• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
já nechám Matýska u sebe vytuhnout a hned mastí do postýlky, potřebuju svůj prostor :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké ráno - Terka jí tak kolem 5, ale po chvilce mám dojem, že sloužím jako dudlík, tak maže zpět do postýlky
5. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, taky jsme po vytuhnutí přesouvali, ale včera se to už nepovedlo :angry: tak jsem dnes jak přeražená já... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
taaaak a jsem spokojena. doma mame krasny 22,75 stupnu ... pekne jsem si tu zatopila :wink:
5. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobulkooooooooooooooooooooo, Vendulkooooooooooooooooooooo jsem zaspala!!!!!!!!!!!

Přejeme vše nej a nej a nej dodatečně k tvým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, hlavně to zdraví, pohodu, pěkné bydleníčko, spokojené dítko a vše, co si přeješ :wink:

Jsem věděla, že jsi o pár dní dřív než já, ale nebyla jsem si jistá přesným datem.....

to mi připomíná, že mají dnes narozeniny naši i tchán, tak jdu rychle psát, dokud na to myslím :wink:
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY MOJE MILOVANÉ

já vám musím něco říct... já fakt jedu. Jedu na dovolenou na týden s 2 kamarádkama. Manžílek si bere homeoffice a bude celou dobu s malou. Prý si to chce taky zkusit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bude ještě u maminky, takže armáda na malou Gábinku. Já se těším, ale zároveň mi už teďka je smutno...

Týden spánku, pláže, pařeb a klídečku a pak ještě 4 dny jenom s manžou a malou.. já se těšímmmm
už 18 týho na Maltu jedeme za kamáškou žije tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
REN - teda, Ty jsi drak :slight_smile: i já mám na Maltě kámošku, jak se jmenuje ta Tvoje? Ta moje Pavla, jestli to náhodou není jedna a ta samá :slight_smile:
Bobul i já se přidávám k gratulaci
Arin kde jsi? O stránku jsem se ptala na jeden odkaz a vím že bloudíš ppo netu často, že by jsi mi poradila?
Já se právě vrátila z masáže a jsem krásně namasírovaná a odpočatá.
Holky dotaz, jak se m už teď tak často nechodím, nevidím tu někde pár tetek, co chodily celkem pravidelně, kde jsou? :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
5. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj
Cory tu jsem :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Coryn.. Andrejka :grinning:

Masáž jeee
5. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bobulce taky všechno nej :slight_smile: můj brácha má dneska taky je mu 26 :sweat_smile:

Byly jsme nakoupit a dělala jsem bramborovej salát na zítra :wink: zítra udělám jen řízky,salátek bude uleželej :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ren ti moooc závidím bych jela taky,ale bych umřela steskem :grinning: :astonished: takže bych nejela :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ten odkaz je pěknej,já taky nevím :sweat_smile: co koupíme Gábi,ale něco takovýho by se mě líbilo a Gábi určo taky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin z toho mám šílený strach, ale zároveň si říkám, že to pomůže víš.. Kubíkovi budu chybět a celkově se ten vztah zlepší zase :grinning: :grinning: :grinning: a malá mi bude chybět, ale vím, že o ní bude postaráno maximálně dobře, takže se nebojím... ale fňuk fňuk bude mi smutno
5. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ren jj nám by to taky pomohlo,ale mojemu účtu za tel asi ee :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak me fakt klepne, fakt me ti lidi už ser... kupuju v OK vysavač a říkám, já si počkám u vás na happy day, to máte 10 % slevu, a on ríká, happy day uz kvuli krizi nebude, tak se ptám určitě??? Páč sleva dělala skoro pet set korun, které na ulici nenajdu, a on tvrdil ze určite už happy day nebude, a ted žehlím a v radiu slysím, že je tam happy day a slevy 10%, no jdu jim to tam vrátit, kdybych se na to neptala, zas tak jsem na ten vysavač nespíchala, no nasraná jsem jak mraky :angry: :angry: :angry: :angry:
5. čer 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vydržím to do příštího roku a pojedem :slight_smile: to už bude mít Gábi trošku z toho rozum :slight_smile: a hlavně bude krásně chodit a nebudeme muset tahat kočár atd :wink:
5. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu jim to tam hned vrátit, jezisi, já jsem tak nasraná, že at me niko nepotká a mě si tam teda za rámečke nedaji, všechno tam kupujem, všechno elektro do domácnosti, vidí, že máme děcko, ze potřebujeme kačáky a oni proste na to kašlou, tak já kašlu na ně a nic už tam neberu :angry: :angry: :angry:
5. čer 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kat :sweat_smile: :grinning: to nasere,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kat běž ted´dokud seš nasraná,atˇto vidí :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jse pročetla to složení UM Beba3 Junior a Beba2 Premium------tak je rozdíl ve složení,v 3 je navíc bramborovaj škrob-doufám,že nám proteče flaškou :fearful: a pak jsou rozdíly ve vitamínech-jsou větší dávky a něčeho je trošku miň a energetická hodnota KJ je trošinku nižší,se předpokládá,že mimi asi víc papá nebo co :confused: doufám,že mo ní nebude hladovka :confused: :fearful: no dneska večer dostane 3. jo a je od ukončeného 10 měsíce :wink: takže je to ok
5. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
domi:ještě jsem ty fotky nesmazala tak šuuup nebo už nebudou :grinning:
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak znova nechápu jak mi mohly zmizet ty dvě blondatý fotky,když jsem je nemazala :astonished:
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ross moc ti to sluší :slight_smile: admini ti to smázly asi :astonished:
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpet, to byla rychlost, co, no byla jsem jak s vrtulí.

Takze zase nemám vysavač a mám prachy, proběhlo to bez diskuzí, akorát jsem to tam na ně vychrlila, a oni, ze meli takové informace a ze ted pred zákazníkama vypadají blbe, tak to jim teda Venca písk, ze vypadají blbe. Fakt tam kupuji kvuli jejich korektnímu jednání a toto mě proste vytočilo. Asi jsou ted na prodejne vytočeni jeste víc nez já :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
nechápu co je na tom zakázanýho??to už se nesmý fakt skoro nic :unamused: děkuju za pochvalu :wink:
5. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kat seš triskáč :grinning: a kde si ho teda koupíš???? :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ross mě smazaly 2 krát celý album :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvůli obrázkům a glitrům.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím,kde ho budu kupovat, holky já se tak rozčílila, že mě bolí hlava, a za chvílu tu mám malýho, a nic jsem neudělala. :sweat_smile:

počkej ross, oni ti jako smázli foky jo? no tak to je mazec, fakt dnes je den D. :angry:
5. čer 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ren, to je super, že jedes si oddechnout, taky bych hned jela, ale tento rok jeste ne, a nezapomen pak sem dát fotky, aspon trochu zrelaxuju u fotek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek