• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@chezzule Já mám doma samej olejíček,to musí být zrovna tento? Zkusím to trrošku pomasírovat olejíčkem na strie :slight_smile:! Díky za radu
31. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable OOO', tak to je dobře že je venku...a ty jsi v pohodě? Známá byla na JIP ještě 2 měsíce, holčičku měl tatínek doma a maminka bojovla o holý život... :frowning2: psaly jsme si tak před měsícem že je ti stále horko, to bylo asi ono... :frowning2:
31. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: tak já teda svý tělo znám i zevnitř,po Natálce jsem chtěla akutně mimčo,takže jsem jedna z těch snažilek co si hlídala čípek,měřila teploty...a nic...naštěstí :grinning: jinak mě když tuhne bříško,tak pomůže jedině vana,ale v pondělí mi naopak rozjela poslíčky,tak si moc nevybereš:frowning2:
@gable moc gratuluju a držím palečky ať máš prcka brzo u sebe...
31. kvě 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tenhle je speciálně na to tvrdnutí,zmírňuje kontrakce a měl by zabránit předčasnému porodu.Já taky zkouším co se dá,jelikož mi taky hrozí předčasný porod....
31. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable aha tak hodně sil a až budeš mít víc času, písni nám víc :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak já už vážně nevím,do tý vany bych šla,ale aby mi to rozjelo poslíčky tak to asi riskovat nebudu :frowning2:!
@chezzule Tak to ještě zkusím a odpoledne vyšlu přítele do lékárny :slight_smile:.
31. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě to vždycky uklidní a uvolní,nevim co to bylo v to pondělí :-/
31. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě začalo nějak píchat v podbřišku, jdu s kámošou na oběd, tak snad po cestě neporodím :grinning: ty holky rodičky mě děsí, se teď budu furt pozorovat!
31. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 To doklepeme spolu...Uvidíš už jenom chvilinku :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Tak jsem dala vanu,spíš vlažnější vodu,malá v bříšku řádila a mě to tvrdnutí povolilo,ale jen než jsem z té vany zase vylezla :frowning2:! Takže jsem opět zobla 2 magneska a sedím s nohama nahoře na gauči. PECKA :grinning:
31. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ty taky nestraš,ještě to focení musíš stihnout :grinning:! Tak se pořádně nadlábni :slight_smile: a večer to zajíme tou čokoládou :grinning:. Já se teď taky furt pozoruju,když jsem nic nevěděla,tak jsem byla v klidu,že mě ti doktoři tak vyplašili sakra :frowning2:!
31. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Co ty,jsem četla že už rodíš jo?????????? :slight_smile: Snad to nebude tak horký,ta vana ti to nerozjela né?
31. kvě 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
DĚVČÁTKA vy co nejste vdané už jste byly na té matrice kvůli příjmení miminka????? Co si vzít sebou,počítám OP a rodné listy mě i partnera! Jak to tam probíhá a musím mít nějaký papír od gynekoložky????? A kdybych tam před porodem nešla,tak by tedy malá měla automaticky příjmení po MĚ???? PORAĎTE :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu hlavně přítele,ať to podepíše:grinning: oba občanky a rodný listy a těhu průkazku :slight_smile: jen si řekneš,že chceš určit otcovství,chlap to podepíše a hotovo :slight_smile: ten papír pak měj hlavně u sebe,až pojedeš do porodnice :slight_smile:..pokud si to nevyřídíš teď,tak bude mít prcek příjmení po tobě a v rodným listě v kolonce,,otec"tři čárky :grinning:
31. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Aha tak přesně takhle jsem si to myslela díky :slight_smile:. Příští týden tam zajdeme ať to máme připravené!
31. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu My jsme byli na matrice v pondělí,chtěli po nás rodné listy,občanky a těhotenskou průkazku.Pak jsme to jen oba 3x podepsali.Jedno zůstalo na matrice,druhé je do porodky a třetí pro nás.
31. kvě 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable
Ahojky!Moc gratuluji k Tomáškovi!!!Hlavní je,že jste oba v pořádku a tu váhu malý určitě brzy dožene,je to šikulka :wink: .Držím Vám palečky a Tomáškovi přeju hodně zdravíčka!!!Až Ti bude líp,tak nám určitě napiš,jak se Vám daří!!!
31. kvě 2012 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Jak píše natykata-rodné listy vás obou,občanky,těhu průkazku a po mně ještě chtěli rozsudek o rozvodu.Jinak ten papír,co dostaneš si určitě vem sebou do porodnice+ rodný list.S tím bříškem je to kříž,ale bohužel,taky s tím mám trápení.Mně někdy pomůže si lehnout,pak mně zas tvrdne i v leže,ale vždy to přejde,akorát odpoledne to mívám častější.Lepší už to nebude :confounded: .To jsem zvědavá,jestli ti ten olejíček pomůže :wink: .
31. kvě 2012 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To je mazec,maminy se činí :grinning: ,my už to máme taky za pár :grinning: .Je pravda,že teď se víc hlídáme,ale to je normální :grinning: .
31. kvě 2012 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak sem zpět z obědu, samozřejmě sem to završila palačinkou :slight_smile: ještě dávám Kubíkovi tak 14 dní, v neděli focení, v úterý pedikůra a ještě chci umýt kuchyňskou linku a lednici :wink: jinak na té matrice jak psaly holky, my už to máme vyřízený!
31. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já každej den ulehám do postele a říkám si, kdy to asi přijde :slight_smile:
31. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To jsme na tom podobně :wink: .Já jdu ve středu na kontrolu,tak jsem zvědavá,co mi doktorka řekne :wink: .
31. kvě 2012 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já taky ve středu :slight_smile: a modlím se, aby řekla, že mi třeba dává 14 dní :grinning:
31. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Uvidíme,necháme se překvapit :grinning: .
31. kvě 2012 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se sem teď skoro nedostanu, jsem u rodičů, kde přítel pracuje :unamused: Asi se tady unudim, malej mě pěkně zlobí, už jsem z toho nešťastná :cry:
31. kvě 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kontrola proběhla v pohodě, utz taky, miminko se má čile k světu, jsem 31+4 TP 29.7.letos :grinning: :grinning: :grinning: a váží 1840g :astonished: :astonished: :astonished:
31. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari
Tak to je fajn,že je vše v pořádku :wink: .Já jsem dnes nějaká vyřízená,vůbec nic se mi nechce dělat :frowning2: .
31. kvě 2012 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem udělala bramborovej guláš, teda stejně mám pořád problém s tím zahuštěním a to sem tam dala chleba, trochu solamylu a hotovou jíšku a pořád to není ono :angry: Za chvilku mě vyzvedne přítel a jedem k macešce pro postýlku a nějaký hadříky po bráchovi :slight_smile:
31. kvě 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Luci, hned nám dej vědět, jak budeš moct jak si dopadla......
31. kvě 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Páni.... Tak to moc moc moc gratuluju, hlavně že jste zdravý!!!
31. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek