***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
5. čer 2009
kat tak na netu =-)
domiska
5. čer 2009
holky jsem zpátky z dětského dne, malému se to líbilo, vydržel tam dlouho, ale já jsem vymrzlá a vytočená...někdo nám stříkl do kočárku i na malého na obličej nějaký sajrajt, vypadalo to jak ho..o, ale nesmrdelo to, tak to byla asi nějaká směs bláta nebo co já vím...ti lidi a hlavně děcka jsou tak bezohlední, to je hnus! 😞 😞
arinautor
5. čer 2009
kat ross smázl někdo 2 poslední foto s tou hlavou :-p
katerinka.kr
5. čer 2009
Domi, vítej do klubu vytočených 😉 😉
bobulle
5. čer 2009
Holky děkuju, ale narozky jsem měla ve středu... jenže stejně není co slavit.. už jsem stará hráza :-p 😃
Jani, tak ty máš taky narozky? to mooooc blahopřejeme x-)

Ren, to vyspání a odpočinek závidím a přeju 🙂 , ale já bych se bez Kláruš zbláznila... :-N
Kat, prodavači mají provizi tak se snaží prodat za každou cenu... určitě tam zajdi, jdi za vedoucím a řekni mu, když Ti nevyjde vstříc, tak ať Ti dá kontakt na jeho nadřízeného... že chápeš že on s tím "nemůže" nic udělat, tak že se domluvíš s nadřízeným a uvidíš jak to půjde 😉 😉 😉 😉
Ross, vlásky sice moc leldová blondy nejsou ale jinak moc hezké 😉 ...
arinautor
5. čer 2009
domi hoj 🙂
To říkám furt,že lidi jsou čímdál horší,mě dokonce jednou spadl popel z hžavé cigáry do kočíku,když byl malej malej :-N :-| někdo hulil a klepal to z bakonu dolů :-p
bobulle
5. čer 2009
Aha, tak než jsem to dopsala tak Kat už to stihla vrátit... tak Kat a teď jsi ho tam jdi koupit znovu a se slevou 😃 😃 😃
arinautor
5. čer 2009
Já sem měla vytáčkovej den včera,dneska chcu klíííd :-|
domiska
5. čer 2009
kat já už nevěřím nikomu a ničemu 😞
ross kočka 🙂 je to tvoje albíčko, nechápu, proč bys tam nemohla mít svoji fotku? :-N
normálně, co to je dneska za den, teď tu zvonil policajt, že si starosta nepřeje, aby lidi parkovali na cestě, tak ať si to urychleně přeparkujem 😕
domiska
5. čer 2009
arin my projížděli kolem pouti a doma jsem v kočárku našla brok!!!
bobulle
5. čer 2009
Cory, jak jsi se ptala na ty holky co nechodí, tak nevím... nějak tu to osazenstvo zeštíhlelo 😞
r.o.s.s.i.b
5. čer 2009
Já taky to nechápu 😃 u nás taky jsou vytáčky malá protivná a já tu mám rozdělný haldu žehleního čekám kdy se uráčí usnout :-p
bobulle
5. čer 2009
Ross, to ti jako fakt smázli admini??? Tak jim napiš! Jako fotku vlasů smáznout to už je fakt úchylné... :-o
Domi, to máš pravdu že lidi jsou bezohlední... háleží ale taky na tom jestli to udělalo dítě omylem a nebo vědomě a záměrně... to bych pak fakt těm rodičům něco řekla 8-(
arinautor
5. čer 2009
No u nás se spí už přes hodinu 🙂 prádlo mám na sušáku a na žehlení nic 🙂 pr nežehlím :-p ráno jsem to poskládala rovnou ze šnůry 😉
domi si děláš pr.. ne? :-o tý jo :-|
r.o.s.s.i.b
5. čer 2009
bobul:jo nejspíš admini tak maj zas co mazat 😃
arinautor
5. čer 2009
Však jsem tu psala,že Gábi včera pokousalo cizí dítě =-) co bude dál???To fakt aby člověk nikam nechodil =-) min týden nás na přechodu málem smetlo auto,měli jsme zelenou a šli i s malým ze školky :-o ale naštěstí já počkám až auto zastaví a dřív tam nevlezu,tak by jsme byli všichni placatí,já,malej i Gábi :-S
domiska
5. čer 2009
vendul bylo tam plno školních dětí s učitelkama a bylo to vyloženě naschvál, pr tam nikde žádné bláto nebylo..no už na to nemyslím, kočár vypucuju, však co, dyť nemám co dělat :-p
arinautor
5. čer 2009
domi se nudíš??? :-N =-)
bobulle
5. čer 2009
Teď jsem přemýšlela kdo už se tu dlouho nestavil... Hacina, Ha_nik, Jessika, Nimmo, Lucinecka... a spousta dalších... 😞
bobulle
5. čer 2009
Jo, a jdete volit? My máme volební místnost v patře, tak si budu muset vsít Kláruš do klokanky a nebo na ruky 8-(
r.o.s.s.i.b
5. čer 2009
Já volit nepůjdu,ale kvůli volbám má milej v neděli noční :-S
evelina0007
5. čer 2009
Tak jsem doma bylo to nakupování dneska nějaké náročné 😃 😃

Bobul,myslím,že ty co se tady dlouho neukázaly se už neukážou 😉 a volit nejdu :-N

Domi,to je děs :-S

Kat,t :-S k hlavně,že jsi tam vlítla 😃 co si to ten prodavač dovoluje :-S
jana.rce
5. čer 2009
Bobull, však jsme si to kdysi v zimě psaly, že jsme obě blíženci 😃 ale já mám narozky až 13.😉 ale přesto díky 🙂

jinak s tím vysavačem to je fakt k vzteku, hlavně že Kat vrátili peníze bez řečí..

jooo a já budu mít dnes konečně auto. Záhada nebyla odhalena, tak jen trnu, kdy nás to zase někde nechá viset :-p
katerinka.kr
5. čer 2009
Bobull ty jses 3. června? Já druhýho a věk taky už radši neříkám 😃

Volit nejdu.

Lucinecka mi psala, ze ji to tu už moc nebaví, ze potřebuje oddech, a taky se myslím učí na ty státnice
jana.rce
5. čer 2009
Teda, tady je blíííííženců 😃 😃 Tak dodatečně Kat gratulka, pokud jsem už nepřála 😉 a já jsem tu z vás (momentálně píšících)nejstarší,tak to neřešte vy 2 mláďata 😃
evelina0007
5. čer 2009
Bobul a Kat,tak dodatečně vše nej 😉
evelina0007
5. čer 2009
Jani,jako jsi starší než já jo???to né
evelina0007
5. čer 2009
Jo a Ren,užij si dovolenou s kámoškama a jsi fakt dobrá já bych bez Káji nikam nejela 😉
jana.rce
5. čer 2009
jj Evel, jsem starší než ty 😉
domiska
5. čer 2009
volit? jste se zbláznili? koho? dyť tam jde jen o to, kdo si vydělá majlant ]-(