• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari já spím zásadně na pravý,protože když si lehnu na levý bok,tak mám zadek v žaludku a to strašně bolí :grinning: spala jsem tak i u Natálky :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Tak to je zajímavé,já zase četla že je to vhodné až od 36 týdne :grinning:! Tak já začnu už teď,budu mít trochu náskok a olejíčku od Weledy mám dost,tak to pořádně zmastím ať to pěkně pruží :grinning:!
No vidíš třeba tam tu hlavičku máš nakonec taky,kde by byla,ona tam nelítá jako ve vzduchový bublině,leží si pěkně na dně :slight_smile:.
31. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu není to risk si masírovat hráz když už i tak břicho tvrdne? Aby to nedráždilo...co na to dr?
31. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu kde mám hlavičku vím přesně :grinning: protože mám malý bříško a celou Kačku kvalitně nahmatám :grinning: a je fakt,že občas se i chlap diví,jak může mít hlavu namáčklou až tam :grinning: ale nenahmatám si ani čípek,tak to nezjistím,asi mám krátký prsty :grinning:DD
31. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@teddylu masírovat může jak chce,ale nesmí jí to dělat dobře :grinning:DD
31. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No tak to na mě přítel zkoušel taky,ale mě je to nějak trapný. Sex a vše okolo jo,ale aby mě mastil kačenu,tak to ne :grinning: :grinning: :grinning:! Zkoušel na mě že mě i oholí,ale když vidím jak se kolikrát řízně,tak to ani omylem :frowning2:!
31. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari
Tak asi jak které :grinning: ,já co znám maminy i brácha a to je co říct,když on něco pochválí,tak jsou s tím spokojený.A co jsem se i dívala,tak než ta klasika by měly být šetrnější a účinější.Určitě je to věc názoru :wink: .Já jsem taky měla klasiku,ale před tolika lety ani jiné odsavačky nebyly :grinning: .
31. kvě 2012 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata :grinning: :grinning: :grinning: tak to já mám prsty jak zloděj,to bude asi ono! Já jí ale cítila jen v leže a opravdu jen na špičce prstíku. A čípek si taky nenahmatám,hlavně ani nevím co mám vlastně nahmatat,je tam tolik různejch zákoutí a hrbolků,co já vím,co je čípek :grinning:?
31. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Myslím, že hráz se má opravdu masírovat až od 34 - 36tt. Dřív ne, všude píšou 4 - 6 týdnů před očekávaným termínem. Skoro všechny moje kamarádky, které masírovaly, ale stejně nakonec byly nastřižené. To prostě záleží i dost na porodní asistentce nebo doktorovi u porodu, slyšela jsem i o tom, že střihli, protože se měla zrovna točit směna, tak se snažili to uspíšit :confounded:. Každopádně taky masírovat budu, i když to prý není nic moc příjemného.
31. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tý jo tak to nevím,zeptám se zítra,ale já to budu dělat opatrně a vevnitř jen tak 2cm od vchodu. Jen jdu zítra na nehty,tak si je nechám pořádně zkrátit,ať se ještě vevnitř neporaním!
31. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Já jim to v porodnici řeknu,že jsem hodně masírovala a pokud by to bylo jen trochu možné,tak ať nenastřihávají :slight_smile:! V Ostrově jsou vstřícný,dvě známé co tam rodily a mazaly byly bez nástřihu,ale por. asistentce to řekly dopředu.
31. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu asi bych to po mých zkušenostech nechala na doktorovi, lepší střižené a zašité než roztržené...oni to sami uvidí :wink:
31. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drahé ženy,nečetla jsem nic z diskuze,jen jsem vám chtěla oznámit,že 26.5.2012 senám po akutním císaři narodil Tomášek,měřil 42cm, vážil 1620 gramů. I přes obtížný start do života je to velikánský bojovník a daří se mu dobře. Držím vám všem palce,ať to zdárně doklepete do konce a věřte,že vydržet se dá všechno :slight_smile: až se trošku oklepu,tak se zase připojím.... Malinký je ještě v Brně v inkubátorku a dopéká se nám do té správné míry a my za ním budeme dojíždět z Hodonína a vozit mu mléčko :slight_smile: Držte nám palce,ať můžeme být zase co nejdřív spolu...
31. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@teddylu Mastí kačenu, no teď jsem se zasmála :grinning: Ale oholit jsem se nechala...a o víkendu plánujem druhý kolo, já jsem ráda, že si oholím nohy. A jako super, tak dobře oholená jako od manžela jsem v životě nebyla :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable gratuluji,hlavně ať krásně roste a je zdravý :slight_smile: on to všechno dožene :wink:
31. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Ty bláho!!! Gratuluju a hlavně držím moc moc moc palečky, aby se Tomášek hezky dopekl a bylo všechno v pořádku!!!
31. kvě 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari jo už třetí...poslední tři dny každej den jedno!!
31. kvě 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak to já se fakt toho holení bojím :frowning2:! Přítel si občas řízne do pytlíčka a to já bych nepřežila auuuu! Já to ještě zatím sama zvládnu!
@eliskarenca všechny ve 34tt...
@gable Ježííííííššššššš tak veliká gratulace a v kolikátém týdnu se narodil,že je to takový drobeček :slight_smile:?Měli jste nějaké komplikace,že šel na svět tak brzy?
31. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jo, moje kámoška v sobotu, taky 34tt

@teddylu Tak já když si vsugerovala, že mě to nelochtá, tak potom už dobrý :slight_smile: Sama jsem to už vzdala, naposledy jsem machrovala při holení se sundaným zrcadlem a to byl už fakt děs :grinning: A takhle je to pohodlný :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HOLKY MOJE pomůže mi na to tvrdnutí vana? Né horká,abych ještě nezačala rodit,ale potřebuju si dát relax a ve vaně už jsem nebyla tak měsíc. Myslíte že můžu??????????????? :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable jéé moc gratuluju! s těma porodama se strhla vlna! A v kolikátým tt jsi byla a jaktože tak akutně? Držím Vám palce ať všechno zvládáte a miminku přeju hodně zdraví :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka no už mi fakt začíná docházet, že to může být každým dnem!
@teddylu já bych vanu neriskovala....já teda nebyla ve vaně celý těhotenství, i kvůli infekci...
31. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable velké HURARARARA'AÁ' Tomáškovi, má na světě moc moc lidiček co ho mají rádi a myslí na něho ,tak bude určitě už brby u maminky a pít mlíčko přímo ze zdroje :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluju maminko :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Hm škoda tak jdu aspoň do sprchy,jsem po tom diazepamu dnes nějaká oblblá potřebuju se probrat :grinning:!
31. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bylo to ve 33.týdnu.... je to nadlouho,bylo to komplikované,ale hlavní roli sehrál můj vysoký krevní tlak,preeklampsie... tzv. nemoc z těhotenství
31. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Docela mě to děsí, ale malá tam musí zůstat fakt aspoň do toho 4.7., abych mohla rodit v malé porodnici...do té doby by byla Natálka buď moc malá a nebo porodnice zavřená a musela bych do toho kolosu se špatnou péčí :frowning2:

No jdu si udělat oběd a pak razím za babičkouke strejdovi. Mají bazén, tak doufám, že se ochladí, aby mě to nelákalo....já to koupání tak miluju, ale taky mám strach kvůli infekci...
31. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu na tvrdnutí hodně pomáhá Těhotenský masážní olej Poupátko.Doporučovali nám to na předporodních kurzech a holky si to také chválily,já si ho teď taky objednávala...
31. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Aha tak to je jasné,o preeklampsii jsem četla hodně :frowning2:! Tak držím všechny palečky ať je malý zdravý a hlavně co nejdřív u vás doma!!!
31. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek