• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Tak se hezky koukejte :slight_smile:

Dobrou noc všem :wink:
9. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitule, já snad budu muset pořídit houpajdu domů, potřebovala bych to naše zvíře na hoďku zabavit :sweat_smile:

ne, je fakt, že ho baví auto, tahací vojáček - takovej dřevěnej, dělá rambajz a pyramida FP, svítí a hraje

a už mizím, manžel mi ubližuje, tahá mě za vlasy od laptopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ho manželovi vzala :slight_smile: ,berus nedej se :slight_smile:
Terku houpal můj taťka, já jsem tam vždy přišla jestli jí není blbě, ale ona byla vysmátá - dokonce tam dělala paci paci (sama od sebe)
budeme mít houpačku i doma, já jsem koupila houpajdu na chalupu, ale naši dostali o příbuzných použitou (táta Terce udělat do plastu bavlněné sedátko), tak táta udělá nějaké upínání na futra
9. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru tedˇuž mě tak smutno není když mám gábi,ale dřív jsem byl na nervy jen když byl u našich na chvílu,prostě to přejde :sweat_smile: :wink:
Mě mil taky pustil jen kuknout a vyhazuje mě,takže taky nepobudu :astonished: ale zatím mě neubližuje :sweat_smile: jen jsem kukla na skypa ,brácha posílal foto jak dneska skákal padákem,bych se asi poblinkala,zítra uvidíme i videjko :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev pěkná foto :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak malej tam usnul u tchýně :astonished: :pensive:
Tak fakt už jdu :pensive:
Brooooooooou :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsme doma... na návštěvě bylo super... Kláruš si užívala na pískovišti a byla z písku celá paf. Posadila jsem ji tam bosky a ona si nožičkala ten písek šmrdolila :dizzy_face:
Arin to je malošek šikula... :wink:
Houpačku z odkazu máme objednoanou, ale ještě nepřišla... budeme mít oranžovo žlutou :wink:
Jsem hotovson... tak půjdu asi chrnět...
pa pa
9. kvě 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak chvíle klidu tak jsem doplnila fotenky ze včerejší ZOO do albíka :wink:
9. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
U nás budíček v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už se šudlá,tak v 8 pomaže :sweat_smile:
No a až se vyspí,tak pojedem něco pokoupit :wink:
Ross pěkný fotešky :slight_smile:
Bobulko jj doufám,že nebude mít následky :sweat_smile: :wink:

Tak pěknej den všem :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :frowning2: - noc nic moc, máme trochu rýmu, budilo jí to, ale jinak bez teplot a živá až až
10. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Arin,dík :slight_smile:

u nás noc docela šla,ale poslední dva dny se zase budí jednou na mlíko místo,aby spala celou noc jak to umí :confounded: :sweat_smile:

Ros,hezký fotky :slight_smile: my jsme se do ZOO nedostali kolik tam bylo včera lidí :unamused:
10. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Káje se na houpajdě taky moc líbí tak jí umístíme i doma :wink: zatím jí máme jen venku na zahradě :wink:
10. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,jo lidí tam bylo taky hoodně jsme parkovali až na louce bylo tam kolem 12000 podle té sčítací tabule nštěstí máme permice tak nemusíme stát tu frontu
Dnes budem celý den válčit samy,mil už začal dělat 12ky to je nezvyk v nedělu :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prosím co říkáte na tuto autosedačku???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19548042&tab=12

a děkuju za info o houpajdě :wink:
10. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
numi:My jsme jí původně taky chtěli,ale prý SPS má být lepší tak nevím nakonec máme Coneco :wink:
10. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, my máme Romer, tak Ti neporadím... Ale Moni má tuším Tobi :wink:
10. kvě 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,já ještě žádnou nekoupila a pořád nevím jakou pořídíme :wink: asi,ale Babypoint Champion nebo Zenith :wink:
10. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za info, my měli vybranou Chicco a ta byla za 3800,-,tak mi přijde, že tato by byla lepší než Chicco,ne?? :confused:
10. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,to určitě :slight_smile: já mám autosedajdu Maxi Cosi teď to vajíčko a jsem spokojená :slight_smile: Kája se tam ještě hezky vejde,ale během tak dvou měsíců už jí koupím větší :slight_smile: Ono se říká,že by mimi do roka mělo být ve vajíčku :wink:
10. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:
Tani my máme autosedačku Romer a naprostá spokojenost :slight_smile:
Dnes jsme byli s manželem v restauraci a sami :slight_smile: , tchýně vzale Terku na procházku a my si vychutnali jídlo :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnýýýý večer holčinky ahojky
10. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky musím se pochlubit, poprvé jsem si od těhu vzala šaty, prostě něco co mi odhaluje nohy a spokojenost !Čéče já jsem to hubnutí snad i zvládla huráááá... ale stejně ještě hubnu že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my se taky ještě v pohodě vejdeme do vajíčka a do roka nám i vydrží,ale u paní na MMB kupuju zimní fusak,tak si říkám, že bych to vzala najednou :slight_smile:

Jani, vidíš, jsi šikulka :wink:
10. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
jani no téda kolik jsi sundala dolů??? :astonished: :astonished: :astonished:
já mám furt 4 nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k sedajdě mám Maxi cosi Tobi jako moni a pajada, nejvíc mi tvarem připomína vajíčko, je taková kulaťounká, polohovací, pásy s ukazatelem správnosti utaření, super polstrovaná, podhlavníček polstrovaný...no ale ještě v ní nejezdíme, neb Sára nemá 9kg.... ale už ji zkušebně poblila....a koupila jsem ji na www.zaparkacek.cz tam maj nejlevnější sedajdy z e shopů vůbec :wink:
10. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani Terka se do vajíčka taky vešla, ale už tam nechtěla být, brečela tam - nedalo se přitom řídit :frowning2: , tak jsem ve středu dala velkou autosedačku a je klid, může koukat a já na ní vidím a hlavně nebrečí :slight_smile: ( z bezpečnostního hlediska to není nejlepší ale řídit při ječení dítěte není moc bezpečné)
10. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Numi

Ahojky Lucíku

No já jsem měla neuvěřitelných 33 kilo odhadem (na konci jsem váhu ignorovala kvůli zachování duševního zdraví) a v porodce jsem nechala 15 kilo a teďka mi zbývá cca 4 kilo do stavu před těhu a do super ideálu 7 kilo, ale i tak se už cítím super čupr a mám z toho radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No my máme babypoint obyč a už v ní jezdíme asi 3 měsíce a obrovská spokojenost.
10. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to je úspěch, hlavní je, že se cítíš oká :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky. Tady Motyka, zrovna mám na drátě Andrejku a mám Vám vyřídit, že jí včera Míša zničil laptop. A proto Vám vzkazuje, že se k Vám teď nedosatane a nemáte nakecat dvěstěpadesáttisíc stránek, aby Vás pak nemusela týden dočítat. Ještě mám vyřídit, že se jí bude strašně stejskat, ale aspoň se s Matýskem naučí konečně paci paci. Opraváře mají v Německu. Vrátí se snad příští týden.
10. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucíku :slight_smile:

Jani,jsi šikula :wink:

Ahoj Motyko :slight_smile: děkujeme za vzkaz a moc na ženicha a tchýňku myslíme :wink:
10. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme se pochlubit úspěšně už i lůlá do nočníku,začne se tahat za plínu tak jsem jí vysadila podruhé se i vyčůrala já jsem zní celá vyplesklááá :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek