• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru :slight_smile:

Romi :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Rosi mooc Ti to sluší :grinning:
4. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
A vůbec jdu spát dobrou všem :wink:
4. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrej večer,

ross, málem jsem tě nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: líbí se mi to, jsi taková šik.

UM je pomalu věda a technika,jak tak koukám.
Ev, jsem měla úplně stejnej dotaz, jak se to mlíko podává, jestli se to může v hrnku, no však se s tím nějak poperem. Já teda přes den kojím 3x a kolik toho vypije nemám zdání. Zdá se mi, že z flašy to mlíko pít nebude, tak zítra možná zkusím z hrnečku :wink:
4. čer 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj libu, šikula, malej nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
normálně já fakt stárnu, zapomněla na co jsem chtěla reagovat a musela si najet zpět na 110.
Jiti malej taky háže holywoodský usměv na hubený tmavovlásky kolem 20 let, čím hezčí, tím víc se kření, to má po mým bráchovi, mají totálně stejný vkus :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kat a jakej hrnek?my máme celousbírku hrnku, pije vždy první den co je doma a pak nic
4. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ross, pěkný :slight_smile:
to já si dnes stříhala ofinu a podle toho to vypadá... ale naštěstí mi vlasy rychle rostou, tak to bude brzy zase dobrý :grinning:

Terezka je fakt moc krásná holčička a v těch růžových kalhotách vypadá suprácky :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, jsme na tom obdobne..... hrnku mame plno a stejne pije hlavne z lahvicky :grinning:

a nocnik jsem vratila zase zpatky na skrin...mala ho proste jeste odmita, tak to nehrotim
4. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, tak já si jdu vydobít místo v posteli :slight_smile:
přeju všem dobrou klidnou noc :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky malej se budí, musím jít.
No Evi ani jsem si s Tebou nepokecala a už jsi fuč :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou noc, já snad budu mít, snad mě nepovolají do ložnice
4. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
romi,já myslela normální hrnek, tak nevím, jestli jsem to dobře pochopila, ale že do jednoho roku plus minus by se dítě mělo naučit pít z klasického hrnku, já jsem vytáhla takovej malej hrneček jeste po mě, já jsem ho milovala,je tamna nem jezeček,tak ho zkusím zítra malýmu dát, teda podržet a uvidím, co se bude dít :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
aha kat já myslela takové ty netekoucí hrnky
4. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ty máme taky, ale jak píšeš,z toho pije chvíli a pak nic,nová věc,tak si pohraje, neco vypije,ale pak odhodí :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
já se loučím,jdu spát,jsemdnes nějaká unavená dobrou noc :wink:
4. čer 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, dnes razíme n dětský den, pr tam bude taťka místo práce :slight_smile:, tak se těšíme :wink:
ross já čekala na tu fotku a nestihla jsem ji :frowning2:
5. čer 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno, tedy Domi, ono ani dnes to počasí nevypadá lákavě na dětský den :frowning2: tedy aspoň u nás ne...poprchává, je zataženo a hnus...

jo a musela jsem zatopit v krbu, jaká mi tu byla zima.... ale u vysavače se za chvíli zahřeju :grinning:

jinak noc dobrá, jen jsem se pořádně nevyspala, jak se mrňavka roztahovala po celý posteli :sweat_smile: hlavně, že spala:slight_smile:
5. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jani u nás svítí sluníčko :slight_smile: zatím :wink:
5. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no a jak se dívám, tak podle radaru ještě asi i svítit bude...mi to stačí dopo, odpo může pršet :wink:
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak včerejší 10ti měsíční v pohodě, malá váží necelých 11kg a měří 78 cm :confused: :grinning:
Nemáte prosimvás nějaká odkaz na stránky s takovejma těma motorkama pro malé prcky?
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
cory teda taky pěkné míry :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Domi,užijte si dětský den :wink:

My jedeme vyzvednout dárek našemu Matýskovi k narozeninám a pak do Globusu na nákup :wink:
5. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

cory, slušný míry :slight_smile:
domi, tady je hnusně a 9 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi, zase utrácet :slight_smile:

katy, včera jsi to čarování odflákla, koukej to dneska udělat trošku procítěně!!! :grinning:
jídlo v půl 4 a druhý v půl 8 a konec spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

Beruš dělám co umím :grinning: :grinning: Buclíku, v noci nic moc, tak další noc at se polepšíš :grinning: :grinning:

U nás krásně svítí sluníčko, malýho jsem dala do ohrádky, no asi se mu tam nelíbí, neřve to ne, ale posouvá ohrádkou po celým obýváku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Ross, taky jsem neviděla vlásky :frowning2:
Doni, toš ať to dneska vyjde.... :wink:
5. čer 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj nemáme co jíst já jezdím každej pátek nebo sobotu :wink: a příští týden jedeme na oslavu do Turnova tak mám objednanej dárek a musím ho vyzvednout :slight_smile:

Kája se dneska v noci vzbudila už v půl 1 :frowning2: ale pak spala až do 7h :wink: Oni to zkoušej :confounded:
5. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
hajzlíci mrňavý nevycválaný :grinning:
4 noci pohoda a dneska mě to šoklo :grinning:

já vím, tu houpajdu, viď

včera volala švagřice, tak křtiny + narozky Elinky jsou 20.6. a já nemám ještě nic vymyšlenýho
no a to ani pro Buclína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, taky si mysím, ze to na mě malej někdy zkouši, páč jak ho dám k sobě do postele, tak v tu ranu spí, jenomže já jsem dolámána až hrůza, celej den pak po mně je prd, páč jsem nevyspalá, tak prostě jsem si řekla, ze k sobě do postele ho vezmu maximálně až ráno na hodku, dvě. :wink: :wink:
5. čer 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj si jí švagrová vybrala :wink:
To já pro Káju už mám vybráno :wink:

Kat,jj taky si Káju beru max na 2 h spíš míň :wink:
5. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Beru mě to taky vždycky překvapí,když je pár nocí klid a jedna horší :grinning: :grinning: se pak můžu vzteknout
5. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek