• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tak to je sáruška šikovná, domča leze dolů furt po hlavě :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé domi, to je hezké.... :slight_smile:
Jinak Klárka dělá houpi houpi.... říká to a u toho se kýve... jako že chce jít na houpajdu :slight_smile:
Kal, to muselo být náročně, ale už jste v novém :wink: ... viděla jsem foto nového pokojíčku... :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo gojgy umí tak tak všelijak a krpoutí u toho rukou.....dr. říkala že to děti umí až po ropce...teda prej sou schoupny to pochopit, je to složitý koordinační rpoces...tak mám radost i když nechodí, neleze tak jí to jde intelelektuálně nooooo :grinning:
4. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul to je fajné :slight_smile: ty děti jsou tak sladké...ale moc rychle se učí :sunglasses:
Luc stěhovali jsme se v rámci brna, jen do jiné městské části a hlavně do většího. Máš pravdu, hlavně, že jsou děti zdravé, to je to nej.
Tak snad se byt podaří prodat. Ono je to v této době všechno takové těžší.

Čekám až Kuba usne, ať můžu vytřít.

Dala jsem do alba fotku pokojíku, ještě není dodělaný, ale jen pro představu
markét pěkný pokojík :wink: to asi dostane kubík na narozky, co? :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy no náročné to bylo a ještě pořád je. Ale už to tady vypadá trochu jako u lidí.

domi díky, no jasně, pokojík bude k narozkám. Už teď z něho má obrovskou radost.
4. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je fajn u nás to nehrozí to naše 2+1 teda 2+KK máme asi doživotně, honaz hypošku neveme ani omylem, jedině bychom museli vyhrát ve sportce.....
4. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul no to mi povídej, jak jsem neměla doma PC tak jsem ti toho toooooooooolik udělala :grinning: :grinning:

kal koukala jsem na fotky že máte nové bydleníčko.. to musí být ted paráda když jsou větší prostory vid

domi ty baráčky jsou parádní!!!!!!! a kolik rodin bydlí v jednom?? vypadá to fakt moc hezky

je hezké jak jsou naše dítka šikovné a je zajímavé jak každé umí něco jiného.. Třeba Sára vůbec nedělá pápá ani paci paci.. kouká na nás jak puk a pak se začne řechtat.. pořád jen na vše říká BA.. spadne jí věc a řekne BA.. na psa říká BA a tak.. :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi símtě jestli to není tajné na kolik vyjde to bydleníčko co máte????klidně IP
Yw jo je to prča s prckama, už bych chtěla druhé, páč mám pocit že to nejmenší miminkovský období mi uteklo mezi prsty
4. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc a jak máte velký byt? My jsme měli 50 m, ale ve střešní nástavbě,takže stěhy byly zkosený, to hodně ubíralo prostoru.

Tak paci paci teď Kuba dělá pořád
4. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
závidím pokojíky, to já si ještě na sárinčin počkám.. ale už ho mám v hlavě řádně promyšlen :grinning:

Luci neboj, však ono se to třeba za rok může všechno změnit, my když jsme se brali, tak jsme o novém bydlení ani moc neuvažovali a za měsíc už jsme kupovali parcelu.. :wink:
4. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, jé to je Sárinka šikovná... Kláruš zatím slézá z poslete po hlavě a je si jistá jištěním :sweat_smile:
Luc, teď je asi naprd doba na prodávání bytů jak je ta krize :frowning2:
4. čer 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét krásné fotky pod vodou :slight_smile:
jdu uspávat ven, papa
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
domčo díky, papa
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak já o druhém nechci ani slyšet, jak jsem říkala, tak sáruš je ted nejkouzelnější a já si ji plně užívám a chci se jí věnovat na 100% Mimi bude dýl a to si pak zase taky užiju :slight_smile:))

kal Kubík je šikula a už chodíte??
4. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw tak s Honzou nehnu ani heverem fakt,,,,no ale co no
kal máme asi 52m ale klasika stropy.......
4. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw v jednom bydlí vždy jedna rodina...jsou to samí mladí lidé s malýma dětma, těch baráčků je tam 16 v takové čtvrti :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi pa.. taky za chvíli razíme ven.. musím vyzvednou dárek pro tchýni..

luci třeba přijde na to že vám ten byt bude malý když Sára poroste a všude budou jen samé hračky :grinning: :grinning: a nebo při dalším prckovi :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw..no honza nechce druhé :frowning2: :confounded: takže tomu dávám čas.....
jako honzovi bude letos 40 takže asi chce svůj "klid" :pensive:
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi tak to je čupr.. My máme zatím jen jedny sousedy a ti už jsou starší (asi jako naši) Ale snad se tam opodál najdou i mladší
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw chodí za jednu ruku, stoupne si sám bez opory, ale krok sám ještě neudělá, je to srabababa
4. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárka je na tyhle blbiny docela šikovná... taky dělá tak tak, paci paci, jak je velká, tuli tuli (to se začne mazlit :dizzy_face: ), pak to houpi, na "povel" stůj se postaví, na " povel noha natáhne noh... a umí to i s rukou, ale třeba pa pa nedělá, ale jen říká .... :wink: .... a když chce mít odemně pokoj, tak předvede celý reportoár co umí dohromady a jde se věnovat svojím věcem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tož to je blbé.. tak třeba časem přijde změna :wink:
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul :grinning: :grinning: :grinning: úplně ji vidím jak repertoáruje :grinning:
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, no 2 + kk natěstí není nejmenší, ale chápu že by jsi brala větší.... a ten byt po mamince není větší, že by jste šli tam?
Kal a vy teď máte 3+1?
4. čer 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba ještě umí tany tany a hopy hopy :slight_smile:

Klárka je šikovná :dizzy_face:
bobul není je menší má 48,53m2
Kal tož opatrný je.. nechce hned spadnout na zadek no :grinning:

bobul tak to je fakt kouzelný.. klárka je moc šikovná..
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw tu změnu taky čekám, zatím neproiduím a nechávám ho v klidu...až mi zatikaj hodiny tak uvidíáme
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek