• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
my už taky jednou jedli u klavíru :sweat_smile: ale snad na to zapomene a bude dělat překvapenýho :grinning: jo plážový stan jsme taky přikupili, protože slunko je svina, tak to bude vláčet i na výlety
3. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už raději nikam nelezu :wink: ale pořád si čtu porody :dizzy_face:

holky, já mažu do hajan, krásnou dobrou noc :slight_smile:

jo a arin, dneska sis od koně odpočinula, tak zítra v 7:30 nástup, jako vždycky :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi asi jo, a já jdu taky... jsem říkala že na koňa nevlezu do zkoušky, no co už :sweat_smile:
Broooou kočky
3. čer 2009 ve 23:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, taky běžte spát at můžu jít v klidu taky :grinning:
3. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bláho, vy nakupujete, my jeste nic nemáme :sweat_smile:

Kdyžtak si něco koupí mamka, a tomáškovi se dá od toho krabice, stejně bude z toho malej ucvrkávat radostí, že má další krabici :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat na střechu nelezu, páč vzhledem k tomu že v 2+kk se nedá nic vymyslet a nechci tu moc investovat, když se chystáme stěhovat, tak bych se jen naštvala :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
stan do obýváku, ať nemusí koukat na mámu a tátu :wink:
bolest hlavy nezabírá ani na manžela notož na cizí :grinning:

se z nich pos... jsou to drbny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a už fakt mizím :wink:
káčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teď jsem si málem cvrnkla já :grinning:
Děvčata, tak dnes večer to bylo fajn, tak se mi to líbí :wink:

Ted už mažu do betle, mějte se dobře, pěkně spaní vám i sobé a dobrou noc :wink:
3. čer 2009 ve 23:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

jsem tady večer nebyla a vy jste to rozjely dámy :unamused: :sweat_smile: a maštvaly jste mě chtěla jsem bejt na straně 100 :grinning: :grinning:

No nic dneska mě čeká nadlidskej výkon uspat Káju v kočíku musím na úřad páč sousedi chtějí stavět garáž a tak,že nám a ani sousedovi se to nelíbí tak máme všichni sraz na úřadě a Kájina jde taky :wink:
4. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
eveli, ať rychle usne a dobře pořídíš :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nic si z toho nedělej, taky nejsem na straně 100 :unamused: :unamused:
4. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi ahoj :wink: no to doufám,že usne a slováci maj smůlu buď to postavěj nizké nebo vůbec :angry: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš furt kolem stavění nějaké trable, co? :confounded:
nám dneska večer přijede ten designer, tak jsem zvědavá, kolik si řekne :sunglasses:
4. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: zdravím vás po delší době.. Měli jsme rozbitý notas, tak jsem nebyla skoro vůbec na příjmu.. Doufám, že se všechny máte fajn a dětičky nezlobí :slight_smile:)
4. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od šesti už byl vyspaný, ted tu likviduje krabice, co jsem včera pracně balila .
domi a vy stavíte na dědině?
4. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem, nás se soused ani neptal a postavil si u plotu zahradní domek, ale neřešíme to, když bude moc vadit, tak mu hodíme kotec od psa k plotu a bude mít psí aroma pod nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj yw, davča zlobí, jen když není po jeho :sweat_smile:
domi jak jste daleko s baráčkem? nacopak máte toho designera??
Domi,jj to máme :wink: :confounded: :sweat_smile:

Yw ahojky,co Sárinka?? :wink:
4. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Ywon, už jsem se bála, že nejste ok :slight_smile: to je fajn, žes přišla :wink:
romi ahoj, jj je to vesnice, ale je už to část města, takže tak na půl asi :slight_smile:
jinak včera mu tam ten zahradní domek stavěli, zaparkovali nám ve vjezdu a chodili po naší zahradě...to bylo samo o sobě síla, ale že šli kolem mě a ani nepozdravili, to mě dostalo...mělo jim být trapně, že lezou po naší zahradě a oni dělají, že mě nevidí, když jsou půl metru od mě...nechutné chování :angry: :angry:
4. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi tak naše malá má pravidelně budíček mezi 5 a půl 6 hodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v posteli vydržíme tak ještě do půl 7
4. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw na celý vnitřek :slight_smile: chcem to tam mít sladěné a nevíme, jestli by jsme to zvládli na jedničku...ale jestli bude drahý, tak to stejně dopadne tak, že to zbude na nás :slight_smile:
daleko jsme tak, že do vánoc tam asi nebudem :cry:
4. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi :angry: to je síla :confounded:
4. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Sáruš je ted úžasná.. pro mě je to od těch 9 měsíců nejkrásnější období.. Sice má i své dny, ale většinou je to sluníčko usměvavé :slight_smile:) Už nám rostou dva zoubky, první se vyklubal v pondělí a druhý včera.. rostou jí jedničky nahoře, takže budeme mít veverku :grinning:
Domi já už si bez netu připadala jak bez ruky, sice jsem se na něj občas u někoho dostala.. ale spíš jsem zkoukla poštu a tak.. Naštěstí jsme měli notas ještě v záruce, takže za opravu jsme nic neplatili.. ted jak stavíme nejsou penízky nazbyt :(((((
Domi tak to je hrozné chování a stím zahradním domkem si docela troufli.. jestli to má základy tak by měli mít i stavební povolení a tím pádem by měli mít povolení i od vás jako sousedů, že to staví tak blízko vás..
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw krásné fotky jako vždy...vždycky když vidím ty fotky s houpačkou, tak je mi líto, že ji nemáme :frowning2:
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
základy to má a povolení nikde, lidi jsou drzí, to je hnus
a jak jste daleko vy? máš nějaké albíčko?
4. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,tak to je super :wink: gratuluju k zoubkům :wink:
domi tak to joo.. tak mi pak prosím písni (tředa do IP) kolik si řekl, docela by mě to taky zajímalo.. Ikdyž unás si vše už manžílek dopředu promyslel, nechávám to vše na něm :grinning:
Japato že to do vánoc nestíháte?? Vždyt už jste toho měli docela hodně ne?
domi, to bude asi drahý :unamused: hlavně pak ty jejich věcičky, které se musí zrealizovat.
mě stačilo, když jeden tam rval lustr za 100 000 a dlažbu asi za 250 000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek