• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli A kdyby to bylo horší, tak mu zavolej, třeba ti něco poradí ;)
30. kvě 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka kdyby se to nelepšilo..já teď momentálně nemám kredit, ale zítra tam je a kdyby se to nezlepšovalo a bylo to horší tak si k němu zajdu osobně...Bude to lepší
30. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 to je od zkušenosti a taky o povaze, mě je třeba úplně jedno kdo mě uvidí kojit, stejně budu pak kojit po obchodech, lavičkách, no všude...Ta sestřička když mimiska vezme v noci sebou nakojeného je k nezaplacení. :wink:
30. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katerinahele ahoj , tak taky jedna téměř trojnásobná maminka :wink: taky mám 2 kluky, 9 a 6 :sunglasses:
30. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no tady v Motole mají jeden porodní sál, myslím že v něm pět boxů a v červnu to mají rekonstruovat. Má se rodit na pokoji šestinedělí, takže nebudou místa ani na nadstandartu, který bych si ráda zaplatila :frowning2: No bude to asi masakr, snad nebudu rodit ve výtahu :grinning:
30. kvě 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No děvčata dvě hodinky tu nejsem a tady takový romány :grinning:!!!!!!!!!!!!!!!!! Vítám nové maminky v diskusi :slight_smile:. Jinak koukám že jste rozebíraly pokoje v porodnici,já jsem nejprve také chtěla být na pokoji s někým,v Ostrově jsou pokoje po dvou a třech,ale pak když mi spousta známých vyprávěla právě u tom,že se vůbec nevyspaly,že miminka brečela na etapy,tak jsem začala uvažovat o jednolůžáku za příplatek. U nás je to tedy 500kč na den,ale přítel mi to může zaplatit z fondu,co mu přizpívá zaměstnavatel,tak to nepůjde z naší kapsy,tak si asi taky ten jednolůžák vezmu.
30. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já játra miluju a už jsem zblajzla celej talíř :slight_smile:!
30. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No tak já andílka asi mít nebudu,když vidím co mi dělá v bříšku a jak je teď pořád vzhůru a málo spá,jen se pořád mele,tak to bude asi pěkná čertice :grinning: :grinning: :grinning:! U kartářky jsem taky nikdy nebyla,a ani nepůjdu,nechci znát svůj osud,co se má stát stane se a taklhe bych tomu pak akorát šla naproti :frowning2:! Ale jednou mi ve vlaku pán vyložil z ruky,jen mi řekl že čáru života mám dlouhou a že budu mít dvě děti,tak uvidíme :slight_smile:!
30. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No můj malej byl právě hrozně hodný miminko,pořád spinkal,skoro vůbec nebrečel,ale zase s tím pak souviseli problémy s kojením,na jídlo jsem ho musela budit a on byl hrozně línej papat,pořád u toho usínal,takže s kojením jsem tenkrát měla boj... ale to už trochu předbíhám,tohle téma tady budem beztak řešit za pár týdnů :grinning:
Teď máme slíbenou holčičku,právě jsem vyprala várku růžovýho prádla a mám černo růžovej kočár tak snad se teda nespletli :grinning: a řekla bych že je taky v bříšku čilejší než byl malej,no tak uvidíme ....
30. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Aha,myslela jsem si,že po 35roce se na plodovku musí.Taky si ráda popvídám,ale zase je pravda,že tam pak nemáš žádné soukromí :grinning: .A s těma mimčama to je taky pravda,jedno může spinkat a druhé zrovna ne,ještě uvidím :grinning: .
30. kvě 2012 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
V Čáslavi s těma návštěvama je to taky tak,jak píše domca,původně jsem zvažovala,jestli nejít tam,ale z těchto důvodů jsem se rozhodla pro Kolín.
30. kvě 2012 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se až minulý týden dozvěděli, že čekáme holčičku, tak jsme moc šťastni(tajně jsme si ji přáli) Proto dokupuji šatičky a růžové věcičky, dečky.... :slight_smile: Kočárek řešíme, že koupíme šedý a krásně vynikne naše holčička v růžovém oblečení :wink:
30. kvě 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli
Já to svědění mívám občas taky,ale mně to přijde,že mám teď sušší pokožku,ikdyž se mažu pořád stejně,tak jsem začala promazávat víc a zatím je to v pohodě.Zeptej se na to,u Tebe to může mít jiný důvod.Rodit v 36tt je už v pohodě,já bych to brala :grinning:.
30. kvě 2012 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já zase celý talíř šišek :wink: .
30. kvě 2012 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskarenca Já si to říkám taky rodit ve 36. týdnu...ale moje tělo ani mozek si to nechce dopustit, což je dobře. Jen moje srdce mi říká natěšeně, že by mohl být už na světě..Ale asi bych popravdě brečela, kdyby se narodil ve 36. týdnu. Já bych ráda chtěla rodit 38-40 týden. Což je za chvilinku. Samozřejmě i ideální...Zatím mám CS 2 což je dobrý..Ale bříško mi klesá...S tou pokožkou máš pravdu...já jí mám taky vysušenou...A mažu a mažu a nemůžu se domazat :frowning2: :slight_smile: :wink:
30. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já mám z kartářky taky strach,pak bych toho měla plnou hlavu :grinning: .
30. kvě 2012 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Tak uvidíš,mně by to v 36tt stačilo,uvidíme,nějak to dopadne :grinning: .Zkus změnit krém,já jsem se teď začala mazat krémem koupeným v lékárně,jmenuje se Seni care a je to zatím v pohodě.Kupovala jsem ho Dandovi,má občas,hlavně v zimě dost vysušenou pokožku,tak nám ho doporučila kožní.
30. kvě 2012 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to ji zrovna nevyšlo :unamused: .Jak už jsem psala,já mám z kartářky trošičku strach,jinak už mě to taky lákalo :grinning: .
30. kvě 2012 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskarenca Tak já mám od avonu proti vysušování a pomáhá...ale stejně mě to přejde a začne to svědit znova :frowning2:
30. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Tak to nevím,já má teď zatím pokoj,tak musím zaťukat,alespoň s něčím :grinning: .
30. kvě 2012 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Prosím Tě ten Effipro,to má být spray?Teď jsem se dívala na stránky lékárny a jako spray mi to nepřijde a nic tam k tomu nepíšou :unamused: .
30. kvě 2012 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskarenca jojo jsem už vyřízená terď jsem se o5 škrábala jako magor :-d
30. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já když sem šla poprvé, tak sem taky měla strach, ale my sme to měli v práci jako hobby :grinning: ale je fakt, že sem tam vždycky šla, když sem řešila nějakej problém, jen tak zeptat se co a jak bych tam nešla! Co se týče těch klíšťat fakt zkus koupit ten frontline, vyliješ to z krk a máš dva měsíce pokoj!
Jinak já určitě budu na normálním pokoji, tady v brně se platí za nadstandard přes tisícovku, což se mi zdá hrozný a myslím, že budu ráda, když na pokoji budu někoho mít a sdělíme si třeba nějaký postřehy a navzájem pohlídáme mimča, kdyý budu třeba chtít do sprchy...
30. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 Moje teta rodila v kuchyňce :grinning:
30. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF81UFBvb3lRdVRERUt5a1BrM2VrLVE6MQ
30. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Mě svědí celé tělo. Byla jsem i na jaterních testech a ty jsou v pořádku. Zkouším Excipial Hydrolito, nebo jak se to jmenuje a je to trochu lepší. Stojí v lékárně kolem 130,-
30. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ano, je to s pray 300kč 100ml :wink:
pokoje fakt neřeším, nějak to bude, dřív bylo mamin na pokoji 10 a vydržely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já asi zítra do té porodnice zajdu, podívám se, poreferuju, už si to taky moc nepamatuju.. :dizzy_face: ale koukala jsme na jejich stránky na www.naseporodnice.cz a mají tam stejné služby jako byly, jen nějaké porody do vody, na židli, nebo ještě jakési co ani nevím co je :grinning: :grinning: :grinning: doufám že se rodí stále stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Taky je to fakt malinké :wink:
30. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no určitě lezou děti pořád stejnou dírou :grinning: Za jukačku nic nedáš. Já se do toho Motola ani netěším. Vždycky cítím takový divný pocit když vejdu do nemocnice, že se mi tam ani nechce :grinning:
30. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Už jsem ten spray našla,na jak dlouho Ti asi vydrží ten 100ml?Já to taky až tak neřeším,uvidím podle situace :grinning: .Ale celkově špatně spím,tak bych možná do nadstandartu šla.Budu tam mít známý,tak snad se nebudu nudit :wink: .
30. kvě 2012 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek