***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
4. čer 2009
tak to je sáruška šikovná, domča leze dolů furt po hlavě :-N
bobulle
4. čer 2009
Jé domi, to je hezké.... 🙂
Jinak Klárka dělá houpi houpi.... říká to a u toho se kýve... jako že chce jít na houpajdu 🙂
Kal, to muselo být náročně, ale už jste v novém 😉 ... viděla jsem foto nového pokojíčku... 🙂
lucenek
4. čer 2009
jo gojgy umí tak tak všelijak a krpoutí u toho rukou.....dr. říkala že to děti umí až po ropce...teda prej sou schoupny to pochopit, je to složitý koordinační rpoces...tak mám radost i když nechodí, neleze tak jí to jde intelelektuálně nooooo 😃
domiska
4. čer 2009
vendul to je fajné 🙂 ty děti jsou tak sladké...ale moc rychle se učí 😎
kalerat
4. čer 2009
Luc stěhovali jsme se v rámci brna, jen do jiné městské části a hlavně do většího. Máš pravdu, hlavně, že jsou děti zdravé, to je to nej.
Tak snad se byt podaří prodat. Ono je to v této době všechno takové těžší.

Čekám až Kuba usne, ať můžu vytřít.

Dala jsem do alba fotku pokojíku, ještě není dodělaný, ale jen pro představu
domiska
4. čer 2009
markét pěkný pokojík 😉 to asi dostane kubík na narozky, co? 🙂
kalerat
4. čer 2009
vendy no náročné to bylo a ještě pořád je. Ale už to tady vypadá trochu jako u lidí.

domi díky, no jasně, pokojík bude k narozkám. Už teď z něho má obrovskou radost.
lucenek
4. čer 2009
Jé tak to je fajn u nás to nehrozí to naše 2+1 teda 2+KK máme asi doživotně, honaz hypošku neveme ani omylem, jedině bychom museli vyhrát ve sportce.....
ywonn
4. čer 2009
bobul no to mi povídej, jak jsem neměla doma PC tak jsem ti toho toooooooooolik udělala 😃 😃

kal koukala jsem na fotky že máte nové bydleníčko.. to musí být ted paráda když jsou větší prostory vid

domi ty baráčky jsou parádní!!!!!!! a kolik rodin bydlí v jednom?? vypadá to fakt moc hezky

je hezké jak jsou naše dítka šikovné a je zajímavé jak každé umí něco jiného.. Třeba Sára vůbec nedělá pápá ani paci paci.. kouká na nás jak puk a pak se začne řechtat.. pořád jen na vše říká BA.. spadne jí věc a řekne BA.. na psa říká BA a tak.. 🙂
lucenek
4. čer 2009
domi símtě jestli to není tajné na kolik vyjde to bydleníčko co máte????klidně IP
Yw jo je to prča s prckama, už bych chtěla druhé, páč mám pocit že to nejmenší miminkovský období mi uteklo mezi prsty
kalerat
4. čer 2009
Luc a jak máte velký byt? My jsme měli 50 m, ale ve střešní nástavbě,takže stěhy byly zkosený, to hodně ubíralo prostoru.

Tak paci paci teď Kuba dělá pořád
ywonn
4. čer 2009
závidím pokojíky, to já si ještě na sárinčin počkám.. ale už ho mám v hlavě řádně promyšlen 😃

Luci neboj, však ono se to třeba za rok může všechno změnit, my když jsme se brali, tak jsme o novém bydlení ani moc neuvažovali a za měsíc už jsme kupovali parcelu.. 😉
bobulle
4. čer 2009
Yw, jé to je Sárinka šikovná... Kláruš zatím slézá z poslete po hlavě a je si jistá jištěním :-N
Luc, teď je asi naprd doba na prodávání bytů jak je ta krize 😞
domiska
4. čer 2009
markét krásné fotky pod vodou 🙂
jdu uspávat ven, papa
kalerat
4. čer 2009
domčo díky, papa
ywonn
4. čer 2009
Luci tak já o druhém nechci ani slyšet, jak jsem říkala, tak sáruš je ted nejkouzelnější a já si ji plně užívám a chci se jí věnovat na 100% Mimi bude dýl a to si pak zase taky užiju 🙂))

kal Kubík je šikula a už chodíte??
lucenek
4. čer 2009
yw tak s Honzou nehnu ani heverem fakt,,,,no ale co no
kal máme asi 52m ale klasika stropy.......
domiska
4. čer 2009
yw v jednom bydlí vždy jedna rodina...jsou to samí mladí lidé s malýma dětma, těch baráčků je tam 16 v takové čtvrti 🙂
ywonn
4. čer 2009
Domi pa.. taky za chvíli razíme ven.. musím vyzvednou dárek pro tchýni..

luci třeba přijde na to že vám ten byt bude malý když Sára poroste a všude budou jen samé hračky 😃 😃 a nebo při dalším prckovi 🙂
lucenek
4. čer 2009
yw..no honza nechce druhé 😞 :-S takže tomu dávám čas.....
jako honzovi bude letos 40 takže asi chce svůj "klid" |-|
ywonn
4. čer 2009
Domi tak to je čupr.. My máme zatím jen jedny sousedy a ti už jsou starší (asi jako naši) Ale snad se tam opodál najdou i mladší
kalerat
4. čer 2009
Yw chodí za jednu ruku, stoupne si sám bez opory, ale krok sám ještě neudělá, je to srabababa
bobulle
4. čer 2009
Klárka je na tyhle blbiny docela šikovná... taky dělá tak tak, paci paci, jak je velká, tuli tuli (to se začne mazlit x-) ), pak to houpi, na "povel" stůj se postaví, na " povel noha natáhne noh... a umí to i s rukou, ale třeba pa pa nedělá, ale jen říká .... 😉 .... a když chce mít odemně pokoj, tak předvede celý reportoár co umí dohromady a jde se věnovat svojím věcem 😃 :-p
ywonn
4. čer 2009
Luci tož to je blbé.. tak třeba časem přijde změna 😉
lucenek
4. čer 2009
bobul 😃 😃 😃 úplně ji vidím jak repertoáruje 😃
bobulle
4. čer 2009
Luc, no 2 + kk natěstí není nejmenší, ale chápu že by jsi brala větší.... a ten byt po mamince není větší, že by jste šli tam?
Kal a vy teď máte 3+1?
kalerat
4. čer 2009
Kuba ještě umí tany tany a hopy hopy 🙂

Klárka je šikovná x-)
lucenek
4. čer 2009
bobul není je menší má 48,53m2
ywonn
4. čer 2009
Kal tož opatrný je.. nechce hned spadnout na zadek no 😃

bobul tak to je fakt kouzelný.. klárka je moc šikovná..
lucenek
4. čer 2009
yw tu změnu taky čekám, zatím neproiduím a nechávám ho v klidu...až mi zatikaj hodiny tak uvidíáme