• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Domi,taky mě zajíma kolik si říkají :wink:

jdeme se chystat :wink:
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi to jsme byli na houpajdě v parku :slight_smile:)) jinak děkujem
tak to je síla že nemají povolení.. kdybych chtěla být svině tak na ně pošlu úřady.. kor když vám dělají takové naschvály :angry:
My toho zatim moc nemáme.. ale na to že si to manžílek dělá celé sám, tak to jde.. už máme hotové příčky a ted se MM dal na elektriku, pak přijede tchán na vodu.. Albíčko mám na střeše, ale není aktualizované.. musím tam dát fotky hotové střechy a příček.. My budem rádi když to postavíme do příštích vánoc :grinning:
jinak Domísek je úžasný.. je to takový krásný okatý brouček :slight_smile:))

evi děkuju a jak se má Karolínka?? Četla jsem že se jí nechce ve dne usínat?? a už lezete?

Sáruš chodí fest za jednu ručičku a každou chvíli čekám, že vyrazí sama.. tak jsem zvědavá
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,má se dobře :wink: sedi,stojí,ale moc neleze spíš se plazí :wink: ve dne usíná hůř a nebo doma v kočárku už ne,ale v 19h padne a spí :wink:
4. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw my bysme to stihli, ale staví nám to firma od tchána a my jsme až ti poslední v řadě, pokud jsou volní lidi :frowning2: vůbec třeba nevíme, jak vyřešit stropy, ať nejsou jen rovné :slight_smile: a ten designer dělá návrhy, v bydlení je hra, jestli to sleduješ, líbí se nám jeho styl, tak uvidíme :wink: jenže my chdem po něm jen návrh a on říkal, že raději dělá i realizaci po schválení návrhu, tak nevím
4. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw děkujem za pochvalu :slight_smile: kdyžtak pak hoď odkaz do ip až dáš nové fotky :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi my máme realizaci v cen stavby, takže tu po něm nechceme :wink:
ale v bydlení je hra právě teď dělal snad 3 místnosti a cena byla kolem 100tis, takže to zas není tak hrozné...myslím, že to není ten typ, co ti tam rve tak drahý lustr :slight_smile: uvidíme :wink: podám info, jak to dopadlo
4. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, určitě pak hod info, chystáme se totiž taky stavět, tak jsem zvědavá, protože bych tak nejraději někoho taky potřebovala
4. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak hlavně že usíná hezky večer.. přes den se to nějak zvládne :slight_smile: A je to šikulka :wink:

domi jojo tak to známe.. jak člověk poprosí o pomoc rodinu tak se na nic nepospíchá.. :((((( Sice unás zatim problém nebyl (tuky tuk) ale znám to z vyprávění druhých :(
tak pak písni jak se vám jeho návrh líbil.. :wink:
jojo dám ti vědět, o víkendu si musím nechat dát přeinstalovat windows tak pak nahraju fotky a dám je na net :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si to musíme navrhnout sami i z důvodu, že finančně vyjdeme tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to určo nebudem bydlet úplně v hotovém.. počítám že v ložnici budou jen matrace :grinning:
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo dneska budu mít asi výročí :slight_smile: 1000 :grinning:
4. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi a ty máš někde fotečky baráčku??

čéééče jsi nějak ukecaná :grinning: 1000??????????? :astonished: :astonished:
4. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw nemám
se podívej na sebe, jak si ukecaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: ale já už mám vykecaný základ z beremese :grinning: :grinning:

a jaký máte typ domečku? do patra?
4. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi a co Domča už chodí??
4. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám třetí nick, takže stopro bych měla víc než ty :grinning:
chodí pořád, ale sám ještě ne :slight_smile: zrovna teď olizuje televizi,asi si myslí, že se tak zapne :slight_smile:
yw je to řadovka, hodím něco do albíka na chvíli třeba, tak vydrrrrrž
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš pravdu.. sem zapomněla že si tu identitu střídaš jak ponožky :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :grinning:

jééé a nemá takhle náhodou hlad :grinning: :grinning:

juuu tak hod, podívám se ráda :slight_smile: My ted taky bydlíme v řadovce (u našich)
4. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no zase su tu :unamused: ... jsem hrozná...
Domi ale chci Ti jen napsat, jak je to s tou ralizací toho designera, že nechce dělat jen návrhy, ale i realizace..... je to proto, že on sám hledá dodavalatele, ale ne podle ceny a kvality, ale podle provize, která může dělat až 40%... je to nejčastěji na úkor ceny a slevy pro koncového zákazníka (vás).... ale pokud si necháte udělat jen návrh, tak si ho nechá tučně zaplatit... je to hrozná zlodějina... :angry: (před tím než jsem šla do sociální sféry, jsem dlouho dělala do osvětlení a fušovala jsem i do zakázky, takže kontakty s architekty, tak znám ty podmínky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).... člověk musí být hooooodně obezřetný... :wink:
No nic, jdu uspat Kláruš a učit se...
A somozřejmě zdravím moc Yw :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to tam, ale jen zvenku, zevnitř není co vidět :frowning2:
4. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus :wink:
bobul teda to jsou věci...ale je to fakt.....taky jsme měly tu čest se ségrou.......
4. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bobul, taky tě zdravím :slight_smile: tak at to učení mučení jde dobře do hlavy :wink:
4. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:
jo holky, víte co dělá malý? vždy když si hraje s nějakým autíčkem, otočí ho vzhůru nohama, točí kolečkama a dělá u toho zvuk, jak když jede auto, něco jako eeeeeeeen eeeeeeeen, jestli chápete :grinning: dělá to někdo u vás taky? :slight_smile:
jééé marky ahoj :slight_smile: jak se máte?
4. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Luc, no je to bordel.... když si nakoupíš třeba svítidla za 100 tis, tak dostaneš slevu cca 30 %, ale když Ti to realizuje architekt, tak nemáš slevu ani korunu a ještě ho zaplatíš za návrh, práci a čas.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .... chci být architektem :grinning:
4. čer 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme se fajn, o víkendu jsme se přestěhovali :dizzy_face: a co u vás nového?
4. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci a kal :wink:

domi Sáruš zatím kouzlo v autíčkách nenašla.. pravda má teda jen jedno :grinning: (ale ségry tomášek si prý taky ráda hraje s autama a vrčí si při tom :slight_smile:

ale v čem mě malá překvapila je to, že umí sama slézt z postele.. ví že nejdřív musí dát dolů nožičky a pak teprv tělíčko.. a tak to dělá i z gauče.. fakt šikula :slight_smile:
marky za chvíli slavíte, jak jdou přípravy? :grinning:
Ahoj Kal :slight_smile:
Yw, no moc nejde... nebaví mě to.... bléééééé, raději bych byla na koňovi, ale zase bych tu byla celé dopoledne a nic udělané.... :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal hoj a kam???? :confused:
jako u nás nehrozí žádne vyhlídky na lepší, prodat byt po mamuš se ještě nepovedlo ato jsem šly s cenou dolů o 300tis.....sice zájemce byl , ale pak si to rozmyslel...už jsem se viděla na pláži v řecku měla vybranou sedačku do bytu a tak....no člověk míní život mění, sice je to ted bída...sere se kde může, ale hlavně že je gojgy zdravá....
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi no blíží se to.... napřed tady musíme udělat pořádek a potom se vrhnu na přípravu narozenin
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek