***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
4. čer 2009
on tu bebu sní jedině v kaši přes lžičku
evelina0007
4. čer 2009
Já ani nevím co mám koupit vůbec se v UM nevyznám jednou jsem koupila Hami Hajaja a pak jsem se dozvěděla,že je to jen na noc a krabice je pořád zavřená a jiné mléko než moje nezná
romi.r
4. čer 2009
mě dr řekla do roku dávat 2 bebu, ale zítra zkusím nutroš, už mi totiž UM dochází
evelina0007
4. čer 2009
No já ještě počkám a pak to někdy vyzkouším a uvidíme 😉
jita5
4. čer 2009
evi jsem dávala UM z hrnečku, i dr. říkala že to tak mám dávat
jita5
4. čer 2009
dáváte někdo sunar ?
jana.rce
4. čer 2009
tak to jsem ráda, že aspoň těchhle problémů jsem ušetřena. malá pije z lahve od narození 😉 ale na mlíka je tedy vybíravá :-p vyhrává nutrilon a optivital
lucenek
4. čer 2009
hoja
jito já dávám sunar, malá mi nutrilon nechtěla ani bebu ani Hipp sunar vyhrál
romi.r
4. čer 2009
taky mám některé kamošky, co jím děti pili jedině sunar.Tak možná vezmu zítra ten
evelina0007
4. čer 2009
Ty jo mě nestrašte nebo budu kojit do smrti 😃 😃 😃
lucenek
4. čer 2009
zkus, výhodou je, že sunar se dá koupit i v menším 300g balení nebo 400g, to pak peněženku moc nebolí, když to lketí do koše
romi.r
4. čer 2009
jo to je dobrý luc, těch 300 g kdyžtak dojí manža
romi.r
4. čer 2009
luci a kolikátku?díky
evelina0007
4. čer 2009
Koukám,že UM je věda to abych měla pomalu vysokou ne 😃 😃 😃 a doufám,že je to alespoň jednoduchý na přípravu
romi.r
4. čer 2009
nevíš jaký je rozdíl mezi original a premium?
lucenek
4. čer 2009
my už modrou 10 od 10 měsíce, předtím jsem měla červenou 6 premium, pak je 12 taky premium
lucenek
4. čer 2009
romi mezi nima je akorát ten, že premium má navíc vitamíny...prej se nedoporučuje v kuse užívat premium má se střídat s originalem, já to tak dělala 😉 nejdřív jsme měli zelenou 4 a k tomu pak červenou 6, střídat do modré 10 a pak na 12 červenou 😃

evel ee jen převaříš vodu naliješ množství a je to
romi.r
4. čer 2009
dík luci
jita5
4. čer 2009
ty bláho UM je věda 😃 😃 , díky luc
já fakt musím přestat kojit, protože tělo už nemůže 😞
domiska
4. čer 2009
teeeda tady lítají čísla, vůbec vám nerozumím a asi radši ani nechcu 😃
lucenek
4. čer 2009
jo to chápu mě přestaly padat tolik vlasy a tak....ale já kojila jen přes noc.....jako v 6 a v 9h ráno, pak byla maá na příkrmech, a převedla jsem ji na UM po tom, co mi bezpečně spala v noci v kuse bez nutnosti kojení.....to by mě trefilo jít ve 2h ráno šudlit sunar
romi.r
4. čer 2009
domi já trochu tuším, páč kupuji nemléčné kaše 😉
domiska
4. čer 2009
romi tak ty kupuju taky, ale tady tyto zmatky zkratky, s tím na mě nechoďte :-N
lucenek
4. čer 2009
no ty nemléčné nekupuju, páč se musí ředit sunarem, ten si šetřim na snídani, koupim ty mléčné kaše a ředim jen vodou 😉
evelina0007
4. čer 2009
Vůbec nevím o čem se bavíte 😃 😃 😃
arinautor
4. čer 2009
Tak tedˇnerozumím ničemu :-o
Mil koupil Beba 3 -junior je od 10 měs,zítra to pročtu,ale asi to neva,nebo jo??? :-N =-)
arinautor
4. čer 2009
kaše nejíme,ale mlíko se prý má dávat do hrníčku co nejdřív =-) ale Gábi ho pije brzo ráno a pak u něho večer usíná, a z hrnku by to asi neprošlo :-N =-)
lucenek
4. čer 2009
evel tak např SUnar má 2 řady
1. základní original (bez příchuti)
2.nadstandartní premium /ty jsou i s příchutí banán, vanilka nebo kakao)

No a pak se liší číslováním..není to odkastované jako mlíko 1,2 atd jako u nutrilonu, ale od měsíců, od narození, od 4., od 6. (tady už je ta premium řada s příchutí nebo bez), pak od 10 a 12 měsíc.
1,4 a 10 jsou original /čili základní mlíčka), 6 a 12 jsou premium čili nadstandartní čili vícevitamínová 😃
evelina0007
4. čer 2009
Luc,díky 😉 já až přejdu na UM tak se stejně zeptám znova 😃 😃 😃
lucenek
4. čer 2009
prostě se stačí postavit k regálu s Um a pochopíte hned 😉