• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
Uvidíš v pátek,jsem zvědavá,co Ti poví,ale moc se nestresuj a zítra si odpočni,uvidíš,že se to sklidní :wink: .
30. kvě 2012 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ono Ti to poví,ale většinou ne dopředu :grinning: a pak když už je problém tak má člověk strach,ale tak to funguje.Nejlepší je tomu předejít,ale to já většinou taky neumím a pak naříkám,jednou na to dojedu :unamused: .
30. kvě 2012 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No to já taky,strašila mě ať opravdu nechodím,že mě jinak pošle do nemocnice,ale já pořád doufám že to bude dobré :slight_smile:! Dokud člověku nic není,tak to bere na lehkou váhu,ale běda aby mi řekla že se mi ten čípek zkrátil a otvírám se,to se mi stáhne prdelka a budu jen ležet až do porodu :grinning:!
30. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To já taky,ale to je asi normální :grinning: .Dobrou noc!
30. kvě 2012 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jsem napsala něco podobného,ale byla jsi rychlejší :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Je to tak,já jsem v tomhle úplně to samý :grinning: .Snad to bude v pohodě,ale pro klid si dej zítra klidový režimek :grinning: .
30. kvě 2012 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jdu zalehnout,jsem docela unavená,tak jen doufám,že usnu :confounded: .Dobrou noc!
30. kvě 2012 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to já jdu taky,když jsem tu zůstala sama :grinning:! Dobrou noc,jen už asi není komu jí přát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 No taky přemýšlím, že si něco koupím na to svědění...ZAse mě svědí ruce :frowning2: já se s toho už zblázním..asi je to normální to svědění v posledním trimestru...
30. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu určitě to bude v pořádku, vydrž z nohama u sebe :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli mě svědí i chodidla. Mám je spocený, přitom studený a oteklý kotníky a brní mě lítka. To už musíme doklepat :grinning:
30. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat na lněné semínko z toho se připravuje nápoj nebo se to jí?Vůbec nevím co si mám pod tím představit :slight_smile: jak to chutná?a fakt to pomáhá? :wink:
31. kvě 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavelice ahoj, dělá se z toho odvar, chceš to vyzkoušet před porodem? :wink:
31. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax a to jste se ptali nebo jste viděli ce to je? Já jdu taky dnes na utz, ten poslední. :wink:
31. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Zeptala jsem se, protože skoro každý tipoval kluka a já si přála holčičku :wink: Doktor nám řekl, že je to jasná holčička :sunglasses: nikomu jsme nic neřekli, ať mají ostatní překvápko :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavelice Ahoj, já jsem siho vždy večer zalila vodou a ráno celé vypila(i se semínkem)Měla jsem tenkrát problém se střevama. Zrovna extra chuťovka to není, ale taky nic hrozného :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:.
Tak dnes už mi tvrdne bříško od té doby co jsem vstala :frowning2: a mám ho jako šutr,už mám v sobě dvě magneska,ale žádné zklidnění se zatím nekoná,tak sedím na gauči a koukám na net a to bych potřebovala vyžehlit prádlo! Musím taky napsat,že i když v noci spím a chci se otočit,pokaždé mě vzbudí taková divná bolest,asi jak sebou melu,je to v tom bříšku takové tahání. Holky napište že je to jen dočasné a že se to do porodu nebude jen zhoršovat!!! :grinning:
31. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax to vám schvaluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určitě bude krásná po mamince :wink: nikomu do toho nic není, at si počkají... My jsme to nevěděli u kluků, bylo to překvápko, ale moc krásné, já jsme ze 4 holek a mám 2 super chlapíky, miláčky největší :grinning:
31. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu uvidíš že se to sklidní, ted to miminko začalo hodně růst, ta děloha se natahuje a to jsou ty děsné stavy......Já to nemám, jsem celá roztahaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ale klidně si zobni ještě další 2 magnézka, nic jiného by s tebou nedělali ani ve špitále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to jsou ale opravdu děsné stavy :grinning: :grinning: :grinning:! A co ty kdy jedeš pro ten kočárek??????????? Opravdu až zítra,že to vydržíš :slight_smile:!
31. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No mám doma nafasovaný další dvě krabičky :grinning:,ale nechce se mi to jíst jako lentilky,už tak toho beru dost :frowning2:! Detralex,diazepam,femibion,občas vápník a to magnesko,nejsem přeci žádnej feťáááák :grinning:!
31. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já to prostě jindy nestihnu, mám toho moc, stále nějaké tréningy,dnes velký poslední utz, a to na blbý čas, 13hod, což bych do té doby nestihla a pak taky ne protože než tam dojedu tak bude fura hodin, a já tam potřebuju jak jsem psala dokoupit věci... :unamused: prostě zítra to bude na celý den, malý nepujde do školky, jede se mnou, aspon si někam zajdem :wink:
31. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Díky :slight_smile: Už jsem si myslela, že se to nedozvíme, když to je za pár :slight_smile: U vás to muselo být taky krásné překvápko :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a co to železo, to by si taky měla :slight_smile: Jinak dobré ráno :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu z toho co zobeš bych ten hořtík hodně zvýšila ,aspon 8 za den, diazepam bych vysadila,Femibilon beru taky 3za týden a vápník zobej, aspon se ti pánev po porodu neodvápní, já to teda neberu, ale taky bych asi měla...
Když toho magnézka nabereš větší dávku najednou, tak ta zásoba se jakoby doplní a bude ti fakt líp... :wink:
@alemari No tak si uděláte pěkný výlet a je pravda,že to chce čas a když ještě vykoupíš půl obchodu,tak to není na půl hodinky :grinning:! No a v sobotu pak budeš pěkně fotit,ať se mám na co koukat :slight_smile:. Po velkém UTZ písni jak si dopadla i když tam už asi změna nebude,ale zajímá mě jak jste na tom s váhou :wink: .
@teddylu lehnout..nohy k sobě a nahoru ty jo...co to tu čtu...to nemám ani já a to to mám za pár:frowning2: držím palečky ať dáš aspoň ten 35tt...musíš se teď hodně moc hlídat!
31. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax no to bylo, babička byla tak štastná že jsme všichni museli šeptat, zavřela psa aby nerušil a ruce si myla tak často že je měla suché jak sruhadlo :grinning: :grinning: :grinning: tatínek vypil bednu 4rousis nebo jak se to jmenuje, léčil se ještě týden a já jsem na ně hleděla jak na svaté obrázky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no krása!!!
31. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari OK tak si tu lékárnu poupravím podle toho co píšeš,věřím zkušené matce :slight_smile:! Ten diazepam mi ale teď dva dny pomohl,teda aspoň si to myslím. Femibion beru každý den,to je asi zbytečně moc :frowning2:,ale mám doma ještě 3 krabice,přítel mi to vzal zase z toho jejich fondu,tak jsme to neplatili,tak abych to dobrala,ale to se bere i při kojení,tak to snad spotřebuju :slight_smile:.
31. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek