• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
kat tak na netu :confused:
5. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem zpátky z dětského dne, malému se to líbilo, vydržel tam dlouho, ale já jsem vymrzlá a vytočená...někdo nám stříkl do kočárku i na malého na obličej nějaký sajrajt, vypadalo to jak ho..o, ale nesmrdelo to, tak to byla asi nějaká směs bláta nebo co já vím...ti lidi a hlavně děcka jsou tak bezohlední, to je hnus! :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kat ross smázl někdo 2 poslední foto s tou hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, vítej do klubu vytočených :wink: :wink:
5. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju, ale narozky jsem měla ve středu... jenže stejně není co slavit.. už jsem stará hráza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jani, tak ty máš taky narozky? to mooooc blahopřejeme :dizzy_face:

Ren, to vyspání a odpočinek závidím a přeju :slight_smile: , ale já bych se bez Kláruš zbláznila... :sweat_smile:
Kat, prodavači mají provizi tak se snaží prodat za každou cenu... určitě tam zajdi, jdi za vedoucím a řekni mu, když Ti nevyjde vstříc, tak ať Ti dá kontakt na jeho nadřízeného... že chápeš že on s tím "nemůže" nic udělat, tak že se domluvíš s nadřízeným a uvidíš jak to půjde :wink: :wink: :wink: :wink:
Ross, vlásky sice moc leldová blondy nejsou ale jinak moc hezké :wink: ...
5. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi hoj :slight_smile:
To říkám furt,že lidi jsou čímdál horší,mě dokonce jednou spadl popel z hžavé cigáry do kočíku,když byl malej malej :sweat_smile: :unamused: někdo hulil a klepal to z bakonu dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak než jsem to dopsala tak Kat už to stihla vrátit... tak Kat a teď jsi ho tam jdi koupit znovu a se slevou :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já sem měla vytáčkovej den včera,dneska chcu klíííd :unamused:
5. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já už nevěřím nikomu a ničemu :frowning2:
ross kočka :slight_smile: je to tvoje albíčko, nechápu, proč bys tam nemohla mít svoji fotku? :sweat_smile:
normálně, co to je dneska za den, teď tu zvonil policajt, že si starosta nepřeje, aby lidi parkovali na cestě, tak ať si to urychleně přeparkujem :fearful:
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin my projížděli kolem pouti a doma jsem v kočárku našla brok!!!
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, jak jsi se ptala na ty holky co nechodí, tak nevím... nějak tu to osazenstvo zeštíhlelo :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky to nechápu :grinning: u nás taky jsou vytáčky malá protivná a já tu mám rozdělný haldu žehleního čekám kdy se uráčí usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, to ti jako fakt smázli admini??? Tak jim napiš! Jako fotku vlasů smáznout to už je fakt úchylné... :astonished:
Domi, to máš pravdu že lidi jsou bezohlední... háleží ale taky na tom jestli to udělalo dítě omylem a nebo vědomě a záměrně... to bych pak fakt těm rodičům něco řekla :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No u nás se spí už přes hodinu :slight_smile: prádlo mám na sušáku a na žehlení nic :slight_smile: pr nežehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsem to poskládala rovnou ze šnůry :wink:
domi si děláš pr.. ne? :astonished: tý jo :unamused:
5. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul:jo nejspíš admini tak maj zas co mazat :grinning:
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však jsem tu psala,že Gábi včera pokousalo cizí dítě :confused: co bude dál???To fakt aby člověk nikam nechodil :confused: min týden nás na přechodu málem smetlo auto,měli jsme zelenou a šli i s malým ze školky :astonished: ale naštěstí já počkám až auto zastaví a dřív tam nevlezu,tak by jsme byli všichni placatí,já,malej i Gábi :confounded:
5. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul bylo tam plno školních dětí s učitelkama a bylo to vyloženě naschvál, pr tam nikde žádné bláto nebylo..no už na to nemyslím, kočár vypucuju, však co, dyť nemám co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi se nudíš??? :sweat_smile: :confused:
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem přemýšlela kdo už se tu dlouho nestavil... Hacina, Ha_nik, Jessika, Nimmo, Lucinecka... a spousta dalších... :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a jdete volit? My máme volební místnost v patře, tak si budu muset vsít Kláruš do klokanky a nebo na ruky :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já volit nepůjdu,ale kvůli volbám má milej v neděli noční :confounded:
5. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma bylo to nakupování dneska nějaké náročné :grinning: :grinning:

Bobul,myslím,že ty co se tady dlouho neukázaly se už neukážou :wink: a volit nejdu :sweat_smile:

Domi,to je děs :confounded:

Kat,t :confounded: k hlavně,že jsi tam vlítla :grinning: co si to ten prodavač dovoluje :confounded:
5. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobull, však jsme si to kdysi v zimě psaly, že jsme obě blíženci :grinning: ale já mám narozky až 13.:wink: ale přesto díky :slight_smile:

jinak s tím vysavačem to je fakt k vzteku, hlavně že Kat vrátili peníze bez řečí..

jooo a já budu mít dnes konečně auto. Záhada nebyla odhalena, tak jen trnu, kdy nás to zase někde nechá viset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobull ty jses 3. června? Já druhýho a věk taky už radši neříkám :grinning:

Volit nejdu.

Lucinecka mi psala, ze ji to tu už moc nebaví, ze potřebuje oddech, a taky se myslím učí na ty státnice
5. čer 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tady je blíííííženců :grinning: :grinning: Tak dodatečně Kat gratulka, pokud jsem už nepřála :wink: a já jsem tu z vás (momentálně píšících)nejstarší,tak to neřešte vy 2 mláďata :grinning:
5. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul a Kat,tak dodatečně vše nej :wink:
5. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jako jsi starší než já jo???to né
5. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ren,užij si dovolenou s kámoškama a jsi fakt dobrá já bych bez Káji nikam nejela :wink:
5. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Evel, jsem starší než ty :wink:
5. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
volit? jste se zbláznili? koho? dyť tam jde jen o to, kdo si vydělá majlant :angry:
5. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek