• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Fakt jo :confused:

Domi,neboj naše rodina rozhodně volit nejde :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli nechápu, že někdo ještě vůbec volí
5. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt :wink:

no tentokrát taky volit nejdem.... :wink:
5. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,to já taky né já už nevolím dost dlouho :wink:
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blížencům taky gratulka!! :wink:
5. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oslavencům dodatečně gratulujeme :dizzy_face:

a volit nepůjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdybych šla, volila bych komunisti, jen ještě nevím, z jaký strany :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
(je to jedna a ta samá pákáž :angry: )

dítě spí, já uklízím, potřebuju se dneska nějak zabavit, mám depku :confounded:
už chci sluníčko!!! je červen a kosa jak kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Jani... jj už si vzpomínám... tak já Ti třinácteho popřeju ještě jednou :grinning: :wink:
Kat, to je dobré... a kolik Ti je? A taky dodatečně vše nejjjjjjjjjjjjjjj :dizzy_face:
Jinak my už odvolené máme... :wink:
5. čer 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím volit vždycky... a letos kór.... bo mě s.re Paroubník... :angry:
5. čer 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, su snad jedniná tady do volí :sweat_smile:

Jo a miláček mě včera pobavil... teď má jejich firma reklamu v TV a na různých webovkách a ředitel jim teď rozesílal mail, že mají novou reklamu na www.detskeboty.cz a kdyby měl někdo nějaký nápad, na které webovky ještě umístit reklamu tak že ná poslat návrh.... a Mirek mu napsal mail, že doporučuje modrykonik.cz kde je návštěvnost 20. tis lidí /den a mimibazar.cz, že matky ma mateřské a rodičáku tu tráví veškerý volný čas a že to může potvrdit z vlastní zkušenosti... :sweat_smile: :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobule, mě akorát tak s.re, jakej je ve všem hokej, viz zdravotnické poplatky, to aby se v tom prase vyznalo.

A je mi moc let, to uz se ani neříká, jak mi doma pořád tatka doma zpívá, už ti není lásko dvacet let, už ti není ani dvacet pět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no tak 25 už mi taky dávno není :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Poplatky jsou mazec... to máš pravdu, ale aspoň se ušetří... :wink:
5. čer 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berešánku,přestaň mít depku posílám sluníčko do LBC :grinning: :dizzy_face:

Bobul :slight_smile:

Chci zpět svoje ležící mimi dneska jsem uhoněná jak motorová myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel:jo taky si říkám jaké to bylo,když jen leželi.Ted jsem taky ufuněná furt být v pozoru.Se těším na zítra celý den na oslavě.Milej s Johou jedou ke tchýni na celý den
5. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda chvilku tu nesjem a nadrbaly jste toho habakuk. Já včera dostala od nějakýho příznivce ČSSD na parkovišti růži, propisku a letáky, co bych si nevzala že :grinning:
Blahopřeju vše ke všemu. :wink:
Zase budu otravovat s tou tříkolkou s vodící tyčí, pěkný jsou i na Aukru, už pomalu nakupujeme na Sabči 1.narozky, ani tomu nemůžu věřit jak to letí.
Holky a kolik Vám je? Já v listopadu oslavím 27 :slight_smile:
Myslím že benjamínek je mezi námi Ross, mám pravdu, nebo ne? :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dík za reakce po pohřešovanejch :wink:
5. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechtělo se mi vařit tak jsem právě objednala pizzu :grinning: už se těším tady otevřeli novou a je výborná :wink:

Cory,mě bude v červenci 32 :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo dobrá no říkat bych to neměla,ale táhne mi na 22.rok :grinning:
5. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsme všechny mladý kočky :grinning:

holky nemáte zkušenost rekondičníma stolama? V nedalekém městě otevřeli rekondiční studio a jsou tam i ty stoly
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory vůbec nevím, co to je :sweat_smile:
5. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím co to je :grinning:
5. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
stůl zní dobře, jen pokud je na něm jídlo :grinning:
5. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, já taky nevěděla, koukala jsem na netu a jsou to stoly, co si na ně člověk lehne a oni pak cvičí, no nevím no, je to docela drahý, asi zůstanu u dlouhejch procházek s kočárem :grinning:
5. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvičit vleže? :confused: jdu do toho!!!!!!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

Kájina má nějaký neklidný spaní tak čekám,že dneska v noci to nebude nic moc :confounded:
5. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨tak to slyším tedy taky prvně o takových stolech :grinning:

mě se dnes kuodivu povedlo přendat Janí do postýlky,tak se snad i vyspím....:slight_smile:

zítra jdeme kupovat dlažbu na terasu,tak snad nebude pršet,aby to mohl manža hned spáchat :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨to už tu zase nikdo není??? :confused: :confused: :confused: :frowning2:
5. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej večer,

tady je dobré věkové rozpětí :grinning: :grinning: Já jsem tedy věkěm spíše k Ev nez k Ross,teda jako hodně blíže Ev.

Já jsem zvědavá na dnešní noc, páč jsme toho dost naspali přes den, tak uvidíme.

Berus, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty furt taky jen s tím žrádlem :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:

K věku - bude mi 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy :grinning: , v práci jsem zjistila, že každý člověk má nějakou menší úchylku, u mě je to bůček :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: (v kombinaci se sušenčičkou :grinning: )
6. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: tedy jak pro koho :confounded: Kája se v noci dost budila a nakonec chtěla vstávat v 6h :angry: tak jsem jí dala hračky a do 6.45 jsem dělala jako,že tam nejsem :wink: :wink:

Dneska přijede tchán na oběd jsem ho pozvala,když není tchýně doma on mi nevadí :wink: Takže tchýni neuvidím dohromady 3 víkendy,protože ten příští jedeme pryč huráááááááá :grinning:
6. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my měli celkem dobrou noc, na to, že Bucla nevečeřel
Jsem totiž zapomněla napsat, že moje dítě momentálně 3. den NEJÍ :sweat_smile: :frowning2:
Semkne rtíky, lžiku vytlačí jazykem a dostanu do něj tak 1/3 jeho klasický porce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A začíná pokašlávat :frowning2: jo a dudat, včera nevyndal dudla z papuly hodinu a půl :sweat_smile: ale má toho mrňavýho 0-6m

A tchýni jsem neviděla asi 2 měsíce, minulý víkend se měli stavit, ale vykašlali se na to, dyť je Mates JEN jedinej vnuk :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek