Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
gable
14. kvě 2012
@eliskarenca vyklízela jsem skříně a věci z ložnice, tak jsem zase nic necítila, ale teď se jdu na chvilku natáhnout, tak doufám, že se malinký ozve 🙂
@alemari no klidný by mohl být 🙂 sice má temperamentní rodiče,ale když na to přijde, tak jsem taky dobrý gaučák 🙂 a on byl zplozen na gauči,tak se to s ním možná potáhne už od bříška 🙂
eliskarenca
14. kvě 2012
@yesu
To máš supr,teď si to spinkání 🙂 ještě můžeš užít.Já jestli se to nezlepší a to už asi ne 😞 ,tak už to asi nedoženu 😞 .S chlapama je kříž,taky mě ten můj každou chvíli rozčílí,ale nemá to smysl :-| .
eliskarenca
14. kvě 2012
@gable
Já tedy cítím nejvíc pohybů,když jsem v klidu,tak snad se Ti malinký ozve 🙂 .Třeba budeš mít vážně klidné miminko 😉 .Já jsem teda dost temperamentní a nevydržím dlouho v klidu,přítel je pravý opak,tak jsem zvědavá po kom ta naše malá bude 🙂 ?Jestli po mně tak to bude asi číslo a užijeme si 🙂 .Raději nebudu předcházet :-N .
yesu
14. kvě 2012
@eliskarenca jj ještě si to užívám, nesnáším vstávání a celkově sem fakt spáč, tak sem zvědavá jak to budu zvládat s mimčem!!
yesu
14. kvě 2012
Holky kupujete nějakej letní fusak??já pořád přemýšlím....
gable
14. kvě 2012
@yesu máme deku do kočárku, který ještě nemáme 😃
alemari
14. kvě 2012
@gable to se pozná podle místa splozeni? Tak to já si ani nepamatuju že jsme byli na aerobicu 😃 😃 😃 A dokonce u všech třech!!! Teď vážně, probíraly jsme to z maminkama v nemocnici když jsem byla na kapačkách a sestřička nám řekla že je to někdy ovlivněné velikosti dělohy a množstvím vody-já mám břicho jako vorvaň, maličké má místo tak se točí jak se mu chce🙂. A pohyby cítím i když jdu, ležím, sedím, nemusím být v klidu. :-p
alemari
14. kvě 2012
@yesu já mám objednaný Kuschelnest od Hartanu v barvě kočárku. Ještě ale nemůžu popsat, čekám na něj🙂 má to letní i zimní stranu, takže počítám že to bude i doma jako spací pytel, má to průstřihy do autosedačky...pisnu a vyfotím až dojde🙂 ty bereš co?
eliskarenca
14. kvě 2012
@yesu
Tak to si tedy ještě užívej,nechci Tě strašit,ale se spinkáním u mimča asi nepochodíš 🙂 .Alespoň ze začátku,později,jestli bude po mamice,tak třeba ano 🙂 .Uvidíš,třeba to bude zlatíčko 🙂 .Určitě to zvládneš 🙂 .
eliskarenca
14. kvě 2012
@yesu
Já letní fusak určitě ne,mám deku a peřinku 🙂 .
gable
14. kvě 2012
@alemari já mám taky obří břicho,ale ty pohyby poslední dobou nic moc 😞 zkusím tady chvilku sedět, protože to se mu moc nelíbí, když jsem skrčená u pc.... doufám, že brzo dostanu kopačku 🙂
alemari
14. kvě 2012
@gable já píšu z mobilu, ležím..asi nemá moc místa, to se nedá nic dělat. Co doktor?
yesu
14. kvě 2012
@alemari Já právě přemýšlím, že vezmu tu letní verzi od emitexu....
@eliskarenca Mě je jasný, že to bude krušný, ale mám naivní představy, že bude spáč po mě 🙂
gable
14. kvě 2012
@alemari byla jsem minulý týden ve středu, vše ok.... cítím to teď jako takové bublinkování, jakoby se tam jen lehce pohnul.... uvidíme, až v deset přijde tatínek, co bude dělat, on totiž hezky reaguje na jeho hlas 🙂 to je ta chlapská soudržnost 🙂
alemari
14. kvě 2012
@gable nače mimi se zase uklidní když kluci nebo tatínek hladí a mluví. To jen se mnou se nudí a vyvádí🙂 jś jdu ve čtvrtek na kontrolu, jsem zvědavá kdy mi udělá ten ultrazvuk..
alemari
14. kvě 2012
@yesu kouknu na stránky, já se už ani po jiných značkách nedívala, vůbec nemám představu. Asi bych ho ani nepřiobjednala ale byla 5% sleva na vše tak jsem toho využila...ať je to v barvě kočáru.🙂
gable
14. kvě 2012
@alemari my máme jít na utz 22.5. vychází to na 33. týden, tak už se moooc těším, protože můj mudr mi ho nedělá, naposled jsem malinkého viděla v březnu a to je dlouho 😞
alemari
14. kvě 2012
@gable já byla taky ve 20tt na genetice, před 3 týdny mě prohlédl pak i ulz.udělal, ale to jen aby spočítal kolik dětí v břiše mám😃.
bajule
14. kvě 2012
Holky, já už jsem od 9. května na mateřský 🙂
eliskarenca
14. kvě 2012
@gable
Mně naposledy doktorka dělala ultrazvuk v 20tt,pak jsem byla na 3D a to v 22tt v Kolíně ve špitále,jinak mám doktoku v Kolínském sanatoriu.Tam mi dělali genetiku a pak už mi doktorka říkala,že ultrazvuk nedělá z důvodu,že už v tomto stadiu nemá na mimča přizpůsobený ultr,přístroj.Teď mi děla gyn.prohlídku a poslouchá srdíčko.Na posledním ultrazvuku jsem byla v 30tta teď asi půjdu,až půjdu k primáři ohledně TP,ještě se,ale zeptám 🙂 .K doktorce jdu 24.5.,tak jsem taky zvědavá,co mi poví a co mě ještě nemine 😞 .Čekají mě ještě odběry,to vím,ale neptala jsem se jaký,takže se příště budu víc vyptávat 🙂
eliskarenca
14. kvě 2012
@bajule
Mně to spočítala a měla bych jít od 24.5. 🙂 .
gable
14. kvě 2012
@eliskarenca já si vždycky připravím tolik otázek.... a nakonec slyším srdíčko, slyším mudra, že je vše vpořádku a už mě nic nezajímá 😃
bajule
14. kvě 2012
@gable To znám 😃 😃
eliskarenca
14. kvě 2012
@gable
Tak to jsme na tom stejně 🙂 ,ale pak mi říká,co mě třeba ještě čeká a já pak doma dumám a říkám si,že jsem se mohla zeptat 🙂 .Tak se zeptám příště,stejně mě to nemine 😞 ,hlavně,že je vše v pořádku 😉 .
luciemeliautor
14. kvě 2012
Holky tak jsme dneska byli na tom 4D utz...zase nám frajer spinkal takže bylo houby...ale za to jsem získala ppár nepovedených foteček s utz...takY si cucal paleček a kousal nožičku...jinak jsme hlavičkou dole...Zlatíčko byl dneska pro mě na prvním místě..a pak tatínek...a ukázal nám i kuličky...na které maminka tolik toužila vidět...😃 haha ale obličejík jakž takž...Tak mi Tomáška pochvalte 😃 je to můj vajcatej 😃
snuflinka
15. kvě 2012
@gable Jo, to mám úplně stejně už od začátku....první mi MUDr. dělá ultrazvuk, já jsem úplně hotová a pak jdou všechny otázky stranou 😃 Takže jsem přistoupila k jiné metodě - píšu si je na papírek, který si vždycky přilepím na průkazku a když je po ultrazvuku, tak ho vytasím 😃

@luciemeli Luci ukázal hezky obličejík, i když spinkal 😉 To bude lamač srdcí, co? Jako první už získal to maminky, tak už získává praxi 😃
natykata
15. kvě 2012
@luciemeli krásný Lucí 🙂
tak se obávám,že se to opravdu blíží...bříško je den ode dne níž(koukněte do alba) a mě je čím dál tim hůř...nemluvě o hormonech co se ve mě hromadí a já jsem strašně výbušná 😞
yesu
15. kvě 2012
@natykata No fakt ho máš nějak dole....myslíš, že by už??ještě je brzo....já musím zaťukat, že od soboty se mi to břicho zklidnilo!
natykata
15. kvě 2012
@yesu no klesá hezky...tak snad zmáknem ještě dva týdny...pak už může jít...ale uplně to na sobě cítím..jak u Natálky...
eliskarenca
15. kvě 2012
@natykata
Držím palečky,snad ještě vydržíte!Kdy jdeš na kontrolu?

Začni psát odpověď...

Odešli