• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jo dnes jsem likvidovala dádovy věcičky a dávala do krabic, ach jo, to uteklo, i když ted je to mnohem s ním veselejší
4. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se divím,že je ještě co barvit :grinning: ty vlasy totálně mučím.Já ke kadeřníkům nechodím stříhám se a barvím sama dost mě to bavý
4. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vlasy barvím sice sama,ale né moc často :wink:

Ros,tak šup chceme fotku :wink:
4. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já často, každých 5 týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože mrchy nechtějí rust blondatě
4. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase nikdo nikdo, to tu bude zase živo v 23 hod
jdu tedy pověsit prádlo a nachystat si spaní, zase spím v obývaku, at se tam sami poperou.No ale snad ho alinák nepřizabije, protože včera jsem přišla do ložnice, postýlka prázdná a vedle manži nebyl, tak na něj kde je a on v polospánku začal bušit do polštáře že tady a malej byl zahrabaný dole v nohách, málem mě omylo :fearful:
4. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,jak nikdo já jsem vzduch :frowning2: Dáda si dělal pelíšek :wink:
4. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

teda vy jste drbny :wink:
my máme Hami a dobrý, po Sunaru měl divný éňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na krabici píšou, že by měl vypít tak 500ml denně, dáme sotva 200ml, páč mlíko už máme jen k ránu v polospánku, přes den z flašky pít nebude, je to pro něj potupné :grinning:

arin, Hami 2 je až do roka a pak je 3, takže s tou Bebou to bude asi taky tak :wink:
4. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,taky si myslím,že poznám kolik mlíka chce a čím bude starší bude to míň :wink:
4. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo evi, ale ty kdoví co ještě u toho děláš a koníka flákáš :sunglasses:
jo zavrtaný tam byl jak králíček, budeme muset vymyslet postel se zábranou
4. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,asi tak pořád čekáme na schody a Kája je pořád v obýváku a čím je starší tím víc jí to ruší a tak občas pobrekává a zrovna dneska se tam točí dokola a je natvaná,že má postýlku úplně dole
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak naše mrňavka prokoukla, že jí po usnutí přesouvám a dnes dělala scény při spaní a pak při jakýmkoliv mým dotyku :frowning2: takže chrupčí v naší posteli a budu se zase muset uskromnit a konečně jí naučit usínat samotnou....

jinak sousedka má 1,5 letou holčinu a taky nepije mlíko a jí jen jogurty, sýry a tak.... prý to nemá lámat přes koleno říkala Dr...
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tě malá prokoukla :grinning:
4. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
davča se taky moc točí v postýlce a mlátí se tam a to ho budí.
jani , taky občas dadula zjistí že je přesun a spustí
4. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, malý ale chytrý :grinning: a to jsem měla radost, že to už zvládá dobře a nebrečí po probuzení, kde to je... no chce to svůj čas. :grinning:
4. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já se zítra asi nehnu....jsem dnes byla nějaká iniciativní a pustila se do manžovo práce....vozila jsem kolečka s hlínou po zahradě,ptž. srovnáváme teren.... ufff, to co já dělala hodinu měl manža za 20 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem poslala fotku dády na nočníku mamce a málem mě sprdla, proč chodí jak rozgaťa s neoblečenýma kalhotama a ještě ho fotím, tak ji říkám, že na nočníku sundávam kalhoty, prý si myslela že je to odrážedlo :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani,to si dobrá, mě stačí tahat davču a jsem dolámaná natož kolečka
jo dnes jsem konečně dojedla ty milky, sláva, už si na ně nemusím myslet a netrápí mě, doufám, že zase neudělají nějakou akci, protože to bych se zase neudržela
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taak už jsem nakrmila albíko no na denním světle to je vidět líp
4. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,dobrý :wink:
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám na hlavě rozkvetlou pampelišku místo studený blond musím si na to zvyknout :grinning:
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
romčo :grinning: , tak je reklamuj :grinning:
4. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, dobrý :wink:
4. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros pěkný :slight_smile: , já se nemůžu barvit mám moc jemný vlasy :cry:
4. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se obarvit na blond tak se manža asi lekne a rozvede :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem blond jen jednou a to bylo děsný
4. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jako bloncka narodila :sweat_smile:
zanechalo to následky :grinning:
4. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za pochvaly.V sobotu jedu na svatbu bratrance tak snad mě pustí do kostela :grinning:
4. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Honzík usnul a já ještě neeee, tak Vás jdu na chvilku pozdavit :grinning:
Dneska jsme se vyčůrali 3x do nočníku - jinak jsme tam vždycky jen tak seděli a nic, tak nevím. Zatím to jen ze srandy zkoušíme, ale potěšilo to :grinning:
Všem přeju krááááásnou noc a hooooodné děti :wink:
z Terky roste modrooka blondýna, už umí upoutat pozornost v MHD - hází oči na chlapy :grinning: :grinning:
ev u nás zase naopak, dát si tmavou, tak je rozvod, jednou jsem měla a celej uraženej, že jsem se ho ani nezeptala.
Jiti, není už co reklamovat :sweat_smile: jo a vlasy mám taky mega jemný

ross,jsi dobrá, já bych si nezvládla ostříhat ani ofinu
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek