já už jsem nějak sklerotická a nevím, jestli ti na to něco dával...
30. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka Jdu k doktorovi až 7. 6 což je za týden...pak už budu chodit po týdnu...No mě to začalo svědit od půlnoci..Ale né že by mě to svědilo pořád, ale po několika chvílích..Prý je to na konci těhu úplně normální jev...Ale dneska mě fakt svědí nohy..:frowning2: se picnu...Ale každopádně až půjdu k dr tak mu to oznámím...
30. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek