Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
zlatelevizeedna
19. čer 2012
@teddylu Taky jsem nechtěla přelézt 80, ale dneska už jsem měla na kontrole 80.1. No, tak co se dá dělat.
zlatelevizeedna
19. čer 2012
@alemari Jo a asi to fakt byla hlenová zátka, protože když jsem to řekla doktorovi, že mám to podezření, tak mi řekl, že je to velmi pravděpodobné, protože už jsem otevřená na 3 cm. Sakra... a kočár pořád nikde samozřejmě 😃
eliskarenca
19. čer 2012
@alemari
Aha,tak to jse přehlídla,uvidíme 😉 .
eliskarenca
19. čer 2012
@ajuse21
To jsem zvědavá,co Ti zítra řekne 😉 .Určitě,musíš si zatím stát nebo ať umývá nádobí přítel 😉 .
eliskarenca
19. čer 2012
@ajuse21
K té váze,jde to,ale na záda mi to stačí 😉 ,při Dandoni jsem nabrala 14kg,ale teď si myslím,že už nahoru moc nepůjdu,i tak si dost s bedrama užiju :-S .
domca06
19. čer 2012
Holky díky všem za gratulace.Fotky určitě dodám i info o porodu koho to bude zajímat.Musím říct,že jsem se porodu hrozně bála,protože první porod byl hodně náročnej,ale teď na podruhý to bylo všechno úplně jiný a lepší.Maličká je zatím hodná,ale pořád by chtěla cucat prso 😃 Já se zatím aklimatizuju doma,včera to byl docela mazec,říkala jsme si jestli mi nebylo líp v tý porodce 😃 ,měla jsem ten nadstandart,takže naprostá pohoda a mohla jsem se jen válet a starat o malou,ale doma nevím co dřív.A ten můj chlap ten je někdy jak třetí dítě a k tomu v pubertě 😃 Jdu teď využít toho že naše malá madam chrupe a snad se konečně převleču z košile a udělám nějakou práci.
eliskarenca
19. čer 2012
@teddylu
Děkuji 😉 .Já mám trošičku strie na zadku,tak mažu,jinak celulitidu na stehnech,ale ne moc,naštěstí,převážně mám vše v bříšku 😉 .Neboj,to dáš dolů,až začneš opět ty svý tůry 😉
yesu
19. čer 2012
@eliskarenca já dneska fakt rychlovku-těstoviny s nivovou omáčkou 🙂
@bajule No máš to hezky naplánovaný, držím palce ať to vyjde 😉
natykata
19. čer 2012
@ajuse21 u mě z porodu nic nebude..dle dr.ani náznak..zavřená,hrdlo 3cm a malá nemá tu hlavu ještě ani namáčklou...takže já to vidím na vyvolávačku v termínu,protože mám hraniční cukr...🙂
jinak holky já k dnešku mám nahoru 22kilo 😞 kdo to bude sundavat?
yesu
19. čer 2012
Holky pořád sem bojovala s tím kojením a přibíráním malýho, tak sem včera večer zavolala laktační poradkyni a sem za to moc ráda, hodně mi poradila a domluvili sme se, že si každej večer chvilku zavoláme, budem malýho kontrolovat a ona mi bude radit co a jak, já jsem se uklidnila a malej hned v noci pil tabulkový množství a přibral 🙂 takže pokud budete mít problém, neváhejte a taky se na někoho obraťte....
Jinak mě od včera tak strašně bolí hlava, že to není ani možný 😞 nepomohl spánek, ani paralen, nic! Dneska sem se vzbudila a zase to pokračuje! Vůbec nevím, co s tím, je to fakt dost nepříjemný!!
chezzule
19. čer 2012
@yesu mně už také asi 2 dny bolí hlava jako střep a to na bolesti hlavy netrpím 😞 jestli tj nevyspáním a tím horkem...
yesu
19. čer 2012
@chezzule jako je to fakt hrozný, dva dny v kuse se mi to ještě snad nikdy nestalo!!!
eliskarenca
19. čer 2012
@yesu
To bych si dala,ale u chlapů bych neuspěla 😃 .to je fajn,že Ti poradila a hlavně,že to funguje 😉 .Mě už hlava bolí 3.den a taky jsem z toho nešťastná,na krčku cvičím,tak,jestli to je tím počasím,nevím,tlak mám v normě :-S .
eliskarenca
19. čer 2012
@natykata
To je teda nic moc,tak uvidíš,ty se toho porodu snad nedočkáš :-| .Kdy máš další kontrolu?Já jsem minulý týden měla CS6 a otevřená na 1prst,tak uvidím teď v pátek.Měla bych jít ve čtvrtek,ale spojím to rovnou s kontrolou u primáře,abych nemusela jet 2dny po sobě.
natykata
19. čer 2012
@eliskarenca nedočkám no...docela se začínám modlit,ať mi vyvolávaj na termín kvuli tomu cukru,ale netuším jak to tam je,když mám jen hraniční 😕 další poradna za týden...
alemari
19. čer 2012
@zlatelevizeedna já jsem první po odchodu zátky rodila za 5 dnů se mi zdá, druhého na druhý den... Hlavně at je mimi dozrálé at nemáte starosti🙂 Kočár ti půjčím😃 není sice zelený ale kvalita to bude😉
chezzule
19. čer 2012
@yesu mně právě poprve,nic příjemného
zlatuzka
19. čer 2012
Holky jinak děkuji, že jste mi odepsali kvůli těm zkratkám. Jinak malinká už má hlavičku níž než v pátek,ale ještě se neotvíráme, podle ozev srdíčka se jí tam líbí 🙂 A v pátek na utz, tak snad bude vše ok 😉
zlatelevizeedna
19. čer 2012
@alemari V neděli jsme měli doma na návštěvě kamarádku, která má sedmiměsíční holčičku a máme slíbeno, že kdyby něco, tak si můžeme půjčit jejich káru - kupovali teď nový sporťák a hluboký mají ještě pořád doma. Tak uvidím, co z toho bude, třeba to bylo zatím jenom takové plašení. Doufám 😃. Ale je fakt, že to počasí tady je přímo porodní... od rána dusno jako prase a teď už je venku celá obloha šedivá, takže asi něco i spadne - konečně - budu ráda, když se trochu vyčistí vzduch.
snuflinka
19. čer 2012
Ahoj holky,
tak jsem doma z poradny. Tam všechno v pohodě, monitor samozřejmě opět problém, ale nakonec ho nějak natočili, kontrakce dnes žádné (to mě měli měřit včera po té bouřce 😃). Ten hlenovitý nažloutlý výtok, který mám od soboty, prý nemám hrotit. Neotvírám se a zvýšená tvorba sekretu je teď už prý normální....No a hlavička pořád dole, takže to už snad fakt vydrží, protože já už mám pocit, že mi praskne břicho, jak je tam malá napresovaná...

No a po kontrole jsem měla spicha se svou úplně první žačkou na angličtinu, neviděly jsme se 4 roky, tak jsem se bála, že nebudeme mít o čem mluvit...no to jo, prokecaly jsme pět hodin, přijela jsem domů úplně vymluvená 😃
teddylu
19. čer 2012
Holky to je zase vedro,máme tady 28 fuuuuj. No a dopoledne mi už asi také začli poslíčci,může to být takhle brzy??? Bolest v podbřišku jako na MS a vždy tak po 15 minutách na chvilku🙂! Teď už je to ale zase OK! To je určitě tím vedrem.
eliskarenca
19. čer 2012
@natykata
Tak uvidíš,měli by vědět,co dělají,s tím cukrem nevím,jak to je.Ještě vydrž,držím Ti palečky 😉,je to dlouhý :-S.
eliskarenca
19. čer 2012
@zlatuzka
To je fajn,vše bude určitě v pořádku 😉 .
eliskarenca
19. čer 2012
@teddylu
u nás je tajy děsně,hic,zataženo a to se střídá pořád dokola,blázinec,pak nás nemá bolet hlava :-S .Já jsem si dnes udělala vše,co jsem chtěla,tak jsem ráda.Dájovi už je taky líp,tak jsem ráda 😉 .Konečně jsem si byla i na těch třešních 😃 .Mně teda po obědě taky chytaly křeče do břicha -na levé straně a střílelo mi to mírně do levé nohy,ale teď se to uklidnilo,až na ty tlaky v hlavě :-S.
eliskarenca
19. čer 2012
@snuflinka
To je supr,že máte vše v pořádku,holt monitor se miminku nelíbí,nemusí se vším souhlasit 😃 😃 .Snad už tak malá zůstane 😉 .To je fajn,že jsi si poipovídala,já bych tak dlouho,ale už nikde sedět nevydržela 😃 .
snuflinka
19. čer 2012
@eliskarenca Taky jsem se poslední hodinu a půl řádně vrtěla a už jsem nevěděla jak si sednout, bříško už mě z toho bolelo, byla jsem pak už ráda, že jsem v autě a jedu domů 🙂
eliskarenca
19. čer 2012
Holky,co máte do postýlky pod prostěradlo na prcky,aby nepročůrali matraci 😉 ?
bajule
19. čer 2012
@eliskarenca Já mám takovou deku, z jedný strany je koženka a z druhý to je jak klasický prostěradlo 😉 A do druhý postýlky šoupnu jednorázovou podložku.... 🙂
bajule
19. čer 2012
Holky, začíná mě to pěkně dole tlačit, mimčo se mi tam pořád hrabe a fakt mě tlačí do pipky a celkově dolů. Chvílema mám pocit, že se chce snad prodloubnout ven.... Máte to taky některá?
alemari
19. čer 2012
@bajule mě to taky někdy tak dělá, podle toho jak je mimi otočené. Ale ty už to máš spíš protože se to blíží 😉 Jsi připravená? Co nervy, v klidu? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli