• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka
Na ten frontline jsem se dnes taky dívala,byla jsem se zeptat i u u veterináře,tak jsem o něco chytřejší :grinning: .určitě se vyplatí vzít to větší balení,v Kolíně to neobjednávají,tak to vezmu asi přes net.Nejlacinější to teda taky není :angry: .Těch 1000kč to je docela síla ,do toho bych taky nešla :confounded: .
30. kvě 2012 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Zprávička patřila Tobě :wink: ,nějak jsem se přemáčkla,asi už začínám blbnout :grinning: .
30. kvě 2012 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 já do té nemocnice taky moc ráda nejdu, není to tak dávno co jsem tam vyzvedávala věci po mamce když umřela, ale to porodní je v pohodě :wink: a taky tam mám nějaké známé :sunglasses:
30. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no máme ho od jara, tak ti nepovím, je v něm hodně i co jsme jí nastříkali :wink:
30. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca počkej ten Frontline stojí 1000kč??
30. kvě 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě se zas nějak rozjel apetit!!po obědě půlka čokolády a teď po večeři polomáčený :confounded:
30. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Že Ti není blbé dělat chutě :grinning:. Taky bych si děsně dala polomáčené, ale nemám je doma :frowning2: . Budu to muset zítra napravit.
30. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer děvčata. Tak jsem dnes byla ve Varech a udělala si radost v Interšpáru a koupila pár hadříčků. Chodila jsem po krámech pomalinku tak hodinku,ale co se mi pak stalo doma mě doslova vyděsilo :frowning2:! Dali jsme si s přítelem večeři a potom jsem vstala a najednou jsem cítila hrozný tlak na spodek,jako by mi hlavička lezla ven,říkám ježííííííííííííííííííííš co to je a přítel hned si lehni na gauč a dej si nohy nahoru,ležela jsem tak asi 15 minut a nakonec mě to přešlo. Teď sedím na gauči a úplně se bojím vstát,aby se to neopakovalo :frowning2: :frowning2: :frowning2:! Stalo se vám to některé???? Žádná bolest to ale neprovázela,jen ten tlak.
30. kvě 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak mě taky honí mlsná,teď si dát jogurt a pak ještě pomeranč :slight_smile:!
30. kvě 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Teda, pěkně šokuješ :confounded: naštěstí se mi nic takového nestalo, uff
Jinak udělala jsem zeleninový salát se smetanou :sunglasses: tak jsem si pochutnala :slight_smile: a pak jsem si v lednici našla čokoládku Milenu :wink:
30. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jj ten tlak na spodek mám taky, hlavně k večeru cca od 17.ti hodin. Pak nemůžu ani usnout. Pomáhá mi teplá koupel večer před spaním. To se mi trochu uleví. To už budem muset přežít, a bude to asi horší :frowning2:
30. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ne,to jsem reagovala na to porodnici :grinning: .Frontline mi nabízeli za 360kč 100ml a ten Effipro je různě,jak kde,ale nejvýhodněji vychází těch 500ml a to je těch 650kč bez poštovného.Tady v lékárně to samozřejmě neobjednávají,chtěla jsem to vzít za bodíky,ale bohužel :angry: .
30. kvě 2012 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 No jo,ale ty už na to máš nárok,já jsem teprve v 32 týdnu :frowning2:! Normálně jsem si chtěla zabalit tašku do porodnice,měla jsem pěknej strach! Fakt to byl pocit,jako bych už měla půl hlavičky venku brrrrrrrrrrrrrrrrr.
30. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax No pro mě to byl taky šok,to ti povím! Přísahám že zítra jen ležím a jestli mi v pátek řekne dr že se otvírám,nebo že se mi zkrátil čípek,tak jsem v háji a jdu si lehnout do nemocnice. Já si prostě nedám říct,ale mě bylo odpoledne dobře. Jsem hazardérka,tak co si pak stěžuju že :frowning2:!
30. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu teda ty nás děsíš...mě se nic takovýho taky nestalo, ale malýho sem o víkendu cítila taky dost dole, ale ne takhle nárazově! A s tím jogurtem a pomerančem se běž zahrabat :grinning: :wink:
@eliskarenca no já si právě říkala :slight_smile:
@teddylu ono sem fakt riskovat nevyplácí! mě taky otrnulo, tak sem o víkendu lítala po venku a hned mi tvrdlo pořád břicho, dneska sem se víc šetřila a hned je to lepší!
Jinak sem si dneska udělal peeling celýho těla i obličeje, dala si masku a hned se cítím líp, v úterý mě čeká pedikůra, tak se těším!
30. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo holky chodím do jedné uzamčené doskuze, kde jsou holky, co taky mají termín v červenci a dneska se narodily dvě miminka!!!!!Mazec, zase mě trošku dotrklo, že to klidně může být každou chvíli! Zítra si jedu pro postýlku, tak si ji nachystám a kolíbku do obýváku taky :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Včera jsem sežrala VEČER půl 200 gramový čokolády a pak ještě pytel gumovejch medvídků! Dneska to musím vyrovnat,ale zejtra to zase rozjedeme drahoušku :grinning: :grinning: :grinning:!
Já vím,ale tůry jsem úplně odbourala,jen ležet ale fakt nemůžu a chodím pomalinku. Zítra budu jen ležet a v pátek uvidíme na gyndě. Do nemocnice mě ale nedostanou,to ať mě radši doma přikurtujou k posteli:grinning:.
30. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to je rachot,už dvě miminka:slight_smile:,jsem fakt hodně zvědavá,kdo z vás bude první :slight_smile:!
30. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No tak s tou čokoládou a medvídkama máš štěstí...hmm ti medvídci mě lákají, ale dneska už se fakt musím držet!!
Ta první holka šla normálně na kontrolu a doktorka zjistila, že už nemá skoro žádnej čípek, tak jí nechali v nemocnici a v noci porodila!
30. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ježíííííííííííííííííš šla jen na kontrolu :frowning2:! Škoda že si neumím ten čípek kontrolovat sama,teda spíš nevím co tam mám vlastně nahmatat :grinning:. Já si jen dnes sáhla a taky jsem cítila tu hlavičku jako dr,tak jsem si jí pěkně pohladila prstíkem :slight_smile:.
30. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu počkej ty si sáhneš dovnitř a cítíš hlavičku????ježiš to je divný!!!
30. kvě 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ten tlak mívám taky,nejdřív mě to taky vyděsilo,ale teď už vím,že je to tím,jak se Ti roztahuje a pracuje děloha :grinning: .Je to zvláštní pocit,ale lepší už to nebude :unamused: .
30. kvě 2012 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nó přesně tak :slight_smile:! Te tak 10cm od vchodu. Mám tu dělohu hodně dole,ale musím ležet,jinak na ní nedosáhnu. Takhle jí právě cítila i dr při kontorle čípku,ale říkala,že je tam ještě volně a dá se odstrčit,ještě tam není pevně zaklíněná,to už by hrozilo to otvírání.
30. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Jsem to samý,mám strach a jakmile se mi uleví jedu znova :grinning: ,nepoučitelná :frowning2: .
30. kvě 2012 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No jó ale vy holky co mi tu píšete že ty tlaky máte taky jste už ale min. ve 35 týdnu,to já mám ještě 3 týdny čas :frowning2:! Pak už bych to asi taky tak neřešila,ale tohle je hrozně brzy!!! Bojííííííííííííím se
30. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Aha, já si tam nesahám, mám strach abych tam něco nerozjela! Nějak mě bolí hlava tak asi půjdu spát, ráno brzo vstávám!
30. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Hm přesně,pořád si říkám že kdyby něco,tělo mě upozorní že mám zvolnit! No a ono prd :frowning2:!
30. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Vážně to může přijít každou chvíli,to čekání je mazec a hlavně,ještě se víc hlídáme a to jsou taky občas nervy :grinning: .
30. kvě 2012 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já si tam sáhla poprvé,jinak se taky bojím,ale vyděsil mě právě ten tlak,tak jsem sáhla kdyby něco,abychom hned jeli na pohotovost. Byla ale tak daleko,jak to popsala dr,tak asi dobrý :slight_smile:!
Tak dobrou noc :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no a teď čím víc se to bude blížit, tím víc budu nervóznější!
30. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to jo...dobrou :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek