• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky :slight_smile:
Motyko, děkujeme za zprávu... aspoň se o Beruš a Matyho nebudeme bát :wink: ... a Míša že je lotr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ren, to jsi šikulka. :dizzy_face:
Lucen, já mám taky furt 4 kg co mi zůstaly po těhu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Jinak my už jezdíme tak 1,5 měs ve velké sedajdě, protože do vajica jsme se bohužel už nevešli :wink:
10. kvě 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros, tak to je paráda :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Ros, to je Johanka moc šikovná, my ještě nočník nemáme ani doma :sweat_smile: musím s tím něco udělat
Ale taky se musím pochlubit, Kája od včerejška leze :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

gratulace všem k pokrokům :slight_smile:

U nás prší,ale je tam hezky tak půjdeme na procházku a cestou se stavíme v Globusu a domů to vezmem busem :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Taky gratulka všem :dizzy_face:
Včera už nebyl čas na koníka :confused: malej to u tchýně přežil :slight_smile: až na zánět spojivek je ok :sweat_smile:
Koupila jsem tu pláštěnku,takže může pršet nějaká Baby Direkt :slight_smile: no a hadříky pro oba v CaA ,HaM bylo úplně vykradený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si jdu vysušit budku a jestli dolezou prachy,tak na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru to bude nuda bez tebe :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky

ROS ty joooo, my na něm řveme jako zjevený :cry:

Holky taky máte tak špatné noce? My se budíme klidně 3x na jídlo, pití, bolení bříška... už to tak trvá měsíc, jsem z toho unavená

A taky prosímmmmm čistíte malým zoubky?
11. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren já čistím tak,že dám Gábi kartáček a trošku pasty a ona si šmějdí v pusině sama,pr má jen jeden vylezlej na půl a druhej trošinku a třetí jen špičinku,tak zatím nedočištúju,aby ju to nebolelo :wink: máme nějakou pastu 0-6 let a podle toho je dávkování pasty ,je s fluoridem,tak potom nemusíme dávat ty prášky s fluoridem,protože počítají s tím,že to ty děti sní :sweat_smile:
Nočník taky ještě nezkoušíme :slight_smile:

A noci máme taky někdy na prd,ted´zas 3 noci nejedla ,ale předtím jedla 4 noci vzbudila se na mlíko :sweat_smile: ale měla rýmu,tak asi měla spíš žízeń než hlad :confused:

Jo včera jak jsme dojeli,bylo už na Gábi posdě a měla hroznej hlad,já jsem si musela všecko uklidit,napustit malýmu vanu adt,tak jsem ju dala nachvílu do chodítka a ta řvala,potom ju chtěl mil vytáhnout a ona před ním zvrhala,no vypadalo to jako když ju fakt naštvem ,úplně rudá vzteklá a nechtěla jít za ním :sweat_smile: pak přestala zdrhat ,ale chtěla jen zamnou.To sem fákt neviděla,jak nadávala a zuřila :sweat_smile: :confused:
11. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jakej byl váš první den matek. :wink:
Jani já malemu dávám kartáček a on si ho okusuje a tim si je možná i trochu čistí, ale jinak né :wink:
Tady leje.. :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin díky moc... jsem asi blbá, ale jaký prášky by si měla dávat? Mě Mudra nic neřekla? No už jsem poslala manžu do lékarny přes icq :grinning:

Noční u nás nehrozí ani náhodou, úplně na tom vyvádí :confounded:

Ty noci jsou fakt děs a dokonce dneska vstávala v 05,30 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Tak teď už zase spí

Arin začínají nás zkoušet fakt že jo. My tohle předvádíme, když ji nááááhodou si dovolím položit a nechodím s ní za ruku. To je totiž to co pořád dělá.... chodit, chodit a chodit jinak se nudí

JOOOOOO a včera udělala první dva kroky regulérní
11. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, tady taky, dneska procházka žádná.
Jak jde hubnutí?

Jo a zítra jdu do práce a ve středu na celý den. Hlídá tchýně, se těším. Hlavně na to, že se můžu hezky oblíknout a namalovat. Na sobě mám teď vytahaný tričko... krasavice hadr :angry: :angry: :angry:
11. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ren u malýho jsme měli od rd Zimafluor,nebo tak nějak se to jmenovalo,nějaký tablety proti zubnímu kazu,ale ted´u gábi ho nemám, a ani mě to neva,malej má stejně asi 2 kazy,takže to asi moc nepomáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin aha, no vidíš to, mě příjde že to všechno co mám dělat nestíhám hlídat :frowning2:
11. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEDA YWONN, kde bereš ty překrásný věci na malou? Ty ji máš tak vystylovanou, to ty naše obnošené bodýčka hi hi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JE TO RADNA KOCKA !!!! A ty fotky na houpačce jsou naprosto dokonalý
11. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren neboj,to nejsou tak důležitý věci :wink:
Arin já doufám, jdu se najíst už můžu, beru ty léky na hubnutí a musím vždycky půl hodiny čekat béééé
Jani no nic moc. Dneska mám očistný den... hladovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsi to dokázala ty :astonished: :astonished: :astonished:
Yw jako vždy nááádhea :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni no dodržuju zásady prakticky stejné jako v "jste to co jíte" a protože jsem věčná dietářka tak dávám občas "žrací den". Taky mám ten hydroxycut a ten je super, ale je po něm blbě. Piju neperlivou vodu, nesolím a cvičit ještě nemůžu, tak pak nasadím cvičení. Koupili jsme si ten abrocket na bříško.
Chci ještě 5 kilo a budu šťastná jako štěně
11. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co je to ten hydroxycut??? Já cvičím na tom eliptikalu a zatím žádná změna. Budu muset upravit i to jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nedělám nic :confounded: nemám na to pevnou vůli a ani čas :frowning2: ale už mám jak před těhu,ale pořád tak 20 navíc :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to je hroznej sr..č s prominutím, který funguje. Točí se po něm hlava, ale kila jdou dolů to jooo... Poznáš to i tak, že neustále lítáš na záchod na velkou, jak ti to rozpumpuje trávení :astonished: :grinning: ale budu ráda, až zhubnu a zbavím se ho fuj. Počkej najdu ti odkaz:
http://obchod.ronnie.cz/s-1229-hydroxycut-24.html
11. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni.. ono možná změna jooo, ale to by si musela na bodystat... což ti změří poměr tuku a svalů a jak hodně cvičíš, tak přeměňuješ tuk na svaly... tím pádem nula od nuly pojde, páč na kilech to nepoznáš. Já se vážím jednou týdně + měřím si celé tělo a jedině tak poznám, že se něco ne/děje.

Ideální je vláknila a el-carnitin před cvičením. Nesmíš hodinu po cvičení jíst... a taky si zjisti svojí tepovou frekvenci a podle ní cvič, aby si spalovala rovnou tuk.
11. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mě to hubnutí ale nebaví, jsem jako knihovna diety, chci mít už klid :unamused: :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to jsou krááásný fotky Arin a Moni!
11. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren to vypadá dobře,ale mě to bude asi k p... když necvičím,že??? :sweat_smile:
Dík :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si jen mažu šunky s tímhle od Yves Rocher-Minceurcafé vert :wink: trochu to pomáhá :sweat_smile: za ty prachy,taky blé
11. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin já necvičím vůůůbec páč nesmím a i tak hubnu. Pokud jsi delší čas "bez diety" tak máš lepší šance na zhubnutí, ale chce to fakt dodržovat dietní režim a hlavně pííííít... a taky si přečtěte ty nežádoucí účinky, je to fakt hukot
11. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren já vím, že váhá nerozhoduje, ale měření. Jenže i tam žádný výsledek. Před cvičením piju el-carnitin. Tepovou frekvenci už mám taky vypočítanou a dodržuji....... Potřebuju to nějak nakopnout, aby se to rozjelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přemýšlela jsem o Lindaxe asi ji kusím
11. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo, ono se to rozjede, ale chce to vydržet, je to děs já vím... hlavně nechoď pod 5 tis kalorií za den, protože se ti může zablkovat tělo, že je hladomor a bude z toho prd ... vím o čem mluvím
Je to věda ta dieta :confounded:
11. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni to je prj taky na .....
Jsme měla i Adipex retard-no mazec,nejenže jsem nic nezhubla,ale málem mě šlehlo :sweat_smile: naopak,potom po vysazení jsem přibrala jak prase :unamused:
11. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek