***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
4. čer 2009
Domi,taky mě zajíma kolik si říkají 😉

jdeme se chystat 😉
ywonn
4. čer 2009
domi to jsme byli na houpajdě v parku 🙂)) jinak děkujem
tak to je síla že nemají povolení.. kdybych chtěla být svině tak na ně pošlu úřady.. kor když vám dělají takové naschvály ]-(
My toho zatim moc nemáme.. ale na to že si to manžílek dělá celé sám, tak to jde.. už máme hotové příčky a ted se MM dal na elektriku, pak přijede tchán na vodu.. Albíčko mám na střeše, ale není aktualizované.. musím tam dát fotky hotové střechy a příček.. My budem rádi když to postavíme do příštích vánoc 😃
jinak Domísek je úžasný.. je to takový krásný okatý brouček 🙂))

evi děkuju a jak se má Karolínka?? Četla jsem že se jí nechce ve dne usínat?? a už lezete?

Sáruš chodí fest za jednu ručičku a každou chvíli čekám, že vyrazí sama.. tak jsem zvědavá
evelina0007
4. čer 2009
Yw,má se dobře 😉 sedi,stojí,ale moc neleze spíš se plazí 😉 ve dne usíná hůř a nebo doma v kočárku už ne,ale v 19h padne a spí 😉
domiska
4. čer 2009
yw my bysme to stihli, ale staví nám to firma od tchána a my jsme až ti poslední v řadě, pokud jsou volní lidi 😞 vůbec třeba nevíme, jak vyřešit stropy, ať nejsou jen rovné 🙂 a ten designer dělá návrhy, v bydlení je hra, jestli to sleduješ, líbí se nám jeho styl, tak uvidíme 😉 jenže my chdem po něm jen návrh a on říkal, že raději dělá i realizaci po schválení návrhu, tak nevím
domiska
4. čer 2009
yw děkujem za pochvalu 🙂 kdyžtak pak hoď odkaz do ip až dáš nové fotky 🙂
domiska
4. čer 2009
romi my máme realizaci v cen stavby, takže tu po něm nechceme 😉
ale v bydlení je hra právě teď dělal snad 3 místnosti a cena byla kolem 100tis, takže to zas není tak hrozné...myslím, že to není ten typ, co ti tam rve tak drahý lustr 🙂 uvidíme 😉 podám info, jak to dopadlo
romi.r
4. čer 2009
domi, určitě pak hod info, chystáme se totiž taky stavět, tak jsem zvědavá, protože bych tak nejraději někoho taky potřebovala
ywonn
4. čer 2009
Evi tak hlavně že usíná hezky večer.. přes den se to nějak zvládne 🙂 A je to šikulka 😉

domi jojo tak to známe.. jak člověk poprosí o pomoc rodinu tak se na nic nepospíchá.. 😞(((( Sice unás zatim problém nebyl (tuky tuk) ale znám to z vyprávění druhých 😞
tak pak písni jak se vám jeho návrh líbil.. 😉
jojo dám ti vědět, o víkendu si musím nechat dát přeinstalovat windows tak pak nahraju fotky a dám je na net 🙂
ywonn
4. čer 2009
my si to musíme navrhnout sami i z důvodu, že finančně vyjdeme tak tak :-p a to určo nebudem bydlet úplně v hotovém.. počítám že v ložnici budou jen matrace 😃
domiska
4. čer 2009
tyjo dneska budu mít asi výročí 🙂 1000 😃
ywonn
4. čer 2009
domi a ty máš někde fotečky baráčku??

čéééče jsi nějak ukecaná 😃 1000??????????? :-o :-o
domiska
4. čer 2009
yw nemám
se podívej na sebe, jak si ukecaná :-p
ywonn
4. čer 2009
:-x :-x 😃 ale já už mám vykecaný základ z beremese 😃 😃

a jaký máte typ domečku? do patra?
ywonn
4. čer 2009
Domi a co Domča už chodí??
domiska
4. čer 2009
já už mám třetí nick, takže stopro bych měla víc než ty 😃
chodí pořád, ale sám ještě ne 🙂 zrovna teď olizuje televizi,asi si myslí, že se tak zapne 🙂
yw je to řadovka, hodím něco do albíka na chvíli třeba, tak vydrrrrrž
ywonn
4. čer 2009
No to máš pravdu.. sem zapomněla že si tu identitu střídaš jak ponožky 😃 😃 :-x 😃

jééé a nemá takhle náhodou hlad 😃 😃

juuu tak hod, podívám se ráda 🙂 My ted taky bydlíme v řadovce (u našich)
bobulle
4. čer 2009
Ahojky,
no zase su tu :-| ... jsem hrozná...
Domi ale chci Ti jen napsat, jak je to s tou ralizací toho designera, že nechce dělat jen návrhy, ale i realizace..... je to proto, že on sám hledá dodavalatele, ale ne podle ceny a kvality, ale podle provize, která může dělat až 40%... je to nejčastěji na úkor ceny a slevy pro koncového zákazníka (vás).... ale pokud si necháte udělat jen návrh, tak si ho nechá tučně zaplatit... je to hrozná zlodějina... ]-( (před tím než jsem šla do sociální sféry, jsem dlouho dělala do osvětlení a fušovala jsem i do zakázky, takže kontakty s architekty, tak znám ty podmínky... :-p ).... člověk musí být hooooodně obezřetný... 😉
No nic, jdu uspat Kláruš a učit se...
A somozřejmě zdravím moc Yw x-)
domiska
4. čer 2009
tak je to tam, ale jen zvenku, zevnitř není co vidět 😞
lucenek
4. čer 2009
čus bus 😉
bobul teda to jsou věci...ale je to fakt.....taky jsme měly tu čest se ségrou.......
ywonn
4. čer 2009
ahoj bobul, taky tě zdravím 🙂 tak at to učení mučení jde dobře do hlavy 😉
kalerat
4. čer 2009
ahojte holky 🙂
domiska
4. čer 2009
jo holky, víte co dělá malý? vždy když si hraje s nějakým autíčkem, otočí ho vzhůru nohama, točí kolečkama a dělá u toho zvuk, jak když jede auto, něco jako eeeeeeeen eeeeeeeen, jestli chápete 😃 dělá to někdo u vás taky? 🙂
domiska
4. čer 2009
jééé marky ahoj 🙂 jak se máte?
bobulle
4. čer 2009
čau Luc, no je to bordel.... když si nakoupíš třeba svítidla za 100 tis, tak dostaneš slevu cca 30 %, ale když Ti to realizuje architekt, tak nemáš slevu ani korunu a ještě ho zaplatíš za návrh, práci a čas.... 8-( 8-( 8-( .... chci být architektem 😃
kalerat
4. čer 2009
Ahoj, máme se fajn, o víkendu jsme se přestěhovali x-) a co u vás nového?
ywonn
4. čer 2009
ahoj Luci a kal 😉

domi Sáruš zatím kouzlo v autíčkách nenašla.. pravda má teda jen jedno 😃 (ale ségry tomášek si prý taky ráda hraje s autama a vrčí si při tom 🙂

ale v čem mě malá překvapila je to, že umí sama slézt z postele.. ví že nejdřív musí dát dolů nožičky a pak teprv tělíčko.. a tak to dělá i z gauče.. fakt šikula 🙂
domiska
4. čer 2009
marky za chvíli slavíte, jak jdou přípravy? 😃
bobulle
4. čer 2009
Ahoj Kal 🙂
Yw, no moc nejde... nebaví mě to.... bléééééé, raději bych byla na koňovi, ale zase bych tu byla celé dopoledne a nic udělané.... :-N
lucenek
4. čer 2009
kal hoj a kam???? =-)
jako u nás nehrozí žádne vyhlídky na lepší, prodat byt po mamuš se ještě nepovedlo ato jsem šly s cenou dolů o 300tis.....sice zájemce byl , ale pak si to rozmyslel...už jsem se viděla na pláži v řecku měla vybranou sedačku do bytu a tak....no člověk míní život mění, sice je to ted bída...sere se kde může, ale hlavně že je gojgy zdravá....
kalerat
4. čer 2009
domi no blíží se to.... napřed tady musíme udělat pořádek a potom se vrhnu na přípravu narozenin

Začni psát odpověď...

Odešli