***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
4. čer 2009
jo dnes jsem likvidovala dádovy věcičky a dávala do krabic, ach jo, to uteklo, i když ted je to mnohem s ním veselejší
r.o.s.s.i.b
4. čer 2009
Já se divím,že je ještě co barvit 😃 ty vlasy totálně mučím.Já ke kadeřníkům nechodím stříhám se a barvím sama dost mě to bavý
evelina0007
4. čer 2009
Já si vlasy barvím sice sama,ale né moc často 😉

Ros,tak šup chceme fotku 😉
romi.r
4. čer 2009
tak to já často, každých 5 týdnu :-p protože mrchy nechtějí rust blondatě
evelina0007
4. čer 2009
Romi 😃
romi.r
4. čer 2009
tady zase nikdo nikdo, to tu bude zase živo v 23 hod
jdu tedy pověsit prádlo a nachystat si spaní, zase spím v obývaku, at se tam sami poperou.No ale snad ho alinák nepřizabije, protože včera jsem přišla do ložnice, postýlka prázdná a vedle manži nebyl, tak na něj kde je a on v polospánku začal bušit do polštáře že tady a malej byl zahrabaný dole v nohách, málem mě omylo 😕
evelina0007
4. čer 2009
Romi,jak nikdo já jsem vzduch 😞 Dáda si dělal pelíšek 😉
berus
4. čer 2009
romi :-N 😃 😃 😃

teda vy jste drbny 😉
my máme Hami a dobrý, po Sunaru měl divný éňa :-p
na krabici píšou, že by měl vypít tak 500ml denně, dáme sotva 200ml, páč mlíko už máme jen k ránu v polospánku, přes den z flašky pít nebude, je to pro něj potupné 😃

arin, Hami 2 je až do roka a pak je 3, takže s tou Bebou to bude asi taky tak 😉
evelina0007
4. čer 2009
Beru,taky si myslím,že poznám kolik mlíka chce a čím bude starší bude to míň 😉
romi.r
4. čer 2009
no jo evi, ale ty kdoví co ještě u toho děláš a koníka flákáš 😎
jo zavrtaný tam byl jak králíček, budeme muset vymyslet postel se zábranou
evelina0007
4. čer 2009
Romi,asi tak pořád čekáme na schody a Kája je pořád v obýváku a čím je starší tím víc jí to ruší a tak občas pobrekává a zrovna dneska se tam točí dokola a je natvaná,že má postýlku úplně dole
jana.rce
4. čer 2009
no tak naše mrňavka prokoukla, že jí po usnutí přesouvám a dnes dělala scény při spaní a pak při jakýmkoliv mým dotyku 😞 takže chrupčí v naší posteli a budu se zase muset uskromnit a konečně jí naučit usínat samotnou....

jinak sousedka má 1,5 letou holčinu a taky nepije mlíko a jí jen jogurty, sýry a tak.... prý to nemá lámat přes koleno říkala Dr...
evelina0007
4. čer 2009
Jani,tě malá prokoukla 😃
romi.r
4. čer 2009
davča se taky moc točí v postýlce a mlátí se tam a to ho budí.
jani , taky občas dadula zjistí že je přesun a spustí
jana.rce
4. čer 2009
jj, malý ale chytrý 😃 a to jsem měla radost, že to už zvládá dobře a nebrečí po probuzení, kde to je... no chce to svůj čas. 😃
jana.rce
4. čer 2009
jinak já se zítra asi nehnu....jsem dnes byla nějaká iniciativní a pustila se do manžovo práce....vozila jsem kolečka s hlínou po zahradě,ptž. srovnáváme teren.... ufff, to co já dělala hodinu měl manža za 20 min :-p
romi.r
4. čer 2009
dnes jsem poslala fotku dády na nočníku mamce a málem mě sprdla, proč chodí jak rozgaťa s neoblečenýma kalhotama a ještě ho fotím, tak ji říkám, že na nočníku sundávam kalhoty, prý si myslela že je to odrážedlo :-N
romi.r
4. čer 2009
jani,to si dobrá, mě stačí tahat davču a jsem dolámaná natož kolečka
jo dnes jsem konečně dojedla ty milky, sláva, už si na ně nemusím myslet a netrápí mě, doufám, že zase neudělají nějakou akci, protože to bych se zase neudržela
r.o.s.s.i.b
4. čer 2009
Taak už jsem nakrmila albíko no na denním světle to je vidět líp
evelina0007
4. čer 2009
Ros,dobrý 😉
r.o.s.s.i.b
4. čer 2009
mám na hlavě rozkvetlou pampelišku místo studený blond musím si na to zvyknout 😃
jita5
4. čer 2009
romčo 😃 , tak je reklamuj 😃
berus
4. čer 2009
ros, dobrý 😉
jita5
4. čer 2009
ros pěkný 🙂 , já se nemůžu barvit mám moc jemný vlasy 😢
evelina0007
4. čer 2009
Já se obarvit na blond tak se manža asi lekne a rozvede 😃 😃 😃 byla jsem blond jen jednou a to bylo děsný
berus
4. čer 2009
já se jako bloncka narodila :-N
zanechalo to následky 😃
r.o.s.s.i.b
4. čer 2009
děkuji za pochvaly.V sobotu jedu na svatbu bratrance tak snad mě pustí do kostela 😃
libuks
4. čer 2009
Ahooooj Honzík usnul a já ještě neeee, tak Vás jdu na chvilku pozdavit 😃
Dneska jsme se vyčůrali 3x do nočníku - jinak jsme tam vždycky jen tak seděli a nic, tak nevím. Zatím to jen ze srandy zkoušíme, ale potěšilo to 😃
Všem přeju krááááásnou noc a hooooodné děti 😉
jita5
4. čer 2009
z Terky roste modrooka blondýna, už umí upoutat pozornost v MHD - hází oči na chlapy 😃 😃
romi.r
4. čer 2009
ev u nás zase naopak, dát si tmavou, tak je rozvod, jednou jsem měla a celej uraženej, že jsem se ho ani nezeptala.
Jiti, není už co reklamovat :-N jo a vlasy mám taky mega jemný

ross,jsi dobrá, já bych si nezvládla ostříhat ani ofinu

Začni psát odpověď...

Odešli