***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
5. čer 2009
já nechám Matýska u sebe vytuhnout a hned mastí do postýlky, potřebuju svůj prostor :-N
jita5
5. čer 2009
hezké ráno - Terka jí tak kolem 5, ale po chvilce mám dojem, že sloužím jako dudlík, tak maže zpět do postýlky
jana.rce
5. čer 2009
Beru, taky jsme po vytuhnutí přesouvali, ale včera se to už nepovedlo ]-( tak jsem dnes jak přeražená já... :-p
jana.rce
5. čer 2009
taaaak a jsem spokojena. doma mame krasny 22,75 stupnu ... pekne jsem si tu zatopila 😉
jana.rce
5. čer 2009
Bobulkooooooooooooooooooooo, Vendulkooooooooooooooooooooo jsem zaspala!!!!!!!!!!!

Přejeme vše nej a nej a nej dodatečně k tvým narozeninám x-) x-) x-), hlavně to zdraví, pohodu, pěkné bydleníčko, spokojené dítko a vše, co si přeješ 😉

Jsem věděla, že jsi o pár dní dřív než já, ale nebyla jsem si jistá přesným datem.....

to mi připomíná, že mají dnes narozeniny naši i tchán, tak jdu rychle psát, dokud na to myslím 😉
rendex1
5. čer 2009
HOLKY MOJE MILOVANÉ

já vám musím něco říct... já fakt jedu. Jedu na dovolenou na týden s 2 kamarádkama. Manžílek si bere homeoffice a bude celou dobu s malou. Prý si to chce taky zkusit 😃 😃 😃 😃 a bude ještě u maminky, takže armáda na malou Gábinku. Já se těším, ale zároveň mi už teďka je smutno...

Týden spánku, pláže, pařeb a klídečku a pak ještě 4 dny jenom s manžou a malou.. já se těšímmmm
už 18 týho na Maltu jedeme za kamáškou žije tam 😃 😃 😃 😃 😃
coryna
5. čer 2009
REN - teda, Ty jsi drak 🙂 i já mám na Maltě kámošku, jak se jmenuje ta Tvoje? Ta moje Pavla, jestli to náhodou není jedna a ta samá 🙂
Bobul i já se přidávám k gratulaci
Arin kde jsi? O stránku jsem se ptala na jeden odkaz a vím že bloudíš ppo netu často, že by jsi mi poradila?
Já se právě vrátila z masáže a jsem krásně namasírovaná a odpočatá.
Holky dotaz, jak se m už teď tak často nechodím, nevidím tu někde pár tetek, co chodily celkem pravidelně, kde jsou? :-N
coryna
5. čer 2009
arinautor
5. čer 2009
Ahoj
Cory tu jsem 🙂
rendex1
5. čer 2009
Coryn.. Andrejka 😃

Masáž jeee
arinautor
5. čer 2009
Bobulce taky všechno nej 🙂 můj brácha má dneska taky je mu 26 :-N

Byly jsme nakoupit a dělala jsem bramborovej salát na zítra 😉 zítra udělám jen řízky,salátek bude uleželej :-N
arinautor
5. čer 2009
ren ti moooc závidím bych jela taky,ale bych umřela steskem 😃 :-o takže bych nejela :-N
arinautor
5. čer 2009
ten odkaz je pěknej,já taky nevím :-N co koupíme Gábi,ale něco takovýho by se mě líbilo a Gábi určo taky 🙂
rendex1
5. čer 2009
Arin z toho mám šílený strach, ale zároveň si říkám, že to pomůže víš.. Kubíkovi budu chybět a celkově se ten vztah zlepší zase 😃 😃 😃 a malá mi bude chybět, ale vím, že o ní bude postaráno maximálně dobře, takže se nebojím... ale fňuk fňuk bude mi smutno
arinautor
5. čer 2009
Ren jj nám by to taky pomohlo,ale mojemu účtu za tel asi ee :-N :-p
katerinka.kr
5. čer 2009
Holky, tak me fakt klepne, fakt me ti lidi už ser... kupuju v OK vysavač a říkám, já si počkám u vás na happy day, to máte 10 % slevu, a on ríká, happy day uz kvuli krizi nebude, tak se ptám určitě??? Páč sleva dělala skoro pet set korun, které na ulici nenajdu, a on tvrdil ze určite už happy day nebude, a ted žehlím a v radiu slysím, že je tam happy day a slevy 10%, no jdu jim to tam vrátit, kdybych se na to neptala, zas tak jsem na ten vysavač nespíchala, no nasraná jsem jak mraky ]-( ]-( ]-( ]-(
arinautor
5. čer 2009
Vydržím to do příštího roku a pojedem 🙂 to už bude mít Gábi trošku z toho rozum 🙂 a hlavně bude krásně chodit a nebudeme muset tahat kočár atd 😉
katerinka.kr
5. čer 2009
Jdu jim to tam hned vrátit, jezisi, já jsem tak nasraná, že at me niko nepotká a mě si tam teda za rámečke nedaji, všechno tam kupujem, všechno elektro do domácnosti, vidí, že máme děcko, ze potřebujeme kačáky a oni proste na to kašlou, tak já kašlu na ně a nic už tam neberu ]-( ]-( ]-(
arinautor
5. čer 2009
Kat :-N 😃 to nasere,že :-p ]-(
arinautor
5. čer 2009
Kat běž ted´dokud seš nasraná,atˇto vidí :-N
arinautor
5. čer 2009
Tak jse pročetla to složení UM Beba3 Junior a Beba2 Premium------tak je rozdíl ve složení,v 3 je navíc bramborovaj škrob-doufám,že nám proteče flaškou 😕 a pak jsou rozdíly ve vitamínech-jsou větší dávky a něčeho je trošku miň a energetická hodnota KJ je trošinku nižší,se předpokládá,že mimi asi víc papá nebo co =-) doufám,že mo ní nebude hladovka =-) 😕 no dneska večer dostane 3. jo a je od ukončeného 10 měsíce 😉 takže je to ok
r.o.s.s.i.b
5. čer 2009
domi:ještě jsem ty fotky nesmazala tak šuuup nebo už nebudou 😃
r.o.s.s.i.b
5. čer 2009
tak znova nechápu jak mi mohly zmizet ty dvě blondatý fotky,když jsem je nemazala :-o
arinautor
5. čer 2009
ross moc ti to sluší 🙂 admini ti to smázly asi :-o
katerinka.kr
5. čer 2009
tak jsem zpet, to byla rychlost, co, no byla jsem jak s vrtulí.

Takze zase nemám vysavač a mám prachy, proběhlo to bez diskuzí, akorát jsem to tam na ně vychrlila, a oni, ze meli takové informace a ze ted pred zákazníkama vypadají blbe, tak to jim teda Venca písk, ze vypadají blbe. Fakt tam kupuji kvuli jejich korektnímu jednání a toto mě proste vytočilo. Asi jsou ted na prodejne vytočeni jeste víc nez já 😃 😃 😃
r.o.s.s.i.b
5. čer 2009
nechápu co je na tom zakázanýho??to už se nesmý fakt skoro nic :-| děkuju za pochvalu 😉
arinautor
5. čer 2009
kat seš triskáč 😃 a kde si ho teda koupíš???? :-N
arinautor
5. čer 2009
ross mě smazaly 2 krát celý album :-p kvůli obrázkům a glitrům.... :-p
katerinka.kr
5. čer 2009
Nevím,kde ho budu kupovat, holky já se tak rozčílila, že mě bolí hlava, a za chvílu tu mám malýho, a nic jsem neudělala. :-N

počkej ross, oni ti jako smázli foky jo? no tak to je mazec, fakt dnes je den D. ]-(
katerinka.kr
5. čer 2009
Ren, to je super, že jedes si oddechnout, taky bych hned jela, ale tento rok jeste ne, a nezapomen pak sem dát fotky, aspon trochu zrelaxuju u fotek 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli