Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
yesu
13. kvě 2012
@lucienavratilova Mě už se blbě dělá všechno :-S a to věčný ležení mě fakt nebaví, ikdyž sem tam doma něco udělám, stejně je to nuda, už abysme překonali 36tt a pak už bude zas dělat všechno!
eliskarenca
13. kvě 2012
@yesu
Tak to máš fajn,že to máš tak udělaný,že si můžeš vzít i práci domů,to jsi pracovala asi v kaceláři?Já jsem pracovala tady u nás na Hrádku jako pracovnice v soc.službách,jako pečovatelka, nejdříve u ležících klientů a teď v Chráněném bydlení.Máme klienty s mentálním postižením,takže jsem už správně ani v prosinci neměla dělat.Tady v těch zařízeních to tak je,ikdyž mě by to nedovolila ani doktorka.Tak jsi si u telky alespoň odpočla 🙂 ,Já jsem byla na kafču u naší milé sousedky Půjdu si dát spršku a dnes už nic nedělám 🙂 .
yesu
13. kvě 2012
@eliskarenca Já jsem manikérka, dělám nehty a jelikož sme zatím dětskej pokoj nedělali, mám z něho takovej malej salon 🙂
yesu
13. kvě 2012
@eliskarenca jinak už na to prdím a tu vanu si dneska umyju sama ]-( ]-( ]-( pak mu jen řeknu, že mu fakt děkuju, že mi tak pomáhá a že sem ráda, že si víkend užil ]-(
bajule
13. kvě 2012
@yesu Holky, já už sotva lezu!!!
yesu
13. kvě 2012
@bajule já sice taky, ale můj aktivní způsob života mi fakt chybí!!A už nevydržím dlouho ani sedět, takže nejlepší poloha je fakt ve stoje nebo vleže!
eliskarenca
13. kvě 2012
@yesu
Aha 🙂 ,tak to je supr,ale,že u toho bolí záda tomu věřím.Já jsem chodila na nehtíky 5let,je to fajn mít upravený nehty.Je to 2 měsíce,tak jsem si je nechala sundat,měla jsem je už dost slabý,tak jsem si říkala,že přes těhotenství je nechám dýchat 🙂 ,ale není to vončo ]-( .S tou taškou jsem na tom stejně,musím se k tomu dokopat,než vážně bude pozdě 😞 .Já už mám postýlku doma,jen ji složit,ale to budu urgovat,tak za 14 dní 🙂 ,v týdnu musíme pro tu kolébku,tak ještě přemýšlím,co si dám do ložnice a co do pokojíku?Jak jsi na tom dnes s bříškem?Já opět nic moc,stále mi dost často tvrdne,ikdyž jsem úplně v klidu ]-( .
eliskarenca
13. kvě 2012
@yesu
To se Ti nedivím,asi bych taky tak reagovala.Někdy je to fakt otřesný,hlavně to mrzí ]-( .
yesu
13. kvě 2012
@eliskarenca Já je nosím snad sedm let a nesundám je ani za nic, sem na ně hrozně zvyklá a navíc mám svoje nehty hrozný, střašně se mi lámou i třepí, takže jsou děsně ostrý, což by bylo pro mimi mnohem nebezpěčnější! Doufám, že s tím v porodce nebudou mít problém :-S Já mám doma zatím půjčenou kolíbku, tu si nechám v obýváku a do ložnice si dám postýlku. Břicho od včera naštěstí dobrý 🙂 Snad to nic nebylo, malej kope a já jiný příznaky nepozoruju, tak snad ještě vydržíme!
yesu
13. kvě 2012
@eliskarenca Nevím jestli mě to víc mrzí nebo štve, že on má všechno pod nos a doma naprostej full servis!! ]-(
kamino
13. kvě 2012
@bajule Díky za tip, to víš, že koukám všude možně a budu v tom pokračovat. 🙂 Máme holt smůlu, že nemáme prsa po tatíncích 🙂
alemari
13. kvě 2012
@eliskarenca já tu zmrzlinu nemusím ani normálně, jsem spíš na sýry a to i teď...
A výbavičku, všechno jsem to naházela ze skříní na zem, je tu modro x-) asi vemu útokem dětské oddělení v nějakém supermárketu🙂)) kdyby člověk věděl jestli bude horké léto....asi to nebudu z oblečky přehánět, dokoupím i po porodu. Co máš do kočárku na přikrytí a zabalení?
eliskarenca
13. kvě 2012
@yesu
Já mám nehty docela v poho,ale umělý mi připadají hezčí,ale odpočinout si potřebujou.Určitě si je dám znovu 🙂 ,budu se pak cítit líp 🙂 .To nevím,jak je to v porodnici,ale podle mě by to řešit neměli,dnes je to běžný a hlavně je to Tvoje věc!Budu mít postýlku taky půjčenou a asi bude lepší si dát postýlku do ložnice,jen to tam budeme muset upravit,stačí tedy jen posunout postel a stolečky,snad se nám to tam vejde 🙂 .Určitě vydržíte 🙂 .Mě to zlobí každý den,ale zatím se držíme,tak doufám,že ještě alespoň ten měsíc zvládneme 🙂 .
yesu
13. kvě 2012
@eliskarenca Hodila sem si do fotoblogu fotku dnešního břucha tak mrkni, jestli chceš 🙂
eliskarenca
13. kvě 2012
@yesu
Možná obojí ]-( .To jsou chlapi,bohužel,přijde jim to samozřejmý a když jim něco řekneš,tak se ještě cítí ukřivděný,alespoň tak je to většinou u nás 😞 .Nemá smysl se rozčilovat 😞 .
eliskarenca
13. kvě 2012
@yesu
Mrknu se a zítra písnu 🙂 .Jdu zalehnout,ikdyž asi neusnu,ale jsem nějaká uavená 😉 ,Dobrou noc!
yesu
13. kvě 2012
@eliskarenca však já se už ani nerozčiluju 😉 jdu taky spát, dobrou.
gable
14. kvě 2012
Ahoj holky, mám dnes nějaký kopr,nechce se mi jít ani vařit a to mám před sebu náročný den :-| tento týden se konečně vrhneme na poslední místnost v bytě 🙂 už aby ta rekonstrukce byla za náma a já měla příjemnější starosti 🙂 třeba praní oblečení, chystání hnízdečka pro toho našeho Tomáška.... zítra jdeme na předporodní kurz, tak jsem zvědavá, konečně nějaká změna od těch prachovek a hadrů na zem 😃 budeme s partnerem velice chytří 😃 a konečně uvidím porodní sály a pokoje šestinedělek, takže mé fantazie už budu moct zasadit do konkrétního prostředí 🙂
yesu
14. kvě 2012
@gable Já jsem dneska taky nějaká lenošná!!Mám na půl uvařeno, udělám jen přílohu a budu se válet🙂
natykata
14. kvě 2012
koukám,že už se všechny sotva hýbem 😃 já včera brečela na záda a nohy...co jsem překonala 15kilo navíc,tak moje tělo nestíhá,jsem celá oteklá a ošklivá😞chlap mi umí akorád ještě shodit sebevědomí,když mi oznámí,jak mám velký zadek..no hrúza...jinak už vypráno a vyžehleno..večer se složí postýlka a v týdnu koupí nebesa a povlečení...pak jen zajet pro přebalovák a vše naskládat 🙂
gable
14. kvě 2012
@yesu já jdu obalovat miliony malých žampionků :-| zřejmě zasednu v kuchyni ke stolu a budu obalovat v sedě 😃
@natykata taky se cítím čím dál hůř 🙂 včera jsem si sedla mému chlapovi na klín a říkal, že už to není sranda 🙂 že už je to znatelný rozdíl 😃 ale bere na mě ohledy, dělá si z toho spíš srandu... mám spousty nových přezdívek, macatých, tučňáčkových, měkkučkých....
yesu
14. kvě 2012
@gable já žampiony a květák obaluju v sáčcích, ten tip mi dala tchýně a je to super, hodíš dovnitř, zatřeseš a je to 🙂
gable
14. kvě 2012
@yesu já na to mám krabičku,taky s tím zatřesu a je to, ale ten počet :-S no už se těším, až budou usmažené na talíři 🙂
yesu
14. kvě 2012
@gable mě taky říká buřtíku, tučňáku a tak, ale jen ve srandě 🙂 náhodou když sem se ptala, jestli to mám hodně ve stehnech a tak, tak mi říkal, že ne že jen v bříšku 🙂
gable
14. kvě 2012
@yesu dívala jsem se na tvůj fotoblog, máš hezké bříško 🙂 já jsem prvně přibrala nádstavce nad zadkem,pak nohy a pak teprve bříško 🙂 včera jsem říkala, že se mi zdá, že se mi zmenšily prsa a bylo mi řečeno, že prsa se mi nezmenšily,že jsou pořád stejné, ale že já jsem se celkově zvětšila 😎
yesu
14. kvě 2012
@gable mě se teď moje prsa vůbec nelíbí :-| snad se dostanou do původních pozic 🙂 já přibírám tak nějak postupně všechno, stehna, zadek a bříško....
natykata
14. kvě 2012
@yesu
@gable mě řiká pupkoune...drzoun 😃 ale včera si hnusně rýpnul,že nikdy nechtěl silnou holku a teď má doma kouli,on to nemyslel zle,ale vyznělo to strašně...do toho mi každý známí hlásí,jak otýkám v obličeji a podobně...
natykata
14. kvě 2012
jinak teda já do 13kilo šla jen do břicha,prsa a zadek,až teď kynu všude okolo...
gable
14. kvě 2012
@yesu já jsem byla zezačátku nadšená, zvětšily se mi o dvě velikosti, ale je fakt, že teď už pomalinku na tom mém obřím těle zanikají 🙂 jdu na ty žampióóóny ááách joooo 8-(
gable
14. kvě 2012
@natykata mě včera uzemnila moje mamka 🙂 taky to nemyslela zle, jen se prostě netrefila do nálady 🙂 no měla jsem pak vražedné úmysly a chtěla jsem být jen zalezlá doma, aby mě nikdo neviděl 🙂