• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Ahoj holky
Já ted´vůbec nestíhám,ani nedočítám :unamused:
Malej přestal předevčírem ve školce dejchat :pensive:
To už je ok
Pak řešíme dovolenou,tak asi nikam,jen malej s našima do Hrvatska :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se moooc bojím :pensive:
No dneska bylo moc práce a byly jsme s Gábi nakoupit a normálně ju u pokladny kousl malej kluk do ručičky,ale dost chuděra :cry:
No a potom já mám nějakou depku bo co :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: achjooooooooooo
Samo nepočítám,že tu někdo bude :frowning2: tak se jdu plácat.....
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš arin, jak to? byli jste u doktora?
a malá je taky chudina, vy vždycky všechno vyžerete :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin vy máte pech - snad je to dobrý :wink:
dítě spí konečně mám chvilku klidu
4. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo :confused: někdo ho bouchnul a on začal brečet,ale už nevydechl a celej jim zmodral,nevěděli co sním :pensive: museli ho probrat,sem je na to upozornovala,že se to může stát a byli z toho vyjuchaný jak....
No a Gábuš je pokousaná :sweat_smile: no fákt tady nemůže být klid :unamused:
4. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin :frowning2: a proč se bojíš na dovolenou nebo o malého v Chorvatsku???
4. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bojím se té cesty,nebo že se něco stane,ale malýmu nechcu zkazit prázdniny a naši jedou se švagrovkou a holkama a bráchem,ale já myslím,že je na to Gábi ještě malá,nevím co bych s ní dělala 10 h v autě :sweat_smile: když nevydrží hodinu a nemá z toho rozum,počkám na později
Vy berete mimi k mořu???? :confused:
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin? :fearful: to je šok teda :pensive:
4. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin k moři ne jen na Šumavu to jsou tak 3 h :wink: tedy pokud pojedeme sice to máme zaplacený,ale uvidíme zda nebude muset manžel na operaci pokud ano tak dovolená nebude :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin:To máte fakt jenom smůlu :frowning2: at už je konečně lépe.Děti dovedou bejt zlé jednou v nákupáku hodila tak 4letá holka Johance rohlík přímo do obličeje s takovým nápřahem taky řvala jk tur
4. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotky :wink:
4. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli malá je frajerka :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin my k moři ne, v červnu chceme na Lipno, když bude hezky - tak 3-4 dny chceme Terku zvykat na cestu a spaní jinde, v červenci pojedeme na týden do Roudnice ke strejdovi a v srpnu někam na týdem v ČR
Evi fotky hezký, mi musíme klobouk vázat - nechce mít nic na hlavě :angry:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita:Nám nepomůže ani vázaní :grinning:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky ne všechno tahá z hlavy :grinning: :grinning:

Ros,co svatba???
4. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík.. tak jsem si tu opravu auta zařídila sama... akorát jsme si s manžou vyměnili pěkný sms a to bylo vše :confounded:
no naštěstí si tu v ulici otevřel mladej kluk autodílnu, tak jsem se šla zeptat a hned mi auto odtáhli, a že se na to zítra juknou :slight_smile:

Tedy Arin, tak ať už je líp s těma dítkama :wink:

Jiťo, do jaký Roudnice jedete?????? U Hradce nebo LItoměřic? :wink:
4. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no seznam máme,ale ještě jsme se nedokopali na radnici :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, to jsou teda zprávy, tak to plně chápu že máš depku, to bych měla taky. K moři nepojedem, my pojedeme tak maximalne na Maltu a to tady na dvorku, kdy to budeme dodělávat :confounded:

Ev, malá je krásná.

Děkujeme za pochvaly, nám se tu moc líbí.

Ross, no utulníčko, já bych řekla, bordýleček ale útulnej :grinning: :grinning: :grinning:

Ted mám diskuzi s kámoškama, od kdy dávat kravské mléko, jsem pochopila, že kravské mléko by se do dvou až tří let nemělo vůbec dávat, a kámošce Mudr. že zase jo, tak jsem z toho Matouš :sweat_smile:

Ross, přidávám se k dotazu, co svatba??? :wink:
4. čer 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vázání pomůže alespoň chvilku :grinning:
Jani do Roudnice na Labem, ale Litoměřice naštívíme taky :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to chcete svatbu v červenci???

My jsme termín museli zamluvit v listopadu a to jsme se barali v září,ale pak už by nebyly termíny :wink:
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jíťo, já jsem z Rce... tedy teď už ne, ale bydlíme 12 km od ní a jezdíme tam tak 3x týdně :wink: to je tedy nááááhodička :grinning:
4. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, taky mám zjištěno, kdy se mužu hlásit na radnici, aby mi ten muj termin taky někdo nevyfoukl, že jo??? :grinning:
4. čer 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: bordýleček máme asi všichni a s mlékem říká každej něco jinýho :angry:
4. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: jsi mi tady fakt chyběla
4. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodička :grinning: , strejda s tetou bydlí kilometr od Roudnice, je tam moc krásně :slight_smile: :slight_smile: , moc se tam těším
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak už jsem se asi dopidila, do dvou let by se nemělo pít kravské mlíko, ale v jogurtech, sýrech apod se můze.
Páč můj plán byl kojit do jednoho roku, a pak dávat mlíko, nebyla jsem jistá jeslti normální kravský nebo to kojenecký...mudr mi řekla, ze nemám dávat kravský mlíko, a kámošce mudr zase řekla, ze může, tak proto jsem se o to začala zajímat. No a přišel mi propagační mléko od Hami, tak že to zkusím, jsem si myslela, jak se na to malej bude třepat, jaký bájo to pro něj bude, a ani rana, nejen že to nepil, prskal u toho, a ručičkou mi jasně dával najevo, že jestli mu to jeste jednou zkusím dát, tak uvidím :grinning: :grinning: :grinning:

Tak asi budem kojit déle, nez jsem si myslela :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháááá, tak vy máte zase siestu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat pěknej domeček :slight_smile: závidím
Ev pěkný fotky :slight_smile:
Přijela švagrovka,vzbudila mě mimi,tak jsem se sem nedostala,tedˇjsme byly ve školce a přijede mamka :slight_smile:
Jinak dík,mě už to tak někdy nebaví :frowning2: bych fakt potřebovala vypnout,aspoń chvilku :pensive: no jo no,si počkám chvilku

Jo sem se chtěla zeptat,dáváte někdo už mlíko 3 ????Je od 10 měs,tak nevím,jestli mám koupit 3 nebo ještě 2,ale některý mlíka jsou od 12 měs,tak nevím :fearful:
4. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat a jestli ty ještě jednou řekneš ,že seš tlustá,tak jak se potkáme dostaneš naholou :angry: :wink:
4. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, hele, fotky pečlive vybírány a cenzurovány :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek